24 szep 19, 22:51:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 586 587 [588] 589 590 ... 1001
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 10  (Megtekintve 1181253 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8805 Dátum: 13 nov 23, 09:11:12 »


Imádom az internetet kész.  Nevet Mondjuk akik Van Damme filmeken (is) nőttek fel, azoknak szép emlékeket áraszt a spárga. Enya - Only Time sem tűnik rossz választásnak mellé.

Már fogalmam sincs linkeltem-e, de valószínű, azért imádom amikor rákapnak egy témára :
http://www.youtube.com/watch?v=oyZg3BUZHFs
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8806 Dátum: 13 nov 23, 11:40:11 »

Oh mindenütt ez megy, de zseniális a videó. Durva dolgokra volt és még mindig képes Jean-Claude Van Damme. Anyám mennyi filmet láttam tőle, majd elkezdett drogozni és leállt jóóóó sokáig.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8807 Dátum: 13 nov 23, 12:43:14 »

Úgyérzem, hogy már túlontúl kiöregedtem a trollbarlangból. Itt is tudok trollkodni azzal, hogy elmondom mennyire nem akarok tanulni és mennyire kéne, csak hát az a baj, hogy olyan jól alszok az utóbbi 2 napban 12 órákat.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8808 Dátum: 13 nov 23, 12:45:39 »

Mázlista tücsök. Nevet Én kb 5 órákat alszom, de a vicc, hogy kezdek hozzá szokni és csak mikor buszozom eresztek le igazán. A buszok mintha ringatnának... -.- Mikor nem szeretnék aludni, akkor is eljutok abba az állapotba, hisz 1,5 órás az utam...
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8809 Dátum: 13 nov 23, 12:54:26 »

Oh van az az érzés amikor minden zh előtt olyan 3 órákat alszom. Az egyszerűen remek... de ma este már tuti elkezdek tanulni, tegnap is elővettem a füzetet csak rám tört a sírhatnék, mert rájöttem, hogy utálok egyetemre járni és utálom a kihívásokat amikkel itt szembe kell néznem mert buta vagyok... ráadásul mivel szobatársnőm hazament ahogy barátom is, aki nem hívott vissza akármennyit zaklattam még egyedül is éreztem magam. Úgy meg végképp nem lehet tanulni, szóval inkább olvastam a könyvecském és tömtem magam mindenféle "kajával".


Elcsesztem a dolgot mert benéztem trollbarlangba T_T mostmár csábít, hogy odaírjak, még szerencse hogy senki sem fog velem törődni, így nyugodtan megfőzhetek és tanulhatok Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8810 Dátum: 13 nov 23, 12:57:36 »

Naa, írj, csinálunk egy csak Noemi topicot.

A nap se süt, ne légy depressziós!  Vígasztal Tessék már nem is vagy egyedül, egy cyber Mini ír neked. >-< Amúgy meg, nem vagy buta (-.-) később meg őrülni fogsz hogy végeztél ilyet, hiába rühelled a dolgot. Vagyis remélem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 23, 12:58:08 írta Minagi » Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8811 Dátum: 13 nov 23, 13:31:37 »

Nekem meg már elvileg 5-ször kell még kiöltöznöm vizsgára és végzek, csak abból 4 államvizsga.  Nevet

jah nem 6-szor mert még van egy szigorlat is Szomorú
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8812 Dátum: 13 nov 23, 13:32:57 »

http://iho.hu/hir/elakadt-a-hoban-a-debreceni-villamos-131123

Hirtelen ránéztem erre a cikkre facebookon, és azt hittem, itt akadt el a villamos. Kellett pár pillanat, hogy rájöjjek, ki kéne nézni az ablakon, hogy van-e hó... Nevet

Menő, hogy Franciaországban akkora hó van, itt meg még hétágra süt a nap. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 23, 13:33:47 írta Saphira » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8813 Dátum: 13 nov 23, 13:39:06 »

Az úgy érdekes lett volna, mert fel van húzva az ablakom, és nem veszem észre hogy havazott.

Nekem ilyen még 12 évvel ezelőtt volt amikor Monacoban ( wááooooo ) még pólóban is meleg volt, mire Magyarországra értünk másnap, meg már térdig hóban álltunk.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8814 Dátum: 13 nov 23, 13:53:42 »

Itt egy hete köd van, mázlista vagy Saphi, de jövőhéten ide is elér a Hó. Remélem, nagyon várom!
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8815 Dátum: 13 nov 23, 13:56:35 »

Persze ha Debrecenbe elérne a hó a DKV meghalna pár napra, inkább várjuk már meg a szorgalmi időszak végét. xD
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8816 Dátum: 13 nov 23, 14:01:59 »

Pedig elvileg jövőhéten elér, Syzy. Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8817 Dátum: 13 nov 23, 14:04:21 »

Nem menekülhetsz előle. Kivéve, ha valami burkot építesz Debrecen fölé. Képes leszel rá?  Hümm-hümm
Naplózva


kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8818 Dátum: 13 nov 23, 14:15:15 »

Debrecen a világ közepe, majdnem olyan jó mint mellette HB city. Annyival jobban érzem ott magam, mint báthol máshol, hogy az valami elképesztő. Tuti a hó is elkerüli karácsonyig Nevet
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8819 Dátum: 13 nov 23, 15:50:49 »

Néha utálom az északiakat. Nálatok mindig előbb van hó, mint itt, és még rinyáltok is, hogy nem akartok havat. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 586 587 [588] 589 590 ... 1001
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!