24 szep 24, 13:22:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 815
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden - Anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 1732540 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Tega
Vendég
« Válasz #1065 Dátum: 08 jan 30, 22:07:46 »

Köszi a választ, akkor megnyugodtam...mármint nem igazán, mert jó lenne már, ha letölthető lenne!!Igazán várom!! Nevet
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1066 Dátum: 08 jan 31, 12:07:53 »

Japánban lement a 45. Shipp rész. Azt rebesgetik hogy valami über jó lett az animáció ~ hamarosan kiderül mert nemsokára már lesz RAW is kacsint
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1067 Dátum: 08 jan 31, 12:31:39 »

Na, erre kíváncsi leszek Nevet
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1068 Dátum: 08 jan 31, 12:46:31 »

Amíg nincs RAW, addig pár kép: ^^

Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1069 Dátum: 08 jan 31, 12:48:22 »

Na, ezek jól néznek ki, köszi Nevet
...
Kivéve szegény Sai-t... ő olyan UFO-szerű lett ezen a képen ;D Kissé túlzásba vitték a perspektivitást x'D
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1070 Dátum: 08 jan 31, 12:50:25 »

Nimi ^^ Ja Én is furcsáltam Sai fejét Nevet Most találtam még két képet... a japánok elszórakoznak Nevet :

   >>>
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1071 Dátum: 08 jan 31, 12:52:45 »

Ugyan, biztos kifogyott a fekete tintájuk Nyelvesít  Hümm-hümm
Ezt amúgy a bakik közé be lehetne tenni Nevet ... tök jó, már tudunk bakit a 45. részből, mielőtt még elérhető lenne a neten! xP
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1072 Dátum: 08 jan 31, 12:54:49 »

Ja.. nem gáz.. megjelenés előtt már bakikat találni a részben x'D ... A kritikusok tanulhatnának tőlünk :]
Am' ezek a bakik valahogy jobban tetszenek mint az eltorzított Sai fejek és hasonlók Nevet
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1073 Dátum: 08 jan 31, 12:59:50 »

Ha nem láttalak volna élőben és most nem ezt mondtad volna, megkérdőjeleztem volna a nemi identitásodat Nevet
(ajj... ez húde tudományosan hangzott... megártott a sok Freud-i elmélet piciológia órán @.@)

Sai-nál (most) nekem nem is annyira a feje fura, hanem... valahogy... a távolság nem stimmel a feje és a többi testrésze között x'D Erre mondtam, hogy kicsit túlzásba vitték a perspektivitást Nevet Érdekes, mert az előtte levő képen, Sakuránál rendesen van megrajzolva, ám Sai... mintha vlmi gumicukorból lenne, ami nyúlik vagy mittoménmi x'D
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1074 Dátum: 08 jan 31, 13:06:03 »

Na akkor örülök, hogy lefixálódott a nemi identitásom Sakurának köszönhetően Nevet
(Freud-i elmélet... jesszusom meg a mária... részvét @_#)

Nekem is úgy fura a feje, hogy ... túl... nagy/kicsi... ezt most nemtom megállapítani mert fura x'D ... Utólag visszanézve a képére... tök karcsú szegény. Lehet hogy fogyózik... Nevet Ha kicsit elborultabban nézzük, akkor meg olyan mint egy vadászrepülő, két szárnnyal xD
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1075 Dátum: 08 jan 31, 13:16:33 »

Azaz! A vadászrepülő miatt volt olyan furcsa nekem Nevet Sai feje jól volt (sztem) itt megrajzolva, csak a teste többi része nem xP

(Azért megnéztem volna, ahogy Freud magát elemzi... tuti nem volt minden 100-as a pasi fejében Hehe )


Ui.: ha jól látom, még bugyit is elfelejtettek Sakurára rajzolni x'D ... tényleg kifogyhatott a tinta, nem direkt csinálták... vagy igen... vajon mennyibe kerülhetett a japán rajongóknak, akik a pasik nemébe tartoznak, lefizetni ezt a csapatot, hogy baki címszó alatt csináljanak egy kis fanservice-t? x'D
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1076 Dátum: 08 jan 31, 13:26:28 »

Szerintem nem kellett fizetniük, csak mutattak nekik pár Sakuráról szóló Hentai-t Nevet Utána gondolom egyből megszületett az ötlet:... "Mi lenne, ha elfogyna a tinta...  :-\" A köv résztől pedig meztelen Shippuuden szereplőkkel fogunk találkozni x'D
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1077 Dátum: 08 jan 31, 13:29:28 »

Nem mondasz nagy hülyeséget Nevet Mikor visszatérnek a Kakuzuék elleni harcból, Konohamaru új technikái nem lesznek semmik xP :-\
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1078 Dátum: 08 jan 31, 13:35:08 »

Nyehehe... jó kis részek lesznek azok... mondjuk leszámítva a yaoi editiont -.-'' Nevet

És még mindig nincs RAW O_o hová lesz így a világ... nekem fél órán belül le kell lépnem... ha nem lesz addig RAW, akkor este 6ig várhat mindenki, amíg hazaérek x'D
Naplózva
Susan
Vendég
« Válasz #1079 Dátum: 08 jan 31, 17:44:59 »

hát igen.. télleg elég furi szegény Sai.. a feje jó.. a dereka szinte eltűnt a horizonton x'D  :-X meg ha ennyire perspektívár csinált volna akkor az előre lépő lába lehetett volna még 1 kicsivel nagyobb (úgy a térd környékén) és akkor talán nem mutatna így ki Hümm-hümm.
Elég sejthető h Sakurát és Sait nem ugyanazon ember készítette.. de azért furi 1 részen belül ilyen eltérés van..

De a többi kép nagyon jól néz ki.. fincsi.. remélem ma belinkeltek majd 1 sima jap RAW-ot h legalább nézelődhessünk Nevet.

És ha jó eméxem ezt csinálta az új animációs csapat..

Mell siess vissza Cart mert mindjárt 6 Nyelvesít

Elég érdkes lenne ha folytatnák a tintahiányos dolgot.. akit a hentai stílus érdekel jobban akkor az is elkezdené nézni x'D. meg kell hagyni szép lenne :-\
Naplózva
Oldalak: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 815
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!