24 szep 29, 00:18:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vajon mit rejt még a Naruto világa?  (Megtekintve 46875 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #135 Dátum: 10 júl 27, 00:31:54 »

SSS te beteg vagy am ja a kicsi gyereke így futnak függetlenül attól,h néznek-e sonic-ot vagy Narutót de a Retardált foytatákos évfolyamtársam is így fut a maga 120kilójával és elég czink
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #136 Dátum: 10 júl 28, 16:05:37 »

Azt nemértem am h ugye a Naruto világa 1 egész kontinensnyi területet felölel (sőt még talán többet is) több különböző országgal, és mégis mindenki ugyanazona nyelven beszél.  Pojén
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
manorott
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #137 Dátum: 10 júl 28, 16:51:08 »

Mert nincs idő nyelveket tanulni az állandó harcok közben:)

Én azt nem vágom h miért van az h egészen fiatalok (12-13 évesek) hogy bírják ennyire a fájdalmat.Pl amit naruto csinált még anno az elején (Zabuzás részek) h kiszedje magából a mérget.Én tuti nem szúrnék kersztbe a tenyermen 1 Kunait.

A másik meg h Narutot soha nem érdekelte h kik a szülei?Ja és még 1:Miből élt naruto azelőtt h shinobi lett? Nevet
Naplózva
rencsacsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #138 Dátum: 10 júl 28, 20:09:37 »

Azt nem tudom, hogy miből élt Naruto mielőtt shinobi lett, az is lehet, hogy egy csomó pénzt hagytak rá a szülei...  Nyelvesít
Az meg, hogy miért nem érdekelte, hogy kik a szülei? Valószínűleg nem nagyon beszélgetett ő senkivel erről, mivel szinte mindenki utálta, meg biztos azt mondták neki, hogy átlagos shinobik voltak, akik az életüket adták a faluért... stb.
Kemények meg azért voltak, mert ilyen világban nőttek fel, aki gyenge volt abból nem lehetett jó shinobi, és aki az akart lenni, annak sok szörnyűséget el kellett viselnie. Nem is voltak puhányak!
De ez csak az én véleményem.
Naplózva

Valahol egyszer... nem aranyból, nem kőből... nem fegyverek által, nem a politika szülte világban... hanem a szívedben... egyszer majd új templom épül... hogy hiszek-e benne? ... a végtelenségig!
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #139 Dátum: 10 júl 28, 20:23:58 »

Szerintem pedig a 3. gondozta a kis Narutot, mé ennyi erővel Sasukét is ki gondozta...
Naplózva

rencsacsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #140 Dátum: 10 júl 28, 20:49:15 »

Hát igen, ezek eléggé megválaszolatlan kérdések, valószínűleg nem is fognak kiderülni soha, mert túlságosan apró részletekről van szó. Ha belegondolunk sok karakter van, aki egyedül nőtt fel, pl. Iruka szülei is meghaltak. Túl sok munka lenne ezeket is elmesélni, meg nem is olyan fontosak.
Naplózva

Valahol egyszer... nem aranyból, nem kőből... nem fegyverek által, nem a politika szülte világban... hanem a szívedben... egyszer majd új templom épül... hogy hiszek-e benne? ... a végtelenségig!
Sway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 78



« Válasz #141 Dátum: 10 júl 31, 18:51:37 »

Rájöttem miért futnak olyan hülyén a karakterek! Pontosabban, inkább Dant-C jött rá! Nevet
A választ pedig, EAÉ 8. epízódjában találjátok. Egészen pontosan 5:01-nél.  Pojén
Naplózva

# Always be yourself. Unless you can be Batman, always be Batman.

## Schrödinger\'s cat WANTED: Dead or Alive!
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #142 Dátum: 10 aug 21, 17:04:55 »

érthetőbben ha lehet, honnan van ? melyik epizód is ez? kiváncsi vagyok rá
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #143 Dátum: 10 aug 21, 18:35:27 »

Az, hogy Naruto miért bírta ilyen jól a fájdalmat.. meg úgy általában a többiek, azért amit már leírtak korábban... ilyen világban élnek, ahol ha gyenge vagy nem lehetsz ninja. Ez olyan mint régen a spártaiaknál volt... katona állam volt, a gyerekeket 7 évesen elvitték a szüleiktől és a legkeményebb módon nevelték őket..verték, kidobták őket hogy öljenek, raboljanak..aki gyenge volt az nem volt igazi férfi. De elég csak a japán szamurájokra gondolni.. hogy milyen neveltetésben volt részük.... ha hibáztak, lazán magukba szúrták a kést, gondolkodás nélkül. Mi, akik manapság ilyen "elkényeztetetten" élnek persze, hogy nem bírnánk csak megtenni ehhez hasonló dolgokat.
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #144 Dátum: 10 aug 30, 17:25:02 »

Rájöttem miért futnak olyan hülyén a karakterek! Pontosabban, inkább Dant-C jött rá! Nevet
A választ pedig, EAÉ 8. epízódjában találjátok. Egészen pontosan 5:01-nél.  Pojén

LOL! ez nagy volt! xD

Amit Sobbi írt a fájdalom eltűréséről, az valóban így volt. Kínában is kegyetlen módszerekkel "edzik" az embereket, mert sajnos ott nincs emberi jog.
Biztos emlékeztek a Gamarikis fillerre, amikor Naruto törött karral edzett, majd földbe verte a karját és erre eltörött a gipsz: ez a karatések mozdulatára emlékeztet, akik puszta kézzel törik el a téglát. Egy műsorban mondták, hogy ezek az emberek bebeszélik maguknak, hogy ne fájjon a kezük. Lásd: Tsunade is puszta kézzel öklözik  Nevet Nevet
Naplózva
Szaszkekisocseem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #145 Dátum: 10 nov 03, 17:13:42 »

xD igazatok van. Főleg Sobbi - nak.
Amúgy én azon gondolkoztam, hogy a naruto világának más részein nem ninják élnek. És halvány sejtelmük sincs, hogy itt mik készülnek, meg milyen gonoszok vannak... És majd meglepődnek, amikor egyszercsak egy nagy piros szem lessz a Hold! Kisi-sensei monta hogy a naruto világa nem kifejezetten régi időben játszódik, mert a tv, számitógép, meg ilyen fajta modern dolgok vannak, csak a fegyókat nem hozta át, ugy hogy ha máshol nem ninják élnek, hanem sima emberek, akkor még nagyobb DIKKSUN lesz.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #146 Dátum: 10 nov 03, 17:37:01 »

Szerintem nem hatalmas a világuk. Én úgy emlékszem, hogy a Konoha-Rejtett Homok falu út 3 nap. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #147 Dátum: 10 nov 03, 17:43:42 »

Szerintem nem hatalmas a világuk. Én úgy emlékszem, hogy a Konoha-Rejtett Homok falu út 3 nap. smirksweat

Na, peeeersze!  Nevet  Nevet Mert azok a hatalmas állatok elfoglalták a helyüket ezen a bolygón. Ha megnézed a legutóbbi mangát, ott láthatsz egy térképet, mely fölött a Kagék tanácskoznak. És figyeld meg a szigetteknőst is, hogy mekkora is a többi országhoz képest.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #148 Dátum: 10 nov 03, 17:49:34 »

Azt én is láttam, csodálkoztam is!
Még a Shippuden 10. rész környékén lehetett, amikor Narutoék mentek Homok faluba, közben Kankuro haldoklott, és ott fogták a fejüket az orvosok, hogy "Most mi legyen? Hívjuk át Tsunadét?" "Dehát 3 nap ide az út, addig meghal!"
Vagy valami ilyesmi. A lényeg hogy 3 napot mondtak. Bár a ninják hangsebességgel haladnak. Pojén
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #149 Dátum: 10 nov 03, 17:53:19 »

Bár a ninják hangsebességgel haladnak. Pojén

De akkor miért nem használják a teleportációs jutsujukat? Az még a hangsebességnél gyorsabb! Kakashi pl. tudja használni.
Hopp, volt olyan rész, amikor Naruto a békák földjére indult volna, de Fukasaku mondta neki, hogy legalább egy hónap, mire odaér. És jött is a fordított idézés.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!