24 szep 29, 00:11:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vajon mit rejt még a Naruto világa?  (Megtekintve 46872 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
seeway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


« Válasz #120 Dátum: 10 júl 25, 16:05:46 »

Te nem próbáltad még ki ?Nevet Tök gyorsan lehet ugy futni, mivel ha nem futsz elég gyorsan pofára esel Nevet
Naplózva

...
...
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #121 Dátum: 10 júl 25, 18:12:27 »

Talán az aerodinamikához van köze h mér így futnak, lehet h gyorsabb, nemtom a pontos okát  smirksweat
Rejtett falu?  Gondolkozik a ninják rejtőznek, talán a multban tényleg rejtve volt és ráragadt a név.  Nyelvesít
H mér "repülnek" a fákon azon+ felesleges filózni, mert a naruto világában a leg1xűbb genin is többre képes mint a valóságban bárki...  >.<#
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Alexa
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 137


« Válasz #122 Dátum: 10 júl 25, 18:42:46 »

A futásnak tényleg az lehet az oka, hogy ha elől van a keze, akkor nem tud olyan gyorsan haladni, mint amikor hátul van. Egyébként ezen már én is gondolkoztam. Nevet

A fákon szerintem meg nem repülnek, hanem olyasmi, mint amikor a földről felpattannak egy ház tetejére, csak horizontálisan. Valami olyasmire tudok gondolni, hogy chakrával rugaszkodnak el.  Gondolkozik
Naplózva

Everybody chicken!!
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #123 Dátum: 10 júl 25, 19:05:26 »

A futásnak tényleg az lehet az oka, hogy ha elől van a keze, akkor nem tud olyan gyorsan haladni, mint amikor hátul van. Egyébként ezen már én is gondolkoztam. Nevet

Én is sokszor töprengtem ezen, miért úgy futnak. xD De volt olyan fillerrész, amelyikben Iruka rendesen futott a földön, nem úgy, ahogy megszoktunk.
Átfutott az agyamon, hogy talán a készítők így akartak spórolni a kar fázisrajzolásával, mert majdnem minden animében láttam ezt.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #124 Dátum: 10 júl 25, 20:34:05 »

én kipróbáltam,és jóval gyorsabban lehet ezzel a módszerrel futni:D
legalábbis nekem gyorsabban ment.^^
Naplózva

Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #125 Dátum: 10 júl 25, 21:11:58 »

nem repülnek hanem nagyott ugranak bár akkor meg folyamatosna veszíteniük kéne a magasságól a gravitáció miatt és nem lebegniük egy vonalban
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #126 Dátum: 10 júl 25, 21:49:05 »

A hupikéktörpikékben aszem előrenyújtott kézzel futnak xDD

A legkézenfekvő ok szerintem az, hogy így könnyebben meg tudják vakarni a seggüket futás közben. xDD

De komolyra fordítva tán az lehet, hogy így könnyebben elérhetik a fegyvereiket, amiket általában a derék oldalán szokott elhelyezkedni, vagy könnyebben (gyorsabban) tudnak előkapni néhány shurikent a popsitáskából. Szal gondolom harcászati okai lehetnek, mivel ha futásközben rajtuk ütnek, így gyorsabban tudnak fegyvert rántani.

Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #127 Dátum: 10 júl 25, 22:29:11 »

akkor a szamurájok, katonák/akárkik miért nem így futnak?
ha gyorsabbak lennének, akkor az olimpián is mindenki ezt a módszert használná, ezért furcsa az egész Mosolyog
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #128 Dátum: 10 júl 25, 23:03:45 »

Úristen! Ennyi őrült teóriát!xD
Már 1-2-en írták, hogy a hátratett kézzel való futás egyetlen oka, hogy gyorsabban tudjanak futni. Így kisebb a légellenállás, mintha kapálóznál (rendesen mozgatnád a kezed xD) futás közben. Tényleg próbáljátok ki, poén!xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #129 Dátum: 10 júl 26, 00:41:29 »

Jah vad fantáziája van a mai kölköknek de azé futnak így mer olyan gyorsan futnak,h a karjuk hátracsapódik de Shiro okfejtése is helytálló
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #130 Dátum: 10 júl 26, 08:37:39 »

A hupikék törpikékben aszem előrenyújtott kézzel futnak xDD

Nemcsak ott, más rajzfilmekben is ez volt. Kicsi koromban kérdeztem magamtól, miért úgy futnak, ha meg vannak rémülve? xD


Egyébként, lehetséges, hogy így gyorsabb, de nem próbálnám ki, mert akkor hülyének néznének engem! xD De amit mondtál, hogy így veszik elő gyorsabban a fegyverüket, lehetséges, hogy így van, mert sokszor láttam, hogy kapták elő a fegyverüket futás vagy fákon való ugrálás közben.
Naplózva
vico84
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #131 Dátum: 10 júl 26, 14:20:28 »

a futással kapcsolatban. Nekem van egy két és fél éves lányom a mai napig gyakran fut így, anélkül hogy valaha is látott volna egy animét vagy olvasott volna egy mangát. Amióta megtanult járni gyakorlatilag számára ez a mozdulat jelentette a futást. Mostanában kezdi ezt a vállból előre hátra mozgatós futást. És ez nem csak a lányomra jellemző, gyakorlatilag eddig minden kisgyerek így csinálta akit láttam. Véleményem szerint ez a mozgás a japánoknál annyira megtetszett hogy átültették a meséikbe, emlékezzetek a dragon ballra meg szinte minden animére. Szerintem teljesen fölösleges bonyolultabnál bonyolúltabb teóriákat kitalálni.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #132 Dátum: 10 júl 26, 15:26:11 »

Akkor a lányod egy nap kiváló kunoichi lesz.

Egy ilyen "pózban" a súlypont előretolódik, de a holtponton (a pofára esés elött) a sebesség( gyors lábmunka) megtartja ezt, így egyfajta húzóerőt is kifejt a testre, amitől még jobban növelhető a sebesség.

Közönség elött nem ajánlatos így futni...




Naplózva
naruto 2010
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #133 Dátum: 10 júl 26, 22:11:50 »

hello
narutot nem olyan rég nézem és még csak a szinkronos részeket láttam nagyon teccik Nevet
azt szerteném kérdezni h az ujj részekben megint indulnak a chunin vizsgán mert azt szeretném meg nézni.
Naplózva
-Ero Sennin-
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 22


« Válasz #134 Dátum: 10 júl 26, 23:44:47 »

Nem fognak indulni.Vagyis mire naruto visszatér az edzésről akkora már mindenki chunin lessz de azt nemfogják
mutatni Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!