24 szep 27, 23:19:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 398 399 [400] 401 402 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 905779 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #5985 Dátum: 15 feb 08, 11:36:07 »

Köszi szépen a válaszokat! Nevet

Hát, szerintem ebből újrarakás lesz, mert néha maga az eszközkezelő is elszáll, azaz semmit nem tudok használni a tálcán, nem nyit meg semmit...
Nem csináltam még ilyet, lehet hülye kérdés, de nehéz újrarakni az op. rendszert?
+ Lenne pár dolog amit lementenék, de nem tudok semmit se csatlakoztatni, szóval hogy mentsek le bármit is? :'D
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5986 Dátum: 15 feb 08, 12:55:09 »

Szedd ki a vinyód amiről kell a  cucc.Rakd át másik gépbe,és mint "adatlemezt" fogja kezelni az ottani gép.Onnan a legfontosabbakat átrakhatod egy másik vinyóra és meg van oldva.
Egy jó tanács
Legyen legalább 2 hdd a gépben...nekem van 1 SSD amin a win van, 1 SSD amin játék, és van 1TB hdd torrentre,képekre,zenékre stb.Így,hogyha elszáll a win, akkor a dolgaim megmaradnak.
Ja meg persze nem árt egy külső HDD sem amire rendszeresen mented a fájljaid.Ha erre nincs mód,akkor amit írtam, hogy kiveszed a vinyód,át egy másik gépbe az ottani rendszer így egy sima particióként fogja kezelni és simán áthúzhatod a szükséges dolgokat.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 08, 12:59:34 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5987 Dátum: 15 ápr 03, 21:23:42 »

Valaki tudna segíteni, hogy chrome-n miért nem tudok ékezeteket és írásjeleket használni? Mindegyiket helyettesíti valami mással (pl ><')
Valamit tuti elnyomtam, csak nem tudom mit, és hogyan kéne visszaállítani. Mindenhol máshol működik a dolog, de ez is épp elég zavaró Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5988 Dátum: 15 ápr 03, 21:51:34 »

laptop?
nem állítottad át véletlenül angolra a billentyűzeted? nálam ez cseszte el régebben Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5989 Dátum: 15 ápr 04, 01:36:02 »

Megoldódott azzal, hogy párszor kinyomtam és visszaléptem. Nevet Érdekes probléma volt.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5990 Dátum: 15 ápr 04, 11:01:30 »

Paypal-es fizetéshez kell dombornyomott bankkártya? Már a tököm tele van azzal, hogy mindenki mást mond és nincs egy rendes, egyértelmű leírás ehhez. Nyelvesít Valaki, aki ért hozzá, leírná, hogyan lehet sima bankkártyával vásárolni pl. Ebay-en? (illetve, hogy megéri-e vagy levonnak még valami plusz költséget és hasonlók)
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5991 Dátum: 15 ápr 04, 11:09:01 »

Bármilyen kártyával lehet. Egyszerűen kövesd az instrukciókat. Beregisztrálsz, megadod a kért adatokat. Utána fel tudod tölteni a paypal egyenlegedet a saját kártyádról, ekkor tudsz pénzt küldeni már beregisztrált tagoknak a send money opciónál. Nekem még az egyenleget sem kellett feltölteni, mert amikor én rendeltem - bár nem Ebayről - akkor automatikusan egy paypales felületet nyit meg (mint az OTP-s vagy egyéb online fizetős rendszer), és azon keresztül történik a tranzakció. Már nem emlékszem, vonnak-e le kezelési költséget.

Szóval regisztrálj paypalra, és úgy világosabb lesz minden.

Ezt írják:
"When you purchase with PayPal there are no hidden costs or processing fees, so you can enjoy your shopping. Fees apply when currency conversion is involved."
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 04, 11:11:38 írta Saphira » Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5992 Dátum: 15 ápr 04, 11:31:00 »

Köszi, Paypal-ra már regisztráltam, az OTP-s kártyában nem voltam biztos, hogy azzal is lehet-e (nem dombornyomott).
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5993 Dátum: 15 ápr 08, 19:29:57 »

Kén egy kis segítség, mert elbaszódott a netem. Most mobilnetről írok, de az nem túl költség hatékony. :S

Az történt, hogy pár napig nem voltam itthon, a számítógépem, és vele együtt a modem és a router is áramtalanítva volt. Amikor hazaértem, bekapcsoltam az egész cuccot (főkapcsolós hosszabbító), és látom, hogy nincs net. Szokásos ki-be kapcsolgatás, kábeldugdosás stb az meg volt. Szolgáltatót hívtam, ők nem kapcsolták le vagy valami, majd utána néznek azt mondták, meg ha kell, ki is küldenek valakit. (Ami remélem nem lesz, mert tapasztalatból tudom, hogy ezeknek ez szó szerint hetekig tart összehozni, mert valamiért nem értik meg, hogy én a munkaidőmben dolgozok, ti nem vagyok itthon, hogy beengedjem őket...)

De lehet az, hogy a modem döglött be? A led lámpák közül csak az világít, ami a bekapcsolást mutatja, meg a LAN-é. A másik kettő, a DSL és az internet led az sötét. (Illetve ha újra indítom, akkor egy másodpercre a dsl az felvillan, de aztán semmi.)
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 08, 19:37:55 írta Aes Sedai » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5994 Dátum: 15 ápr 08, 19:54:13 »

Nos én ebben ugyan nem vagyok profi, de az alapján, amit mondtál, valami a modemmel vagy a kapcsolatoddal lesz.
Nekünk is ilyen 4 ledes modemünk van, ami balról jobbra kapcsol be és azért előfurdul, hogy végig betölt, aztán visszaesik az elsőre, vagy már túl se jut az első két leden. (És eközben elvileg kéne lennie netünknek a szolgáltató szerint.)

Ilyenkor általában az a baj, hogy valami miatt nem kap jelet a szolgáltatótól vagy, ha nagyobb peched van, akkor vagy a modem romlott el, vagy még azt is el tudom képzelni, ha külön kábelen jön be a net, hogy a kábelnek lehet baja, de akkor már tényleg nagyon peches vagy.

Mióta van ez? Ha csak pár óra, akkor szerintem várj egy pár órát, legkésőbb holnapig, mert lehet csak nem kap rendesen jelet a modem valami miatt.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 08, 19:56:08 írta Exkirion » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5995 Dátum: 15 ápr 08, 20:05:29 »

Csak egy kábelem van, szóval az is elszállhatott. Panelban lakom, szóval elvben az is lehet, hogy valahol a lépcsőházban lett valami a madzaggal, vagy valamelyik szomszéd cseszte el. (Van egy fúrózós köcsög is, lehet ő volt.)

Viszont ami igazából érdekes, hogy tényleg semmi nem érhette ezt az egészet, legalábbis a lakáson belül, mivel 5 napig itthon se voltam. Utoljára múlt pénteken, kora hajnalban használtam, akkor még tökéletesen ment minden. Szóval csak akkor baszódhatott el valami, amikor visszakapcsoltam ma délután.

Egyébként egy routerem is van, de nem hiszem, hogy azzal lenne a baj. A ledek normálisak rajta, és kipróbáltam a netet úgy is, hogy kiiktattam a routert, és úgy se ment.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #5996 Dátum: 15 ápr 08, 20:10:50 »

Kén egy kis segítség, mert elbaszódott a netem. Most mobilnetről írok, de az nem túl költség hatékony. :S

Az történt, hogy pár napig nem voltam itthon, a számítógépem, és vele együtt a modem és a router is áramtalanítva volt. Amikor hazaértem, bekapcsoltam az egész cuccot (főkapcsolós hosszabbító), és látom, hogy nincs net. Szokásos ki-be kapcsolgatás, kábeldugdosás stb az meg volt. Szolgáltatót hívtam, ők nem kapcsolták le vagy valami, majd utána néznek azt mondták, meg ha kell, ki is küldenek valakit. (Ami remélem nem lesz, mert tapasztalatból tudom, hogy ezeknek ez szó szerint hetekig tart összehozni, mert valamiért nem értik meg, hogy én a munkaidőmben dolgozok, ti nem vagyok itthon, hogy beengedjem őket...)

De lehet az, hogy a modem döglött be? A led lámpák közül csak az világít, ami a bekapcsolást mutatja, meg a LAN-é. A másik kettő, a DSL és az internet led az sötét. (Illetve ha újra indítom, akkor egy másodpercre a dsl az felvillan, de aztán semmi.)
Lehet hogy az utp kábel használódott el,esetleg a csatlakozó fej ment szét,érintkezési hiba.Dugd át másik portba,nézd meg másik utp kábellel,legjobb esetben annak van baja.
Ruter reset is megoldhatja de nem valószínű.
szerk:
hogy te tűnjek tök hülyének,ezt addig írtam amíg te a tiedet ezért írtam én is az utp kábel hibát.
ja és mint írtad panelban laksz tehát a másik kábel próba off
kérj valakitől kölcsön egy modemet egy teszt erejéig hogy lásd azzal van a gebasz
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 08, 20:15:37 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5997 Dátum: 15 ápr 08, 20:25:19 »

Igen, holnap igyekszem szerezni egy kölcsön modemet. Aztán majd meglátom. A modemhiba se hiányozna, mert az ugye pénz, de legalább azonnal megoldható. :/
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5998 Dátum: 15 ápr 08, 20:42:44 »

Egyik sem kell. Van a modem hátulján egy pár dolog.

IP cím, modemhez tartozó jelszó, stb. Nyitsz egy böngészőt és a címsávba beírod a routeren lévő IP címet. Betölt a router kis felülete ahol be tudod állítani a kapcsolatot. Ezekhez kelleni fog a szolgáltatódtól kapott use name és password. A Lan résznél kell ezeket megadni, ha minden jól megy akkor kb. seperc alatt lesz neted megint. Áramtalanított routereknél szokott gond lenni, hogy elfelejtik a beállításokat. Egy próbát megér.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5999 Dátum: 15 ápr 08, 20:51:54 »

Ha elküldöd a kurva anyjukba kicserélik apróért.
Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 398 399 [400] 401 402 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!