24 szep 28, 09:14:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 372 373 [374] 375 376 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 906424 alkalommal)
0 Felhasználó és 45 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5595 Dátum: 13 okt 24, 18:40:54 »

Sziasztok!
Tudja-e valaki, hogy az Amnesia visual novel megtalálható-e valahol angol nyelven?
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #5596 Dátum: 13 okt 24, 21:13:53 »

Üdv mindenki! Két kérdéssel fordulnék hozzátok!

Nos elsődlegesen is az a helyzet, hogy letöltöttem a Batman Arkham Asylum-ot, és végig akartam vinni. Az egyetlen bökkenő csak az, hogy nem ment a játék! Tudom, hogy Games for Windows Live kell hozzá, hogy menteni tudjak, de viszont azt kilőtték, ezért volna az a kérdésem, hogy nincs-e valami más módja a játékban a mentésnek, vagy nincs-e erre valamiféle patch, vagy hasonló dolog?!

Második kérdésem pedig a következő: A gépemben egy Intel HD 3000 található, viszont eléggé sanszos, hogy nem lesz új videókártyám, csak december-január körüli időszakban, és azt szeretném kérdezni, hogy tudnátok-e mondani pár játékot az utóbbi évekből, amiket végig kellene vinnem, ugyan is elég sok játékból kimaradtam, hála a régi gépemnek, de szeretnék pótolni! Szóval a jelenlegi configom:

Processzor: Intel Celeron DualCore G1620 2.7 ghz
4 GB Corsair XMS3 1600MHZ
Intel HD 3000 integrált vga
Naplózva

Winidius
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #5597 Dátum: 13 nov 04, 12:41:45 »

Sziasztok.
Egy mangával kapcsolatban kérnék segítséget. Pár éve olvastam, de akkor beértem a legújabb részig, így félretettem, de már nem emlékszem a címére.
A történet(amire emlékszem):
Középiskolás fiú(jakuza család örököse) éli mindennapjait egy olyan iskolában, ahol nagy hangsúlyt fektetnek a harcművészetekre(a harcok enyhén már a szupererő kategóriában vannak, mint pl. a The Breaker-ben). A történet ott kezdődik, hogy megjelenik egy elég erős lány az iskolánál és összebalhézik pár emberrel. Ahogy halad a történet, kiderül, hogy a lány egy rivális banda örököse. Ahol beértem a mangát, ott épp egy (?iskolák közötti?) harcművészeti bajnokságról volt szó. Sok helyen kerestem már( animeaddicts-on szerintem nincs róla leírás, mert ott kb. 150 mangát már átnéztem ami hasonló volt) eddig nem sok sikerrel.
Remélem tudtok segíteni és valaki felismeri ennyi infóból is.

ui.: Remélem jó helyen tettem fel a kérdést. Nem találtam külön mangát/animét keresek topic-ot.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 04, 12:49:54 írta Winidius » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5598 Dátum: 13 nov 04, 23:36:23 »

Igazából elsőnek a Tenjou Tenge jutott eszembe, de mégis inkább nem... Esetleg le tudod írni, a csajt vagy a csávót? (Ha másnak sem jut eszmébe a manga.)
Naplózva


Winidius
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #5599 Dátum: 13 nov 05, 07:21:37 »

a manga stílusa nem olyan "véres", mint a tenjou tengében
a Nisekoi-hoz tudnám hasonlítani de a a két banda rivális volt
én kb. még 2010ben olvastam, akkor már volt neki min. 20-30 fejezete
a lány nem abba az iskolába járt mint a fiu
(olyan fejezet volt benne az elején, hogy az iskola udvarán felállított ringben gyakorlómeccsek voltak, az egyik legerősebb diák sorra győzte le a kihívókat, és a lány is kiállt ellene és legyőzte)
külsőleg már nem emlékszem rájuk, de a jellemükre igen:
a lány: erős harcművész, beképzelt, és szereti fitogtatni az erejét
a fiu: csendes, de ő is elég erős
a lány családja a harcművészeti bajnokságon akarja bebizonyítani, hogy ők az erősebbek és el akarják venni a fiú családjának a területeit
romantikus szálra annyira nem emlékszek, de lehet az is van benne
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5600 Dátum: 13 nov 06, 13:34:23 »

Hali,kéne egy kis tanács.A laptopot úgy raktam be a tatyóba hogy bent volt a jack - dugó és szerencsés módon beletörött, kb úgy fele. Valamivel kilehet onnan szedni? Felismeri a dugót,és így sehogy nincs hang.Szomorú
Hallottam a pillanatragasztós módszert (De mivan ha belefolyik?) , meg még van a kézi fúrózás , dugóhúzó elv alapján. Na meg a szervizelés.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 06, 13:35:29 írta dreamfolow » Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5601 Dátum: 13 nov 06, 13:49:44 »

Hát a szerviz a legbiztosabb, de egy fogóval/csipesszel is ki tudod szedni, ha találsz rajta fogást.

Nekem olyan problémám lenne, hogy skype videó üzenet alatt a bejövő videóból néhány szeletet kivág a többit meg össze tömöríti a kép tetejére. Biztos, hogy nálam van a hiba, mert a videóbeállításnál lévő próbakép is ilyen. Elég idegesítő, valaki tud valami megoldást rá? Már töröltem a régit és felraktam a legújabbat, de az sem segített.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #5602 Dátum: 13 nov 06, 18:15:59 »

Passz... Esetleg egy videókodek újratelepítés?

http://www.webmproject.org/tools/
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5603 Dátum: 13 nov 06, 21:58:47 »

Mindent lejátszik rendesen egyedül a skype szívózik. Azért köszi.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Iceborn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #5604 Dátum: 13 nov 21, 14:56:25 »

Hello mindenki!
Olyanoktól szeretnék segítséget kérni, akik jártasabbak a jogi ügyekben!
Ma suliban nagyszünetben fociztunk haverommal, egyszer csak kapu mögött átfutott pár kölyök, már átfutottak amikor lőttem, de valahogy külsővel találtam el a labdát, és eltalátam az egyik gyerek fejét és leesett a szemüvege, amiből kiestek a lencsék, és meghajlítódott a keret. Most az a helyzet, hogy azt gondolják, hogy szándékosan tettem, sajnos nem tudom bizonyítani, hogy nem, bár ők sem, hogy de... Gondolkozik
A kérdésem az lenne, hogy kötelezhetnek-e kártérítésre?
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #5605 Dátum: 13 nov 21, 15:24:11 »

Nos, hiába nem direkt csináltad, azért emberileg kifizethetnéd a te általad okozott kárt. Mert ugye te törted el, és kész.  smirksweat
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5606 Dátum: 13 nov 21, 15:36:18 »

Semmit sem kell kifizetned.

Egyrészt, ugyanúgy, ha mondjuk a fülhallgatója ment volna tönkre, ezért sem te tartozol felelősséggel, ahogyan az iskola sem. Minden személyes holmijára neki kell vigyáznia.
(Nyilván más a helyzet, ha elveszed tőle és direkt meghajlítod/eltöröd.)

Másrészt, ha jól gondolom, akkor ez iskolában történt, ahol bizony szaktanári, de minimum tanári felügyelet mellett kellene az udvaron/sportpályán tartózkodnotok, illetve azt használatba venni.
Ezért sem értem, hogy hogyan kerülhetett a kis srác a kapu mögé, amikor is az fokozottan balesetveszélyes volt, lévén, hogy használatban volt.

Mondjuk sokat segítene, ha leírnád, hogy hány éves vagy, hol történt ez és mondjuk a nap melyik szakaszában.

Teszem azt, ha 13 éves vagy, iskolában, a nagyszünetben, akkor mindenki elmehet a bús picsába.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Iceborn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #5607 Dátum: 13 nov 21, 15:48:04 »

19 éves vagyok, végzős gimnazista, a gimnázium együtt van az általános iskolával, nagyszünetben délelőtt történt, ahova álítólag ki sem szabadott volna menni, ezt ma mondták meg, nálunk ezt az egész évfolyamon senki sem tudta...a gyerekkel akivel történt az eset 6. 7.-es lehet kb. az hogy nekünk nem jön be és figyelmeztet az ofő, hogy nem szabad kimenni az érthető, de egy felsős gyereknek sincs elmondva? Meg tényleg amikor látja, hogy rugdosunk a kapura, akkor miért nem tudott hátulról kikerülni mondjuk, hanem inkább röhögve elfutni kapu mögött...
Azért ilyedtem meg mert elég horribilis összegek röppentek fel így hirtelen...
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5608 Dátum: 13 nov 21, 16:06:28 »

Akkor semmi gond.

HA nagyon úgy érzed, akkor a javítási költségekbe beszállhatsz, mert nem, nem kell új. A lencse azért pattant ki a keretből, mert direkt úgy van megtervezve és olyan anyagból van, hogy ne törjön. A keretet pedig csak meg kell igazíttatni, ezt egy optikai szaküzletben is megcsinálják, max. 2-3 ezerért. (Nekünk is összejött már hasonló, csak haveri körben és kosárlabdával.)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Iceborn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #5609 Dátum: 13 nov 21, 16:10:31 »

Rendben, köszi szépen a segítséget! Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 372 373 [374] 375 376 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!