24 szep 28, 11:16:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 370 371 [372] 373 374 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 906503 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5565 Dátum: 13 szep 28, 18:44:40 »

Valaki, aki ért a 10.-es fizikához (munka, energia megmaradás, ilyesmik...) rám tudna dobni egy PÜ-t? Fontos lenne, előre is köszönöm!
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5566 Dátum: 13 szep 29, 11:39:24 »

Be lehet jelentkezni facebookkal is nem?
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5567 Dátum: 13 okt 03, 19:08:41 »

Hali, keresek egy énekest de a nevét nem tudom. Annyit tudok róla mondani hogy egy néger, külföldi, szép hangú férfi énekes és ha jól rémlik Sting-hez hasonló neve van de nem ugrik be, vki segítene megoldanom a rejtélyt?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5568 Dátum: 13 okt 03, 20:32:06 »

Esetleg Seal-re gondolsz eme rejtélyes férfiként?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Morause
Vendég
« Válasz #5569 Dátum: 13 okt 03, 20:47:41 »

Áhh király vagy, olvasol a fejemben pont őt kerestem! Kúl bow
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5570 Dátum: 13 okt 03, 21:54:32 »

Olyan kérdésem lenne, hogy tudtok-e jó egér márkát mondani?
Ez már a 3. egerem, aminek tönkre megy a jobb gombja, csak a jobb, a bal működik (gondolom az intenziv LOL, Warcraft3 és CS 1.6 miatt). Első 2 alkalommal max 2000 forintos egeret vettem, bírták egy-egy évig. Azután egy drágábbat vettem (Trust MaxTrack), 7000ért, de ez se bírta 2 évnél tovább.
Én vagyok a hülye és szétverem őket? Vagy lehet-e velük csinálni/javítani valami? A gomb alatt a kis kattogó pöcök kopik el.
Naplózva

....................................................................................................................
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5571 Dátum: 13 okt 03, 22:04:22 »

Logitech és Razer, ami eszembe jut, nagy a kínálat és elég megbízhatóak. Igazából a dpi a te esetedben nem túl hasznos, szóval a jó minőség, a reakcióidő és egyéb dolgok figyelembevétele nem hoz hasznot a jelen szituációban.

A kopás ellen nem tudsz túl sok mindent tenni. Gondolom játszol éppen eleget és szeretsz lődözni... Nevet

Véleményem szerint mindegy milyen egeret veszel, nagyjából mind 2 és 5 év között működik optimálisan.

A szerényebb árkategóriákban, kb. 4 és 8 ezer között Logitech és Microsoft, amit ajánlani tudok, némely ritka esetben Logitech egerekre még 2 év garancia is van. Bár ez legtöbbször nem derül ki a dobozról.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5572 Dátum: 13 okt 03, 22:08:42 »

Nekem logitech van, ez az első egerem, (2007 novemberben vettem először gépet) és azóta is megvan és azt használom (mondjuk nem játszok pc játékkal). Pedig egyszer még le is rántotta  a macskám és kiakadt a görgetőjéke, de valahogy (magam sem tudom hogyan) helyrehoztam.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5573 Dátum: 13 okt 05, 00:09:45 »

Köszi a válaszokat.
Bementem 3 számtech boltba is. 1 nem fogalkozott javítással, másik 2-ben mondták, hogy amennyiért talán megtudnák javítani annyibój új egeret tudnék venni.
Szóval a 3.ban vettem egy A4tech x7-t.
http://img1.digitalversus.com/produits/389/5243/389_5243_2.jpg
4500Ft volt, viszont mondta az ott dolgozó nő, hogy 1 év garancia van rá, ha így járok nyugodtan hozzam vissza és csere, nagyon rendes, segítőkész volt.
Szóval remélem most ez kibír legalább 3 évet, vagy ha nem akkor 364 nap múlva essen szét  Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #5574 Dátum: 13 okt 06, 21:18:14 »

A te "szakmádba" szerintem egyáltalán nem csoda ,hogy az egerek sorra mennek tönkre.
Régebben még a görgősök nekem jobban bírták ,de a mostani optikai vagy lézeres dögök jó ha egy évet bírnak ilyen körülmények között (LOL nekem is megevett már egy patkányt pedig még nincs egy éve ,hogy elkezdtem).


Kérdés:
Nvidia videókártyámmal lenne egy érdekes kérdésem.
Geforce 327.23 driverrel , meg van minden hozzá szükséges erőforrás, azaz win7 ultimate ,4 gb ram ,i5 proci .

Ámbár mindezek ellenére gyakran van grafikai problémám (elmegy a kép ,elmegy és kifagy, nem akar normálisan indulni a gép, lekorlátozza magát).
Ilyen problémák után mindig a illesztőprogramra hivatkozva jelez hibát.

Kérdés:
Szerintetek az illesztőprogrammal van valami baja vagy a videokártyám haldoklik(esetleg a monitor vagy a kábelezés)?
Ilyen mással is előfordult már ,illetve ha igen mivel lehet kezelni?
Naplózva



Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5575 Dátum: 13 okt 06, 21:54:01 »

Én 4-5 éve turkáltam egy ilyet amikor a laptopot vettem. (ne itt vannak melyik tetszik, ajándék alapon)
http://shopline.hu/product/home.action?id=106433&tabname=muszaki&type=5009&_v=HP_M_UAE96_USB_optikai_eger

S mind a mai napig ezt használom, akármelyik gépnél is vagyok. A görgővel mondjuk van egy kis problemosz (vagy lehet valami szoftveres gebasz), de a gombjai még mindig tökéletesek, valamin szerintem egész kiváló az érzékenysége, a finomabb mozgásokhoz. (Ez utóbbi a legfőbb ok, hogy ezt használom

Szóval ilyen tipikus szovjet dizájn, fapados és sokáig bírja.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 06, 21:58:19 írta Shiro » Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #5576 Dátum: 13 okt 14, 18:41:13 »

Jóestét! Megint lenne egy problémám. Van egy adott torrent tracker, ahová a mai nap már nem tudtam felmenni. Az oldal amikor rámegyek dob egy ilyet: " A szervezet tanúsítványa érvénytelen ". Na próbáltam 4 böngészővel, egyikkel sem működött. Chrome speciális beállításainal a HTTPS/SLS vagy minél kivettem a pipát, ami a tanúsítványokra érvényesül, de semmi. Sehogy sem működik, pedig nekem nagyon kéne az a torrent oldal. Ha valaki tudja a problémára a választ, küldjön egy PÜ-t. Előre is köszönöm! Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5577 Dátum: 13 okt 16, 20:21:18 »

Sziasztok.
A minap szerettem volna törölni egy mappát, de amikor jobb klikk törlés gombra kattintottam, ez fogadott.

Próbáltam már ezerszer, de nem tudom kitörölni, pedig nincs megnyitva sehol. Egyedül Daemon Tools-ban lehetne, de onnan már rég lecsatlakoztattam. Akkor mi lehet az oka? Nagyon zavar, hogy ott van, feleslegesen foglalja a helyet.

Edit: Mikor magát a fájlt törölném, nem a mappát, akkor azt írja, hogy meg van nyitva a System nevű programban. De az mi a halál? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 16, 20:22:48 írta CrazyCat » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5578 Dátum: 13 okt 16, 20:55:12 »

Unlocker programmal szoktam törölni az ilyesmit, jó mindenre.  Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5579 Dátum: 13 okt 16, 21:12:46 »

Semmi okosat, max hülyeséget tudnék ajánlani a törlős dologgal kapcsolatban, szóval inkább hagyom is a csudába, bocsi. Nevet

Viszont ha már itt vagyok, lenne egy kérdésem, hátha tud valaki segíteni benne. Ehm, szóval egy rajzfilm címét keresem, régen adták a tv-ben, és arról szólt, hogy egy kisfiút a családja tök érdekes módon avat be a nagyvilág rejtelmeibe. A nagyijának volt egy Bazalt nevű sárkánya, aki át tudott (azt hiszem) alakulni csomó mindenné, volt olyan rokona, aki le tudta magukat kicsinyíteni, behatoltak az emberi szervezetbe, egy betegébe például, és így magyarázta el a kissrácnak, hogy mi is az a baktérium, vírus, stb. Az anyukája ha jól emlékszem, botanikus volt, éés... kb ennyi. Nem tudja valaki a címét esetleg? Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 370 371 [372] 373 374 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!