24 szep 28, 07:07:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 348 349 [350] 351 352 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 906292 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5235 Dátum: 12 nov 04, 17:49:57 »

Sajna csak ps/2-es van itthon. Meg érdekes, hogy eszközkezelő azt írja, hogy megfelelően működik. Valamint bootnál se rinyál, hogy nincs.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5236 Dátum: 12 nov 04, 18:09:10 »

Nincs rajta valami keyboard lock-os program? Ctrl+Alt+Del+Esc, vagy beírod, hogy unlock, vagy valami. Vagy felraksz egy ilyen programot és megpróbálod onnan feloldani. Ez még működhet. Esetleg, a leállítod, kiveszed a tápot, hagyod vagy egy órát, visszateszed és újra elindítod.
Vagy van még ugye a felhasználói kézikönyv, abba csak leírták, ha van benne egy gyári lock-os funkció. Ha ezek sem, akkor még mindig ott van a billentyűzet beállításai, bár ezt kétlem, nem hiszem, hogy faterod ilyen mélységekben nyúlkált a géphez.
Utolsó tipp a hardware hiba, vagy ráömlött valami.
Először mondjuk én is az USB-s bill-t próbálnám ki, szerezni biztos tudsz, ha mást nem egy PS/2 USB átalakítót, pár éve 600 forintomba fájt.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5237 Dátum: 12 nov 04, 19:06:35 »

Köszönöm mindenkinek.
Megvan a megoldás: le kellett kapcsolni a gépet, kihúzni a töltőt, eltávolítani az akkumulátort, majd visszatenni.

Hát nem hiszem el, hogy erre senki nem gondolt! Ördögi  ikszdé
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5238 Dátum: 12 nov 04, 22:03:43 »

Esetleg, a leállítod, kiveszed a tápot, hagyod vagy egy órát, visszateszed és újra elindítod.
Khm, de azért nagyon szívesen! Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5239 Dátum: 12 nov 04, 22:06:55 »

Ja most látom tényleg. Akkor én vagyok az idióta. smirksweat
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5240 Dátum: 12 nov 05, 15:13:10 »

Ubuntu 12.04-nél az mitől lehet, hogy véletlenszerűen nem működik a space, a backspace és az enter billentyű? Hirtelen egyik sem reagál, aztán váratlanul megjavul (és utána megint elromlik...). Ha meg lezárom a laptop tetejét, akkor lefagy az egész és szedhetem ki az akkumulátort. Iszonyat zavaró, emiatt kezdem egyre jobban megutálni az Ubuntut (bár eddig is voltak vele gondok), valószínűleg vissza fogok térni a Windowshoz...
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5241 Dátum: 12 nov 05, 20:34:10 »

Én jól meg vagyok laposon a 1204es ubival.
Az X11 cucc új verziójában van valami bug, ezért nekem úgy gyógyult meg, hogy megkértem, hogy telepítse vissza a régit. Holnap talán megnézem, mi volt nekem pontosan. Vagy elfelejtem.

(Attól hogy komplettül lefagy a gép, nem kell akkut kiszedni. A bekapcs gomb hosszú (kb 6 másodperces) lenyomásával sztem kivétel nélkül minden laptop kikapcsolható:))
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5242 Dátum: 12 nov 09, 21:42:53 »

Gyors kérdés, zenei számmal kapcsolatban.

Van egy szám, ami régebben a Szombaték titkos világa ajánló alatt menő zene volt. És nem találom. Azt sem tudom hogy keressek rá, párszor próbálkoztam, eredménytelenül. Hm, Most a Cobra11 valamelyik ajánlója volt, amit a cool tvn láttam és ugyanaz a zene...csak nem tudom mi az. Esetleg ismeri valaki?
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5243 Dátum: 12 nov 12, 23:14:41 »

Egy kis segítsék kellene.

Van nékem egy Avira antivírom (az most lényegtelen hogy klafa vagy kaka)

A problémám az, hogy szeretném bezárni a folyamatot avguard.exe
a feladatkezelőben prálom kilőni, de azt kapom, hogy:
Idézet
Nem lehet bezárni a folyamatot. 
A műveletet nem sikerült végrehajtani. A hozzáférés megtagadva.

Nem akarom uninstalálni, vagy valami újraindítás igénylő megoldás elkerülése is jó lenne.


Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5244 Dátum: 12 nov 13, 13:51:28 »

Az antivírusok általában meg szokták oldani, hogy ne lehessen kilőni őket taskmanagerből, viszont olyan is szokott a menüjükben lenni, hogy ideiglenes kikapcsolás.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5245 Dátum: 12 nov 13, 14:53:03 »

Azt meg találtam, de 3 a procese így is szalad.

Egy másik kérdés: Az egész winyóm 1 partíció.

egy korábbi hibás particionálás eredményeképpen a winyó elején volt egy párhibás szektor.

ráküldtem a HDD Regenerátort kb egy teljes napot vett igénybe neki az ellenőrzés és bő egy hetet a javítás.

Kijavított elég sok mindent a HDD Sentinelben a winyó állapota 50%-ról felment 85%-ra
De mindig felbukkannak újabb hibás szektorok.

Szóval arra gondoltam, hogy egy partíció kezelőt ráküldök. S az oprendszert beszorítom egy olyan szektor tartomány közé, ahol nincs hiba.

Rajzban jobb vagyok, mint írásban, beszéljen a kép:
http://www.kepfeltoltes.hu/121113/winyo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5246 Dátum: 12 nov 13, 15:12:35 »

Elvileg nem fogod tudni megoldani. Direkt van közöttük szünet. Egyrészt a gyorsabb olvasás érdekében, másrészt meg igénylik is. De több kisebb helyre is be lehet rakni, viszont így, hogy tökéletesen egymás mellett legyenek... Kétlem. Persze, ha elég nagy a tartomány, akkor működhet a dolog. A bökkenő ott lehet, hogy teljesen véletlenszerűen jönnek fel neked ezek a hibák, szóval mindegy hova szorítod be, előbb-utóbb ott is lesz egy ilyen hiba.
Egyébként mennyi idős ez a kérdéses vinyó?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5247 Dátum: 12 nov 13, 15:33:05 »


Nem az a lényeg, hogy egy más mellett, hanem, hogy abban a tartományban legyenek

Szóval így kb:
http://www.kepfeltoltes.hu/121113/55631133winyo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5248 Dátum: 12 nov 13, 15:38:14 »

Figyelj Shiro, az a disk, amin újabb és újabb hibás szektorok jelennek meg az haldoklik. Azt nem particionálni kell, hanem menteni lefelé az adatot róla minél gyorsabban:)

Amúgy a particionálástól nem keletkeznek hibás szektorok, ha nem kezded el közben ütögetni kalapáccsal a disket.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5249 Dátum: 12 nov 13, 15:44:02 »

De mindig felbukkannak újabb hibás szektorok.
A bökkenő ott lehet, hogy teljesen véletlenszerűen jönnek fel neked ezek a hibák, szóval mindegy hova szorítod be, előbb-utóbb ott is lesz egy ilyen hiba.
Egyébként mennyi idős ez a kérdéses vinyó?
Szóval még mindig mindegy, hogy hova csoportosítod át a fájlokat. Viszont újratelepíteni könnyebb lesz.
Ha én értek félre valamit és a hibák mindig ugyanott jönnek elő, akkor természetesen sztornó az egész és a legmélyebb bocsánatkérésemet ajánlom fel.
Viszont, ha 3 évesnél régebbi a vinyó, akkor érdemesebb egy újban gondolkodni...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 348 349 [350] 351 352 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!