24 szep 28, 09:11:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 346 347 [348] 349 350 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 906399 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5205 Dátum: 12 okt 11, 20:27:52 »

Melyik adblock kiegészítőt ajánlanátok Firefoxhoz?
Naplózva

....................................................................................................................
Mesti
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14



« Válasz #5206 Dátum: 12 okt 12, 08:16:27 »

Idézet
Hali,akadt 1 kis problémám ..
Betettem 1 új videokártyát,mert eddig alaplapi volt,rákötöttem a csatlakozót, de nem történt semmi csak elsötétül a képernyő és villog a bekapcsoló gomb a monitoron.
Gondoltam visszakötöm az alaplapira és felteszem a videokártya driverét.
Feltettem aztán rákötöttem újra a vidikarira és megint elsötétül és elkezd villogni a monitor még előtte kiírja hogy power saving mode.
Aztán 1 restart után visszakötöttem az alaplapira belépek a windowsba és kaptam egy ilyet:
http://imagerz.com/QE9FDUtvAwMAXwgeGQVR
Mit kéne tennem?
Már megoldottam,de ha valakit érdekel mit kellet csinálni annak elmondom: Le kellet tiltani az alaplapi vga-t.
Ki gondolta volna, hogy ilyen könnyű lesz.Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 12, 11:20:15 írta Mesti » Naplózva
Florcii
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 60



« Válasz #5207 Dátum: 12 okt 17, 11:48:51 »

Valaki tudna egy linket adni,magyar feliratos online death note részekhez?Mosolyog (Googlen nincs)
Naplózva

<3 NaruSaku FAN 
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #5208 Dátum: 12 okt 18, 21:20:15 »

Sziasztok! Lenne egy olyan egyszerűnek tűnő, de mégsem egyszerű problémám, hogy nem tudom feltelepíteni az új oprendszert a gépre. Nevet Meghalt a gép, gondolom valami vírustól, vagy valamitől, és a c meghajtó úgy, ahogy volt, eltűnt. Sebaj, előkerestem a Hiren cd-met, lementettem a cuccokat, formáztam a vinyót, hogy a következő xp gond nélkül felmehessen, de "NTLDR is missing" felirat fogadott. Megpróbáltam másik xp cd-vel, azzal is ugyanez volt a helyzet. És két Ubuntu live cd-t is kipróbáltam, egyikről sem tudtam bebootolni. Az egyetlen, amiről enged, az a Hiren lemez. Pendrive-ról is ugyanez fogadott. Szomorú Na most azóta a lemezen lévő mini Linuxos particionáló programokat végigtanulmányoztam és hdd, meg memória ellenőrzést is csináltam, de elvileg minden jó, csak épp bootolni nem tudok a telepítő cd-kről. Azóta annyit változott a dolog, hogy "BOOTMGR is missing" feliratot kapok a korábbi helyett. Nevet Az a baj, hogy ami megoldást találtam, ott mindenhol volt oprendszer, viszont a problémás gépen nincs, és nem is tudok emiatt feltenni. Valakinek esetleg valami ötlete lenne, amivel orvosolni tudom a problémát?
Mindenféle bootmanager, particionáló, stb stb programokat kipróbáltam a mini xp-ről és mini Linuxról, de semmi nem segített. Van a lemezen kifejezetten erre a hibára való program is, de azzal sem jutottam semmire, az se segített. Szomorú

Előre is köszi! Mosolyog
Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5209 Dátum: 12 okt 18, 21:27:26 »

NTLDR gondom nekem is volt.
Megoldásokat én is kerestem a neten, semmi hasznuk nem volt. Kivettem a vinyót a házból, beraktam egy külső tokba, rákötöttem egy másik gépre és leformáztam. Igazából itt van egy olyan lehetőség is, hogy akkor rögtön felrakod rá az új oprendszert. A másik, hogy leformázva visszateszed a gépbe és utána telepíted az OS-t.
Ha ez sem működik, akkor a Bios-al is lehetnek gondok. Eddig ilyet még nem láttam.

Hátha Dancsa okosabb lesz.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 18, 21:49:15 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #5210 Dátum: 12 okt 18, 21:45:55 »

Hmm, hát ez is egy lehetőség, végső esetben én is erre gondoltam, de nagyon remélem, hogy sikerül találni egy másik megoldást. Mindenesetre köszi a segítséget, heo! Mosolyog
Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5211 Dátum: 12 okt 19, 09:47:25 »

az NTDLR az a vindóz bootloderéhez kapcsolódó egyik fájl.  xp cd-n be kell lépni a javító konzolba, és kiadni a fixboot és a fixmbr parancsokat.  a fixbootnak ha jól emléskzem meg kell adni, hogy melyik partición van ( ha az első disk első particiója akkor valszeg C:)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Florcii
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 60



« Válasz #5212 Dátum: 12 okt 19, 10:38:44 »

Valaki játszik a Pou-val? (Amit androidos mobilra lehet tölteni,play áruházból) Szóval az a gond hogy akárhányszor letöltöm/letörlöm nincs rajta hang ,pedig az elején még volt egy darabig, utána valamit csinált rajt a tesóm,azt mondta lenémította a telót  ,azóta nincs hang miközben a pou-val játszok,de telón persze max...Játékbeállításoknál is minden bevan kapcsolva,valakinek ötlete ?Mosolyog
Naplózva

<3 NaruSaku FAN 
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #5213 Dátum: 12 okt 19, 20:59:48 »

Dancsa: Sajnos nem fog működni ez a megoldás sem, mert nem tudok a telepítő cd-kről bootolni. Mindegyikre ugyanez a hibaüzenet jelenik meg, holott a lemezekkel nincs semmi baj, korábban már használtam őket sikeresen, ilyennel most találkoztam először. Az egyetlen lemez, amiről elindul, az a Hiren lemez, de ott sem a mini xp, sem a mini linux nem tudott mit kezdeni a telepítő lemezekkel. az xp szarul kezelte, nem tudta a telepítőt elindítani, a linux pedig fel sem ismerte. Szomorú Még annyi, hogy próbáltam már tényleg minenféle particionáló és bootszektor javító programokat a cd-ről, de semmi hasznuk nem volt, vagy csak én nem tudtam megfelelően használni őket. Nevet Remélem lesz egyszerűbben kivitelezhető megoldás, mint ez a vinyó áttétel egy másik gépbe. Nevet
Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5214 Dátum: 12 okt 20, 18:36:31 »

a hiányzó NTDRL-től még az xp cd-nek el kéne indulnia...  Azt a hiren cuccot nem ismerem ha le tud kezelni pendriveot, akkor kimentheted egy másik XP-ből az NTDRL-t (ha jól emlékszem a c: gyökerében van rejtett fájlként) és átmásolhatod.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #5215 Dátum: 12 okt 20, 19:55:11 »

Hmm, tud kezelni pendrive-ot. Ezt ki is próbálom majd. Köszi a segítséget! Mosolyog
Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5216 Dátum: 12 okt 23, 16:05:37 »

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet az MS Office 2010 Prof. verziót aktiválni? 1 év után kiderült hogy csak próbaverzió, és most használhatatlan. Kerestem neten termékkulcsokat, többet is próbáltam, de nem fogadta el. Honnan lehet letölteni a teljes, magyar verziót (ha lehet egyáltalán) vagy ha letörlöm és újra rakom akkor x ideig megint jó lesz és ez így folytatható-e sokáig?
Le akartam tölteni a 2007-t, de valahol olvastam, hogy azzal is ez a helyzet.
Torrent oldalakon nem vagyok regisztrálva, úgyhogy tőletek kérek segítséget.
(Az op.rendszer win7, 64bites, ha számít valamit)
Naplózva

....................................................................................................................
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #5217 Dátum: 12 okt 23, 16:08:14 »

Nekem csak egy gyors javás kérdésem van: Letöröltem a régit, felraktam a legújabbat a hivatalos java.com-ról, mégis azzal zsibbaszt a chrome, hogy lejárt és frissítsem. Mi a fene baja van? Előre is köszönöm a helpet ^^
Naplózva
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #5218 Dátum: 12 okt 23, 20:09:16 »

Az én problémám időközben megoldódott, köszönöm a segítséget! Mosolyog Kiderült, hogy a cd volt hibás, újra kiírtam és működött hibátlanul minden. ^^
Most már csak azt kell kiküszöbölnöm, hogy működjön az internet és hajlandó legyen hangot kiadni magából a gép a monitoron keresztül (abban van a beépített hangszóró, sajnos külön hangszórók nincsenek). De szerintem ez is megoldódik, amint megtalálom a monitor leírását, valamint felhívom a szolgáltatót. Nevet
Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5219 Dátum: 12 okt 23, 20:33:31 »

Telepíteni kell a Service Packokat a hálózati kapcsolathoz. Amikor win7-ről XP-re váltottam, akkor én is elfelejtettem, csak ezért írom.
A hanghoz meg az alaplap lemezén lévő drivert kell telepíteni. Win7 összeszedi magától, XP nem. Párszor megszívtam vele.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 346 347 [348] 349 350 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!