24 szep 28, 15:11:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 340 341 [342] 343 344 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 906619 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #5115 Dátum: 12 aug 21, 11:21:59 »

Víruskeresésre gondolom te is gondoltál. Ha esetleg nem jön be akkor nem tudom, annyira sajnos nem értek hozzá Szomorú
Naplózva
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #5116 Dátum: 12 aug 21, 11:55:03 »

A fórum mekkora felbontású képeket engedélyez? mert egyszerűen nem bírok kirakni képet
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5117 Dátum: 12 aug 21, 11:58:09 »

A Fórumszabályzat elolvasását tudom javasolni, abban szerepel ez.
Naplózva
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #5118 Dátum: 12 aug 24, 16:49:08 »

Tudnátok mondani olyan digitális rajzprogtamot ahol mondjuk rakhatok be sablont,és arra lehet rajzolni?

Megvan ^^ Lenne még 1,van ez a barangoló kártya amit lehet venni a tmobilban,úgy kaptam,feltöltő kártya...csak az a gond  hogy telenoros vagyok,és olyasmi van ráirva hogy használja telefonfülkékben vagy tone üzemmódban.A tone mit jelent?
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 24, 17:30:37 írta Autine » Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5119 Dátum: 12 aug 24, 17:58:19 »

Win7em van, és ma kezdte el, hogy a a mappák közt barangolva néha leáll az intéző. Nem minden mappánál, de mindig ugyan azoknál. Mitől lehet?

A windows media player (fúj) lejátsza neked az MKV-ket? lehet hogy sikerült egy hibás codec packot felraknod, és mivel a videókba belenéz a Win, hogy csináljon bellüle egy bélyegképet, lehet emiatt.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5120 Dátum: 12 aug 24, 19:07:36 »

KItöröltem már TC-el mindent, de ha legközelebb előjön a gond, akkor meglesem ezt is, köszi kacsint


Autine: Ha itt visszaolvasol, pont egy ilyen progiról volt szó Mosolyog a telefonban nem tok segíteni :S
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5121 Dátum: 12 aug 24, 20:04:39 »

Megvan ^^ Lenne még 1,van ez a barangoló kártya amit lehet venni a tmobilban,úgy kaptam,feltöltő kártya...csak az a gond  hogy telenoros vagyok,és olyasmi van ráirva hogy használja telefonfülkékben vagy tone üzemmódban.A tone mit jelent?

A tone üzemmód azt jelenti, hogy a telefon gombjait használhatod az opciók közötti lépkedésre. Például a telefonos bankolásnál. A vonalas telefonokon a # gomb megnyomásával lehet ki/bekapcsolni, mobilokon nem tudom, hogy hogy megy.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #5122 Dátum: 12 aug 24, 21:20:49 »

Köszi Mosolyog. +-ba még lenne egy kérdésem ,meglett ez a progi és csináltam egy képet,felszeretném tölteni a netre ,de ptg fájl és egy képfeltöltő web se akarja feltölteni,tudna valaki mondani linket ,hogy hol tudnám feltölteni?
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5123 Dátum: 12 aug 25, 06:10:24 »

még csak nem is hallottam ptg-ről Nevet de biztosan van mentésnél opció, hogy pngbe vagy jpgbe ments.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5124 Dátum: 12 aug 25, 14:57:10 »

Autine... van egy program, Format Factory a neve és egy konvertáló program mindenre, hang fájl, videó, kép fájlokat konvertál át olyanba amilyenbe szeretnéd.
Szerintem töltsd le és nézd meg vele hogy sikerült mondjuk png vagy jpeg formátumba átkonvertálnod.
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5125 Dátum: 12 aug 25, 16:16:09 »

Morause, sztem nincs egyetlen értelmes rajzprogram sem, amiben ne lehetne közismert formában exportálni...

előfordul hogy nem a save gombbal, hanem van külön export menüpont.
PNG veszteségmentes formátum, szóval kell a minőség, de kisebb méretet akarsz, akkor abba ments

a mobitelefonnál  tudtommal nincs külön pulse/tone üzemmód. tone rendszerekkel müködnie kell.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Morause
Vendég
« Válasz #5126 Dátum: 12 aug 25, 16:31:18 »

Tehát ha jól értelek Dancsa szerinted az a "ptg" kiterjesztés vmi rajzprogram mentési fájlformátuma?
Mert ez esetben neked van igazad és a mentés funkció helyett a "mentés másként" használatával tudja képpé alakítani. De az a helyzet én sem ismerem eme formátumot, és úgy gondoltam hogy a kérdező annyira nem buta hogy ilyen dolgot ne tudna, ezért elvetettem a lehetőséget.
Na de majd elválik. Végülis vmelyik csak jó lesz. Mosolyog
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5127 Dátum: 12 aug 25, 18:56:12 »

google-> ptg extension -> Artrage grafikai program projektfájl
Idézet
When you are finished with your painting save your work. Choose File > Export Image. By saving in this fashion you can then save the image in a number of different formats including Photoshop PSD.

Szóval amikor készvagy a képpel, File menü, Export Image menüpontttal tudod elmenteni JPEG, PNG, PSD(photoshop projekt), BMP fájlként.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #5128 Dátum: 12 aug 25, 21:41:39 »

Érdekes,azt kipróbáltam hogy mentés másként csak akkor is ptg fájlnak tudta elmenteni..No mind1. Köszi szépen,sikerült ahogy leirtad Mosolyog nem igazán értem  Gondolkozik
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5129 Dátum: 12 aug 25, 23:04:04 »

Ez igazán egyszerű. Gimpen is így van.

Menteni csak a saját formátumába tud. Ami nem kép formátum, hanem a képen kívül még más infókat is tartalmaz, veszteség mentesen eltárolva. Az egy külön lépés, amikor egy ilyen projektből, kiexportálod a képet. (ebbe a fájlba már nem kell elmenteni azt, hogy mik voltak az utolsó lépések, mi volt az ecset színe utoljára, melyik rétegen mi van. Exportáláskor a rétegeket egymásra vasalja, és egy netre feltöltött képben tök mindegy, hogy mi volt az utolsó ecsetszín. sőt, itt már nem feltétlen veszteségmentes a tömörítés, ha JPEG-be mented, akkor a kép minőségének rontásával tömöríti.
PNG nem rontja a kép minőségét, ő úgy tömöríti, hogy ez ne romoljon.  Ez az alapvető különbség a mentés és az exportálás között.
 
A Mentés másként (Save As) az pedig mindig megegyezik a mentéssel, azzal a különbséggel, hogy  az eddigitől eltérő fájlba menti.
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Oldalak: 1 ... 340 341 [342] 343 344 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!