24 szep 28, 15:11:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 339 340 [341] 342 343 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 906623 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5100 Dátum: 12 aug 14, 21:10:56 »

Vendégek sose garázdálkodhattak itt. Ezek amiket láttok, mind törölt felhasználók. Ha egy felhasználót törölnek a fórumról, akkor a hszei, témái megmaradnak, csak ezentúl "vendégként". (És belépni se tud, értelemszerűen, valamint a felhasználónév is felszabadul, újra le lehet regelni.) A tiltottaknál nincs ilyen, ott megmarad a felhasználó, csak bejelentkezni nem lehet vele.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5101 Dátum: 12 aug 14, 21:12:01 »

Van olyan h kitiltás és olyan h törlés, az elsőnél megvan az illetőnek az adatlapja csak éppen nem tudja "használni", a másiknál a másiknál meg törölve van (azaz már nincs) de a hszei (a témái is az 1. hszével) megmaradnak (de mivel nem elérhető az adatlapja ezért "vendég")
[ez az "elméletem" ami a legésszerűbbnek tűnő, de nem vagyok moderátor, így nem férek hozzá ezekhez a törölgetős dolgokhoz, többet nem tudok].

szerk: Aes megelőzött.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 14, 21:12:58 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5102 Dátum: 12 aug 14, 21:23:18 »

Ja akkor ez a nagy titok. Pedig reméltem, hogy lehet de mindegy.
 Amúgy Shiro, hogy csinálja azt, hogy van egy magyar zászló a hsz-ei(szöveg)  mögött?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Putir
Vendég
« Válasz #5103 Dátum: 12 aug 14, 21:31:14 »

Úgy hogy minden hozzászollása elejére beírja ezt:
[ size=6pt][ glow=#ffe5e5,2,300][ sub][ size=4pt][ glow=white,2,300][ sub][ size=2pt][ glow=#e5ffe5,2,300][ size=10pt]
(Szóközök nélkül)
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5104 Dátum: 12 aug 14, 21:34:29 »


Köszi azt hittem, hogy van valami direkt magyar zászlós de csak ennyi...( csak.. ikszdé ) Ezt képes volt kikísérletezni. Azta...
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #5105 Dátum: 12 aug 14, 21:37:50 »

Egy kis problémám lenne az operációs rendszerrel. Délután bedobta a törülközőt a windows7-em, ezért újból felraktam. Telepítéskor kiírt valami olyasmit, hogy a meghajtók fájlrendszere (vagy valami ilyesmi) NFTS kiterjesztésű, majd leellenőrizte az egészet. Ezt követően, mikor újraindult, választanom kellett a windows7 és ubuntu között. A gond csak annyi lenne, hogy ez a gép életében nem látott ubuntut. Mikor meg rákattintok az ubuntu ikonra kiír valami hibát és ott megáll. Tudnátok mondani valami dolgot, amivel ki lehetne iktatni, hogy bekapcsoláskor ne kelljen választanom, hanem automatikusan a windows7-et válassza?
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5106 Dátum: 12 aug 14, 21:48:30 »

Nem tudom, operációs rendszert akkor kell választani ha kettő van rajta. Ilyet viszont még nem láttam, hogy egy soha fel nem tett legyen ott. Ha más nem segít akkor formázd meg a rendszer meghajtót és tedd megint újra :/
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5107 Dátum: 12 aug 14, 22:07:11 »

Tudtommal ilyet a windows nem tudXD
A rendszerválasztó menünél kattintani kell, és nem billenyűzettel kiválasztani?
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #5108 Dátum: 12 aug 14, 22:24:35 »

De, a billentyűzettel kell kiválasztani, csak éppenséggel nem működik, csak ott van és kész, mint egy virág a szobában, semmi haszna.
Az viszont biztos, hogy én nem jártam ubuntuval, tesómról ezt nem merném elmondani, túl sok hülyeséget csinál. smirksweat
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5109 Dátum: 12 aug 15, 01:10:45 »

Nem lehet hogy tesód felrakott a windows mellé neked valahogy egy ubuntut?  Gondolkozik Mert ilyet még én nem láttam! :O Olyat már én is csináltam, hogy két wint raktam a gépre véletlen ikszdé de hogy random egy ubuntut.... :/
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #5110 Dátum: 12 aug 15, 16:17:47 »

Induláskor nem ír ki valami olyat a renszer, hogy Grub (monitor tetején?)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #5111 Dátum: 12 aug 15, 19:08:07 »

Nem, egy olyan képernyő jelenik meg, mint mikor a windows-ot erőltetetten kapcsolom le. (elveszik az áramot vagy a gombtól indítom újra)
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5112 Dátum: 12 aug 20, 19:50:34 »

Win7em van, és ma kezdte el, hogy a a mappák közt barangolva néha leáll az intéző. Nem minden mappánál, de mindig ugyan azoknál. Mitől lehet?
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #5113 Dátum: 12 aug 20, 20:30:44 »

Nekem hasonlót régen, Vistával akkor csinált, amikor olyan mappát akartam megnyitni amiben nagy méretű fájlok voltak. Szerintem valami vírus lehetett az oka. Aztán váltottam xp-re és megszűnt ez a gond. Azóta meg Win7 van nekem is, de azzal nem tapasztaltam nagyon ilyesmit.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5114 Dátum: 12 aug 21, 09:52:15 »

úgy látom, hogy akkor dob ki, ha egy olyan mappát nyitok meg, amiben van olyan mappa, amiben mkv videó van...
mit tok csinálni?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 339 340 [341] 342 343 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!