24 szep 28, 21:09:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 335 336 [337] 338 339 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 906828 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5040 Dátum: 12 júl 18, 02:58:45 »

Halihó én film témában kérnék egy kis segítséget. Jet Li klasszikusokat keresek, de az égvilágon sehol nem lelem őket. Ők lennének itt a delikvensek amikre szükségem lenne:  Vastigris (Fong Sai-Yuk 1-2 angol címét nem tudom), Volt egyszer egy Kína (Once Upon a Time in China 1-3), ha esetleg valaki tud valami fellelhetőséget kérem szépen dobjon nekem egy pü-t róla előre is köszöntem.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 18, 03:00:14 írta Train » Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #5041 Dátum: 12 júl 23, 21:57:12 »

Üdv! Jómagam is kérnék segítséget! Anyagi okok miatt(a miértbe most nem mennék bele.) szeretnék gépet, és az alkatrészeit külön venném meg, mert complete gépet egyben nem tudok. Szeretnék kérni itt, vagy pm-ben egy felsorolást, nem egy csúcs gépet akarok, inkább egy olyat, ami a jelenlegi játékokat is viszi, könnyedén bővíthetem, és egy darabig még nem szükséges fejleszteni sem. Ha valaki segít, azt nagyon megköszönöm!
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #5042 Dátum: 12 júl 24, 16:10:31 »

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy melyik monopolyt válasszam? Konkrét elképzelés nincs, csak kíváncsi vagyok melyik verziója a legjobb, nektek melyik jött be igazán. 16-20 évesek játszanának vele. Olyat szeretnék, amelyik nem laposodik el x idő után, de ugyanakkor nem olyan bonyolult.
Naplózva

....................................................................................................................
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5043 Dátum: 12 júl 25, 14:31:51 »

-abszolút nem ért semmi torrentes-letöltős dologhoz-

szóóval. van nCore accountom. enged letölteni is, de ahogy arra számítottam, nem nyitotta meg a torrentes fájlt. tehát nekiálltam keresni egy 'torrentet'. vagy hogy mondjam, mert nem értek hozzáNevet tehát mi a fene ez és hol tudom letölteni?xDD gugliba keresgéltem már, 'torrent letöltés' meg hasonló neveken, de semmi hasznosat nem találtam. szóval aki tudna , az privátba küldene valami letöltési linket vagy mit tudom énxD. meg egy rövid használati utasítást ha nem gond:D örültem, léptem és köszönöm:D

ha kaptam választ, akkor kihúzom ezt a hozzászólástxD szóval amíg ép, addig embertársaim nem siettek egy szegény kis idióta segítségérexDD.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 31, 02:16:59 írta ^^ » Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5044 Dátum: 12 júl 25, 15:06:46 »

Van egyáltalán torrent kliensed?
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5045 Dátum: 12 júl 25, 15:13:17 »

Valószínűleg nincs neki.
Ment a PÜ Flexee. ^^
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #5046 Dátum: 12 júl 26, 09:53:15 »

Ha nagyon nem megy, vegyél fel nyugodtan MSN-re és elmondom pontosan, hogy mit meg hogy. Mosolyog
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5047 Dátum: 12 júl 27, 05:36:35 »

Hello kellene  egy kis segítség!

Tegnap este 30GB hely volt a gépmen majd kikapcsoltam. Ma reggel már csak 2GB maradt és folyamatosan csökken. miért lehet ez szerintetek?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #5048 Dátum: 12 júl 27, 05:48:12 »

SzG:

Valószínűleg bekaptál egy szép kis vírust, legalábbis nekem az csinált ilyet.
Van normális vírusírtód?
Ha nincs, akkor ajánlom az Avast-tot, könnyű és gyors, nekem sok olyan dolgot megtalált, amit az AVG nem, és elég sok funkciója van, még a Boot szektort is ellenőrzi.
Ha ez se megy és még mindig csinálja a gubancot, akkor az egyedüli megoldás talán az újratelepítés. Nagyon nagy kárt nem tudsz vele tenni.
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5049 Dátum: 12 júl 27, 05:52:02 »

Szerintem bekaptál egy jópofa kis vírust. Mindenféleképpen csinálj egy víruskeresést, amúgy, szerintem inkább az újratelepítés célszerűbb lenne.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5050 Dátum: 12 júl 27, 06:03:27 »

Hát igen én is ettől félek. A probléma az az, hogy nekem soha nem kell vírus irtót használnom mert automatikusan minden frissítésnél és bekapcsolásnál ellenőrzi, ráadásul alapból van benne. Tűzfal is be van kapcsolva, szóval....nem értem én ezt, viszont nagyon idegesítő úgy TV-t nézni, hogy percenként kikapcsol és mondja: Csinálj már 250MB helyet azon a gépen. Utálom mikor teleteszi az én munkámat.  

ui.: nekem Mac-em van tudtok olyan vírus írtót ajánlani ami arra is jó.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 27, 06:04:43 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5051 Dátum: 12 júl 27, 06:34:06 »

Azért nézd meg, hogy nem e a temp mappád hízott meg,
Ha van beállítva rendszer visszaállítás akkor az is hizlal egy rejtett *.sys fájlt a gyökér mappában
Ugyanott lehet egy pagefile.sys fájl is, ha be van állítva a lapozófájl.

De a majd 30 giga így is sok

Lehet így megtalálod fizikailag is:
Eszközök, mappa beállításai nézet fül
Az oprendszer védett fájljainak elrejtése pipa ki
rejtett fájlok megjelenítése.
ok


Jó most kapcsolok, hogy reggel van, szóval a vindazos okoskodás nem használ.
Habár szerintem ott is vannak ilyesmik, csak máshogy nevezik.

Meg ha jól olvasom, akkor számítógépen nézel online tv adást?
Ha igen akkor az is adatforgalommal jár, vagyis letöltöd a filmet valahova gondolom én. Szóval lehet megvan a forrása.

Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5052 Dátum: 12 júl 27, 07:18:31 »

Hát ilyenek nem nagyon vannak. van nekem egy Rendszerbeállítások pontom ahol tudok dolgokat beállítani és ott ahol lehet valami azt én totál átkutattam. Most egy vírusellenőrzést végzek. A TV-m az úgy van, hogy egy EyeTV nevű programot használok amihez venni kell egy ilyen szerkezetet is. Szóval ezt le tudom állítani, visszalapozni, stb. Ez úgy működik, hogy nem nettel hanem be kell állítanom, hogy mennyi ideig tudjak visszalapozni illetve mennyit jegyezzen meg. nos én ezt 45 percre állítottam ami az én grafikámmal 2GB. Ezt el is használja de mivel 45 percre van állítva így soha nem lépi túl a határt és törli mindig a végét. Persze ha kikapcsolom a programmot akkor mindent elfelejt és visszakapom a 2GB-omat.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 27, 07:20:17 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #5053 Dátum: 12 aug 01, 22:57:12 »

Tudnatok segíteni? A gépem nem akar kikapcsolni, a windows leállig elér és utána nem kapcsol ki 30 mp alatt se pedig 2 mp alatt  szokott kikapcsolni,mikormegnyomom hosszan a bekapvs gombot a gépen,akk meg 1 mpig kikapcsol és utána újraindul:/ sztetek mi a baj????
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5054 Dátum: 12 aug 01, 23:13:49 »

Nyomd le a tápot vagy húzd ki az áramból. Ha az sem oldja meg akkor egy ördögűzést javaslok.
Valszeg valami bug amúgy, szal legközelebb már nem kéne ennek lennie. Komolyan, áramtalanítsd azt kész.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 01, 23:15:07 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 335 336 [337] 338 339 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!