24 szep 28, 21:11:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 334 335 [336] 337 338 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 906843 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5025 Dátum: 12 júl 03, 14:12:37 »

Nem tudom a kék halál sose jelent jót :/
De valaki profibbtól is várj még választ. Mosolyog Amúgy internet csodákra képes le lehet szedni xp-t is pl Mosolyog
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #5026 Dátum: 12 júl 03, 16:07:44 »

Igen .. a legegyszerűbb ha újrateszed a gépet. Mosolyog
de mit szeretnél vele csinálni ha a csökkentett módot sem tudod behozni?
és amúgy a win7 jobb kacsint
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5027 Dátum: 12 júl 06, 13:13:12 »

Vitatkoznék, hogy a win7jobb. Nekem laptopomon azóta nem fut semmi normálisan mióta az van rajta, előtte mindent olyan szépen lagg nélkül vitt... és vissza sem tudom tenni tőle az xp-t mert befagy a telepítés. Én XP párti vagyok Mosolyog
De igen tedd újra. XP-cd-t meg szerezz valamelyik barátodtól rokontól akárkitől, végülis ha van netük még le is tölthetnek neked egy jó verziót Mosolyog
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5028 Dátum: 12 júl 07, 18:21:42 »

Lehet a juh tyubon lehet valahogy ábc sorrendbe rakni a találatokat? Ha igen, akkor hogyan? bow
Mármint a TeCsőre gondolok, magyarul a YouTube-ra Nyelvesít



« Utoljára szerkesztve: 12 júl 10, 12:56:57 írta Shiro » Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5029 Dátum: 12 júl 10, 12:34:39 »

Van egy kis problémám az msn-nel. Még régebben ezért is hagytam ott (meg másért is, de az nem lényeges most), mert mindig ezt csinálta. Következő a helyzet: 2009-es verzió, nekem xp-m van. Két felhasználónév van a gépemen, az egyiken korlátozva vannak a lehetőségek, a rendszergazda a másik, amit én is használok. De ez utóbbin nem fut az msn-em. Pár másodperccel a bejelentkezést követően hibaüzenetet ír ki, aztán kilép. Nem akarok állandóan átjelentkezni a másik felhasználófiókba, ezért akarom, hogy ezen működjön. De nem akar műkszeni. Szomorú Esetleg valakinek, valami ötlet a problémám kiküszöbölésére?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5030 Dátum: 12 júl 10, 13:13:51 »

Azt tudnám javasolni, próbáld meg használni az ebuddy nevű weboldal szolgáltatásait.  Mosolyog
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5031 Dátum: 12 júl 10, 13:16:44 »

Ez lett volna a következő kérdésem, csak nem jutott eszembe ennek a hülye oldalnak a neve. Nevet Suliban anno mindig arról nyomtuk, mert ugye a sima msn-t elérhetetlenné tette a rendszergazda a youtubebal és társaival együtt.  smirksweat
Köszönöm. Mosolyog
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #5032 Dátum: 12 júl 10, 14:51:34 »

Ebuddy az nem a legjobb, én akkor már alternatív msn kliensekre esküszöm. Pl aMSN.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5033 Dátum: 12 júl 11, 01:35:14 »

Nem biztos, hogy itt kéne, de jobb topicot nem találtam. ^^"

Tudnátok segíteni, honnan töltsem le az Adobe Photoshop lehetőleg legújabb verzióját? Torrent is tökéletes, sőt, talán az lenne a legjobb. Ncore link is jöhet, bár én ott nem találtam.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #5034 Dátum: 12 júl 11, 15:09:16 »

Nem értek hozzá, hogy mi micsoda, de néztem az Adobe oldalán, ott a CS6 és a Lightroom 4 a legújabb. Fogalmam sincs mi a különbség  (nem is nagyon érdekel... Mosolyog). Ha ténylegesen ezek a legújabb verziók, illetve a kettő közül kell valamelyik, akkor nMag-on "Adobe" kereséssel az első 10 találatban benne van a számodra megfelelő program. Illetve ahogy néztem az első találat elég friss (nem mellesleg magyar, de talán az összes verzió az...).

Remélem tudtam segíteni. Ha esetleg valami másik verzióra gondoltál (vagy nem ezek a legújabbak), akkor megpróbáljuk megkeresni azt is.
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #5035 Dátum: 12 júl 11, 16:43:46 »

Ha nem feltétlenül a photoshop kell, de egy nagyon is hasonló, sőt, itt-ott jobb megoldásokat kínáló program is megfelelő, akkor az INGYENES GIMP-et tudom ajánlani. http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/gimp_2.8.html
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5036 Dátum: 12 júl 11, 17:02:54 »

A gimppel annyira nem boldogulok, azt már kipróbáltam, és hát... ikszdé Remélem, hogy majd a magyar fotóbolt csodáival többre leszek képes.

S tényleg megtaláltam ** letöltést, Adobe Photoshop-ra pedig nem dobott ki semmit... vagy csak én voltam túl álmos. Köszönöm a segítséget mindkettőtöktől! Mosolyog

Az oldal nevét töröltem a hozzászólásodból, ezeket itt nem nevezzük néven, mint Voldemortot. kacsint

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 11, 17:05:48 írta Aes Sedai » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5037 Dátum: 12 júl 15, 18:34:25 »

Aki rendelt már könyvet Amazonról, az tudna nekem segíteni? kb olyan kérdések lennének, hogy mennyibe is fog kerülni összesen mert nem látom át még az oldalt, usa-ból vagy angliából rendelni megbízhatóbb-e stb.. ilyen jellegűek...
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #5038 Dátum: 12 júl 16, 00:54:13 »

Nekem valamelyest, igaz, még csak szóbeli, tapasztalataim vannak Ebay-el kapcsolatban, de az is  hasonló. (Majd ha rendelek, leírom neked PM-ben hogy is megy pontosan a dolog, bár az sztem nem mostanában lesz. ikszdé)

Kell ugyebár egy bankkártya, amivel fizethetsz, mivel a legtöbb eladó csak Paypal-t fogad el, illetve az a legbiztosabb számukra. Paypal segítségével dobod nekik a pénzt, majd amint látják, hogy meg van az összeg, küldik is az adott terméket.(Figyelj oda természetesen a feedback ratingre, legyen minél magasabb, annál jobb eladónál keresgetsz.) A szállítási idő pedig általában 1-2 hét, tehát hamar meg van, a származási helyhez képest.
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #5039 Dátum: 12 júl 16, 08:48:59 »

Aki ért a Stykz-es animáláshoz az dobjon már nekem egy PM-et.

Szenvedek már egy ideje vele, hogy hogy lehetne másik formátumba lementeni..Mert csak a .stykz-be menti le..Amivel persze sz*rt se érek.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Oldalak: 1 ... 334 335 [336] 337 338 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!