24 szep 29, 09:09:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 324 325 [326] 327 328 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 907265 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4875 Dátum: 12 ápr 06, 19:57:16 »

Nekem egy rajzfilm megtalálásában kéne a segítség, a címe Fakopáncs Frici (angol cím: The Woody Woodpecker Show), ha valaki tud segíteni egy linkkel azt megköszöném ^^ ha vannak magyar szinkronos részek jó, de angolul is jó Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4876 Dátum: 12 ápr 06, 21:07:59 »

Ha megtalálod Samdav, dobhatnál nekem is pü-ben linket. Én is megnézném újra. Mosolyog Bár főképp magyar hangal érdekelne, de ha nincs ló, akkor jó a szamár is...
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4877 Dátum: 12 ápr 06, 21:30:45 »

Torrenteseket találtam, majd kiderül, hogy milyen, ja és köszönöm Heonak az eddigi segítséget Mosolyog
Volt, hogy régebben találtam egyet, ahol angol és orosz hangsáv volt egybe, beleégetve az orosz az angolba egy hangsávon, tehát nem is lehetett szétszedni, eléggé faramuci helyzet volt, pedig az összes rész megvolt, csak mind ilyen volt Szomorú
De nem adom fel, míg meg nem találom, még ha angol is, az is jó (főleg, hogy angolul is tudok XDDD), csak magyar szinkronok annyira megtetszettek  Pirul
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4878 Dátum: 12 ápr 06, 22:41:10 »

Nekem még Yu-gi-oh 5ds-hez kellene torrent, japán szinkron mindenképp fontos, és magyar/angol felirattal. Szeretném végignézni, de csak noob angol hangsávot találtam.-.-"
Naplózva

Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #4879 Dátum: 12 ápr 07, 10:22:14 »

Segítséget kérek Nevet

Nagyon régen láttam egy filmet, de nem emlékszem a címére agy a sztorira.
Owen Wilson a főszereplő, és arra emlékszem hogy mindig keszytűt viselt, meg talán beköltözött vmi családhoz.
Örök hálám a címért :-)
Naplózva



 
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #4880 Dátum: 12 ápr 07, 14:16:46 »

http://www.imdb.com/name/nm0005562/  itt vannak filmek amiben játszott
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4881 Dátum: 12 ápr 08, 12:29:20 »

Szanisz: nem az "Én a nő és plusz egy fő" című filmre gondoltál?

Ja igen, a Fakopáncs Friciset még mindig nem találtam, ami jó lett volna.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #4882 Dátum: 12 ápr 09, 15:21:24 »

Hali. tudnáltok linkelni nekem egy szép érdekes betűtípust amit el is lehet olvasni és vannak benne ékezetes betűk isXD  Olyasmi kéne mint a gyűrűk urában a tündék írása vagy mondjuk a csillagkapuban az ősök írása, csak el lehessen olvasni...  ilyet sehol nem találok. ami szép az olvashatatlan vagy nincs benne ékezetes betű
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4883 Dátum: 12 ápr 15, 18:42:15 »

http://www.youtube.com/watch?v=8Tv-_gATYMs
10 másodperctől mi a zene címe? segítenétek, esetleg egy dal lista mert mind állat zenet. Köszi
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #4884 Dátum: 12 ápr 17, 21:35:42 »

Hali!

Az lenne a kérdésem, hogy ha egy vidit letöltök innen az SRTvel együtt és akkor hogy tudnám ráégetni a feliratot. Azért kellene mert szeretnék animét nézni a mobilomon.
VAGY
A telón valahogy lehet csatlakoztatni az srt-t?
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #4885 Dátum: 12 ápr 17, 21:44:40 »

avi és mp4 videofájlhoz hozzá tudsz rendelni androidos készüléken srt feliratot, pl BSPlayerrel.
mkv videókhoz is, de ahhoz gyors készülék kell, lehetőleg 2 magos processzorral.
Naplózva



 
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4886 Dátum: 12 ápr 17, 22:39:01 »

http://www.youtube.com/watch?v=8Tv-_gATYMs
10 másodperctől mi a zene címe? segítenétek, esetleg egy dal lista mert mind állat zenet. Köszi
Kommentek közt találtam egy ilyet:
Idézet
1. The Game-Here we go again (feat. Dr. Dre)
2. Zapp & Roger- Dance floor
5. Michael Jackson-P.Y.T.

Több, mint a semmi.



Segítség kéne. Zenehallgatáshoz szeretnék fejhallgatót venni (nem fülhallgatót). Utcai használatra lenne, értsd telefonhoz csatlakoztatnám és úgy tolnám a cuccot. Kikötésem annyi, hogy ne legyen túl drága - négyezernél nem szeretnék többet perkálni. És legyen valami dizájnja, mert azért nem szeretnék úgy kinézni, mint egy ufó. Nevet

Naplózva



samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4887 Dátum: 12 ápr 17, 22:42:40 »

Stance: én pont 4000 forintért vettem a média markt-ban microsoft fejhallgatót, nem néz ki a fejed UFOként, mert a kialakításánál a pánt rész a fejeden hátul illeszkedik, nem tudom, hogy érted-e, amit makogok ikszdé de jó fejhallgató, lassan 4 éves és most ebben a hó elején ment el az egyik fülében a hang, ami tök zsír Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4888 Dátum: 12 ápr 17, 22:53:10 »

Én három éve vettem, de 10k alatt akkor sem volt értelmes fejhallgató.
Ha telefonhoz kell, akkor inkább ezt a bedugósat ajánlom. Azok vannak normális áron is. Telefon és fejhallgató között nem lesz megfelelő a hang, mert nem tud felvenni elég inputot a kívánt minőséghez.

Nekem egy ilyenem van. Meg vagyok vele elégedve.
Ha nem akarsz sokat költeni mondjuk AKG-ra vagy Sennheiserre, akkor Logitech vagy Pioneer közül válogass, majdnem olyan jók, de fele annyiba sem kerülnek, ha szerencséd van, akkor 5000 környékén is találsz egyet.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4889 Dátum: 12 ápr 17, 23:19:58 »

Mi a különbség a félig nyitott és a zárt felépítésű fejhallgató között? Ugyanúgy néz ki. Tévednék?
Naplózva



Oldalak: 1 ... 324 325 [326] 327 328 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!