24 szep 29, 09:20:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 323 324 [325] 326 327 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 907283 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4860 Dátum: 12 márc 29, 16:51:25 »

Felteszem a fülhallgatót, de a zene csak az egyik feléből jön. Biztos a videó. megyek másikra. Ugyanaz. Majd ez még párszor, azt gondoltam a vezeték sérült, hoztam egy másik fület. Ugyanez itt is. Mivel semennyire sem értek ehhez, azt szeretném kérdezni mi lehet ennek az oka? És persze azt, hogy mit csináljak, mert elég idegesítő, hacsak az egyik fele szól a fülesnek :/
Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #4861 Dátum: 12 márc 29, 18:27:06 »

Esetleg hangerő beállításnál az egyik csúszka átcsúszott a bal vagy a jobb oldalra. Nézd meg ott, nekem néha magától átpakolja.
Nálam: Vezérlőpult->Hangok és audioeszközök->Speciális
Értelem szerűen a vízszintes csúszkát/csúszkákat kell középre rakni. Persze ez xp alatt. Fogalmam sincs, hogy megy ez a többi op.rendszeren.
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4862 Dátum: 12 márc 29, 18:31:53 »

nekem win7es van itt és ilyesmit nem találok :/ a súgóban is keresgéltem, de nem találtam eddig sok hasznos dolgot.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 29, 18:35:26 írta ^^ » Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #4863 Dátum: 12 márc 29, 18:40:09 »

Win7 alatt így lehet : Link utána arra a kis hangszóróra ott jelszintek és a ballanszot nézd meg hogy mindkettő 100-e.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4864 Dátum: 12 márc 29, 18:45:21 »

most akartam írni, hogy megtaláltam, de köszönöm Putir Nevet a tezstelésnél bal oldalon hallottam egy nagyon picit ezután kezdtem gyanakodni ikszdé köszönöm a segítségeket Mosolyog
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4865 Dátum: 12 márc 31, 20:44:44 »

Miért van az, hogy elindul a játék, 50 fps-em van és néhány percen belül 05-15 körül ingadozik? Megnézem feladatkezelőbe, 700k memóriahasználat a megszokott 200k helyett... egyik napról a másikra, nem állítottam semmit el se a gépen, se a játékba.
Naplózva



Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4866 Dátum: 12 márc 31, 22:01:26 »

Ez azért játékfüggő is. Mi a játék neve?
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4867 Dátum: 12 ápr 01, 14:36:17 »

League of Legendsnél és Warcraft 3-nál is ezt műveli.
Naplózva



Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4868 Dátum: 12 ápr 01, 20:27:34 »

A problémádra, Stance, nem tudok megoldást, de közben én is gondba ütköztem. Kellene nekem jó pár single player játék, amivel játszhatnék. A gép, amihez kellenek a játékok:

- 2.64-es processzor
- 512MB RAM
- ATI HD 3450 512-es VGA.

Ilyen gépen, szerintem 2007-ig minden fut, csak játékcímek kellenek. Minél több. Köszi előre is! Mosolyog
Naplózva

Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #4869 Dátum: 12 ápr 01, 20:36:57 »

Stance: windows xp? Msn fut? Silverlight-od van? Svchost.exe feladatkezelőben nem feltűnően sok? Vags lehet csak a vidikártyád haldoklik. Rakd át integráltra ha leetséges. Nézd meg úgy
Naplózva



 
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #4870 Dátum: 12 ápr 02, 18:21:58 »

Dawe: Nekem is régi gépem van.

Én a Tycoon játékokat szeretem abból is az abszolút top a The Movies (van magyarítása is) Nagyon komplex anyag Mosolyog
Most tettem kísérletet, amik még futhatnak: Port Royal 2 (nem rossz, elvagyok vele), és most próbáltam ki a Jurassic Park Operation-t, és bár magyar, nem nagyon vágom mi merre. Heroes 3 tökéletes némi háborúra.
Ja és Pinballnak tudom ajánlani a Future Pinball tábláit. A felújított Addams Family-s a legjobb.
Nekem még mondjuk fent van a Yo-Jin-Bo mint otome játék, de ha Visual Novellekből is körbenézhetsz, jól futnak. (Oh az a remek Rock Robin demó...húú de várom a full játékot!)
Ha nem idegenkedsz a Pajama Sam szériától, akkor a Socks Works is jó logikai lehet Mosolyog (100 pályás, de restartnál újakat is ad)
Ha valami vicceset akarsz, akkor pedig a Gruntzot ajánlom jó szívvel Nevet

Ha nem ilyen témában keresel, akkor elnézést ^^"
Naplózva
jackrabbit
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1


« Válasz #4871 Dátum: 12 ápr 03, 07:37:26 »

Sziasztok!
Elnézést, ha rossz helyre írom a kérdésem, de a fórumot átnézve nem találtam ennél megfelelőbbet.
Szeretném letölteni az összes Naruto epizódot és movie-t, japán nyelven, magyar felirattal.
Sikeresen felfigyeltem rá, hogy ez jelenleg akadályokba ütközik letöltő oldalak blokkolása miatt.  Szomorú Valaki esetleg tud nekem ajánlani olyan helyet, ahonnan még lehetséges a letöltés jó minőségben? Amennyiben valaki tud segíteni, annak szívesen elküldöm az email címem, hogy oda írja a választ (csak hogy ne lobogtassuk ország-világ előtt) Egyéb alternatív megoldások is érdekelnének (ha valaki át tudná nekem másolni a meglévő verzióit)
Segítséget és válaszokat előre is köszönöm
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #4872 Dátum: 12 ápr 05, 16:13:53 »

Egy egyszerű kérdés :
Interneteket nézegetek a neten, és találtam egy olyat ahova 100/100 Mbps van írva. Akkor az azt jelenti hogy 100 Mbps os a net ? És pl a 30/100 mit jelent?
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #4873 Dátum: 12 ápr 05, 16:24:21 »

100/100 Mbps az egyértelmüen a sebessége... ha 30/100-asat látsz, akkor azt rosszúl írták ki valószínüleg.   ha 100/30, akkor az   az első szám a letöltési sebesség, a második a feltöltés.  Azt nézzétek meg, hogy nincs-e mellette még forgalmi korlát, mert vannak helyek, ahol 100 megás netet kapsz, de 30 GB után mondjuk lekorlátoznak, vagy plusz pénzt kérnek,
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4874 Dátum: 12 ápr 05, 21:27:25 »

Köszi szépen a javaslatokat, teszek majd velük próbát, azonban inkább FPS, ill. Prince Of Persia-ra hajazó cuccok érdekelnének, főleg single, ha már onlineozni nem tudok letöltés közben. Amit mostanában végigvittem, az a Max Payne 1-2, Brothers in arms: Road to hill 30 volt, tehát ezek kizárva. ^^
Naplózva

Oldalak: 1 ... 323 324 [325] 326 327 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!