24 szep 29, 11:22:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 322 323 [324] 325 326 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 907320 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Animecrazy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #4845 Dátum: 12 márc 11, 10:07:54 »

Tudnátok segíteni abban, hogy a facebook-on a naruto-kun csoport oldalán csak nézelődni tudok, hozzászólni, megosztani, lájkolni nem?
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4846 Dátum: 12 márc 11, 11:04:50 »

(Tetszik)-elni kell a rajongói oldalt.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Animecrazy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #4847 Dátum: 12 márc 11, 13:02:10 »

Azt már csináltam és már osztottam meg régebben, kb. 2 napja eltűnt a lehetőség, hogy megosszak-hozzászóljak, és az a bajom, hogy nem tudom miért???? Gondolkozik

A túl sok emotikon használatot a szabályzat tiltja. Töröltem a felesleges mennyiséget, a továbbiakban ügyelj erre.

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 11, 13:23:14 írta Aes Sedai » Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #4848 Dátum: 12 márc 11, 16:44:50 »

Írj egy privát üzenetet a facebookos neveddel és megnézem, hogy nem lettél-e bannolva ott
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #4849 Dátum: 12 márc 15, 14:50:58 »

Nem tudja valaki véletlenül, hogy Photoshopban hogy lehet kikapcsolni azt, hogy mozgatásnál (meg úgy általában sehol) ne igazítson sehova?
Naplózva
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #4850 Dátum: 12 márc 20, 21:45:21 »

hello hello, lenne egy olyan kérdésem hogy nem tud e valaki olyan oldalt ahol ezt az animet jó minőségű aviba leszedhetem? Rosario to Vampire.... Előre is köszi
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #4851 Dátum: 12 márc 21, 09:25:51 »

Pl >innen.< Én ezt az oldalt szoktam használni viszont kell várni két letöltés között negyed órát. :/ Meg van valami limit hogy hány részt szedhetsz naponta. Nekem pont ezért van 4 felhasználóm az oldalra így folyamatosan tudok tölteni várakozás nélkül és 4 részt tudok egyszerre szedni. ikszdé Több letölthető video is van részenként, ahogy látom avi is.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 21, 09:29:58 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #4852 Dátum: 12 márc 21, 13:00:51 »

Köszönöm a segítséget, megnéztem a linket amit adtál de egyelőre nem sikerült oda be regisztrálnom. Nem tudom mi lehet az oka de majd csak rá jövök.Addig is nincs más mint keresgélni tovább a neten. Köszi még egyszer.
Naplózva
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #4853 Dátum: 12 márc 24, 23:19:44 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 05, 23:59:59 írta Kroli94 » Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4854 Dátum: 12 márc 24, 23:32:09 »

Anyukám is ilyen helyen dolgozik, szóval megkérdeztem neked.

Minden ilyen alkalmazottról van egy fényképes önéletrajz amit a jelentkezésnél le kell adnia az adott bolt vezetőjénél. Ezt általában felküldik a céges központba, szóval, ha a boltban nem is, de ott még meg kell, hogy legyen. Ha tudsz mondani a boltvezetőnek egy időpontot amikor az illető éppen dolgozott, akkor visszatudja keresni, hogy kik dolgoztak aznap és kiszortírozni a lehetséges alanyokat. Innentől kezdve pedig már eléggé könnyű a dolog, mert vagy csak ez az egy lány marad és megadja a nevét és onnantól könnyű dolgod van. Vagy több és akkor több név közül kell válogatnod.

Viszont az már más kérdés, hogy az illető boltvezető segít-e. Ez csak rajtad múlik. De valami alkohol vagy bonbon (Nemtől függően.) sokat dobhat az esélyeiden, állítólag legalábbis.

Meg az is, ha elmondod, hogy hol is volt ez pontosan, hátha más is járt hozzá vásárolni, akár a fórumozók közül is.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #4855 Dátum: 12 márc 24, 23:42:22 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 05, 23:59:39 írta Kroli94 » Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4856 Dátum: 12 márc 25, 00:02:42 »

Viszont akkor biztosan így működik a rendszer, anyukám is Sparban dolgozik, az meg Plus volt régen, szóval minden ugyanaz.
Ne hülyéskedj, nincs mit.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4857 Dátum: 12 márc 25, 09:59:44 »

Hát én aztmondom simán menj oda, hogy sokszor láttad és nem bunkón, de határozotttan, de bejön neked, (nem persze így de a lényeget írom) nha szóval,  és elhívhatod mondjuk ha van kedve egy kávéra,teára v bármi semmi nem komoly dologra aminek keretében lehet dummálni, jah és mutatkozz be. LEgjobb esetben bele megy,de ha nem akkor 2 lehetőség van: meg mondja h van pasija, ekkor hagyad, me v kamu v igaz, de ez a legrosazbb elutasítás, vagy ha nincs de nem akar semmit, akkor pl megmondod h addig amíg elnem jön veled meginni v mit, kinn fogsz aludni a hidegen, ne akarja h megfázz, v bele megy és jót nevet a hősiesgeden, vagy megmondja hibbant vagy.De az h nyomozgatsz utána, semmire nem vezet, me ha az egyenes utat választod és nem érdekled, cselllel se fogod. Jha és ne hogy megtorpanj a bezsélgetés közben! mert akkor halott vagy.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #4858 Dátum: 12 márc 25, 10:08:12 »

Helyileg Szentendrén volt ez, a hév állomáson lévő Sparban, illetve akkor még Kaisers-ben.
Tudom, hogy off de lol mi mindig oda mentünk vásárolni, amikor Szentendrén laktunk.Nevet Meg is lepődtem amikor hazaértem Pestről és nem Kaisers hanem Spar volt ott.ikszdé Ha sikerül megtalálnod akkor sok sikert a lánnyal.Mosolyog
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #4859 Dátum: 12 márc 25, 11:35:42 »

.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 05, 23:59:24 írta Kroli94 » Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
Oldalak: 1 ... 322 323 [324] 325 326 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!