24 szep 29, 13:15:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 319 320 [321] 322 323 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 907367 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
juridika
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #4800 Dátum: 12 feb 12, 11:56:49 »

Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni, a naruto shippuuden 243. rész magyar feliratot hiába töltöm le..csak az angolt adja be..vagyis az van feliratozva...de a többi 244..245..stb az jó.
Most visszafele töltögetem le a részeket..és 243..előttiek..kihagyva a fillérta  221-222 sem magyar hanem angol feliratot adja be. Tudnátok nekem segíteni h mi lehet a  probléma?
Előre is köszönöm:)
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4801 Dátum: 12 feb 12, 12:09:02 »

Próbáld meg azt, hogy letöltöd a feliratot, és VLC-vel, vagy Media Player Classic-kal megnyitod. Utóbbi esetében akkor fogsz feliratot látni, ha a wiew> options> > output fül alatt a Haali's video renderert állítod be, és Ctrl+L billentyükombináció lenyomása után, avagy File menü pont alatt, kikeresed a feliratot, és betöltöd.

Hope this helps bye bye
Naplózva

juridika
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #4802 Dátum: 12 feb 12, 12:16:20 »

Köszönöm Szépen! Sikerült Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4803 Dátum: 12 feb 12, 12:42:34 »

Na emberek, kérdésem lenne hozzátok, videókonvertálás ügyben. Ugye bármikor próbálkozom, hogy átrakom a megfelelő minőségre (HD, HQ) hogy abba konvertálja a HD, vagy HQ minőségű animerészt, nem megy neki. Mindi pixeles lesz, csúnya, ha a karakterek mozognak, és a többi...
Felvilágosítottak, hogy ez azért van elvileg, mert a videó bitarányt és képkocka arányt úgy hagyom, ahogy, míg a méretet átrakom pl. 1080×720-ra. Igen, eddig értem... de hogy állíthatnám be a megfelelő arányokat? Mikor megnéztem a videó tulajdonságait (amúgy az Ft 116. részéről van szó, hátha úgy könnyebben segít valaki xD) de maximum azt találtam meg, hogy mkv fájl mit jelent (ezt tudtam is..) de olyanokat mint bitarány, képkocka arány vagy még csak hasonlót sem találtam. Valaki tudna segíteni ezügyben?  smirksweat

A lehető legegyszerűbb megoldás az, ha letöltöd a HD verziót mivel, hogy ilyen alaphelyzetben is van.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4804 Dátum: 12 feb 12, 21:20:11 »

Sziasztok! Lehet, nem pont ide kellett volna, de más topicot nem igazán találtam. Szóval, az a kérdésem, hogy elkezdtem nézni a Shippuudent (be akarom érni a jelenlegi részeket) Aki kicsit jobban ott van a témában, válaszolna pár kérdésemre? Melyek a következők :

1: Ha láttam az anime-t addig, ahol most tart, mangát hanyas fejezettöl olvassam, hogy a story folytatásához érjek?
2: Vannak olyan részek, a fillereken kivűl, amik nem olyan fontosak, és kihagyhatóak?

Köszi előre is!
Naplózva

Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #4805 Dátum: 12 feb 12, 21:24:56 »

Mangában az 505. fejezet.
A fillereken kívül mást ne nagyon hagyj ki, jó és értelmes részek vannak.
Naplózva



 
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4806 Dátum: 12 feb 12, 21:57:15 »

Akkor még egy kérdés. aztán tényleg békén hagytalak titeket!  Nevet Umm, Melyik nap jön a manga, és melyik nap az anime?
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #4807 Dátum: 12 feb 12, 22:44:52 »

Manga általában Kedd-Szerda, Anime meg Csütörtök Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
sunyi96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 122


Rejtőzködő fórumozó


« Válasz #4808 Dátum: 12 feb 18, 09:16:55 »

Sziasztok! Lenne egy kis gubanc: a kormányom,amit szimulátorokhoz használok, a játékokban mindig jobbra kormányozza a kocsit, hogy bármit is kormányoztam volna. És ez az összes játéknál/szimulátornál előfordul,és a beállításoknál is látom ezt a jobbra húzást. Újratelepítettem a kormány driverét, többször kalibráltam,de még mindig jobbra húz. Szerintetek mi lehet a baj? Szomorú
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4809 Dátum: 12 feb 18, 09:49:37 »

Mennyi idős a kormányod? Lehet érintkezési hiba megtört a kábele vagy valami.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
sunyi96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 122


Rejtőzködő fórumozó


« Válasz #4810 Dátum: 12 feb 20, 14:29:00 »

A kormányom 2 éves lesz (lett volna) hamarosan. Egyébként megnéztük apával a kormányt,és kiderült,hogy a potenciométer volt elkopva,de úgy,hogy nem lehetett javítani. (Egy 300-400 Ft-os alkatrész döglött be!  Gyáááá) Mondjuk eltaláltad azt,hogy érintkezési hibája volt,mert nem volt jó a kopás miatt az érintkezés. Úgyhogy vihetjük szervizeltetni,vagy veszünk egy újat. :/
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4811 Dátum: 12 feb 20, 19:10:18 »

Sziasztok, barátnőm suliba gépírni tanul egy elég hogyis mondjam ratyi programmal, ami winjav névre halgat.Volt egy 12000 leütéses házija amit meg csinált, és utána mikor meg akarta nyitni, azt írta a progi hogy nem azzal a szerkesztővel készült, pedig azzal készült. NEm egyszer volt ilyen problémája, hogy oda lett a házija. NEm tudjátok mi a gond?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4812 Dátum: 12 feb 20, 19:13:00 »

Mi a fájl kiterjesztése? Hogyan menti el. Részletesen írja le vagy nem tudok mit mondani. Simán menti vagy mentés másként-el? Nem lehet, hogy a két progi verziója eltér? STB
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4813 Dátum: 12 feb 20, 19:53:46 »

Talán mentés máskéntel, más lenne a kódolása ezek szerint? mert mikor más progival megnyitom, akkor sok hülye karakter jelenik meg benne.Mondjuk ha simán elmentettem nekem ment.MEg fogom nézni :)egyébként meg minden ilyen documentum kiterjesztése aszem. rtf(rich text file)
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Victory1995
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 67



« Válasz #4814 Dátum: 12 feb 22, 17:01:11 »

Mit jelent ez létszives aki tudja segítsen! Nevet Elkeztem olvasni egy mangát és ezt a szöveget nem nagyon tudom értelmezni Nevet Help!!!

when moving from town to town it became a common practice to hire skillful mercenaries.
Naplózva

Akkor is nekivágok, ha nincs reményem, s akkor is kitartok, ha nem kecsegtet siker.
Oldalak: 1 ... 319 320 [321] 322 323 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!