24 szep 27, 23:19:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 218 219 [220] 221 222 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 905777 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3285 Dátum: 10 jún 12, 21:43:19 »

Ha ez csak egy ilyen gyerekes mánia, akkor elmúlik majd magától. Mosolyog
Ha súlyosabb rögeszméről van szó, akkor keressetek egy jó pszichológust. Nincs abban semmi szégyen, az ilyesmin ők tudnak segíteni. Mosolyog
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #3286 Dátum: 10 jún 12, 21:46:03 »

Félni a halált teljesen normális:D. Azt hisz amit akar bármit mondasz ezen nem tudsz változtatni mert ő ezt akarja hinni:D.
A maják nem jósoltak  meg semmit egyszerűen eddig készítették el azt a tetves naptárat. Lehet jöttek a tibeti szerzetesek és megölték mindet ezért nem írták tovább. Lehet úgy voltak vele, hogy ennyi bőven elég, majd később folytatják...
Én nem nagyon olvastam ennek utána mert nem érdekel mi lesz 2012 mikor azt se tudom holnap mi lesz velemxDDD
Amúgy hol jósoltak a maják bármit is?ikszdé tudtommal csak eddig szól a tetves naptárjukxD
Van olyan ember aki azt állítja, hogy a történelemben 100-200 év hazugság és még csak 1800-as éveket írjuk... ennek kb ugyan annyi az alapjaXD mond neki, hogy igaza van 2012ben világ vége lesz de mi még csak 1810-et írunkxDDD


Pszihó mókust?XDDD minek is? Szíve joga azt hinni amit akar. Te hiszel fehér afrikában én nem hiszek én nem hiszek istenben más hisz. Én a halálban hiszek más nem hisz benne. Azért mert az én igazságom más mint a tied nem kell pszihómókus. Az igazság az amit az ember elhisz. Én hiszek a halálban ez az én igazságom más istenben hisz neki az az igazság.


Na ez az a stílus amit nem láttok tőlem többetxDDDD
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 12, 21:51:44 írta Hiei the legend » Naplózva
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #3287 Dátum: 10 jún 12, 21:52:48 »

Nem tudom már hányszor volt, hogy meghalunk.
Egyszerűen csak a maják eddig csinálták a naptárat, és ebből csináltak egy médiafogást az amerikaiak...
Amúgy majd kinövi. Majd Dec 21edikén nem történik semmi, és boldogan élünk tovább =)
Szerintem csak felhasználták egy ilyen ötlethez a maja naptárt, és csókolom.
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #3288 Dátum: 10 jún 12, 22:09:51 »

2000-kor is volt egy világvége (mert kerek ezres, és egyébként is y2kbug a windowsban),asszem 2003-ban is volt egy kicsi világvége egyesek szerint, 2012 ben a maya naptár ér véget, 2038-ban pedig a unixosok nem tudják tovább számolni az időt. (4 byteos egészben tároljuk időt, és ez akkorra túlcsurdúl)
Mennyit jelent az, hogy az ókorban egy nép csak eddig tudott naptárt csinálni? kb ugyanannyi oldal van a 2012=világvége ellen mint mellette, meg kell mutatni neki azokat
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3289 Dátum: 10 jún 12, 22:39:15 »

Mi tagadás pont Hiei által felhozott eltűnt éveket akartam felhozni, de talán ez pont jó is lesz.
Más szóval, ha valik olyan téveszmében él, hogy megszálta az ördög hát hajtsd végre az ördögűzést.

Viszont azt ne feledd, lehet hogy sikerül "hazugsággal" eloszlatnod egy másik "hazugságot" de ez olyan mintha szalmával akarnál tüzet oltani. Megfojthatod vele a lángokat, de könnyen fellobannhatnak.

Itt a cikk, ha gondolod olvasd el
http://tttweb.hu/gyujtemenyek/cikkek/regi/Hamis_kozepkor/Az%20eltunt%20300%20ev%20nyomaban.htm

vagy másik eshetőség.
Ugye azt mindenki tudja, hogy ma használatos naptárunkat Jézus születésétől számítjuk.
De ugyanakkor a születését nem a 0. (nulladik) hanem a kr.u.-i 4. vagy 6. évre teszik.
Ergo akkor ezek szerint már 2014, vagy 2016-van (amennyiben úgy számolunk, hogy a születésétől a mai napig 2010 év telt el)
http://hu.wikipedia.org/wiki/J%C3%A9zus#Sz.C3.BClet.C3.A9s.C3.A9nek_.C3.A9s_keresztre_fesz.C3.ADt.C3.A9s.C3.A9nek_d.C3.A1tumai   


Viszont azt tudjuk, hogy egy s más okokért voltak naptár átírások, módosítások.

Nem tudom melyiket tartod szimpatikusnak, de én szerintem a másodikat választanám, miszerint valójában már elmult 2012- de a naptár még csak 2010-et hegyzi.

Meg ugye össze is kellett illeszteni a mi naptárunkat a mayák naptárával, szal ott is előfordulhatott némi differencia.

De még mielőtt döntenél azt javaslom néz utánna, hogy csillagászati számítások alapján ma elvileg milyen évet is kellene írnunk.

ui:
Találhatsz forrásokat, hogy már voltaképp elmult, vagy csak marha sokára lesz a 2012-de a pontos igazságot valószínűleg nem fogod megtalálni.

ja és még egy dolog, az Y2K- miatt is nagy volt a para, de abból se lett világvége. <- látom ezt már Dancsa írta na all one. xD

 ui: (már megint)
Na még eszembe jutott amit az egyik proff mondott az előadáson.
"Világ vége? Soha a büdös életbe! Az emberiségnek igen, de a Föld forog tovább"
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 12, 22:47:22 írta Shiro » Naplózva

Dj ToX!c.
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 248

"Nem adom fel, mert ez az én ninja utam..."


« Válasz #3290 Dátum: 10 jún 13, 10:39:49 »

2000-kor is volt egy világvége (mert kerek ezres, és egyébként is y2kbug a windowsban),asszem 2003-ban is volt egy kicsi világvége egyesek szerint, 2012 ben a maya naptár ér véget, 2038-ban pedig a unixosok nem tudják tovább számolni az időt. (4 byteos egészben tároljuk időt, és ez akkorra túlcsurdúl)
Mennyit jelent az, hogy az ókorban egy nép csak eddig tudott naptárt csinálni? kb ugyanannyi oldal van a 2012=világvége ellen mint mellette, meg kell mutatni neki azokat

osztom a véleményt , illetve még annyit hogy mondtak ekkor is világ végét meg xy-kor is világ végét és azért elég ciki hogy nem következett be. Vegyük csak a meteorológusokat ők se pontosak mindig, sőt általában nem azok Nevet
akkor végül is miről beszélünk ? Nevet Lehet rossz példa volt de ez úgymond még a jövő és nem hiszem hogy bekövetkezne akkor.


Ui: Mayán cseréljenek naptárat mert jönni fog 2012 és éljenek a magyarok Nevet (meg a japán csajok Nevet [szőkékkel együtt ugye aes?  Nyelvesít]) és nyugodtan mond meg a húgodnak olyan erős hanggal és határozattal ahogy csak tudod.
A netnek meg nem kell hinni mert azok mindent össze írnak... ,,Jobb félni mint megijedni''
Igaz ^^ De nem jobb rettegni mint megijedni Mosolyog (Én ha félek valamitől akkor az Dancsa lesz [nem ám vicc ikszdé ])
Na de ez is csak egy külön vélemény a sok közül Nevet
Remélem segítettem Pirul
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 13, 22:08:57 írta djtomi001 » Naplózva

"...Soha de soha az életbe...

...ne következtess elhamarkodottan..."
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3291 Dátum: 10 jún 14, 06:00:04 »

Szerintem mondd meg neki hogy ami a filmekben van az nem igaz.Mondj neki példákat valami világmegmentős filmekből hogy hányszor meghaltunk volna ha igazak lettek volna azok filmek...
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #3292 Dátum: 10 jún 15, 09:00:07 »

Tudnátok segíteni eme hölgynek?
A Heroes of Might & Magic-ről lenne szó:

Őszintén én nem értem, hogy mért baj, ha a négyes meseszerű vagy máshogy van megrajzolva, én így is szeretem (a másodikat kivéve minddel játszottam, szóval van összehasonlítási alap), a hármasra túl sok időt nem szántam még, az igaz (csak pár küldi), talán majd egyszer.
Viszont az V.össel van némi problémám. Konkrétan az, hogy egyáltalán nem akar futni a gépemen T.T
Barátom laptopján ment, aztán átraktuk az enyémre, nem futott. Leszedtük, amit írt, hogy kell neki, behozott egy képet, majd kiírta, hogy ˝ERROR˝, de csak és kizárólag ennyit. Letöltöttük egyenesen ide, ugyanaz a probléma. Esetleg lenne bárkinek bármi ötlete? (Esetleg arra vonatkozólag, hogy honnan tudok működőképeset letölteni...)
Köszi mindenkinek, aki eltöpreng rajta =)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #3293 Dátum: 10 jún 15, 11:51:09 »

Elég jó a konfig a gépen amin játszani akarsz?
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3294 Dátum: 10 jún 15, 14:15:00 »

Szerintetek az mitől van hogy töltöm fel a torrentet,és egy idő után elakad,amikor rákattintok hogy indítsa el újra,kiírja:Files missing from job.Please recheck.
Naplózva

Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #3295 Dátum: 10 jún 15, 15:16:38 »

Valószínű, hogy a játék a rossz.
Nekem is megvan az 5 és kiválóan működött amíg fent volt. (én amúgy nem szerettem mert a harcook szerintem bénán voltak megcsinálva. mint egy sakkjátszma...)
én
én innen szedtem le. Ez egy tuti működő, megbízható torrent (pink koponya).
Naplózva

Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #3296 Dátum: 10 jún 15, 20:57:51 »

Nekem a Heroes V-nél az segített, hogy újratelepítettem a videó drivert.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #3297 Dátum: 10 jún 16, 07:40:46 »

Nekem olyan segítség kéne hogy: elkezdtem újra letölteni a Bleach-et. 1-50 ig és [Lunar] féle verziót. Na most ehhez én nem nagyon találtam feliratot. Ha valaki tudna esetleg, az megdobhatna egy linkkel Mosolyog
Naplózva

asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #3298 Dátum: 10 jún 17, 15:05:52 »

Segítsen valaki nagyon fontos lenne...

Vírust kapott msnen a gépem. S az AVG nem képes kiírtani a fájlt pedig megtalálja. Egyre több vírus halmozódika  agépemen...

Ezt írja ki a teljes átkutatás után: "C:\Users\Public\msnl.exe (3832):\memory_00400000";"Trojan horse Generic17.BAIP";"Object is inaccessible."

Mit csináljak a Trojan Horse Generic 17. BAIP ellen???
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3299 Dátum: 10 jún 17, 15:07:06 »

Format C:

És nem viccnek értettem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 218 219 [220] 221 222 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!