24 szep 27, 05:19:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 905182 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Zsombee-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 294

Saját szemem!:o


WWW
« Válasz #2505 Dátum: 09 szep 30, 16:33:10 »

Nekem most oan segítségre lenne szükségem,hogy én gyűjtöm a Coca-Colas Kupakokat: D
És 3000 db egy kempingszék amit kinéztem magamnak xD.
Bármilyen jó Sima coca ,light,zero,cherry coke.(Csak 0,5literesről jó!!)
Szoval ha valaki budapesti és megtudjuk beszélni h tud nekem adni kupakot kérem irjon PÜ-t!!
Köszi Nevet Nevet
Naplózva

Kedvenc Sasuke idézeteim:] :
\"I am an Avenger!\"
\"I more special than you!\"

Sexrabszolgája vagyok:Kletta x)
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2506 Dátum: 09 szep 30, 19:00:10 »

3000 db kupakból már kiünthetsz magadnak egy ilyen műanyag kerti széket, csak egy rezsó meg egy öntőforma kell hozzá...  Pojén

Egyébként mi a különbség a fél, és a literes kóla kupakja között?
Naplózva
Zsombee-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 294

Saját szemem!:o


WWW
« Válasz #2507 Dátum: 09 szep 30, 20:03:12 »

Azt irják hogy csak a fél literesbe van kód.
Mer ugye a kódokat kell beküldeni az oldalukon.Az a baj h én utálom a colat Oo
Szal enmtom 3éve ittam utoljára kb kólát szal azér kérek mindkeit h gyűjtsön nekem xD
Naplózva

Kedvenc Sasuke idézeteim:] :
\"I am an Avenger!\"
\"I more special than you!\"

Sexrabszolgája vagyok:Kletta x)
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #2508 Dátum: 09 szep 30, 20:04:27 »

hát mitnemondjak fura hejzetben vagyxD
Am valaki nemtudja, hogy a mézgacsalád zenéjének a kottáját holtalálom ?
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #2509 Dátum: 09 szep 30, 20:16:07 »

Mézga sheet...try google, my friend
A kupakokhoz meg annyit, hogy annyi pénzből, amennyibe ennyi ital kerül, már simán veszel egy széket Mosolyog
Az persze más helyzet, ha másoktól kéred el, de óvatosan az ilyen akciókkal, régebben én is megszívtam. Matracra gyűjtöttem, majd mikor be akartam váltani, közölték velem, hogy a matracok elfogytak :S
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #2510 Dátum: 09 okt 01, 13:12:43 »

Öhm... számítógépes segítséget kérnék smirksweat
Brünit letisztítottam és újrahúztam rá az xp-t, már feltettem az office-t is, de egyelőre más még nincs rajta. Minden müxik, kiv. a képernyő...
Szóval az úgy volt, hogy mielőtt teljesen végzett volna az xp feltelepítésével, kérte, hogy kattintsak az okéra a kis ablakban, ha látom, mi van oda írva. Láttam, szóval kattintottam. Erre 800x600-assal behozza nekem. Tudni kell, hogy fura volt, mivel 1024x768-at vitt csak, se kisebbet, se nagyobbat. Szóval ezek után katt az asztalra jobb egérrel, hogy beállítsam, mert 800x600-ason néha elég olvashatatlan tud lenni és amúgy is meg különben is, 1024-esre akartam... hát beállítom, alkalmaz... semmi.
Ezt még párszor eljátszottam, mire persze elvesztettem a türelmem, mert nem lehet rendesen látni a képernyőn így, szóval mondtam neki, h. alkalmazd, a gép újraindítása után.
És itt kezdődtek az újabb problémák, jelen pill-ban, amivel nagyon szenvedek.

Addig okén megy minden, míg bejön az, hogy Windows xp indítása... (tudjátok, fekete képernyő, logo), de amint az üdvözlőképernyő vagy az asztal jönne be (még nem tudom, melyik x'D de asszem az asztal), akkor a képernyő kiír egy hibaüzenetet: "signal over range", vagy valami olyasmi, hogy a jel hatótávolságon (vagy mittoménmin) kívül van.
Szóval vlszeg ezzel, hogy próbáltam ráerőltetni, hogy nekem akkor is az a felbontás kell, vlmit elbaltázhattam Neeem De már nagyon kétségbeesett voltam és nem tudtam mit tenni... viszont most fogalmam sincs, egyáltalán hogy tudnám visszaállítani, hiszen nem látom, ha bejön a windows -.-"
Tényleg semmi ötletem Szomorú

Nagyon, nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni!!!
Naplózva

Zsombee-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 294

Saját szemem!:o


WWW
« Válasz #2511 Dátum: 09 okt 01, 13:27:45 »

Háát apánál a vista feltételekor volt valami hasonlo hiba...Mi ujraraktuk és jólett: D
Naplózva

Kedvenc Sasuke idézeteim:] :
\"I am an Avenger!\"
\"I more special than you!\"

Sexrabszolgája vagyok:Kletta x)
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2512 Dátum: 09 okt 01, 13:34:24 »

Arvael!
Csökkentett módban próbáltál már belépni? Ha még nem, akkor próbáld meg. Így általában bejön a win, ehhez hasonló problémáknál, és változtathatsz a képernyő-beállításokon. Ha nem, akkor a videodriver újratelepítése is segíthet.
Naplózva
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2513 Dátum: 09 okt 01, 13:38:03 »

A windows akkor is produkál furcsaságokat, ha a telepítés közben nincsen kihúzva a hálózati kábel, velem egy rajzleadás előtt történt hasonló, nem volt vicces. Javaslom egyébként, hogy egyből az SP3-as xp-t tedd fel, ha esetleg most nem azt próbáltad.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2514 Dátum: 09 okt 01, 13:38:42 »

Hát, ha most húztad csak a fel a Windowst, talán a legegyszerűbb az lenne, ha újratelepítenéd.
Szerintem a videokártya illesztő programjával van a gond, ha nincs meg a telepítő, akkor keress majd egyet a neten. Ha integrált kártyát használsz (habár ki használ integrált kártyát) akkor az alaplap típusát nézd meg, és ahhoz keress telepítőt. *
Nálam a hang szokott elszállni ilyenkor.


Megpróbálhatod azt is, hogy a legutóbbi működőképes beállításokkal futtatod a rendszert, vagy indíthatsz csökkentett módban, és megnézheted, mi a baj, meg átállíthatod, amit kell.
Indításkor Fnyóc, aztán onnan már egyértelmű.

Egyszer ilyesmi is volt a gépemmel, amikor elállítottam  képernyő frissítést, ott az "indítás a legutóbbi működőképes beállításokkal" funkció meg is oldotta a dolgot.

*ezt a telepítést is megoldhatod csökkentett módban.

U.i.: És én kezdtem először írni, de mindenki beírt elém *duzzog*
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 01, 13:40:35 írta STM » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2515 Dátum: 09 okt 01, 13:46:07 »

Javaslom egyébként, hogy egyből az SP3-as xp-t tedd fel, ha esetleg most nem azt próbáltad.

Hát igen, ez valóban nagyon sok kellemetlenségtől megkíméli az embert. Nevet Tapasztalatból tudom, pl. régikiadásos XP telepítése egy SATA2 merevlemezre... borzalmas élmény. Utána csináltam az XP CD-ből meg az SP3 csomagból egy új isot, amit kiírtam, azóta simán megy a telepítés. xD Sokkal könnyebbé vállt az életem. Mosolyog
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #2516 Dátum: 09 okt 01, 14:30:23 »

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget! Nevet
Az f8-cas segített és... szóval ez most nagyon ciki, de fel kellett telepítenem a drivereket, azért nem akarta a monitor a dolgot smirksweat szóval ciki, mert vlhogy nem esett le, pedig gondolhattam volna rá^^"""" deee végül is most telepítettem először egyedül számítógépet >.<# Pirul

De nagyon szépen köszönöm a segítséget Nektek!!! Nagyöleléééés
Naplózva

Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #2517 Dátum: 09 okt 01, 20:26:54 »

Ne aggódj, megszavazunk érte egy szőke tincset és már el is van felejtve (ha gyári, vagy festett szőke vagy, akkor az felmentés, é gratula, hogy sikerült). Nevet
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2518 Dátum: 09 okt 01, 21:13:08 »

Tudna valaki segíteni Chankast és nullDC emulátorokkal kapcsolatban?  szóval a kérdés complex ha vki csinált már ilyet az segítsen Nevet ( amugy nincs gáz mert  a chankast megy rendesen csak a hanggal lenne néhány kérdésem meg a NullDc-re még aludnom kell )
Naplózva
daremo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 39

Kagekage


« Válasz #2519 Dátum: 09 okt 02, 13:27:54 »

figyi, a videoplayer egyik napról a másikr bedöglött. mármint minden rendesen megy, de amikor a lejátszásra kerülne sor, az üres fehér mezővel találom magam szemben. Nektek is csinál ilyeneket, vagy csak én vagyok a kiválasztott?
És esetleg tudnátok dobni egy ötletet, hogyan lehetne ismét nézhetővé tenni??  Hmm?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!