24 szep 27, 23:16:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 905773 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #1920 Dátum: 09 máj 05, 14:20:52 »

szeretnék kérni egy kis segítséget hol tudok letölteni értelmes Photoshop CS3-at és ha lehet nem a 30 napos verzio kéne köszi elöre a segítséget
Naplózva

Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #1921 Dátum: 09 máj 05, 14:30:05 »

Dorci én egyszer már elküldtem neked a crack-et Nevet ha jó a magyar akkor feltöltöm neked valahova de ahhoz idő kell
Naplózva

Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #1922 Dátum: 09 máj 05, 14:31:06 »

tudom hogy elküldted a craket de behalt az egész photoshoppom semmi nem ugy müködik benne ahogy kéne
Naplózva

Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #1923 Dátum: 09 máj 05, 16:15:59 »

megint segítséget kérek. Van egy angol filmem amihez van magyar felirat, külön str-ben. Ezt a filmet át akarorm konvertálni 3Gp-be, hogy telón is tudjam nézni. Ha a telefonra rárakom a feliratfájlt akkor is menni fog a felirat, vagy valamivel bele kéne égetni a filmbe a feliratot és utána?
Naplózva

bulldog696
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73

szippancs


« Válasz #1924 Dátum: 09 máj 05, 16:48:07 »

Igen *.part1   a kiterjesztese brobalgatam TC be de nem ment lecives magyarazd el reszletesen pls
Naplózva

ÖÖÖ csak a buták szoktak gondókodnini... ikszdé
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1925 Dátum: 09 máj 05, 16:57:20 »

A *.part1 -es kiterjesztéshez jó a WinRar-is. Amúgy, ha van olyan file, hogy , csak sime *.rar és ehhez szereztél be, akkor azzal indísd.

Ita, biztonságosabb, hogyha beleégeted.
Van egy jó progim: XviD4PSP 5.0. Ez képes beégetni a feliratot, és mobilr ais tud konvertálni. Full ingyen. De fontos, hogy az 5.0-ás verziót töltsd le.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1926 Dátum: 09 máj 05, 19:05:28 »

szeretnék kérni egy kis segítséget hol tudok letölteni értelmes Photoshop CS3-at és ha lehet nem a 30 napos verzio kéne köszi elöre a segítséget
http://www.google.hu/search?hl=hu&q=photoshop+cs3+rapidshare&btnG=Google+keres%C3%A9s&meta=lr%3Dlang_hu&aq=f&oq=

megint segítséget kérek. Van egy angol filmem amihez van magyar felirat, külön str-ben. Ezt a filmet át akarorm konvertálni 3Gp-be, hogy telón is tudjam nézni. Ha a telefonra rárakom a feliratfájlt akkor is menni fog a felirat, vagy valamivel bele kéne égetni a filmbe a feliratot és utána?

Idézet
..
Akkor neked a Pocket DivX Encoderre van szükséged.

bulldog696:
TC ben megnyitod a mappáját kijelülöd a part1-est, majd menü: Fájl / Fájlegyesítés

de pontosan mi a "hiba" nem lehet társítani? kiír valami hiba üzenetet?..stb
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 05, 19:05:59 írta Shiro » Naplózva

bulldog696
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73

szippancs


« Válasz #1927 Dátum: 09 máj 05, 20:34:44 »

Semmi gond sikerult osze alitanom Nevet most mar csak 1 Demon tools kel es pakolhatom Mosolyog kosz a helpet
Naplózva

ÖÖÖ csak a buták szoktak gondókodnini... ikszdé
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1928 Dátum: 09 máj 06, 16:12:21 »

A következő problémám akadt
Az utóbbi hétben egy igen érdekes jelenség ütötte fel a fejét kis lakásunkban. A net öntudatra ébredt. Hol elmegy, hol éppen rendesen működik, ahogy kedve tartja. 2-5 percig terjedő időintervallumokban még jól érzi magát, ilyenkor annak rendje és módja szerint remekül szuperál, majd utána gondol egyet és elmegy szabadságra. Ilyenkor én gaz, újraindítom a modemet (konnektort levágom, majd vissza) és visszacibálom az életbe szerencsétlent. De ezt így 5 percenként ismételgetni elég fárasztó és annál is inkább idegesítő.
A számítógép a kábelt úgy érzékeli, mintha be lenne dugva és jönne rajta a jel. A külön erre a célra telepített kapcsolatkezelő program is ezen a véleményen van a számítógép hátulján elhelyezett led-ekkel egyetemben. Mindenki világít, mint a kisangyal, csak épp én kapok idegrohamot miattuk.
Szóval kérem, amennyiben valaki találkozott már ezzel a jelenséggel, vagy tudja, hogy mi lehet a probléma forrása, netán hogyan lehetne azt megszüntetni, dobjon meg egy PÜ-vel, vagy firkantsa le ide.
Remélem sikerül John Connor-al együtt elodázni a forradalom kitörését és megúszom a Gépek Lzadását
A segítséget/reagálást/együttérzést előre is köszönöm
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 06, 17:37:53 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #1929 Dátum: 09 máj 06, 18:08:24 »

Az mkv kiterjesztésű vidoeofájlokat, mivel lehet lejátszani, ami jó minőségben játsza is le. (mint pl. nem szaggat a video), És ami a feliratokat is lejátsza vele eggyüt jó minőségben, mint pl nem késik el a felirat.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1930 Dátum: 09 máj 06, 18:13:51 »

ha késik a felirat, vagy csúnya képhibák keletkeznek a videóban, az nem a lejátszó hibája, egyszerűen gyenge a géped a fájl lejátszásához. Gondolom ez egy HD videó esetében fordult elő. Szedj le egy kisebb felbontásút, esetleg nem HD-t
Amúgy ajánlom a Media Player Classic-ot, vagy a vlc media playert
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #1931 Dátum: 09 máj 06, 18:31:24 »

Ritka! A modemeken szokott lenni egy reset gomb, amit csak tollal, tűvel, rotring ceruzával, vagy valami hasonlóval lehet csak megnyomni. Azt próbáltad már. Ahogy én tapasztaltam, a táp kihúz visszarak után ez a második és egyben utolsó lépés amit meg lehet tenni a net helyreállítására.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #1932 Dátum: 09 máj 06, 18:43:48 »

Ájj nekem is így van, csak havonta 2-3szor áll le, ahogy zoll-sama is mondja reset és még a gépet is újraindítani és akkor megy ...
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1933 Dátum: 09 máj 06, 18:45:18 »

Reménykedjünk...ezt még nem próbáltam
CSak azért ijedtem meg, mert a röpke 2-3 év alatt ilyen jellegű hiba msot fordult elő először
Majd szerkesztem a postot, ha kiderül valami érdemleges Mosolyog
Addig is köszönöm a tippet Mosolyog

>> edit:
második restart után is ugyanebbe az álapotba kerül vissza. Úgy tűnik, ez nem használ. Gép nem lehet hibás, mert  amásik is ezt csinálja. Akkor szolgáltató?
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 06, 19:55:00 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #1934 Dátum: 09 máj 06, 20:02:13 »

Lenne egy kérdésem, nem tudjátok, hogy lehet feliratot időzíteni/égetni nagyon fontos lenne.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!