24 okt 05, 18:32:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 909246 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #1395 Dátum: 09 jan 16, 12:03:30 »

Ez egy elég hülye kérdés lesz sztem, de anime-planeten miért nem enged aláírásnak képet feltölteni? xD
a méret is jó megg minden. (bezzeg ha onnan mentettem le, akk jó volt.. xD)
-
Szerk: Asszem rájöttem. xD
De am lehet egy kép méretét módosítani? úgy értem hg pl kevesebb KB legyen, de a "méret" ugyanaz maradjon?
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 16, 12:11:35 írta Gyümi » Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1396 Dátum: 09 jan 16, 12:10:37 »

Gyümi ott ahol be kell tallozni a képet mellette van egy olyan, hogy "My background is:" és ott mellette van az, hogy Light, arra klikkelj rá és állítsd át darkra és utána már fel tudsz tölteni saját aláírásképet. Mosolyog
Naplózva

Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #1397 Dátum: 09 jan 16, 12:35:29 »

Hm köszi. De am rájöttem hg a mérette van baja, én meg nemtom lekicsinyíteni.. xD
>Megoldvaa. Köszii Csibe :'DD
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 16, 12:50:31 írta Gyümi » Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1398 Dátum: 09 jan 18, 18:31:33 »

Sziasztok! Segítséget kérnék valakitől, aki ért a jumpereléshez smirksweat

Tudniillik holnap megyek az új winchesteremért (vééégreeee!!!) és a helyzet az lenne, hogy a gépben már van egy, meg még egy CD és egy DVD-író is... Tehát, gondolom, azért oda kéne figyelnem, hogy kötöm be Gondolkozik
Én mivel abszolúte nem értek hozzá, ezért érdeklődnék, hátha valaki tudna segíteni Hümm-hümm

Megnéztem egy programmal (siw - system information for windows), hogy jelenleg hogyan vannak beállítva a dolgok (tehát, ami működőképes x'D) és a következő a helyzet:
vinyó - Secondary, Master
CD - Primary, Master
DVD - Primary, Slave (bááár ezt az utsó kettőt szívesen megcserélném, de... nem akarok nagyon nyúlkálni, mert így legalább működnek^^")

Szóval, az a kérdésem (mert azért valamit én is kigondoltam), hogyha beteszem az új vinyót a maradék helyre a maradék kábelekkel/stb. és Slave-re állítom, akkor minden tök jól fog működni és látni is fogja rendesen az új vinyómat? Vagy valahogy máshogyan sakkoznátok ki? (és ha igen, hogyan, mert elég sok lehetőség van rá én pedig nem értek hozzá és nem szeretném, ha egész napom elmenne vele... elég lenne, ha mondjuk csak a félnapom menne rá... smirksweat )

Előre is köszi a válaszokat! Nevet
Naplózva

Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #1399 Dátum: 09 jan 18, 18:39:23 »

Jó az elgondolás, Slave-re tedd az újat, de ha nem vagy biztos magadban, akkor a Cable Select is ok.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #1400 Dátum: 09 jan 18, 18:49:05 »

Áh, oké, értem Nevet
Nagyon szépen köszönöm^^ Akkor holnap kipróbálom *.*
Naplózva

Földi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 123

Ez így nem lesz, jó lesz! ^^


« Válasz #1401 Dátum: 09 jan 19, 19:58:29 »

Király, egy topic.  kacsint
Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy  ismertek-e olyan oldalakat, ahol 340x100-as képeket lehet letölteni???
Ilyen képcsíkokat.  Nevet
Előre is köszönöm.  Mosolyog  kacsint
Naplózva

"Semmi sem kötelező,csak meghalni!"
Naruto 4ever.
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #1402 Dátum: 09 jan 20, 12:18:53 »

Valaki megtudná mondani nekem, hogy AA-n a megnézett animeim listáját hogyan tudom elérni?
Előre is köszönöm
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1403 Dátum: 09 jan 20, 12:25:27 »

Fent jobb oldalt a képp alatt a kék és narancs bábú mellett katt a nevedre, majd az adatlapon középen lent "megnézett animék listája" kék gomb
Naplózva

akakashi26
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 198


« Válasz #1404 Dátum: 09 jan 22, 22:21:45 »

valaki megtudná nekem mondani, hogy a VLC playerrel pillanat képet készítek, akkor azt hova menti el??  ?
Naplózva
bulldog696
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73

szippancs


« Válasz #1405 Dátum: 09 jan 22, 23:07:04 »

Sziazstok lene par kerdesem Mosolyog
1 Honan tolajtok a szines mangakat? (nem mintha hutlen lenek a NKWT -ho csak kone par szines is haternek stb)
2 Mijen media playeral nezem  magyar feliratosan??
3 az elso 50 reszt nem  a NKW rol toltottem hanem masik ordalrol www.r*********e.com  (nem tom h szabad e reklamozni de negyon nem is akarok) mert akor meg nem ismertem a NKW, es en ehez toltottem le a feliratot
en Nero show Time ba neztem meg es a feliratot meg az animet is el fogatta.... ra egy jo hanapra 2 re mar nem akrta el fogadni nem akarta le jacaani meg most se akarja.. MI tevo legyek??
Naplózva

ÖÖÖ csak a buták szoktak gondókodnini... ikszdé
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1406 Dátum: 09 jan 22, 23:54:15 »

1. Google -> download color manga
2-3. Szoftverbázis -> KMPlayer simán viszi, nem kell mellé kodek, habár előfordul, hogy nagyproci igényű videóknál (nagy felbontású) a felirat sorok nem váltanak mindig automatikusan, így én mellette a Direct VobSub-ot hasznlom és az tölti be a feliratot. Valamint, ha nagy felbontású HD videókat nem bírná a géped, s emiatt lejátszás közben eltérés van a hang és a kép között, akkor a beállításoknál tudsz korrigálni a dolgon.
 
Naplózva

Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #1407 Dátum: 09 jan 22, 23:55:27 »

Előszőr is tanulj meg helyesen írni ^__________^
*kedvesség powa*
És bocsi az offért de nagyon rosszul bírom azt ha valaki nem ír helyesen :\
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
bulldog696
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73

szippancs


« Válasz #1408 Dátum: 09 jan 23, 07:23:42 »

koszi siro  Nevet Nevet Nevet

Off: sry az hejes irase 1 nem magyar a tasztaturam 2 En most eppen nem magyar tagozatra iratkoztam hanem szerbe nyelvre es eze keverni szoktam ritkan pl NY hejett  igy irom NJ ...
Sry Technikai KO
Naplózva

ÖÖÖ csak a buták szoktak gondókodnini... ikszdé
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1409 Dátum: 09 jan 25, 16:32:12 »

Nekem nem nagy was ist das a problémám,inkább cska idegesítő+ nem tok hátteret berakni az asztlara:
Na szla ma se szó se beszéd a vindóz frissítette magát,mert "Naprakész frissítést" nyomott,na szla a lényeg a lényeg,természetesen ahogy sokaknak másoknak nekem se éppen legális úton van meg a vindóz,ezért kihozta nekem az a felugró ablakot,hogy "Előfordulhat,hogy szoftverhamisítás áldozatává vált" és letiltotta nekem hátterek berakásást meg egyéb+idegesítő is,hogy bekapcsolásnál és egyéb dolgoknál kiírja ezt nekem.....
Na szla arra lennék kíváncsi,hogy ezt meg lehet-e csinálni,hogy eredetinek lássa a gépet ez a dolog,illetve úgy ánblock,hogy lehet ezt megoldani?
Előre is köszönöm,ha esetleg szabálysértő lenne ideírni,mivel nem épp legálsi dolog,akkro a választ PÜ-be várnám Mosolyog
Még 1x előre is köszönöm Mosolyog
Ja és XP-m van.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 25, 16:49:03 írta Morimoto-kun » Naplózva
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!