24 jún 18, 02:49:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 410
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítség  (Megtekintve 837276 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Black
Vendég
« Válasz #30 Dátum: 07 júl 03, 12:01:34 »

Ha letöltök 1 feliratot akkor nekem kiadja,hogy ebben az időben mit mond.Na most ez lehet,hogy kezdő kérdés lesz:Az nekem mire jó ,ha van feliratom?Leállítgatom a filmet és megnézem mit mondd?Vagy valahogy belehet rakni a filmbe?Könyörgöm valaki mondja el,hogyan tudja nézni magyar felirattal!
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #31 Dátum: 07 júl 03, 12:06:38 »

A divx cuccot nem vágom. Én BSPLAYERezek. Gomen. De biztos van olyan, mikor megnyitod,h jobbgomb és feliratfájl megnyitása, vagy feliratnyilacska és vmi még lenyílik...nem?
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #32 Dátum: 07 júl 03, 13:28:49 »

Black: (Először is: fórumszabályzat: nem szabad dupla hozzászólást küldeni, inkább szerkeszd az előzőt).

Rátérve a lényegre:
töltsd le ezt:
http://www.origo.hu/szoftverbazis/multimedia/video/lejatszo/bsplay.html
illetve ezt:
http://www.origo.hu/szoftverbazis/multimedia/video/kodek/xp_codec_pack.html
Telepítsd fel őket.

Ha letöltötted pl a Naruto Shippuuden 18. részét, akkor a hozzá tartozó feliratot itt találod:
http://oktet.hu/dl.php/cartnecker/szerver/Feliratok/DB/-=NKWT=-_Naruto_Shippuuden_018_DB.zip

Hozz létre a gépeden egy új mappát. Másold bele a feliratot és a részt, majd indítsd el a BS playerrel a lejátszást.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #33 Dátum: 07 júl 03, 13:37:36 »

Ez BsPlayerel tök egyszerű a felirat társítás.
1. Megnyitod a Filmet.
2. Fogod a feliratot és ráhúzod a vászonra, vagy a lejátszóra.
3. A Shift+fel/le nyilakkal feljebb, vagy lejjeb rakhtod a feliratot.
4. Viszont, ha ugyan az a neve a film és a felirat fájlnak is, akkor a film megnyitásával bármelyik lejátszó autómatikusan hozzáadja a feliratot.

Valamint én is kérnék, egy kis segítséget. A netes videóknál (flash), nincs hang. Probáltam, már a hangkártlya, codec, valamint az adobe flashplayer újratelapítésével, de egyik se vált be. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 04, 08:14:20 írta Shiro » Naplózva

Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #34 Dátum: 07 júl 04, 09:16:33 »

Valaki nem tudja, hogy lehet ilyen fórumot csinálni? Külön program kell hozzá, vagy valahol regisztrálni kell, és ott lehet sablonok közül választani ?
Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
Black
Vendég
« Válasz #35 Dátum: 07 júl 04, 09:20:27 »

Hol kell ott küldenem üzit ,hogy ne sértsen szabályt?Nem is ezért jöttem igazából.Én mindig a zstoréból szoktam letölteni a Naruto feliratokat.De gondok akattak.Mivel nem jeleníthető meg az oldal.Nem tudom lehet,hogy hibas.Szóval azt kérném tőletek,hogy írjatok ide pár web oldalt ahonnan ti töltitek le a feliratot.De ne olyan web legyen ahonnan lelehet tölteni,de winrarolni kell.Előre is kösz!
Black
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #36 Dátum: 07 júl 04, 11:43:59 »

Rókának:
Lent az oldal aljának a közepén van 3 link az segít forum készítésben.

Blacknek:
Privát Üzenetet az avatár alati kis szövegbuborékra kattintva tudsz küldeni.
Naruto feliratokat a fordítók oldalárol  http://hiddenleafteam.freehostia.com, vagy az http://animeaddicts.hu -rol tudsz leszedni, valamint ezen oldal szorgos kis csapat a Shippuudenhez, és a mangákhoz csinálja a fordításokat.
Nem tudom mi bajod a rar-al, de ha letöltöd a WinRar-t akkor az megoldja a problémádat: http://www.rarlab.com
Naplózva

Black
Vendég
« Válasz #37 Dátum: 07 júl 04, 13:16:50 »

Oké kösz mindenkinek!A feliratos oldalak meg vannak.Mostmár bejön a zstore is.Csak az a bajom ,hogy nem tudok honnnan letölteni Narutos részeket (Animékat).Mivel az IP címről kell letöolteni.És én meghaladtam a letöltési lehetőséget így nem tudok letölteni a Narutochaos web oldalon jó csak lefagy a letöltés.AZt szeretném kérni tőletek,hogy írjatok ide web oldalakat ahonnan te töltitek le a Narutot(Ingyen).Előre is kösz!
Black Mosolyog
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #38 Dátum: 07 júl 04, 13:22:15 »

Elküldöm privátban, mert az oldalt nem szabad reklámozni.
Naplózva

Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #39 Dátum: 07 júl 04, 13:23:48 »

én torrentről töltöttem le anno annakidején...és csomagokba, mert nekem is letöltéskorlátom van...
tehát minden hónapban egy 2GB.-os csomagot, ami tartalmazott pl.: 120-140-ig részeket azt csá! + mellé még tudtam is letölteni... :Mosolyog régi szép idők... www.torrent.hu akinek esetleg netalántán, de tényleg neaggyisten véletlenül még nincs... Mikrotorrent Forever! Nevet ha meg az oldalt nem szabad reklámozni, akkor most így járt az oldal...
Naplózva
Arisa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


« Válasz #40 Dátum: 07 júl 04, 15:20:52 »

Remélem jó helyre írom  :Mosolyog
Szóval, tudna nekem valaki ajánlani egy jó videó szerkesztő programot?
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #41 Dátum: 07 júl 04, 15:26:27 »

tudok. windows movie maker! azzal csináltam egy orochimarus amv-t, lehet hogy msnen már mutattam  :-X és elvileg (nem szerintem, hanem mások szerint) jó lett... csak azért hoztam fel ezt az AMV-s témát mert pár már mondtad msnen hogy azt fogsz csinálni, és gondolom ez most ahhoz kell  Nevet de javíts ki ha tévednék. jah és nem elhanyagolható a Vegas 7.0 sem
Naplózva
Arisa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


« Válasz #42 Dátum: 07 júl 04, 15:29:20 »

Nem javítalak ki, amv-t szeretnék csinálni, de a Mowie Maker nem jól importálja be a fájlokat =.=
Akkor Vegas 7.0? köszi  Mosolyog
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #43 Dátum: 07 júl 04, 15:31:10 »

egen, de torrentről szedd és utána a cracket is le kell szedni mert ez nem ingyenes progi, de elvileg vannak olyan torrentek amikbe belecsomagolják alapból a cracket is...sok szerencsét! (az AMV-hez)
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #44 Dátum: 07 júl 04, 16:41:57 »

Öhm...lehet, hogy vhol ide be van linkelve, de valaki megtudná adni a régi fórum címét? mert szeretném folytatni a szerepjátékot...
jah és még ha vki abban segítene, hogy egy .gif nevű állományt milyen progival lehet méretezni...azt nagyon megköszönném Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 04, 17:42:33 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 410
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!