24 okt 12, 23:08:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 613560 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #2445 Dátum: 09 júl 02, 15:58:44 »

Én már az elejétől kezdve NaruXSaku párosítást részesítem előnybe.

A szerelmi háromszöges dologhoz csak annyit fűznék hozzá, hogy annak a bizonyos háromszögnek nem kell feltétlen bezárnia a 180 fokot. Mármint én biztosan belehalnék ha teljes lenne. Nekem a yaoi... JAJ!!!! Elnézést a fanoktól...

KishixSasuke? Ez ám a nem semmi  Nyelvesít bár ha azt veszem alapul, hogy ÁLLÍTÓLAG Kishi Szöszkét egy középiskolás szerelméről mintázta, akkor nem is kell csodálkozni a kicsit perverz fanokon (egy angol honlapon olvastam szerintem kamu szagú, vagy ti tudtok róla valamit?)

Egyébként csak én vagyok oda+vissza a SasuXHina párosért? Bár ennek még 1% esélye sincs.
Nembaj... álmodik a nyomor  Nevet
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2446 Dátum: 09 júl 02, 16:48:52 »

Moderátor:
Ha lehet a yaoit hanyagoljuk. Elég sok lány és fiú van a történetben ahhoz, hogy mindenki megtalálja a neki tetsző párosítást. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #2447 Dátum: 09 júl 02, 17:01:09 »

Egyébként csak én vagyok oda+vissza a SasuXHina párosért? Bár ennek még 1% esélye sincs.
Én annyira vagyok érte oda, hogy egyszer láttam róluk egy gyönyörű képet, ami teljesen megfogott: http://kepfeltoltes.hu/090702/Hinata_Sasuke_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Egyébiránt nem szeretem őket együtt, és szerintem egy százalék esélyük sincs =}
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 02, 17:04:32 írta Navelia » Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Ruby
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 173


« Válasz #2448 Dátum: 09 júl 02, 17:45:29 »

Ez a kép tényleg gyönyörű!  bow És A Sasuke Hinatáról az a véleményem, hogy érdekes ötlet... Nem hiszem, hogy akár egy szemernyi közük is volna egymáshoz. Az meg ugye szerintem tök mindegy, hogy a valóságban mennyi esély van rá, mert a fanoknak az nem számít. Komolyan, ha számítana, akkor nem jönnének létre a KibaIno féle borzalmak. *Még mindig ezen van fenn akadva*  >.<#
Naplózva
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #2449 Dátum: 09 júl 02, 19:13:18 »

Hát igen, tényleg furcsa, annyira nem felkapottak, pedig szerintem szívpezsdítő lenne a fagyos Sasuke és az iruló-piruló Hinata páros. Azóta vagyok oda értük, mióta láttam ezt a képet Pirul:

http://republika.pl/blog_ca_1340400/5969583/sz/100tc_45___illusion__sasuhina_by_byakuganlove.jpg

Én meg személy szerint Hinatát tartom a legjobb csajnak és mivel Szöszke a kedvenc karakterem, ezért csakis a meglátásom szerinti legjobbat kívánom neki  Nevet

Gondolom Ruby, megértesz hiszen te is a legjobbat akarod Kibának.  : Nevet

Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #2450 Dátum: 09 júl 02, 20:59:24 »

Ruby, azt ne mondd, hogy az InoKibánál jobb a az InoShika... Bár utóbbi párosítással múltkor összeismerkedtem egy fic erejéig, és nem volt rossz, csak... Hiába, ShikaTema-fan vagyok, Inóról meg már írtam az összepasszolás dologban ^^
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Ruby
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 173


« Válasz #2451 Dátum: 09 júl 03, 10:36:33 »

Igen, az tényleg érdekes, amikor a látszólag érzéketlen (de nagyon aranyos) Sasuke és az ájuldozó Hinata... És Kibának csakis a legjobbat! Tehát neki nem Ino kell... A ShikaIno... Az se szép! x) De jobb, mint a KibaIno, meg kell, hogy mondjam. Ők legalább csapattársak. Hová és mikor írtad azt az Inósat, Nav? *röhög az új becenév kreálmányon* Amúgy Inónak csak és kizárólag egyetlen egy fiút tudok elképzelni. Most meg fogtok verni, de.. Chouji!!! Szerintem ők együtt olyan édesek lennének! Az ellentétek... És szerintem már egészen megszerették egymást, szóval akármi lehet. Sokkal jobb, mint holmi Shikamaru vagy Kiba... (Kiba a szívem csücske, de Inónak nem jó!)
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2452 Dátum: 09 júl 03, 10:38:42 »

Egyébként csak én vagyok oda+vissza a SasuXHina párosért? Bár ennek még 1% esélye sincs.
Én annyira vagyok érte oda, hogy egyszer láttam róluk egy gyönyörű képet, ami teljesen megfogott: http://kepfeltoltes.hu/090702/Hinata_Sasuke_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Egyébiránt nem szeretem őket együtt, és szerintem egy százalék esélyük sincs =}

Ez a kép tényleg nagyon jó. kacsint Bár ilyen páros nem igazán jöhet létre. Pedig akár nem is lenne rossz ötlet. Mosolyog
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #2453 Dátum: 09 júl 03, 11:25:50 »

Chakra is homofób Nevet Nevet
A mostani rész után ismét a Sasu-Karin, mert elég hangsúlyt kapott, volt egy pillanat amikor azt hittem átcsap hentaiba Ördögi

Sasu-Hina????!!!!!!!! Holttestemen át...sem!
Sasunak van választék a fél lánytábor bele van zúgva! Hinata meg maradjon meg annak, akihez való!
Naplózva
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #2454 Dátum: 09 júl 03, 11:31:11 »

Pedig mekkora lenne Szöcske és Hinata...
csak gondoljatok bele egy pillanatra!!!! A Sharingan és a Byakugan együtt!!!! Húúú.. ultimate power!!! Pontosan Az lenne aztán az igazi Uchiha klán felélesztés!!!!  Nyelvesít

Én kivagyok a SasuXKarin párostól. Na ne mááár!!!! Karin egyébként is egy fájó pont a szememben.
Úgy tűnik Srodack, nagyon nem értünk egyet  Nevet No para
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 29, 16:05:05 írta Norgreid » Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2455 Dátum: 09 júl 03, 12:25:13 »

Ruby én nem foglak megverni, sőt éppen ellenkezőleg! Én is InoxChouji-s vagyok.
Srodack: Őszintén szólva én is örülök neki, hogy Chakra véget vetett ennek a yaoi-zásnak... ^^"
Amin én most az anime miatt elkezdtem filózni az az, hogy SasuxKarin vagy SuixKarin? Mert nekem nagyon tetszettek azok a részek, amikor Karin és Sasuke együtt voltak, de a Suigetsuval való vitáik is nagyon aranyosak voltak. Szerintem, ami biztos, hogy Sui-nak bejön Karin. Neki viszont Sasuke tetszik. Nagyon nehéz dönteni, hogy kihez illik inkább Karin. Mert az okossága és a temperamentuma miatt abszolút illik Sasuke-hez viszont Suigetsuval meg egy olyan párt tudnának alkotni, mint Naruto és Sakura, ami nekem nagyon tetszene. Mondjuk mivel Sasuke-t egyáltalán nem érdeklik a nők ezért a SuixKarinra nagyobb az esély. Nektek mi a véleményetek?
Naplózva


Ruby
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 173


« Válasz #2456 Dátum: 09 júl 03, 12:34:25 »

Ááá, épp gondoltam, hogy jövök és felvetem a Suigetsu Karint, de már megelőztél.  smirksweat Sevenna, egyébként nagyon örülök, hogy egyet értesz velem az Ino/Chouji párosnál. Végre nem egyedül vagyok. xD Sasuke és Karin meg... Egy-egy futó jelenetig oké, de szerintem nem az igazi. Sokkal jobb lenne, ha Sasukének vagy nem maradna senki, vagy Sakura. Az az igazi! Karin meg maradjon csak az édes, drága, cuki Suigetsunak. Ők is olyan jól néznének ki együtt, mint Ron meg Hermione a HP-ból. Azok is állandóan veszekedtek.  >.<#
Naplózva
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #2457 Dátum: 09 júl 03, 13:19:21 »

csak gondoljatok bele egy pillanatra!!!! A Sharingan és a Byakugan együtt!!!! Húúú.. ultimate power!!! Pontosan Az lenne aztán az igazi Uchiha klán felélesztés!!!!  Nyelvesít
Valóban... Érdemes rajta elgondolkozni, de ugyanakkor a HinaIta ebből a szempontból jobb. Akármennyire is utálom ezt a párost, azt elismerem, hogy illenének egymáshoz.
Ruby, pár oldallal előrébb beszéltem Inóról x)
KarinSuigetsu... Igen, aranyosak, ahogy veszekednek, de nem, nem, nem! Szerintem nem illenek össze. Valahogy... kiráz a hideg, ha együtt gondolok rájuk x) A KarinSasukének nagyobb az esélye, és őszintén szólva, ha összejönnének, aztán elválnának, nem verném a fejem a falba, mert nagyon szimpatikus megoldás ^^
És mert kis mértékben Suigetsu-fangirl vagyok, csakis a legjobbat kívánom neki... De mivel nem mondhatom, kit, nem mondom ^^
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
amina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 181


/Anti NaruSaku fangirl/


« Válasz #2458 Dátum: 09 júl 03, 13:30:48 »

Szerintem Hidan és Tayuya illenek nagyon össze ikszdé Bár egyszer sem találkozhattak, mégis van bennük valami. (talán mert mindkettejük beszédstílusa olyan mint egy utcagyereknek Nevet)
Jó párosítás lenne még Hidan Sakurával (semmiképpen nem Narutoval... SasuNaru forever)
És hát a legkedvesebb párosításomat pedig szerintem hirdeti az avatárom ikszdé
Naplózva

Ruby
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 173


« Válasz #2459 Dátum: 09 júl 03, 13:49:45 »

Kicsit visszaolvasgattam, és találtam olyat, hogy Gaara Matsuri... Amiről nekem az az elvetemült ötletem támadt, hogy miért ne Kankurou? Mármint Matsurival.  Gondolkozik Hidan és Tayuya? xD Ez is egy eredeti ötlet, azt meg kell hagyni. Amúgy szerintetek Tenten Lee-hez vagy Nejihez illik jobban? Ez eléggé meg szokta osztani az embereket.  >.<#
Naplózva
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!