24 okt 12, 21:18:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 613525 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Bonnie
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #2430 Dátum: 09 jún 28, 10:44:13 »

Hát, ha eredeti szereplőt akarunk rakni Gaara mellé, akkor biztos, hogy Matsurit mondanám. Vagy Hinatát. ^^ De én is inkább a saját szereplőt részesítem előnyben ^-^
Naplózva


Minden ember azt tekinti helyesnek, amit ismer és tud, és ahhoz is ragaszkodik. Ők ezt hívják valóságnak. De a tudás és az ismeretek nagyon bizonytalan dolgok. Így lehet, hogy a valóságuk csak egy illúzió. Mindenki a saját kis világában él és úgy, ahogy ő helyesnek gondolja.
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #2431 Dátum: 09 jún 28, 10:56:42 »

Már miért ne írnál? Ott az a gyönyörű kép *.* Najó, tényleg befogtam, elég nekem a HinaItád ikszdé
Gaarának a te esetedben ugyebár ott van Aiku *msn-en pislogós szmájli* XDDDD
Amúgy emlékeztek, mikor az első széria végén lévő fillerekben egyedül Matsuri megy oda Gaarához? Én majdnem elsírtam magam rajta... *.*
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #2432 Dátum: 09 jún 28, 11:04:40 »

most sakura sokkal jobban közeledik narutohóz lásd amikor hazajött a pein elleni harcból
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #2433 Dátum: 09 jún 28, 11:22:19 »

ja bocsez nem olvastam vissza am kimimarohoz ki ilene?
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Bonnie
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #2434 Dátum: 09 jún 28, 11:32:28 »

Kimimaro szerintem nem egy olyan szereplő, akit bárkivel össze lehetne hozni. Miért, szerinted, jujguy?
Naplózva


Minden ember azt tekinti helyesnek, amit ismer és tud, és ahhoz is ragaszkodik. Ők ezt hívják valóságnak. De a tudás és az ismeretek nagyon bizonytalan dolgok. Így lehet, hogy a valóságuk csak egy illúzió. Mindenki a saját kis világában él és úgy, ahogy ő helyesnek gondolja.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2435 Dátum: 09 júl 01, 01:11:48 »

Moderátor:

Navelia és Bonnie, fejezzétek be a chatelést (meg az OFF-olást is), ez egy fórum.

A többieknek:
Nem szeretném ebben a témában is bevezetni a 3 soros szabályt, de ha kell, megteszem.
Próbáljatok értelmes hozzászólásokat összehozni, mert ha nem, csak a téma lezárását éritek el (vagy pár nap kitiltás^^) .
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Riel---chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


Nyunyógumóhusivirágszál *-*


« Válasz #2436 Dátum: 09 júl 01, 08:42:19 »

Nah, sztem nagyon ari, ahogy Naruto szereti Sakurát, nagyon összeillenek, de azért sajnálom szegény Hinatat, hogy Naruto nem érez iránta ÚGY.És hát Sasuke mellé nem tudnék senkit elképzelni.És a következőt nem hülyeségből mondom, hanem teljesen komolyan : sztem Itachi és Hinata jól néznének ki együtt.Szerintetek?
Naplózva

Unokanővérem : Kletta
Szenszéém : Miroku
Csapattársak : Marci1996 és pintermate
Anyum:Shiro_Chidori
Bonnie
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #2437 Dátum: 09 júl 01, 09:01:23 »

Még nem tudhatjuk, Naruto hogy reagál a vallomásra, szóval szerintem ezt nem érdemes fejtegetni... ^^

ItaHina *-* Szerintem az egyik legjobb páros.^^ A Naruto tele van "domináns hímekkel" (xD), Hinata pedig ugyebár szerény és félénk, és az ilyen párosok általában jók... Például ugye NaruHina, ItaHina, GaaHina, KakashiHina, (NejiHina ^^"). Nekem személy szerint kedvenc párosaim. Tényleg, a Sasori×Hinatához mit szóltok? ^^""
Naplózva


Minden ember azt tekinti helyesnek, amit ismer és tud, és ahhoz is ragaszkodik. Ők ezt hívják valóságnak. De a tudás és az ismeretek nagyon bizonytalan dolgok. Így lehet, hogy a valóságuk csak egy illúzió. Mindenki a saját kis világában él és úgy, ahogy ő helyesnek gondolja.
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #2438 Dátum: 09 júl 01, 10:22:49 »

Íjjj Nevet ezt szólom Technikai KO

Amúgy így, hogy láttam animeban, a Karin-Sasuke nem is olyan rossz dolog, de elképzelek egy Karin-Suigetsu párosítást, bár előbbi esélyesebb, mert Karinnak bejön Szöszke!

Most hogy megint élnek még vallom a Kakashi-Shizune kombinációt, de Kishin múlik mihez kezd!

Gaara-Ten-ten?!
Naplózva
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #2439 Dátum: 09 júl 01, 10:42:46 »

HinaSaso? Úristen O.O
Mostanában az foglalkoztat, hogy ha Karin és Sakura összefutnának, hogy viselkednének egymással... Érdekes feltevés, nemde? Szerintem a KarinxSuigetsu-nak nem sok esélye van, akkor már inkább KarinxSasuke... De őszintén szólva, nem utasítom el a SasukexSuigetsu-t sem... *khöm*
Shizune és Kakashi passzolnak egymáshoz, de valahogy mégsem... Én mindig úgy gondoltam rájuk, mint a szinglik boldog mintapéldányai ^_^
TenTenxGaara: á-á. Inkább TenTenxNeji =D
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2440 Dátum: 09 júl 01, 10:47:38 »

Mivel Suigetsu igazából nem teljesen ember, ezért nem igazán tudnám senkivel se elképzelni. xD
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #2441 Dátum: 09 júl 01, 10:53:32 »

Hát már a Taka egyik tagja se teljesen ember,de pl.
Karin-Shino Hmm?
Hát sasuke ezzel az emo stylelal elég metroszexuális szóval ki tudja Sly

Kakashi-Anko Hmm?
Naplózva
Ruby
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 173


« Válasz #2442 Dátum: 09 júl 01, 13:12:06 »

Kakashi Ankóval? Ez nem is olyan rossz ötlet!  Gondolkozik Nade Karin és Shino hogy?  >.<# Suigetsuval szerintem nem az a baj, hogy nem teljesen ember, hanem olyan a jelleme, hogy senki sem passzol hozzá.  smirksweat
Naplózva
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #2443 Dátum: 09 júl 01, 14:26:18 »

Már miért ne passzolna hozzá senki? Kicsit kiszagolnátok DevianArt-ra meglepődnétek hány páros egyik tagja Suichan Nevet
Amúgy ami a yaoit illeti ~
Valaki említette a SuigetsuxSasuke-t. Höhöhö. Nemrég életem egyik legötletesebb fictionjét találtam az ő szereplésükben (semmi durva nincs benne), ami kiemeli Suigetsu víz-affinitását, és ezzel játszik el egy kicsit ~
Angol nyelvű, szóval angolosok előnyben (nem volt rossz kikapcsolódás angol emelt előtt "gyakorolgatok" címszó alatt a hölgy ficjeit olvasgatni Nevet). Nevet Gyönyörű szóhasználat, ámulatba ejtő hangulatfestés, minden ami kell egy soft-- mindegy. De amúgy itt van.

Ami még yaoi, Lee-t egyfolytában Gaara-val melegítik össze, ugye a chuunin vizsga miatt. Elég nagy rajongótárboruk van Nevet Vannak az ilyen kis szolíd populáris dolgok, mint KakaIru, meg ItaDei, és SasuNaru vagy NaruSasu (utóbbi megfigyeléseim szerint ritkább), de vannak azért vadabbak is, például KisaIta, vagy Kakuzu bárkivel (mert Kakuzu bárkivel undorító szerintem Nevet). Az új ("új" már nem annyira új) a Madara mindenféle Uchihával, tehát Uchihacest. MadaIta, MadaSasu, de MadaIzu is. Tényleg, Izuna is kezd egyre kapósabb lenni aki amúgy fav, hiba enm tudunk róla semmit, és Sai is (végre nem csak én vagyok Sai fan Nevet Xiiau régebbi aláírásáról mindig személyes Sai-rajongásom jutott eszembe Nevet). ja, és Sishui is elég népszerű ahhoz képest, hogy egyetlen egyszer nem szerepelt a mangában Nevet Őt általában Itachival ragasztják össze ~

És a yaoi nem rossz dolog. Tényleg. Sokkal több értelme van egy KakaIru-nek, mint egy ItaSaku-nek már nem azért. Eskü elsőben több a realitás, és ezt most életemre hogy nem a yaoi fanságom miatt mondom >_>

De a legjobbak legjobbikát a végére hagytam: van egy egész community, akik KishixSasuke slasherek... Igen Nevet Az alkotó, és a karakter, Sasuke, egy ágyban, egymást nyálazva Nevet Na, ez már szerintem is sokkoló Nevet
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Ruby
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 173


« Válasz #2444 Dátum: 09 júl 01, 15:58:01 »

Te jóságos ég! xD Sasuke és Kishi? Aki ezt kivitelezi, annak jár a Nobel-díj, de komolyan.!  >.<# Én a yaoival úgy vagyok, hogy legyen, csak tőlem jóóóó messze. És az ItaSaku talán csak azért nem olyan reális, mint a KakaIru, mert nem igazán ismerték egymást. Szerintem Még Bonnie Kakashi/Tsunade és Kiba/Ino kedvencei is jobbak, mint egy yaoi. Pedig Kakashi kb feleolyan idős, mint a jó öreg Tsunade. Kibának meg nem való Ino, és kész!  >.<# 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!