24 okt 10, 19:11:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 612511 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #1680 Dátum: 08 aug 16, 12:50:34 »

azért hívja mindig randizni, meg húúú Sakura-chan fog etetni, vaagy Sakura-chan helyett Kakashi-sensei.. ezt a szívást.. ugye? Testvér? Inkább Hinata, ő is csak a közös sorsuk miatt.
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1681 Dátum: 08 aug 16, 12:56:46 »

Nem igazi szerelem? NAruto egy Idióta és mivel rengeteget is szenvedett azon kívűl a többi érzését nem nagyon tudja kimutatni ami érthető így nem angyon lehet megbizonyosodni arról hogy mit is érez iránta.. DE ha nekem valaki bejön azt álltalában randizni hívom. AMi NAruto esetében sokkalta többet is jelenthet már csak annak alapján is hogy mindigis sóvárgott utána. És mert más Nővel nem igen lehetett még látni.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1682 Dátum: 08 aug 16, 13:02:01 »

És akkor a tisztelt jövőbelátó urakat és hölgyeket megkérném ara hogy vázolják Hinata jövőjét.
(Ebbe a Hsz ben sok szarkazmus van de rosszindulat egy csepp se.)
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
csabe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150



« Válasz #1683 Dátum: 08 aug 16, 13:03:58 »


Micsudi én ellenkezőleg gondolom h Sakura az aki testvéri érzései vannak Naruto irányába (Jelzem h csak egy gondolot, saját vélemény én így látam/látom akárhányszor nézem az animet olvasom a mangát...thx  bye bye  Pirul)
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1684 Dátum: 08 aug 16, 13:07:30 »

Off Én nem tettem csillagot a szarkazmus szóba ez automatikus?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1685 Dátum: 08 aug 16, 13:08:19 »

Micsudi egy olyan mondatot emelj ki azokból a hsz-ekbőla mik a te két utolsó HSZ-ed között volt amiben valaki is megmondta volna mi leszz azonkívűl hogy kifejtette szerinte mi miért van.
Igen automatikus Cenzura rendszer Mosolyog gondolom én Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 16, 13:56:19 írta Dave90 » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1686 Dátum: 08 aug 16, 13:11:54 »

( duma topicban megírtam hogy ma nem vagyok 100-as) bocsánat ezt már tényleg leírták.
De csak Sakuráról van szó
Én Hinatara vagyok kíváncsi.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
2zEe [Akatsuki]
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Válasz #1687 Dátum: 08 aug 16, 14:37:59 »

Amit az elöbb is mondtam, hogy úgy lenne az igazi, hogy Naruto rájön, hogy nem Sakura kell neki és Hinata t hívja el a köv. részben randizni.
Naplózva

<.:: Naruto Arena ::.>

"Live Fast - Die Fun"
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1688 Dátum: 08 aug 16, 14:43:19 »

Én lenni nagyon lassú. Azt hogy konkrétan kezdeményezzen Hinata felé. Inkább Hinata fog kezdeményezni és azis valahogy véletlen lesz.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
2zEe [Akatsuki]
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Válasz #1689 Dátum: 08 aug 16, 14:44:03 »

Ez igazából mind1 csak jöjjenek össze Nyelvesít
Naplózva

<.:: Naruto Arena ::.>

"Live Fast - Die Fun"
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1690 Dátum: 08 aug 16, 15:54:03 »

Hát nemtudom te mit néztél de Sakura a harc kb90%-át végigálta és csak bámulta ahogy verik Narutot és a többieket Nevet.Igaz az elején nekiment de aztán eszébejutott kit is szeret és leált Mosolyog.

milyen harc volt? Nevet nem emlékszem Nevet ha jól emlékszem az ANIME-ben is 10 perc volt a csatajelenet, abból kb 4 volt amíg Naruto vs Sasuke vs Kyuubi belső rész volt. Szóval Sakura amúgy is profi reakcióidejével bekapcsolódott a harc felénél (1. fele amikor Naruto és Sai a földre került), majd Sasuke Yamatot megszúrja és Yamato megpróbálja bezárni Sasukét. Na bumm, nagy csata volt. Nagyon elverték Narutoékat...
Túlozni nem kéne. Amikor kellett, rögtön támadott és ez a lényeg.
Túloztam volna....nemhiszem Mosolyog.Helyből olyan gyors volt nemis látta Naruto csak már mikor melette volt,aztán egy vágás amit Sai hárít de bekapnak egí Chidori Nagashit és Yamato egy bénítót.4-en voltak de a bénázáson kívül mást nemcsináltak.Arra meg hogy Sakura nemtudott volna semmit tenni hát nemhiszem hogy komolyabban reagálnom kéne,ha akar megpróbálja nemcsak áll egy helyben.Ennyi erővel Sasori ellen is csak állt volna.A 90% pedig olyasmi amit képletesen értettem de nemhiszem hogy te például ha aztmondod hogy 1000 éve nem láttalak akkor többezer éves vagy.
Naplózva

Sapis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #1691 Dátum: 08 aug 16, 16:05:27 »

Csak állt? Nem tom láttad-e de jó nagyot be akart húzni Sasukénak:) Sőt már azt ist leírtam hogy Sasuke rögtön azzal válaszolt hogy jól átvágom a szíved csak jött Yamato:D(vagy rosszul emlékszek?) Ja ill milyen változást akartok már??? Eltelt 2 és fél év vagy mennyi és hinata nyomorékabb mint valaha, eddig azért nem volt ekkora uhhh... Meg ez a bili frizura...Nulla mosoly, áll mint a bálám szamara és nyomkodja az ujjait hogy naruto, naruto, naruto... Sakura mit csinált mikor meglátta? Mosolygott, pózolt neki:) Azért van különbség:) Az meg hogy kiakad mikor naruto bődületes baromságot mondd hát bocs...nem volt anyja majd ő helyre teszi:) Mint egy igazi feleség:D Nem hagyja hogy elzűljön a férje(még nem az, de majd lesz Ördögi)... Hát milyen hockage aki kitalál egy perverz ninjutsut:D:D
Naplózva

Sakura és Naruto 4EVER
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #1692 Dátum: 08 aug 16, 16:10:36 »

Den, lényegtelen ,én is láttam mi történt, de az első hozzászólásból úgy tűnt, hogy pont Te nem vagy tisztában azzal a résszel. Te is magad ellen dolgozol. A harc első részét fel se fogta Sakura, olyan gyorsan történt minden, a másodikból pedig Yamato iktatta ki, Ő harcolt volna, ha hagyják (lehet meg is hal). Ezt írtad az előbb, majd az előtte lévő hozzászólásodban azt állítod, hogy nem is csinált semmit. Hogy is van ez? Kicsit mintha ellentmondásos lenne.

A 90%os túlzásodat lehet túl komolyan vettem, viszont egy fórumon a képletes túlzást jelezd is, nem hallottam a hangodon Mosolyog
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1693 Dátum: 08 aug 16, 16:10:37 »

Ki mondta, hogy Yondaime egy szent volt...? Olyan sensei-el mint Jiraiya Nevet
És ha Kushina olyan modorral rendelkezett mint Naruto, csak "nőben", akkor ott is zúghatott párszor egy-két tasli. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
csabe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150



« Válasz #1694 Dátum: 08 aug 16, 16:12:10 »

na igen megint ki kezdi a szidkozodást (hát sapis kollega)? nem tudom h jöttek megint elő a külső jegyek meg Hinata ide amikor nem sok köze nem volt a jelenlegi "vitához"... Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 16, 16:33:23 írta csabe » Naplózva
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!