24 okt 10, 19:16:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 612523 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Sapis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #1665 Dátum: 08 aug 16, 07:59:36 »

ÉS Naruto??? Ő nincs oda érte???? Mindig ezzel jön az összes Naruhinás hogy jajj hogy mennyire oda van írta meg jajj hogy imádja, erre én mindig felteszem ezt a kérdést hogy Naruto??? De úgylásztik senkinek nem jut el a tudatái mire célzok:D Narutonak sokkal nagyobb szerelmi fájdalmai voltak... Még az első széria közepén (pont tegnap volt a jetixen onnan emlékszek:P), nem láttátok szegény Naruto arcán a csalódást?:S Szegény fiú, még jó hogy a Shippuudenben ilyen már nincs:P ÉS hogy végre ő van a toppon nem más:P Na szval ezért hülyeség ez a Naruhina, mivel Naruto nagyon szar helyzeteket átélt és most hogy végre sínen van jön ez a hülye hinata a nagy lökhárítóival hogy megpróbálja eltántorítani hősünket az eredeti céltól (én egy gonosz boszorkányhoz hasonlítanám aki mágiával elcsalja eredeti céljától a hőstxDbiztos volt ilyen mese onnan jutottam eszembe)
Naplózva

Sakura és Naruto 4EVER
csabe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150



« Válasz #1666 Dátum: 08 aug 16, 08:38:59 »

milyen céloktól tántoritja el lol? Sakurát még mindig nem nevezném annak ( és 1 részbe volt össz Hinata hát abba meg nagyon "hátráltata" meg már inkább akkor Sasuke miatt)Nevet te télleg nem fogod fel h Narutonak a csajozás másodlagos avagy tesz mind1iknek a fejére jellenleg és fontosabb dolgokkal van elfoglalva Technikai KO
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1667 Dátum: 08 aug 16, 08:41:37 »

Ez az egyik a másik pedig hogy Naruto a shippuuban sincs topon Sakuránál.Mégmindig kisérti Sasuke árnyéka,ez akkor látszódott leginkább amikor találkoztak és amíg ezt nem zárja le Narutonak esélye sincs Sakuránál.
Naplózva

Sapis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #1668 Dátum: 08 aug 16, 08:56:26 »

Ahoz képest rögtön neki ment Sasukenek (habár semmi esélye nem volt) sőt ott meg is halhatott volna Sasuke által...Ez sztem enyhén szólva eltüntette Sasuke árnyékát...MosolyogMosolyog
Naplózva

Sakura és Naruto 4EVER
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #1669 Dátum: 08 aug 16, 10:18:11 »

Hát nemtudom te mit néztél de Sakura a harc kb90%-át végigálta és csak bámulta ahogy verik Narutot és a többieket Nevet.Igaz az elején nekiment de aztán eszébejutott kit is szeret és leált Mosolyog.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1670 Dátum: 08 aug 16, 10:36:52 »

A szavazatom
1. Naruto x Hinata
2. Shikamaru x Temari
( Ebisu-nak iskellene valaki mondjuk egy hárem.)
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1671 Dátum: 08 aug 16, 11:56:41 »

ezt én is röhejesnek találom ÁÁÁÁ Hinata Oda van ANrutoért vele kell össze jönnie... -.- ez alapján dönteni istenem. Naruto Soha nem mutatta jelét hogy Vonzódna Hinatához.... De NAru Sakuban már láthatunk mind két féltől jelet erre. És Igen Sakura Rátámadt Sasukére amikor az meg akarta ölni NArutot És nem nem azért állt le mert Sasuke... mert azt mutatták is volna egyzserűen Tudta hogy nem tudna semmit sem tenni. aki ezt nem vesszi ésszre azt sajnálom(röviden). És igen NArutonak 3 új célja van az eredeti 2 helyett
Eredeti: 1 Hokagének lenni hoyg elismerjék és 2 elnyerni Sakura szívét Mosolyog
Új: 1 Visszahozni Sasukét 2 Hokagének lenni hogy elismerjék
SDakura szívének elnyerése pedig már mind 2 mellet ott van.  Nevet
Naplózva
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #1672 Dátum: 08 aug 16, 12:12:45 »

Hát nemtudom te mit néztél de Sakura a harc kb90%-át végigálta és csak bámulta ahogy verik Narutot és a többieket Nevet.Igaz az elején nekiment de aztán eszébejutott kit is szeret és leált Mosolyog.

milyen harc volt? Nevet nem emlékszem Nevet ha jól emlékszem az ANIME-ben is 10 perc volt a csatajelenet, abból kb 4 volt amíg Naruto vs Sasuke vs Kyuubi belső rész volt. Szóval Sakura amúgy is profi reakcióidejével bekapcsolódott a harc felénél (1. fele amikor Naruto és Sai a földre került), majd Sasuke Yamatot megszúrja és Yamato megpróbálja bezárni Sasukét. Na bumm, nagy csata volt. Nagyon elverték Narutoékat...
Túlozni nem kéne. Amikor kellett, rögtön támadott és ez a lényeg.
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 16, 12:15:37 írta Kimo » Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1673 Dátum: 08 aug 16, 12:19:04 »

Szerintem ha Naruto nem lenne vak és észrevenné vagy rájönne mit érez Hinata akkor átértékelné a Sakura iránti érzelmeit.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1674 Dátum: 08 aug 16, 12:20:07 »

átértékelné? Miért a szerelem úgy működik hogy ha engem szeretnek akkor megondolom hogy viszont szeressek e?  Hmm? ööö érdekes felfogás...

és igen az semmi harc nem volt Sztem lenyomták volna Sasukét igaz nem könnyen csak ugye ott volt még Oro Kabuto páros is.
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 16, 12:21:00 írta Dave90 » Naplózva
Lili
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #1675 Dátum: 08 aug 16, 12:37:13 »

Egyetértek Dave90-el.Amúgy meg ha Naruto  bele is szeretne Hinatába,akkor az hogy nézne már ki hogy Hinata csak pirul és alig beszél vele,ha megcsókolná már attól elájulna.(nem akarom sértegetni Hinata-t,nehogy félreértés essen belőle)
Naplózva

csabe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150



« Válasz #1676 Dátum: 08 aug 16, 12:38:45 »

szereplők többsége elég nagy változáson ment át, Hinata talán nem változhat meg ezen a téren? Hmm?
Naplózva
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #1677 Dátum: 08 aug 16, 12:42:28 »

Dave, nem arra céloztam, hogy lenyomták volna, csak ha nem egy japán rajzfilmről lenne szó, hanem mondjuk egy filmről akkor a harc kb másfél perc. És ezzel lehet sokat mondok. Erős túlzás, hogy a 90%ban csak szándék nélkül bámult Mosolyog

És teljesen igazad van, ha valaki érez valamit irántad de neked semleges volt, akkor te rögtön belezúgsz? Pech...
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1678 Dátum: 08 aug 16, 12:43:27 »

ebben viszont igazad van csabe megváltozhat és különben is az ember általában ha átesik egy határon amit addig nem sikerült átlépnie megnyugszik szal ha Hinata szerelmet vallana utána már nem hiszem hogy ennyire "félős" lenne (jó félős nek félős lesz mert az alaptermészete am is az de nem fog elájúlni NAruto közelségétől és enm si fog totál elvörösödni) és ha ráadásul (amit kétlek és remélem nem is így lessz) Naruto még viszonozná is az érzéseit utána eltünne belőle ez a félsz. Mert nála ez olyan mint a lámpa láz csak angyon erőteljes Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 16, 12:44:13 írta Dave90 » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1679 Dátum: 08 aug 16, 12:48:12 »

Szerintem ha Naruto odafigyelne Hinatara akkor egyből magabiztosabbb lenne és előtörne belőle valami amit önbizalomnak hívnak. És szerintem Naruto csak barátként gondol Sakurára vagy testvérként.
Viszont ha Sakura meglátná Narutót Hinataval akkor kiderülnénak Sakura Igazi nagyon mélyre eltemetett érzelmei.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!