24 okt 10, 03:18:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 612239 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #1455 Dátum: 08 júl 31, 20:50:55 »

mivaan?xD
akk minek valtozna at, ha ugyis vissza.xDD
nah akkis ShikaTema.xDD
Naplózva
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #1456 Dátum: 08 júl 31, 20:55:05 »

Inkább Neji X Tenten.XDAzért annyira rajongok de mégis hogy megijedek ha egy részben látom.ikszdé
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #1457 Dátum: 08 aug 02, 00:12:45 »

Voltaképpen szerintem, aki elkezdi nézni a Narutot az rögtön egy NaruSaku párost vág le.[És SasuSakut] A legtöbben úgy vélik, hogy a nyilvánvaló pár az a NaruSaku lenne, hisz Narutonak meg kéne kapnia azt a lány aki igazán szeret. Hinata érzései nem is számítanak igaz? De ha jobban nézzük a sorozatot, ahogy folytatódott, ráébredünk arra, hogy az érzései milyen mélyek, és az egész karakterre milyen hatással van Naruto.
Igen, Naruto segít neki változni. Narutonak köszönheti azt, hogy erősebb lett. Hogy soha nem adja fel. A dolgok, és az érzelmek állása szerint részemről igazán szeretném, hogy NaruHina páros valóra váljon. Tudom, hogy néhány ember azt gondolja, hogy Narutonak igen is azt kell megkapnia, akit szeret és aki [talán] ugyan úgy szereti [Sakura…] de... azt gondolom, hogy Narutonak fel kell fedeznie azt, hogy van egy lány, aki az elejétől fogva szereti, annak amilyen. És nem később jön rá mikor egy másik szerelme elment [Sakura...-.-"]

Mikor a legelején néztem a Naruto, komolyan azt hittem, hogy Sakura lesz a csaja, mert a főszereplő annyira odáig van érte. Sajnáltam Narutot mikor észrevettem, h a lány egy szerelmi érdeklődést sem küld a fiú iránt, csak ugyan úgy Sasuke érdekelte, ahogy a többi lányt is. De mikor megláttam egy részben Hinatat, rögtön más lett erről a véleményem. Akkor már nem sajnáltam. Mert láttam egy lányt, aki iszonyat visszahúzódó, csöndes, gyenge, lány, de mindazonáltal felnéz Narutora, szereti, és nem ítélte meg, azért mert egy szörny lakozik benne. Ő volt az egyetlen, aki elfogadta, és megértette miken ment keresztül. [természetesen, később jöttek a többiek is.]
Néhány fontos dolog:

1. Chunin vizsga. Tök véletlen egymás mellett ülnek. Hinata felajánlja a válaszait Narutonak. Miért? H ne bukjon meg, mert érdekli a fiú sorsa.
2. Hinata gyógyszert ajánl/ad Narutonak.
3. Hinata vs. Neji harcban Naruto rájön, milyen hihetetlenül bámulatos egy lány. (lehet túloztamxD)
4. Később Naruto, Hinata vérével esküszik meg a lánynak, h legyőzi Nejit.
5. Aszem 59részben mikor beszélgetnek a fánál. Hinata (még ha Naruto mindig is elszúrja a dolgokat) ő mindig erősnek látta, akármit is csinált, mert szerinte mindig tanult a hibáiból és ez tette egyre erősebbé. (itt Hinata mondatát idéztem) Mire Naruto megköszönte, mert amit mondott neki, jobb kedvre derítette, és talán ő is ez által a mondat által erősebbnek érezte magát, ahogy Hinata is mikor neki szúrkolt. " - Szeretem az olyan embereket, mint te. " - Naruto.
6. 220.részben Hinata az utolsó, aki megjelenik az animeban mikor Naruto elhagyja a falut. kb. olyan mint SasuSakunal ahol Sakura utoljára látta Sasuket ahogy elhagyta a falut. (bár ez annyira nem tartozik ide, de van benne valami, szerintem)
7. 355. manga mikor Hinata az egyedüli, aki egy kicsit megmosolyogtatja Narutot. (mivel ideges, ugyan is Sasuke vissza hozatala már 20.-jára ismét megkezdődött) " - Adjunk bele mindent Naruto-kun! "... Rendben! " – és mosolyog a lányra.

Számtalan sok okot tudnék felsorolni, miért is ezt a páros gondolom.
De csak ennyi jutott most az eszembe, meg a modik sem örülnek szerintem túlzottan, h majdnem egy fél topick az én magyarázkodásommal megy el. De hát ilyen egy vérbeli NaruHina fan.xD Szereti megmagyarázni a tények állását. xDD  Még ha sokat nem is értem el vele, mert úgyan így sok-sok NaruSaku fan marad, de azért jól esett leírni.

Bye- Bye! kacsint
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 02, 00:47:52 írta Tem » Naplózva
Zato-7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #1458 Dátum: 08 aug 02, 02:30:15 »

Amennyi példát láttam, inkább ezekhez hozzá fűzném, hogy hármasban jobb. (Sakura+Sasuke+Ino) Esetleg 4-esben, de az már túl zsúfolt lenne

Ehhez még hozzáfűzöm, hogy ha ez lenne, akkor nem lenne veszekedés (Ino vs Sakura)
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 02, 02:35:52 írta Zato-7 » Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1459 Dátum: 08 aug 02, 02:38:07 »

Erre csak azt tudom mondani hogy amiket elmondtál midn igaz legalábbis Hinata részéről és én ezt soha nem is cáfolta. de Naruto nem szereti. Igen elcsodálkozott rajta miylen gyönyörű... Én is csodálkoztam már el hogy milyen gyönyörű néhány ellentétes nemű embertársa. De nem szerettem belé. És NAruto személyiségét ismerve azt az esküt más embernél is megtette volna akit így megaláznak. az utolsó amití rtál hogy rámosoylgot persze mivel csak ő bíztattaXD.

az hogy Hinata volt az utolsó aki volt lány. hát ebben még lehet is valami csakhogy mikor vissza jött meg Sakura volt az első...

És már nem azért de az hogy Hinata szereti NArutot az már ok arra hogy NAruto is szeresse őt?... mert ez jöt le abból amit mondtál... Sakura gondolkodott így Sasukéval kapcsolatban...

viszont én most megmondom hogy én meg fogom mondani ha összejön Sakura NArutoval hogy én megmondtam.... Pojén

Ino Sakura? ikszdé Jó páros de maradjunk a realitás határain belül ami vagy (SakuHina ikszdé <---eztí kartam írniXD ) vagy NAruSaku vagy NAruHina én őszíntén megmondom egyiket se bánnám de egyértelmű hogy Sakura NArutoval lessz
Naplózva
csabe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150



« Válasz #1460 Dátum: 08 aug 02, 06:09:46 »

szerinted NAruto most nem szereti Hinatat...lehet...de az elején meg Sakura nem szerete Narutot és most szerinted(és még sokak szerint, de szerintem nem Mosolyog) meg azóta beleszeretet, hát akkor miért ne változhatna meg naruto érzései hinata irányába?  kacsint ilyet h egyértelmű párt kijelenteni nem igazán lehet, 50-50% szerintem az esély mindkettőnek (ha lesz egyáltalán pár). Tem pedig nagyon jó érveket írt és télleg még a felét se írta le (pl.: amikor a hercegnőt kísérik, bogárvadászat stb-igaz ezek csak fillerek.).  Hümm-hümm Pirul
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 02, 06:48:28 írta csabe » Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #1461 Dátum: 08 aug 02, 11:38:49 »


Hát álltalában az ilyen példánál: Mikor a lány (Sakura) később jön rá, h mennyire szereti a fiút (Naruto) akkor már a fiú, semmi mást nem érez a lány iránt, puszta barátságon/testvéri szereteten kívűl. (természetesen Naruto szereti, de lehet később már nem úgy) És akkor jön Hinata az érzéseivel.
Hát nem tudom, Sakura az egy kis dög. H lehet valaki ilyen? Fújjjj... Egyszer Sasuke, (miatta otthagyta volna a falut is) most meg Naruto. Undorító...
Ha esetleg visszajön Sasuke a faluba, én nem tudom elképzelni, h NaruSaku nyalják-falják egymást előtte.
És! Sakura szerintem még mindig szereti Sasuket, mert sír ha csak róla van szó. Úgyan úgy aggódik érte. Stb-stb...

csabe : tudom, h a voltak filler részek de hajnali negyed kettőkor annyira már nem vágott az eszem. xD
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1462 Dátum: 08 aug 02, 13:00:21 »

már bocs undorító?... gondolkozz ha Naruto Hinával jönne össze az ugyan olyan lenne Eddig ott volt Sakura most meg Hinata fúúúj undorítóó... nevetségesek ezek a magjegyzések.... Sasuke egyértelműen elutasította Sakurát és ezt ő is tudja... és ezt kezdi feldolgozni és sír ha róla van szó? könyörgöm csapattársak voltak évekig szerelmes volt belé. Ez oylan mintha valakinek felrónád hogy sír mert eltűnt valakije. És NAruto mi alapján szeretne bele Hinatába? mint mondtam nem is beszélgetnek csak néha véletlenül küldetések alatt.

csabe: az az 50%50% sztem 60%40% Sakura javára. Hinata egy mellék szereplő aki azért van hogy megmutassa milyen a reménytelen szerelem. Sakura esetében ez másmilyen volt uyganis ott Sasukén volt a hangsúly hogy egy szerelmet miképen tagad meg hogy elérhesse célját.... ez vonatkozik Shikiatema párosra is Két ellentétes személyiség miként talál egymásra és a távolság hogyan akadályozza kapcsolatukat ami később csak egy egyszerű ám de erős kötelék marad kettejük között ezt bizonítja az is hogy Shikamaru látómezejében egy újjab nőnemű tűnt fel mint tudjuk.

és ez nem az én állításom ez a sok sok más anime alapján leírt tapasztalatom. persze ha lessz a végén valami mert az sokkata gyakoribb.
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #1463 Dátum: 08 aug 02, 13:56:59 »

Jesszusom, olvassátok már vissza magatokat! Ez már félelmetes ikszdé Nekem sincsen szerelmi életem, de ez már veszélyes. Ha túl sokat spekuláltok, a végén kijön, hogy tulajdonképp senki sem illik senkihez, és az egész lükeség.
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Johnny
Vendég
« Válasz #1464 Dátum: 08 aug 02, 16:17:13 »

Hát most lehet olyat mondok ami miatt sokmindenki hülyének fog nézni, de szerintem Sasuke szerette Sakurát. Akármilyen hihetelen is. Majd a végén meglátjuk mi lesz, de fogadni mernék rá. Bár ez nem azt jeleniti hogy összejönnek, mert lehet hogy Sakura már tényleg Narutot szereti. Jah és majd elfelejtettem: Hajrá Hinata!!!  Mosolyog
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #1465 Dátum: 08 aug 02, 18:40:54 »

Mosolyog jajj én nem tudok dönteni.. igazából 3 között vacilálok...
naruto sakura
naruto hinata
sasuke sakura
ha egy is összejön akkor én már boldog vagyok:D
a shika temari is jó, deaz nincs benne az én "háromszögemben" Nevet
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1466 Dátum: 08 aug 02, 18:59:16 »

én meglátásom is az hogy "szereti/szerette" Sakurát csak nem úgy mint szerelmet. Sasuke nagyon nem mutatta ennek jelét.
Jesszusom, olvassátok már vissza magatokat!
vissza olvastam és?
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #1467 Dátum: 08 aug 02, 19:23:44 »

nemtom.. nekem olyan élrzésem van, h sasuke a lányok közül sakura iránt érzett a legtöbbet, (bár ez érthető, egy csapatban volt vele stb.)
sztem ha picivel többet is érzett barátságnál, időpocsékolásnak tartotta, és nem volt neki fontos, mert itachi gyűlölése kötötte le minden figyelmét.. sztem több volt neki sakura mint barát bármennyire lehetetlen is elképzelni  :/
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #1468 Dátum: 08 aug 02, 19:35:59 »

hát sztem Szöcske p*csnek senki nem számított senkit akivel nem harcolni akart  Pojén a klánfeltámasztást meg nem érzelmek alapján fogja eldönteni hanem keres egy erős nőt akit alkalmasnak találrá....
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #1469 Dátum: 08 aug 02, 19:41:36 »

uhh..... ne most hirtelen beiugrott vmi elém xenon üzenetén:D
sóska járja a világot h megkeresse a legerősebb nőt,
aztán odaáll egy ronda izompacsirta csaj elé, h mennyünk gyereket nemzeni az uchiha klán nevében:D:nugget: Nyelvesít Pojén
Naplózva
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!