24 okt 09, 23:09:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 612160 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #1425 Dátum: 08 júl 28, 15:17:29 »

Fav: ShikaTema es kesz. A tobbiek tobbel is osszeillenek ezek meg igy jok.
Naplózva
csabe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150



« Válasz #1426 Dátum: 08 júl 28, 15:17:41 »


Ja és PuSsyCat nem toom mondtam e már de valami haláli az a kép Hinatáról és NArutoról az aláírásodban rutkán taláni róluk jó képeket és ez kifejezetten tetszik talán egy kcist túl erőteljes az a piros. de egyből mentettem.

Dave90 : hát szerintem nézz akkor jobban körül mert sok nagyon jó kép van róluk   Hümm-hümm Mosolyog
Natsu : nincs mit, kedvenc fillerem Mosolyog
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1427 Dátum: 08 júl 28, 15:31:07 »

Dave90 : kösz, h megdicsérted, a képet. =D [ami nagy szám, egy Kőkemény NaruSakuistától.xDD]
Natsu : Én már akkor vérbeli fan voltam, mikor azt se tudtam mi az a Naruto. xD

Wááá ShikaTema, remélem összejönnek. Olyan kis édesek együtt.  Nyelvesít
Valahonnan be kell szerezzek egy ShikaTema userbarst vagy bannert.  Mosolyog


Nevet nekem Hinata a 2. kedvenc női karakterem olyan cukker. sose mondtam hogy nem tetszik.

Shika tema egymásnak vannak teremtve ez így van csk ez az újj csajszika nagyon bezvar... az a kódfejtő... és nem tudom hogy a társadalmi rangléta miatt belefér e ha Shika meg tema együtt vannak itt most arra ondolok hogy m,égiscsak a Kazekage testvére és nagyon sajnálnám ha valami iylen miatt nem lehetnének együtt...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1428 Dátum: 08 júl 28, 19:14:13 »

Lehet, hogy Temari a homoki kage nővére és a volt kage lánya, de azért a Naara klán sem éppen egy ismeretlen valami Konohában. És csórók sem lehetnek, ha már egyszer saját erdejük van (lásd Shikamaru - Hidan harcot). ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #1429 Dátum: 08 júl 29, 06:53:50 »

Annyi fanfic van ami mindig csak sasusaku.Miért mindig az a rózsaszín fejű idióta aki mindig keresi a bajt,hogy sasuke mentse meg persze narutonak kell megmenteni.MINDIG!Na de Sáska-kunról ne is beszéljünk aki kíványcsi a véleményemről az nézze meg a DMS-t.^^ Mosolyog De én mindig szívből remélem hogy egyszer a NejiTen páros lesz a legnépszerűbb a narutoban legalább csak egyszer hogy egy epizód is elég csak egyszer hagy nézhessem az én szemem büszkeségét.ikszdé

OFF: Naraék elég gazdagok lehetnek ha van saját erdejük.Jó hogy Shika - Hidan harban ki nem írtották az erdőt.ikszdé
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #1430 Dátum: 08 júl 29, 08:38:39 »

Én kitartok amellett, hogy Naruto és Sakura, Ino és Choji, Neji és Tenten. Hinata... Hinata vonzalma talán valóban ilyesféle gyermekkori csodálat és vonzalom. Sasuke (menjen a fenébe... huh, ezt leírtam...? Amúgy figyeljétek meg a végén mindenki úgy fog utána bőgni mint ahogy ő sírta el magát Itachi miatt) image-ébe meg egyszerűen nem passzol bele a csajozás. Ez van. Max majd a rajongók megnyugvására kap egy eleddig tök ismeretlen leányzót, esetleg megdobják egy Hinatával (hmm, nem is rossz gondolat).
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
csabe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150



« Válasz #1431 Dátum: 08 júl 29, 09:04:33 »

ezzel a Hinata gyermekkori csodálatával nem értek egyet mert.... mit tudod volna csodálni akkoriba narutoba? lehet látni az első részekbe h narutot mindenki egy bajkeverő kis senkinek tartja, még akkor nem igazán tűnt ki h neki mekkora akaratereje és elszántsága van. szerintem... Hümm-hümm
Naplózva
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #1432 Dátum: 08 júl 29, 11:54:19 »

...Jó hogy Shika - Hidan harban ki nem írtották az erdőt.ikszdé

Ha olvastad a mangát, tudthatod, hogy nem volt akkora hajcihő, mivel Shika az árnyékkal nem tud akkora földfelszínváltozást létrehozni, mint mondjuk ha Naruto a Kyuubi erejével harcolna Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 29, 11:54:54 írta Temari-san » Naplózva
Tenten-chan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334


« Válasz #1433 Dátum: 08 júl 29, 12:19:03 »

Hmm.Én akkor sem tudom mit szeretnek a NARUSAKU-ban miért.Én azt a párost ki nem állhatom hányok tőle. Szomorú Nem tehetek róla de nem illenek össze.
OFF:Esetleg akkor Hidan te okostojás Nyami-chan.ikszdé
Naplózva


Én mások hibáiból tanulok. Sajátomból néha képtelen vagyok...
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1434 Dátum: 08 júl 29, 13:06:37 »

Nem volt azelőtt akaratereje? heh Hinata már akkor is figyelte. azt hogy mi csaka zóta láttuk nem jelent semmit.

Szerinted nem illenek össze NAruto és Sakura és hánysz tőlük akkor jobb ha már most beszerzel zacskót a géphez mert a manga végén ezt fogod tapasztalni.
Naplózva
csabe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150



« Válasz #1435 Dátum: 08 júl 29, 13:10:37 »

Nem volt azelőtt akaratereje? heh Hinata már akkor is figyelte. azt hogy mi csaka zóta láttuk nem jelent semmit.

Szerinted nem illenek össze NAruto és Sakura és hánysz tőlük akkor jobb ha már most beszerzel zacskót a géphez mert a manga végén ezt fogod tapasztalni.

figyelni figyelte de h csodálta?? mit? h összefirkálta a hokagekat? Mosolyog a sexy jutsuját?
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 29, 14:52:13 írta csabe » Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #1436 Dátum: 08 júl 29, 14:43:56 »

NAruto már anno is keméynen edzett csak mellé egy kicsit még hülye is volt szembeszált a faluval és ezért a bátorságáért is tisztelte csodálta narutot.

És mint láthatod azt már szétválasztottam... és láthatod hogy egyik utáand szólóhoz intéztem azon szavakat szivesen  Mosolyog
Naplózva
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #1437 Dátum: 08 júl 29, 14:46:16 »

Hinata elsősorban Naruto nagy hangját csodálta, úgy mond, amivel felhívta magára a figyelmet, és akárhányszor leszólták, nem tört le, hanem inkább tovább követte a saját útját. Hinatában sosem volt annyi mersz, hogy így leszólja a társait, és a felsülései alkalmával és egyre kisebbnek érezte magát. Naruto már az elejétől fogva elszánt volt, még ha ezt nem is látta mindenki - Hinata, aki titokban erősebb akart lenni lelkileg, már akkor észrevette.
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
csabe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150



« Válasz #1438 Dátum: 08 júl 29, 14:53:59 »

És mint láthatod azt már szétválasztottam... és láthatod hogy egyik utáand szólóhoz intéztem azon szavakat szivesen  Mosolyog
hm...benéztem de...na mind1 akkor elnézést (üldözési mánia  Ohh My God):S törölve  Pirul Mosolyog

bár akkor se értek egyet ezzel a csodálat dologgal (vagy ez akkor fordított esetbe is igaz Sakura részéről) bye bye Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 29, 15:00:30 írta csabe » Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #1439 Dátum: 08 júl 29, 15:24:56 »

Hehe csodálja, és azért ájul el, meg pirul meg dadog meg stb... ugyan már! ..... :/
Naplózva
Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!