24 okt 07, 14:40:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 610889 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #630 Dátum: 08 feb 28, 18:17:46 »

Nem biztos hogy mindenkinek lesz vki..Mosolyog a naruto nem egy romantikus szappanopera..bár azért nem haragudnék ha raknának bele párokat..Mosolyog az tök jó lenne! csak ne Sakunaru!!!
Naplózva
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #631 Dátum: 08 feb 28, 18:23:44 »

Igaz-igaz, amíg nem lesz SakuNaru és Gaara Matsuri addig jöhet mindenki mindenkivel  >.<#
Naplózva

KAtma0119
Vendég
« Válasz #632 Dátum: 08 feb 28, 19:58:50 »

De am Matsuri csak egy kiscsaj!! Nem volt semmi nagyobb jelentős szerepe gaaraval kivéve még azt az egy esetet...Én nagyon remélem hogy ők nem lesznek egy pár!!!
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 28, 20:47:49 írta KAtma0119 » Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #633 Dátum: 08 feb 28, 20:05:48 »

Matsuri a Shippuudenben is szerepel, és ha látjuk majd Gaara-ékat akkor ő is fel fog tűnni szerintem.
Az a baj hogy nehéz társat keresni az ilyen magányos farkasoknak mint Kankurou és Kakashi mert pasikból 2szer annyi van mint lányokból :'X
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #634 Dátum: 08 feb 28, 20:08:37 »

amióta Gaara "megjavult" és kezet rázott Narutoval azóta nagyon remélem hogy összejön vkivel:)sztem meg tök arik lennének Matsurival Mosolyog
Naplózva
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #635 Dátum: 08 feb 28, 20:14:23 »

Gaaranak egy új szereplő kéne, valami kicsit rideg kicsit kedves és persze szép csaj... de sajan Kishi mot nem nagyon foglalkozik azzal, hogy összehozzon párokat.
Neeeee Matsurit és Gaarat neeeeeee  Neeem Neeem Neeem
Naplózva

jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #636 Dátum: 08 feb 28, 20:17:37 »

igen sajna én is vettem észre hogy kishi nem viszi túlzásba a romantikus szálakat  :/
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #637 Dátum: 08 feb 28, 20:21:34 »

Én azért megtudom látni a lehetőségeket  benne Ördögi
Főleg  a Shika- Temari óta vagyok ilyen optimista Nevet végülis ők is mellékszereplők meg Hinata is, mégis megkülönböztetett figyelmet fordít rájuk. Ennyi erővel még akármi lehet >.<#
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #638 Dátum: 08 feb 28, 20:26:09 »

jah, a shika tema az elég nyilvánvaló Mosolyog
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #639 Dátum: 08 feb 28, 22:19:19 »

Yakushi Kabuto : A gondom az, hogy Hinata túlságosan .... lágy  Nevet annyira, hogy már szétfolyik. Egyszerűen semmi stílusa.
Igaz, hogy Naruto még mindig tud hülye is lenni, de azért sokat fejlődött magához képest. Komolyodott. Kezd felnőni Sakurahoz ( már ha szabad így fogalmazni  Mosolyog ) Míg Hinata maradt az aki volt. Nem is beszélve arról, hogy vajon Hinata és Sakura közül ki tudná jobban megzabolázni Narutot mint feleség ? Mert hát ez is dolga egy feleségnek  Nevet . Egyértelmű, hogy Sakura.  Mosolyog Aztán meg Naruto is Sakurat szereti. Hiába ájuldozik Hinata a háttérben.  Nevet
Meg egy csomó más gondom is van a HinaNaru párossal de ezt majd máskor. Szóval SakuNaru hajrá!!!!!!!! Sasuke meg majd biztos talál valakit magának ( mondjuk Karint  Pontosan ).
Naplózva

Yakushi Kabuto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #640 Dátum: 08 feb 28, 22:29:48 »

azért vedd figyelembe azt is hogy hinata tényleg nem változott és még nem ismerjük azt az oldalát
bármikor megváltozhat  :'X és hát abban a kapcsolatban amelyben a feleség nem tudja vagy nem akarja megzabolázni
a pasiát....hát mondjuk hogy egy vicces kapcsolat :'X

U.I.: Hajrá hinata majd csak sikerül valahogyan Nyelvesít
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #641 Dátum: 08 feb 28, 23:33:53 »

 Hümm-hümm Ha Hinata tényleg megváltozna külsőleg és belsőleg akkor talááán rábólintanék. ( Ehhez azonban jó sokat kéne alakulnia ) Valahogy nekem ez a párosítás már elvből nem jön be. Hinatanak ott van Kiba, és ne terrorizáljuk szegény Narutot azokkal a hatalmas bagolyszemekke.l  Nevet
Naplózva

Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #642 Dátum: 08 feb 29, 00:24:18 »

szerintem Narutóhoz  jobban illene  Sakura...
egyrészt mert ügye  őt szereti meg  láthatóan  Sakura  is  érez  iránta  valami többet  mint  barátság Nevet
az  eggyetlen  gondom h  nem jöttem még rá h Kisaméhoz  ki  illene  xDDD
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #643 Dátum: 08 feb 29, 12:03:56 »

Én is inkább Sakurát mondok ( Kiba xHina miatt Pirul) Bár Naruto személyiségét elég nehéz lehet elviselni :'X
Kisaméhoz? :'X valami tengeriemlős talán ( bálna?  Ördögi ) Nem értem én az ottani nőket, mért nem rajongják körbe.
 Pedig olyan szép kék színe van  Szomorú
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #644 Dátum: 08 feb 29, 12:11:05 »

Na tessék!  Kúl Én már hónapokkal ezelőtt ezt majmolom, és eddig mindenki a Hinata Naruto párosítást majmolta, engem meg lehurrogtak, most meg mivan? Hiinata neem illik Narutóhoz! Emberek mi ez a hirtelen váltás?  Kúl
Naplózva
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!