24 okt 07, 14:27:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 231
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 610860 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #660 Dátum: 08 feb 29, 21:41:23 »

Moderátor:
Steven-sama, azért nem találtad a korábbi hsz-ed, mert töröltem. Pont mint a mostanit. ^^
Kéretik indoklást is írni. Ha mindenki csak listát írna, nem lenne értelme a témának és be kellene zárnom. ^^


FireCatnál a pont.
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 29, 21:49:59 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sparky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169

Disco Bear


WWW
« Válasz #661 Dátum: 08 feb 29, 22:25:55 »

orochimaru és hinata xD mikre lenne képes Oro azzal a nyelvvel (jójójójó tudom ez kicsit perverz volt)  >Nevet >Nevet

....Tudom egy picit se tarozik ez ide,de hát,ilyen hentaik azért vanak "arrol a nyelvröl" >.<#
Naplózva

Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #662 Dátum: 08 márc 01, 23:33:27 »

Idézet
Akárki akármit is mond, Naruto Hinataval lesz egy pár !  Én nem tudom elképzelni azt, h az egyetlen [szép,gyönyörű,csendes,kedves] lány, aki szerermes a főszereplőbe, nem fogja megkapti.

Hogy ki kivel jön össze azt majd meglátjuk. Én meg azt nem tudom elképzelni, hogy ez a rendes (bár kicsit nagyszájú, és néha idegesítő  Nevet ) főhős, aki annyira szereti Sakurat, hogy mindenét feláldozná érte (ahogy azt egy pár epizódban láttuk) ne tudjon összejönni választottjával.  Nevet  Pontosan Amúgy engem is idegesített, hogy Sakura mindig Sasuke után rohant. De még változhat ! (Vagy már változott is  kacsint )
Örömmel vettem észre, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel.  Mosolyog
Végül egy szép képpel zárnám soraim, mindenki örömére.  Ördögi 
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 01, 23:37:51 írta Minato » Naplózva

WillOfFire
Vendég
« Válasz #663 Dátum: 08 márc 01, 23:49:24 »

Tényleg szép a kép.  Mosolyog
A magam részéről, én is könnyebben el tudnám képzelni Narutot Sakura-val, mint Hinata-val.
Bár egyik sorozat sincs különösebben kiélezve párválasztásra, inkább a vonzalomra, de mégis logikusabb,
és talán kicsit reaálisabb, hogy két egymást igen jól ismerő karakter találjon egymásra.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #664 Dátum: 08 márc 02, 00:00:19 »

Emberek...
Nézzétek végig a "sima" Narutó és a Shippuuden eddigi részeit...
Lehet, hogy Sakura, mint lány tetszik Narutónak, de inkább csak egy nagyon kedves barát (egy azon emberek közül, akik elismerik őt). Naruto nem játsza azt a tipikus "szőke herceg" szerepet (még ha tényleg szőke is^^). Persze, próbál feltünősködni Sakura előtt, dehát... Nevet
És Sakura is inkább mint egy nagyon közeli barátra gondol rá és azért érzelgős annyira, mert a saját helyzetén keresztük átérzi Narutóét is (-> Sasuke).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
WillOfFire
Vendég
« Válasz #665 Dátum: 08 márc 02, 00:08:29 »

Senki nem állította, hogy Naruto szőke herceget játszana...(vagy csak én nem olvastam elég áttekintően?)
Sőt, azt sem mondom, hogy ebből valóban bármi is lesz, DE mindenképp könnyebb elképzelni, mint a Naruto-Hinata párosítást, bár ki hogy látja...
Csak arról van szó, hogy amit Hinata-val kapcsolatban hangsúlyoznak, az a Naruto-ért való rajongás.
Az ilyen jellegű viszonyokból a valóságban sem sok jó sül ki. Pirul
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 02, 00:10:00 írta WillOfFire » Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #666 Dátum: 08 márc 02, 00:18:03 »

Sajnos, bármennyire is nehéz elismernem, az én fejemben is megfordultak azok a gondolatok, amiket most Chakra leírt.  Szomorú
Csak nagyon nehezen sikerül kivernem onnét.  Mosolyog ( Mert egyesek mindig az eszembe juttatják  Nevet ) De én még mindig azt mondom, hogy majd elválik. Naruto meg tényleg nem az a szívdöglesztő pasi, de nem minden esetben az dönt. És ha mondjuk Sasukeval történne valami ..... Ördögi valami hahahahaha ... ki sem mondom.  Nevet  Ördögi  Nevet

Kiegészítés: Visszavonom, hogy Naruto nem szívdöglesztő. Nem mondtam semmit.
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 02, 00:44:34 írta Minato » Naplózva

WillOfFire
Vendég
« Válasz #667 Dátum: 08 márc 02, 00:28:38 »

Persze, ésszerű érvek. Kivéve a "szívdöglesztő pasis" dolgot. Nevet
Remélem, senki nem érti félre, de ezt nehéz eldönteni animált karakterek esetén.
De ettől az apró nehézségtől elvonatkoztatva, Naruto karakteréből még így is valahogy több sugárzik,
főleg mikor már idősebbek.  >.<#
Jó, ez nyilván hülyeségnek tűnik. Pont az a jó benne, hogy a fantáziádra van bízva egy csomó dolog
a szereplőkkel kapcsolatban, ezért is oszlanak meg a vélemények a lehetséges álompárokról.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #668 Dátum: 08 márc 02, 01:14:34 »

A "szőke herceges" dolgot úgy értem, hogy (pár fillerbeli eseménytől eltekintve) Naruto - úgymond - nem liheg folyton Sakura nyomában, hogy meghódítsa (oké, rossz hasonlat volt^^"). ^^

Ööö... most jut eszembe, hogy az idéző jutsu tanulása közben, amikor Jiraiya-sensei kérdezte Narutót, hogy van-e olyan lány aki tetszik neki, ő Sakurát "jelölte meg". Persze, egy állati nagy maflás lett a dolog vége, de...

Aham, akkor most magam ellen beszéltem... ^^" Nem baj, kidumáljuk a témát. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #669 Dátum: 08 márc 02, 07:28:53 »

Igen ez egy szerelmi háromszög és máe igy volt az eleje óta a harmadik részbben de sokat változtak a dolgok Sasuke elhúzott két ok lehet amiért összejöhetne Naruto és Sakura az első hogy Sakura több idét tölt el Narutoval  mert éveken keresztűl futni az álompasi útán egyszer Sakura is megunja  a másodiki pedig hogy Sasuke meghal :/ (kár mert én a Sakura-Sasuke  párnak drukkolok)
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #670 Dátum: 08 márc 02, 10:09:11 »

lehet hogy sakura tényleg többet érez naruto iránt, mint barátság, lehet hogy össze is jönnek, de sakura számára mindig sasuke marad az "álompasi".. bár végülis sakurának is pont azt kellett kinéznie aki le se sz*rja..így lehet hogy jót tenne neki egy viszonzott szerelem!:)
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #671 Dátum: 08 márc 02, 10:16:09 »

Szerintem ez nem egy szerelmi 3szög, hanem valami láncreakció >.<#
Ami nagyjából úgy fest, hogy Kiba -> Hinata -> Naruto -> Sakura (+Lee -> Sakura? )-> Sasuke.
Ez olyan tipikusan idegesítő szerelmi szál, ahol mindenkinek bejön, mindenki de senki se viszonozza Nevet De valaki majd csak észreveszi a másikat.
Engem a LeexSakurában az dühít egyedül, hogy ugye az elején Lee bevallotta az érzéseit, de Sakura enyhén szólva lerázta. Azóta meg Sakura egyfolytában rajta csüng :/ (tudom ám hogy ez a páros lesz a befutó  Nevet )
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #672 Dátum: 08 márc 02, 10:25:00 »

a Lee + Sakura? és akkor Hinatának menne Naru Sasunak meg Karin? naneee!:D:D seiri ábrájából úgy veszem ki hogy sasuke a "csúcsragadozó"Mosolyog igen tényleg ő:D:D
megkérdezném, hogy az InoSai párocskára voltak utalások?
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #673 Dátum: 08 márc 02, 10:29:54 »

Jaja Sasuke a tápláléklánc csúcsa >.<#
Voltak bizony, mikor Ino meglátta először Sai-t azt mondta, hogy majdnem olyan helyes mint Sasuke blabla.
Aztán mellé akart ülni, mikor ettek, Sai pedig egyedül Ino-nak szánt szép szavakat. (magyarul szólva kissé kivételezett vele Mosolyog ) LeexSakura: én úgy szurkolok nekik Pirul
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #674 Dátum: 08 márc 02, 10:38:04 »

A fenti HSZ-ekre reagálva:
Ha valaki emlékszik azokra a részekre, amelyekben Sakura, és Ino visszaemlékszik a múltjukra, azokból a részekből kiderül, hogy minden korosztálybeli lány Sasukéra hajtott... És ez szerimtem most is így van... Bármeik lányt nézzük (Kivéve Hinata) szerimtem mindnél Sasuke az abszolút favorit...

Minato tetszik a kép...  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 02, 10:39:34 írta Gabesz » Naplózva
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 231
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!