24 szep 27, 17:13:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A Chuuninná és Jouninná válás  (Megtekintve 43463 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Neji45
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7



« Válasz #180 Dátum: 09 jún 15, 15:05:27 »

lackasasuke szerintem a joninná váláshoz minden fegyvert mester szinten kell használni
Naplózva
lackasasuke
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #181 Dátum: 09 jún 15, 16:06:30 »

lehet de neji is jounnin és nem naon ért a fegyverekhez míg lee chunnin és akármelyik filmet nézem mindegyikbe más fegyvert használ.
Úgyhogy lehet hogy embere válogatja.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #182 Dátum: 09 jún 17, 14:30:14 »

A fegyvereknek semmi köze a ranghoz. Az alap, hogy tudja használni őket, már egy Geninnél is. Ezt tanulják az akadémián éveken át.
Naplózva


 
Revan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #183 Dátum: 09 jún 28, 10:15:26 »

Azt már mindenki tudja, hogy hogyan lesz vkiből Chuunin. A Jounin-á válást én úgy tudom elképzelni, hogy ha tökélesen teljesíti a küldetéseket és legalább 2 jounin javasolja akkor a Hokage és a tanácsadói + a Jouninok vezettője megvitatják és ha mindenki egyet ért akkor kap jounin rangot. Szerintetek? Gondolkozik
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #184 Dátum: 09 jún 30, 14:21:32 »

Hát figyelj a Chuunin-ná válásra van válasz, azt tudjuk hogyan zajlik. Örüljünk annak, ami van.  Nevet
A Jounin-ná válás folyamatát valószínűleg nem fogjuk megismerni, mert csak akkor lenne benne a mangában részletesen ha Narutot érintené és szerintem nem fogja. Vagy simán Genin-ből Hokage lesz vagy máshogy alakul a sorsa. Azt nem hiszem, hogy lenne Jounin vizsgás rész. Egyébként Revan-nal értek egyet (KOTOR powa  Nevet ). Szerintem is olyasmi lehet, hogy bizonyos számú nehéz küldetés végrehajtása után páran előterjesztik az előléptetési javaslatot a Hokagénak és utána megfontolják.
Naplózva


lackasasuke
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #185 Dátum: 09 júl 04, 23:46:26 »

Nem tom de most újra belepillantottam a shippuden elejébe és tsunade megcsináltatta narutóval a csengős próbát szal lehet hogy ilyesmi próbát kéne megcsinálni smirksweat
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #186 Dátum: 09 júl 05, 13:06:20 »

Azzal csak a fejlődését, akarta tesztelni, nem kapott érte semmilyen rangot. Jah és filler volt. Mosolyog
Naplózva


 
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #187 Dátum: 09 júl 05, 14:24:18 »

Nem volt töltelék... csak a közepe. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #188 Dátum: 09 júl 05, 15:06:22 »

Maga a Kakashi vs Sakura & Naruto filler volt, nem? :o Mind1 Chuuninná nem vált Naruto azóta sem, a csengő csak erőpróba volt és azt Még a Sandaime Hokage találta ki és ezt alkalmazták a tanítványa is és annak a tanítványa is.

Sandaime->Jiraiya-> Yondaime-> Kakashi->Naruto
Naplózva


 
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #189 Dátum: 09 júl 05, 15:20:27 »

Nem volt filler, csak kicsit tuningolták az animeban!

Chunin vizsgát tudjuk milyen, Jounin meg nyilván abból lesz akit ajánlanak és a tanács elfogad! Amolyan Jedi szerű fejlődés, mert a Jouninnak lehetnek tanítványai, ergo neki kell a köv. generációt kiképezni!
Naplózva
Dawlish
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62



« Válasz #190 Dátum: 09 júl 07, 09:57:31 »

Nem tom mire építitek h nem tud Neji fegyvereket használni....Sztem Gaara-ról se hitte senki,h tud mégis mikor tanítványt fogadott azért elégggé jól ismerte a fegyvernemeket(talán kicsit túlzás hisz csak 1-et mutatott Mosolyog )
Nejinek is erősebb fegyvere a sebessége és a Juuken Gaaranak meg a homok jobb eszköz támadásra sztem mint 1 shuriken v más fegyver Nevet
Naplózva
garzooka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #191 Dátum: 09 aug 04, 22:48:43 »

Szerintem függ az elvégzett küldetésektől vagy mondjuk egy chuunin megmenti a falut akkor juunin lesz.
Szerintem nagyban függ a képességektől.
Naplózva
Zurani
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 62

The shadow thief


« Válasz #192 Dátum: 09 aug 22, 15:57:38 »

Neji nemfog fegyvereket használni csak ha nagyon muszáj......Lee azért használ többször fegyvert mert ő kizárólag a Taijutsura támaszkodik.
Naplózva

Riel---chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109


Nyunyógumóhusivirágszál *-*


« Válasz #193 Dátum: 09 aug 22, 16:09:55 »

Nem tom filler volt-e vagy nem, de amikor part1 vége felé újból feltűnt Mizuki, és harcolt vele Naruto meg Iruka sensei, akkor volt valami a jouninná válásról. Már nem emlékszem rá, hogy mi, de akit érdekel, annak érdekes lehet.
Naplózva

Unokanővérem : Kletta
Szenszéém : Miroku
Csapattársak : Marci1996 és pintermate
Anyum:Shiro_Chidori
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #194 Dátum: 09 aug 22, 21:27:25 »

Azt tudjuk, hogy a rangok nemfeltétlenül az erőt mutatják pl: Garaa part1ben vagy Naruto a mostani részekben geninek de sokmindenkit kenterbe vertek/vernének.

Chuuninná váláshoz kb.: határozott gondolkodó csapatjátékosnak kell lenni Iruka és Shikamaru tökéletes példa. Ezeket lehet tesztelni vizsgákon...

Jounin ranghoz szerintem rengeteg tapasztalat kell és ha abból indulunk ki, hogy a spéci Jouninok egy bizonyos téren jók pl: Ibiki, akkor a Jouninok már nagyjából minden ninja dologban profik és ezt mások is elismerik. Itt ilyen tudást felmérő vizsgát képzelek el pl.:  hány csakra elemet képes írányítani,mennyire hatékony a közelharcban és a genjutsut felismerik e?
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!