24 júl 05, 09:37:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A Chuuninná és Jouninná válás  (Megtekintve 41957 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #150 Dátum: 08 aug 18, 07:50:00 »

na látod pont ezért nehéz jouninná válni Mosolyog de ők maguk is elvállalhatják a küldetést, a szintű küldetés mien lehet? van egyáltalán erős ninja még az akatsukin kívül? mert temari is mondta hogy shikamarunak könnyen menne, az az a szintű küldetés hogy egy zabuza kaliberű ellen menjenek? mert akkor zabuza erős volt de most már szentem akárki lebírná nyomni shikáék közül...
Naplózva

So troublesome....
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #151 Dátum: 08 aug 18, 08:50:48 »

Szerintem igazatok van ,de még valami hiányzik, mert az oké hogy kell azért valamennyi küldetés és a küldetések szintje is számít ,de ennyí erőből Naruto is lehetne Jonin de nincs meg benne a jó vezetői képesség és a csapatmunka... mert lehet hogy erős de akor se olyan eszes mint mondjunk a többi jounin. de szerintem a hiányzó 3. dolog az hogy kapnak egy vizsga küldetést ami biztos eléggé nagy rangú és ott megfigyelik a cselekvéseit stb.. és összegzik a dolgokat hogy megfelelt e a jouninok elvárásainak.
Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #152 Dátum: 08 aug 18, 08:53:59 »

ja mondjuk remek példa erre a filler részekben amikor mindenki kap egy csapatot és vigyázni kell a 3 kicsire,elmondani mit csináljanak.. narutoék a viharban másztak fel a hegyen >.<#
Naplózva

So troublesome....
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #153 Dátum: 08 aug 18, 11:41:35 »

meg azt még elfelejtettem írni hogy amit írtatok hogy Shikamaru jounin lett Kakuzu és Hidan legyőzése után az meg azért lehetett mert max a jelentésekből ( a többiekéből pl.: Kakashi,Ino.... ) és az ott lévő szemtanúk véleményétől válhatott jouninná....
Naplózva
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #154 Dátum: 08 aug 18, 13:36:26 »

mint mondtam nekem nem rémlik hogy Utána Jouniná nevezték volna ki.... bizonyítékot...

másik meg.
mi az hogy a kültesések szintje? Van az a táblázat ami mutatja melyik szintű Ninja miylen küldetéseket válalhat és annál angyobbat nem kaphat de ha már Chunin szintű az illető akkor azért az mert az azon a szinten lévő küldetéseket el tudja végezni (legtöbb esetben) de egy nagyobbrangúval lehet nem tudna megbírkózni viszon olyat nem is adhatnak neki. És akkor most magyarázatot arra hogy Kakshi és Neji hogy lehettek Jouninok ha ők csapatban jártak küldetésekre a többi nem ment vagy mi? (filelrekben volt csak hogy szétvoltak szedve a csapatok. vagy szükséghelyzetekben.

és igen azt elismerem hogy biztos hogy kell valami minimum küldetés szám de azt eltudják végezni megerőltetés nélkül.

« Utoljára szerkesztve: 08 aug 18, 13:37:19 írta Dave90 » Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #155 Dátum: 08 aug 18, 13:44:05 »

nem tom Szomorú nem igaz kishi nem bírja leírni normálisan Mosolyog mind1 a rang nem naon izgat Mosolyog az akatsukisok rang alapján geninek nem Mosolyog? na és? hokagéktől erősebbek
Naplózva

So troublesome....
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #156 Dátum: 08 aug 18, 13:49:02 »

nem feltétlenül Pein Pl az eső falu vezetője.
Tobi/madara anno mizukagevolt (vagy az is még?)
sashori Homokfalu bábkészítője volt kétlem hoyg Genin lenne.
Kisame Zabuza csapatába tartozott (most nem jut eszembe mi volt a csapat neve) és akkor még a saját falujában volt és értelemszerűen Jounin
Deidara hivatalosan Ninja ő egyáltalán?  Hmm?
többiekről nem angyon tudni iylen értelemben. legalábbis nekem nem rémlik

de ha enmérdekelnek a rangok akkor miért írsz ide?  Hmm?

mellesleg még most is úgy gondolom egy Chuninvizsgás Filler lessz benne legalábbis remélem  Hümm-hümm
Naplózva
TheMonstrum
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 144



« Válasz #157 Dátum: 08 aug 18, 13:55:15 »

Deidara ninja , csak nézd meg a homlokvédőjét.......... jah és még Itachit kihagytad mert ő még ANBU  ostagvezető is volt.........
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #158 Dátum: 08 aug 19, 01:53:37 »

Jah akatsukiból mindenki genin... Bravó Nyelvesít Shika meg lehetne már Jounin de szerintem sem nevezte ki senki.
Naplózva


 
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #159 Dátum: 08 aug 19, 07:44:15 »

jól van na >.<# én ezt a fun with akatsukiból vettem >.<# ott mondja pein hogy mind geninek vagytok menjetek konohába Mosolyog (amikor shikával beszél) ja és ott is csapatokba küldte el őket tehát még mindig nem tudom hogy naruto hogy vizsgázna le egyedül
Naplózva

So troublesome....
Aname
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 14


« Válasz #160 Dátum: 08 aug 22, 13:21:00 »

Érdekes..elolvastam az egész témát és már csak kíváncsiságból is megnéztem a shippuden első 2 részét. Temari semmi olyasmit nem mondott hogy Shika könnyen jouninná válhatna..Nem tom, hogy ki mondta, hogy ilyet mondott, de az a valaki biztos nem az animéből mondta...a mangából pedig most lusta vagyok kikeresni....
Az meg sztem nem igaz, hogy a küldetések számától függően lesz valaki Jounin, sztem túl egyszerű megoldás lenne ^^ max csak találgatni tudunk és reménykedni, hogy majd lesz utalás a közeljövőben...Hátha lesz valakinek valami jó ötlete ^^
Naplózva


Valahol a lelke mélyén minden ember jó.Csak sajnos vannak nagyon mélylelkű emberek.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #161 Dátum: 08 aug 22, 16:10:21 »

Nos szerintem Naruto ha chuunin lesz Konohamaruval m1 vizsgázni majd ikszdé Jouniná pedig szerintem az válhat aki bizonyit és elérte a megfelelő erőszintet.
Naplózva


 
robozsog
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Válasz #162 Dátum: 08 aug 22, 16:46:30 »

Lehet,hogy ez hülye kérdés de szerintetek ha sasuke most amilyen erös vissza térne konohába milyen szintünek felelne meg?
Naplózva

valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #163 Dátum: 08 aug 22, 16:53:43 »

ezt nem lehet tudni Gondolkozik mert egy páran konohába hokage erősségűek... sasuke is leverné tsunadét, ő is simán hokage erősségű, nem írom hogy shika meg neji is leütné tsunadét mert úgy is az lesz hogy:jaj dehogy, hisz tsunade sanin....    -.-"
Naplózva

So troublesome....
Hell-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Válasz #164 Dátum: 08 aug 22, 16:58:43 »

jah ez igaz..bár ha úgy nézzük nem egy ember van aki simán megverné..am szttem egyértelmű hogy sasuke jounin vagy valamilyen magasabb fokú anbu..lehet hogy nembirom de nagyon táp technikái vannak szóval nemhiszem hogy chuunin lenne Nevet
Naplózva

A halál nem lehet olyan rossz dolog, még senki nem jött vissza panaszkodni.Nyelvesít    Akatsuki és  Jashin-sama  for evör!:D:P<3
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!