24 júl 03, 03:23:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A Chuuninná és Jouninná válás  (Megtekintve 41855 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #135 Dátum: 08 aug 17, 20:47:39 »

ilyen hülyeséget... miért kéne 1000-nél több jutsut ismerni? mire a harcban 500-at megcsinál nem marad chakrája >.<# 1 jutsu is elég..... lásd hidan Nyelvesít
Naplózva

So troublesome....
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #136 Dátum: 08 aug 17, 20:49:55 »

nade azt az 1000 jutsut nem kell egy harcban használni ... az olyna mint valami svácibicska mindenre van valami jutsuja, és nincs ilyen hogy úristen micsinájjakmicsinájjak......
ástyákú de off Nevet
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #137 Dátum: 08 aug 17, 20:51:43 »

nem toom ki olvasott figyelmesebben vagy valami de én nem mondtam oylat hogy kell...  Neeem

másik meg. Kimondta hogy Gai nem ismer annyi Jutsut? ....  Hmm? Tai Jutsu sem csak 3-4 van és ő ninjutut is tud.
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 17, 20:56:27 írta Dave90 » Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #138 Dátum: 08 aug 17, 20:55:50 »

ááá még pont én voltam, aki korábban mondta hogy gai tud jutsukat... na jó fáradt vagyok na de valaki biztos van jounin aki nemtud.. kell lenni mert valaki kivétel mindíg van hogy emlékeztesen ha nemvagy olyan tehetséges mint a többiek, akkor is elérheted a célod... blaablaaablaa
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #139 Dátum: 08 aug 17, 21:05:50 »

SPOILER:miért szentetek asuma vagy kurenai tud 1000 jutsut? és kakashi is csak azért tud mert sharinganja van... jouninná válás tuti hogy küldetések számától és nehézségétől függ mert ahogy mondta valaki: temari is mondja hogy miért nem válsz gyorsan jouninná? nos ha egy harci vizsgáról lenne szó akkor nem mondott volna ilyet mert: tudja hogy shikamaru okos.erős de az ellenfelet nem becsülné le csak úgy, nem mondaná hogy úgy is nyersz.... írásbeli vizsga kiesik mert jounin szintű nem akkor leszel ha kiszámítod a kunai sebességét vagy nem tom mijét(gai megbukott volnaxD) tehát marad a küldtetés.. és úgy tudom shika akkor lesz jounin miután visszatérnek hidanék megölése után(mangába nincs benne de így tudom) és mondja tsunade: mivel egyedül harcoltál egy s rangú bűnöző ellen tehát ez a küldetés messze nem a szintű, ezzel a küldetéssel jounin lettél( ne kérdezzétek honnan tudom néztem egy csomó oldalt Nyelvesít) vagy pedig egy dolog maradt: valamilyen módon alkalmasnak kell lenned csapatvezetőnek és hogy képes legyél tanítványokat tanítani Mosolyog( lehet shika emiatt lett jounin hogy kurenai gyerekét tanítja majd)
Naplózva

So troublesome....
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #140 Dátum: 08 aug 17, 21:20:19 »

hmm ezt honnan tudod? ami a mangában nincs, az nics...
jó nem tudnak ezer jutsut meg ebisu amúgyis egy barom szal amit ő mondott azt inkább hagyjuk ki Nevet
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #141 Dátum: 08 aug 17, 21:24:27 »

a wikipédiában írják hogy shikamaru jounin, de valaki azt mondta hogy hibás.... hát nem lehet hibás mivel végignéztem mindenkit és midnenkinél jól van írva a rangja! ne mondjátok hogy pont shikamarunál van elírva
Naplózva

So troublesome....
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #142 Dátum: 08 aug 17, 21:28:15 »

hát a wikkipédia, az egy olyan lexikon, amit bárki szerkeszthet... lehet hogy valaki olyna szerkesztette, aki rosszultudta, és ebből kiindulva más is rosszul tudta meg, és akkor ők is rosszulírták, és te is megtudtad rosszul. gondolom ha már jounin lenne, akkor említenék a mangában nem?
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #143 Dátum: 08 aug 17, 21:28:35 »

én se azt mondtam hogy anni KELL
Temari pedig emlékezetem szerint Vizsgát mondott és már nem azé egy vizsga bármiből álhat ez kiderül ha fognak iylen vizsgát mutatni addig csak találgatás.. már bocs. de a küldetés szám sztem elképesztő marhaság mert akkor sztem már Iruka is lehetne Jounin meg akkor a Chuninok sem szarakodnának hanem csinálnák a küldetéseket.

Wikipédiában sosem lehet hinni ezt már megtanultam.
Naplózva
kanegu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67

♥I love Konoha♥


« Válasz #144 Dátum: 08 aug 17, 21:30:16 »

Szerintem egy jouninnak nem feltétlenül kell tanítania. Ne feledjük el azt, hogy Kakashi tizenhárom évesen lett jounin... Nem hiszem, hogy már akkor kapott egy csapatot...  :/ >.<#
Én ezt már nem bírom, úgyhogy inkább megvárom amíg kiderül... ikszdé
Naplózva

Nar.7. I won't let anyone on my team die.
N.S.45. I don't let my comrades get killed.

N.S.1. Can someone, who can't even save one of his frieds become Hokage?
N.S.51. Someone who can't save even one friend isn't fit to become Hokage.
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #145 Dátum: 08 aug 17, 21:53:10 »

iruka miért lehetne jounin -.-"? milyen küldetést csinált meg? és a chuninok küldetéseznének? csak az a baj hogy az a szintű küldetéseken meghalnának és ezért nem vesznek részt
Naplózva

So troublesome....
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #146 Dátum: 08 aug 17, 21:57:06 »

hmm makkor hoyg léphetne Jounin szintre? eddig az volt a kifogás hoyg nicns elég küldetésük megcsinálva és igen a Chuninok csinálnak küldetést az hogy a legtöbbet eddig aza kadémiákon láttuk nem jelent semmit. Sjikamarunak is volt küldetése Sakurának is van most. És igen iruka is lehetne Jounin. ha az alapján lenne valaki jounin hogy hány küldetést csinált meg de nem az alapján lessz. ez sztem hüyleség persze Neji és a Csapata együtt végzett küldetéseket álltalában és nemhsizem hogy Neji annyival több küldetést megcsinált volan hogy ő már Jounin és TenTen meg lee pedig csak Chuninok.
Naplózva
kanegu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67

♥I love Konoha♥


« Válasz #147 Dátum: 08 aug 17, 21:59:48 »

Tudom, hogy azt mondtam, nem érdekel, de igazad van Dave90, sztem is marhaság ez a küldetések száma egyenlő a ranggal...  :/
Naplózva

Nar.7. I won't let anyone on my team die.
N.S.45. I don't let my comrades get killed.

N.S.1. Can someone, who can't even save one of his frieds become Hokage?
N.S.51. Someone who can't save even one friend isn't fit to become Hokage.
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #148 Dátum: 08 aug 18, 06:51:47 »

nem csak a  küldetések számától függ! hanem a küldetés rangjától is.... mert igen igy akárki lehet jounin de úgy már nem ha mondjuk a-s szintű küldiket kel csinálni Nyelvesít mert mondjuk izumo és a velük azonos szintűeknek nem hiszem hogy csak úgy simán  mennének az a-s szintűek
Naplózva

So troublesome....
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #149 Dátum: 08 aug 18, 07:38:42 »

Csak ebbe az a bibi hogy chuuninok nem fognak kapni A szintű küldetéseket. Kiv. ha nagyon muszály, vagy egy baromi nagy ninja tehetség.
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!