24 ápr 29, 07:03:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 301465 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #1095 Dátum: 16 feb 06, 14:44:07 »

Hát az tényleg kicsit durva lenne Nevet De biztos hogy nagy szerepe lesz! Szerintem neki elfogja mondani a dolgokat Satoru azután meg Kenya segít neki.
6. Rész:
Óriási rész! Ami nekem fura az az Airi anyjának cselekedete Nevet egy lopásért otthagyta az apukát,amit el is hitt hogy ő tette. Rész közepe fele nekem magas volt a gépen nézelődős rész de talán majd magyarfelirattal. Vajon most mennyit fog visszamenni az időben? Talán a rész végén rájött ki a gyilkos? Nagyon olyan fejet vág.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 12, 08:20:01 írta Oliver » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1096 Dátum: 16 feb 13, 00:45:38 »

Boku dake ga inai machi 1-6. rész:

Szeretnék erről a remekműről beszélni.
Nekem az első rész nagyon megtetszett, mert az időutazásról a Steins;Gate jut eszembe és nagyon szerettem azt az animét. Az a vicces, hogy azt hittem nem tud meglepni ez az anime ha időutazásról fog szólni, de nem arról szól az egész. Viszont maga az időutazós dolog is ''egyedi''-nek tekinthető. Számomra mindenképp.
Tetszik, hogy apróbb dolgokra is oda kell figyeljen Satoru. Pl ahogy beszél, amilyen akcentussal beszél, gondolkodás mód, emlékezni bizonyos dolgokra a múltjából stb.
Ahogy cselekedett nem is lehet rossznak mondani, de én azt vártam, hogy na akkor jöjjön rá ki a gyilkos, mert szimplán megmenteni a lányokat + a trapet nem lesz elég az anyja halálának megakadályozására. Hiszen a jövőben, ugyanúgy felismerheti az anyja valahol a tettest és megismétlődhet a halála.
Itt van a 2006-os problémája is, ahol körözik és futkorászik. Szerencsére Airi hisz benne. Mosolyog
A tettes ravasz. Kicsit a Death note jut eszembe a ''kitervelések'' kapcsán. Hiszen elég jól elrendezi a dolgait a tettes. Az Anyja telefonját elvitte és táskáját is, majd azon a telefonon keresztül pedig Airi-nak küldött üzenetet, hogy ő Satori Fujinuma ne mozdjuljon. Hehe de szerencsére Airi Satoru zsebébe rakta a telefonját, hogy legalább ne higgyék ő akarta felgyújtani őt ( bár amúgy is ezt gondolták páran ).
Na most hogy elfogták kap egy ''2. esélyt''.

Mivel elolvastam a mangát tudom mi fog történni, de kicsit aggódok, hogy a 18. fejezet végén van ahol most vannak animébe. 37 fejezetet olvastam el és 44-et jósoltak áprilisig? Lehetetlen, hisz havi szinten jönnek fejezetek rosszabb esetben 2. Van aki itt olvasta a mangát a végéig? Szeretnék vele beszélgetni erről.

Szerintem nagyon jó anime lesz, ha a végéig rendesen fel tudják dolgozni az egészet. A Hype miatt ledaráltam a mangát 1,5 nap alatt. Van 1-2 fejezet ami 50 oldalas, szóval nehéz lesz feldolgozni ha csak 12 rész lesz... A vége nagyon érdekel, majd akkor tudom eldönteni milyen jó. Én úgy gondolom mindenképp Steins;Gate szintet hozni fogja. De lehet hogy jobb lesz. Mosolyog
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1097 Dátum: 16 feb 16, 12:19:02 »

Boku dake ga inai machi anime be lesz ugyan ugy fejezve mint a manga. (Hivatalos info)

Másik mangának is hamarosan vége: Assassination Classroom . Ott viszont nem tudom hogy a anime eljutt oda , valoszinü nem kell neki még 12 rész majd.

Na és a szezon:
15 Öt nézek de már csak ugy .....
Ugy igazából csak 5-6 ot várok max hetente most.
Legjobb egyértelműen a Konosuba, vagy más néven Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!.
Utána úgy kb egyformán :

Saijaku Muhai no Bahamut

Dimension W


Musaigen no Phantom World (bár ez kezd egyre rosszabb lenni)
Dagashi Kashi
Ao no Kanata no Four Rhythm

Többit meg csak nézzem ha úgy van kedvem:
Hai to Gensou no Grimgar
Divine Gate
Luck & Logic
Schwarzesmarken
Bubuki Buranki
Active Raid
Koukaku no Pandora

Végül a 3 fázis amit csak egyben fogok megnézni Mosolyog
Assassination Classroom
Gate 2
Boku dake ga Inai Machi
Ajin

Aztán jön a tavasz ami jóval erősebb lesz mint a mostani tél az tuti.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 16, 12:21:31 írta ULTRA » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1098 Dátum: 16 feb 18, 21:46:25 »

Assassination Classroom 2. szezon, 7. rész
A jelek szerint, le fogják zavarni a teljes adaptációt ezzel a szezonnal.
Nagyjából 6 fejezetet dolgozott fel a rész, kisebb-nagyobb módosításokkal, kihagyásokkal, de nem azzal volt a fő bajom, sőt a meglepetés erejét még növelte is, hogy Lovro hívását nem rakták bele, vagy Red Eye merényletét. Mondjuk az már Lovro merényleténél is feltűnt, hogy azt a minimális mennyiségű vért sem akarják igazán erőltetni, szóval Red Eye merénylete ezért maradhatott ki. Visszatérve a problémámra, mi a büdös franc akar lenni ez a háttérsötétítés?! Az hagyján, hogy a Halálisten "árnyformája" irtózatosan gagyi lett, de cserébe még azt se lássam, ahogy támad vele, mert beleolvad a háttérebe?! Nem lehet látni az arcát, a felsőtestét, a csapásának képkockáit a sötétítéstől! És ez nem cenzúra akar lenni, az a vicc! Bitch-sensei fogva tartásánál is olyan sötét minden, mintha Bitch-sensei meztelenre lenne vetkőztetve, vagy valami hasonló, holott 0 fanservice van azokban a jelenetekben, Bitch-sensei átlagos megjelenésén kívül! Fúú de rossz volt ez a technikailag, te jó ég... 
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1099 Dátum: 16 feb 19, 02:52:11 »

A 7. részt még nem láttam, de a mangával behoztam magam. Ha Matsui sensei nem barmolja el a következő 4 fejezetet, akkor ez egy az elejétől a végéig igen szuper kis manga lesz. Az is jó lesz, ha Korosensei meghal, de azt se bánom, ha valahogy mégis megmentik, csak könyörgöm a vége legyen jó!!!

EDIT:

Na megnéztem a részt. Egy-két helyen valóban rettentően sötét... És úgy összességében ez a rész sokkal jöbban ütött a mangában. A halálisten szinkronghangja kicsit komolyabbra vehette volna a figurát, miután már bejelentette, hogy ő a rosszfiú, mert ez az enyhénbuzi kisfiú hang nem igazán paszol hozzá miután már a gonoszat adja.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 19, 03:26:39 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1100 Dátum: 16 feb 19, 11:00:02 »

Assassination Classroom manga 171-175. fejezetek
A boss harcot rövidnek éreztem, de a manga szellemiségét abszolút megőrizte. Yanagisawa halála nem is lehetett volna ennél kielégítőbb. Miután lekerült róla a maszk és kiderült, hogy milyen kis féreg volt valójában, mi lehetett volna annál méltóbb halálnem, hogy az anti-sensei pajzs darabokra bomlasztja? Közvetett módon végzett vele a bosszújának alanya, mivel Yanagisawa magán is alkalmazta a csáp sejtes szérumot. Koro-sensei fehér sugaránál pedig tetszett, ahogy azt mondta a 2. generációs Halálistennek, hogy "Kedves diákom, érettségizz békében" vagy valami hasonló. Egyedül Kayano megmentésének módját éreztem túlzásnak, még ebben a mangában is, de nem dobott volna semmit a történeten a halála, szóval nincs bajom vele, hogy Koro-sensei visszahozta. A 175. fejezetet látva, már most gyűlik a sok hagyma a szobámban...

Az animére visszatérve, a Halálisten arcának leleplezésétől picit tartok... Uchiyama Kouki lett volna király a szerepére.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1101 Dátum: 16 feb 19, 13:10:30 »

Assassinból közben jött a 176-os fejezet is. Na ki mire tippel? Megmentik Koro-t vagy megölik Koro-t?
Kayano megmentése abszolút rendben volt szerintem. Meg is magyarázták, hogy Koro mért képes rá és nem nagyobb gyökérség, mint, hogy kipolírozza a vadázgépet repülés közben meg hogy a lopott rakétával grillez takoyakit.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 19, 13:11:55 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1102 Dátum: 16 feb 19, 13:34:28 »

Nincs mit tippelni: sakk-matt szituáció van.
Ha nem ölik meg, akkor a lézersugár végez vele, ezért teljesíteni fogják az utolsó kívánságát és csapatként hajtják végre az orgyilkosságot. A végzetes csapást pedig közös megegyezéssel, Nagisa fogja bevinni. Nálam nagyon betalált ez a megvalósítás. És a hagyma egyre csak több...
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1103 Dátum: 16 feb 19, 19:46:53 »

Azért elég gyanúsan lett vége szerintem a fejezetnek. Ha biztos lenne ez, akkor az lenne, hogy a végén Nagisa beledöf és azzal lett volna vége a fejezetnek. De így nekem elég gyanús, hogy valamilyen módon az utolsó pillanatban még megoldják, hogy végül mégse kelljen kinyírniuk.

Amúgy mibe fogadunk, hogy ha lesz timeskip a befejezés után akkor végül gimiben Nagisa lesz Sakura osztályfőnöke? ikszdé
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1104 Dátum: 16 feb 19, 21:02:32 »

A 170. fejezet felvezette már a dolgot. Koro-sensei is elfogadta, hogy csapdába csalták, sőt büszke is volt, hogy milyen erőket mozgósított a világkormány, hogy megtervezzék a tökéletes merényletet. Most pedig kidőlt, a tanítványai szorításában pedig nem tud semmi jelentősebb erőt kifejteni és azt akarja, hogy végezzenek vele. Nagisa azért nem szúrta még le, mert most jön a sírós rész. Koro-sensei megtartja az utolsó névsorolvasását, aztán sayonara!

Tetszik az ötlet. Az OreGairu befejezésénél is hasonlóban gondolkodok. Hachimanból tanci lesz és az a Rumi nevű lány az osztályába fog kerülni. ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1105 Dátum: 16 feb 19, 21:24:06 »

Az OreGairu-ról jut eszembe. Be lett már jelentve a 3. évad?
Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1106 Dátum: 16 feb 19, 21:47:50 »

Amennyire tudom még nem.

Amúgy Bastion, szerinted a manga végére valamelyik párocska canon lesz a valentínnapi fejezetből?
Leszámítva persze Mr. és Mrs. Karasumát ikszdé

Én azért remélem legalább a Kayano-Nagisa dolognak lesz valami utóhangja azok után, hogy már Karmáék is teszik alájuk az ívet.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1107 Dátum: 16 feb 19, 22:16:58 »

Az OreGairu-nál konkrétan még mindig az a szomorú helyzet áll fenn, hogy a 2. évad vége feldolgozta az eddigi utolsó, megjelent novel kötetet. 2015 nyara óta nem jött ki új kötet. A szerző csupán melléksztorikat, rövid történeteket írogatott a második szezon BD kiadásai mellé.

Nagisa és Kayano összejöhet, de lehet, hogy Ryo miatt inkább ködös lesz a dolog. Persze a sensei nyugodtan bedobhatja Ryot is, de múltkor mintha önként lemondott volna. Karma és Okuda gyakran szerepel egymás mellett a paneleken újabban, szóval erre is látok esélyt. Az Isogai-Megu kapcsolat majdhogynem canon, ahogyan Maehara-Hinata is. Rajtuk kívül még a két a mesterlövész, Chiba és Rinka jöhet össze.

Mr. Karasuma úgy fog kinézni, mint Knov a Kiméra Hangya ív végére a Hunter x Hunter-ből, miután Mrs. Karasumának napi 10 menet lesz az igénye. ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1108 Dátum: 16 feb 20, 03:10:34 »

Hát a hivatalos databook szerint elvileg Chiba meg hayami már járnak meg randikon is volrak, csak mivel egyik sem az a beszédes típus és mindkettő elég magának való. ezért valahogy furán működik velük a dolog, de elméletileg ők hivatalosan is párnak számítanak.

A tsundere mesterlövész és az eroge főhős ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 20, 03:14:51 írta Exkirion » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1109 Dátum: 16 feb 20, 10:52:30 »

Á, a kódneves rész... Nevet
Ha már itt tartunk, Karmának mi akart lenni a neve? Se a mangából, se az animéből nem értettem az utalást.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 72 73 [74] 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!