24 ápr 29, 02:53:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szezonos animék és mangák  (Megtekintve 301441 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1080 Dátum: 16 feb 03, 21:59:30 »

Bahamut nagyon tetszett most Mosolyog  Story is kezd beindulni.  És mindegyik lány tök szimpi, egyik sem elenszenves. Luxal sincs bajom , pedig azt hittem hogy egy idióta lesz de nem az . Gonosz szöke herceg persze nem maradhat ki. Japánoknál a szöke herceg mostanában mindig gonosz már  Ördögi
Naplózva
lendvai96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #1081 Dátum: 16 feb 03, 23:03:04 »

Szevasztok

Tudja valaki hogy az Overlord mangáját magyarul lehet e olvasni valahol esetleg letölteni vagy még nem fordították le sehol ??
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1082 Dátum: 16 feb 03, 23:13:37 »

Nos, passzolom a kérdést, de az Overlord is novelen alapszik és nem mangán, ezért kétlem, hogy a manga változat előrébb járna, mint amit animében láttunk.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #1083 Dátum: 16 feb 04, 23:40:37 »

Fuuuu, hát így nagy hirtelenjébe véletlen találtam rá, fel is akadt a szemem. Nevet De ha jól tudom, akkor semmi előzményes bejelentés nélkül jelent meg az új Noblesse OVA Japán szinkronnal, ami a manhwa 1. szezonját foglalja össze.

Nobless: Awakening

A manhwáját imádom, mostanában az egyik kedvencem. Nem gondoltam volna, hogy japánok animésítik meg, ennek nagyon örülök. A történetet azért rendesen lerágták, és csak a csontot kaptuk meg, de hát ez van 31 percbe csak így lehetett az 1. szezont összehozni.
Nagyon tetszett az animáció, a dinamikus harcok, a gyönyörű rajzolás...szóval minden.
Ami kicsit nem tetszett az az, hogy megváltoztatták a gyerekek neveit. Azt nem tudom miért így csinálták. Franken, és Rai nevét hála istennek meghagyták. Ami még nem tetszett az Franken szinkronja. Őt nem így képzeltem el a fejemben. Szomorú
Akit pl. én hozzá képzeltem el az Archer a Fate/Zero UBW-ből (a japán nevét nem tudom, de biztos mindenki tudja, hogy kiről van szó). Szerintem ő nagyon király lett volna hozzá.
Összességében ennyi 10/10. Aki nem követi a manhwát, de hallott már róla jókat, az nyugodtan nézze meg, mert nem veszít vele semmit. Kap egy nagyon szép, dinamikus 31 perces kikapcsolódást.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1084 Dátum: 16 feb 05, 00:09:58 »

Pont múlt héten álltam neki a manhwájának, de még csak a 20. fejezetnél vagyok. Átpörgettem az OVA-t és tudatosult bennem, hogy ez igencsak sűrített változat volt, de nem baj, jobb, mintha semmit sem kaptunk volna. Plusz, a Production I.G. készítette az egészet! Ezután jöhetne a The Breaker is. Kúl

Frankensteinhez én Shinichiro Miki-t(Ha már Fate/stay night, akkor Assassin.) képzeltem el. Játszott már bishi igazgatót, akiben több van, mint ahogy mutatja 2x is, troll is tud lenni, szóval illett volna rá a szerep. Ha jól hallottam, Kakyoin hangját kapta a JoJo-ból végül, ami nem is lett annyira rossz, de nem is nevezném telitalálatnak. Rai hangja viszont tetszett, de nem tudom, hogy ki adta neki. Nem volt ismerős.

Remélhetőleg jó úton haladunk ahhoz, hogy egyszer szezonos manhwa adaptációkat is kapjunk.

« Utoljára szerkesztve: 16 feb 05, 00:18:29 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #1085 Dátum: 16 feb 05, 11:32:14 »

Na, hát ő sem lenne rossz választás Frankenhez. Aki még eszembe jutott az mondjuk Mard Geer hangja az FT-ből, aki ugye Minato hangja Narutoból, Torikoból Jirou, stb..Na őt még eltudtam volna képzelni Frankenhez.
De Raihoz valahogy senkit nem tudtam képzelni.. De akit kapott az tetszik, nem rossz. És igen, ha a Breakerból is lesz egy ilyen kis OVA, akkor annak talán még jobban örülnénk  Pontosan
Ha meg egy szezonos adaptáció lenne mindkettőből, akkor meg el sem tudom képzelni  ikszdé ikszdé
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1086 Dátum: 16 feb 05, 13:46:40 »

Ő sem lett volna rossz választás. ^^
Közben a szakik kinyomozták, hogy Rai hangját Shingaki Tarusuke adta, a Fate/Zero Kariyája. Bár majdnem kaphatott volna bárkit is, hiszen alig beszél, legalábbis eddig az jött le nekem a sztoriból. Azt a kevés sort, viszont jól megoldotta Shingaki úr.

Ha a The Breaker anime megvalósulna, akkor Ono Daisuke lenne a jelöltem 9AD-ra.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1087 Dátum: 16 feb 05, 22:45:56 »

Érdekes, hogy a szezon legjobbjáról a Boku dake ga Inai Machi-ról alig beszélgettek. Pedig az 5. részben is volt fordulat bőven.
Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1088 Dátum: 16 feb 05, 22:54:25 »

Ennek nagyon egyszerű oka van. Szezon előtt is láthatóan csak én voltam bezsongva tőle és szezon közben is csak én nyilvánítottam a szezon legjobbjának, egészen a hozzászólásodig. Magammal pedig nem akartam beszélgetni. ikszdé

...
Boku dake ga Inai Machi
Erre nagyon, nagyon, nagyon érdemes lesz figyelni... Rengeteg ajánlást kaptam már a mangát illetően, viszont sokan pedzegették, hogy furcsa, hogy most lesz animéje, amikor nem igazán lehet benne megállási pontot találni, ezért többen azt vélik, hogy Shigatsu-szerűen az anime vége és a manga vége szinte ugyanakkor lesz. Ezt is remekműnek tartják.
...

Az előzetes információk alapján már várható volt, de egyre biztosabb, hogy a Boku dake ga Inai Machi a szezon legjobbja. Ráadásul meg lett erősítve, hogy ugyanaz lesz a vége, mint a mangának. Yay! :]
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1089 Dátum: 16 feb 05, 23:08:39 »

Nem olvasom a mangát és így, hogy az anime 100%-ban követi a mangát nem is fogom Nevet

Spoiler:

5.rész

Ez csak spekuláció:

Tehát Kayo-t megölte az anyja, aztán kidobta a kukába? Ez még így 22 évesen is sokkolt. Mondjuk lehet közrejátszott az is, hogy nagyon megszerettem a karakterét.

---

A jelenkori szál is érdekes, de én már várom, hogy ismét a múltba legyünk.


edit:

Ez után és a Shigatsu után már főként nem értem az A-1 Pictures extrémen hullámzó munkásságát. Nem kéne erőltetniük a shounen-t, ha ennyire jók seinen-ben és drámában.

« Utoljára szerkesztve: 16 feb 05, 23:16:34 írta Lew » Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1090 Dátum: 16 feb 05, 23:54:36 »

Én is csak utólag futom át az animéhez kapcsolódó aktuális fejezeteket.
Az 1. rész feldolgozott 6-ot, amiben voltak kisebb-nagyobb kihagyások, de a mangások elégedettek voltak a végeredménnyel, ahogyan én is. El kellett jutnunk a múltba a rész végére és az meg is történt. Utána 2-2-2 fejezet jutott a következő 3 részre, amik nagyszerűen kidolgozott részekre sikerültek. Az 5. rész már 3 fejezetet dolgozott fel, apróbb módosítással, szóval ismét begyorsultunk és muszáj is lesz, mert sajnos, csak 12 részben akarják adaptálni a mangát és a mangának 44 fejezete lesz, ha nem tévedek. Márciusban fog véget érni.

A mangában is csak annyit mond Satoru, hogy a zsákban félig kötött kesztyűk és Kayo ruhái voltak. Holttestet nem látni, és bármennyire kegyetlen Kayo anyja és apja, annyi eszük csak van, hogy nem a saját szemetesükbe, a házuk elé teszik a megölt lányukat. Legalábbis, szeretném ezt hinni...

Remélem nem a tanci lesz a gyilkos. Eddig túl jó fej ahhoz. >.<

Az A-1 Pictures nálam szimplán hullámzó. A Pierrot stúdiót tartom extrém hullámzónak, mégis az Osomatsu-sannal bedarálják az egész BD/DVD piacot jelenleg, de brutálisan. Visszatérve az A-1-re, a( harci) shounen rész abszolút igaz, de azt is hozzá kell tenni, hogy imádják túlvállalni magukat. Gyakran 3-4 szériát is visznek szezononként, amiből csak 1 kap megfelelő bánásmódot, 1 tűrhetőt, és 2 egyszerűen ocsmányat. Most csodálatos módon, a Boku dake is szép, a Grimgar is, és a GATE tűrhető.

Ha nem láttad volna tőlük a Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider-t előző szezonból, akkor tudom ajánlani, mint gondolkodtató krimi.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 05, 23:56:57 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1091 Dátum: 16 feb 06, 01:16:57 »

Tehát 7 rész alatt szeretnének letolni 29 fejezetet. Akkor kb 3fejezet/részre jön ki arány. Azt mondtad az 5. rész 3 fejezetet dolgozott fel, de nem éreztem rajta, hogy kapkodott volna. Eddig bizakodhatunk.

Most hogy mondod valóban nem lenne logikus ha ők ölték volna meg.

Most 2 lehetőséget látok.

Vagy véletlenül ölték meg.
Vagy kizárták a pajtába és a gyilkos kapta el.

Amúgy szerintem a pali nem Kayo apja, csak az anya lökője.

Subete ga F ni Naru:  Már egy ideje szemeztem vele, de így hogy ajánlottad tuti teszek vele 1 próbát.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 06, 01:19:51 írta Lew » Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1092 Dátum: 16 feb 06, 10:42:07 »

Inkább 4 fejezet/részre, de a rendező eddig nagyon érti a dolgát, szóval bizakodó vagyok. ^^
Egyébként a Shigatsu is 44 fejezetes volt. Micsoda véletlenek vannak itt, kérem szépen!

Mindkét lehetőség könnyen elképzelhető. Pedig olyan szépen alakultak a dolgok. ;_;

Nekem nagyon bejött a Subete ga F ni Naru. Unalmasnak tűnhet a sok párbeszéd miatt, de hétről hétre azon kaptam magam, hogy hirtelen felcsendült az ending, én meg értetlenkedtem, hogy máris vége van? Annyira belemerültem, hogy fel sem tűnt.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #1093 Dátum: 16 feb 06, 14:06:01 »

Ilyen stílusú animét mint a Boku Dake még nem láttam.De ez valami eszméletlen jó! 5. rész vége elég durva de biztos vagyok benne hogy nem hal meg a csaj.Amin még nagyon elgondolkodtam azaz, hogy milyen szerepe lesz Satoru múltbeli szőke osztálytársának.Mindig mutatják hogy gyanakvó + Tanárral is beszélt valamit + openingbe is nagyon mutogatják. Hinazuki gyilkosságával kapcs. meg tuti lesz valami csavar. Nem hiszem hogy csak úgy megölték volna.Kell még lennie valaminek!
Ui.: Örülök hogy itt is nézi valaki! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 06, 14:06:37 írta Oliver » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1094 Dátum: 16 feb 06, 14:12:20 »

Gyűlünk, gyűlünk... :]

Kenya, aki 100%, hogy az országról kapta a nevét, ugyanolyan rózsaszínes-lilás szemekkel rendelkezik, mint a gyilkos. Egyesek szerint ő is lesz a gyilkos, de nekem az erős lenne.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!