24 ápr 27, 15:09:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 39 40 [41]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magi: Labyrinth of Magic  (Megtekintve 148966 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #600 Dátum: 16 jan 19, 14:10:08 »

Kint van már egy ideje az új fejezet: http://mangafox.me/manga/magi_labyrinth_of_magic/vTBD/c291/3.html

Szegény Szinbád. xD Az ilyen fejezetek után mindig nehéz elképzelnem őt, mint Final Boss. Nevet Már most esélytelen Alibaba ellen. Azért Alibabának van bőr a képén. Nevet

Kakoubun volt eddig a miniszterelnök...? Most már mindent értek. Pojén Az alatvalói, hogy kiröhögték ikszdé
Akkor Alibaba legalább 1 évig ott fog maradni? Vagy addig, amíg lábra nem állítja az országot? Ez pont olyan, mikor egy RPG-ben ahelyett, hogy haladnál a főküldetéssel elkezdesz egy másikat. Azok úgy is megvárnak. Nyelvesít Most legalább több időt tölthet el Kogyokuval.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #601 Dátum: 16 jan 29, 09:31:35 »

Túl mélyreható dolgokat nem kaptunk. Kyougoku tartott egy jó hegyi beszédet és elkezdenek kereskedni. Mondjuk azért azt hittem eddig is megpróbálták^^  Kakoubun nem tűnik túl nagy politikusnak, ha ennyi idő után se vették ezt észre.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #602 Dátum: 16 jan 29, 10:25:56 »

Gondolom megpróbáltak kereskedni, de olyan nagy méretekben nem gondolkodtak, mint az egész sereg átkonvertálása kereskedőkké. Mondjuk kétlem, hogy ez ilyen egyszerű lesz, de az első lépést mindenesetre megtették felé.

Alibaba képessége hasznosabb, mint valaha. Manga és light novel daráláshoz ideális lenne. Pojén

Kougyoku beszédére kíváncsi lennék az animében. HanaKana lehet, hogy a kiakadt Sengoku Nadekós hangsúllyal mondaná az egészet. Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #603 Dátum: 16 jan 29, 19:35:17 »

Wow Kogyoku oda tette magát rendesen. Tetszett, hogy külön emelte ki Szinbádot. Nevet
A legjobb az volt, hogy a beszéde végén látszott, hogy remegnek a lábai. Nem lehet könnyű kiállni ennyi ember elé lelkesíteni.

Itt: http://www.mangapanda.com/magi/292/4 Kíváncsi vagyok, hogy miért kapott ekkora panelt a hallgatása. Talán még is tudja, hogy merre vannak?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #604 Dátum: 16 feb 10, 12:22:24 »

Alakulnak a dolgok. Végre kezd kibújni a szög a zsákból. Elég érdekes most a manga tetszik ez a politikai csata. Mintha Go-t néznék. Alibaba egy folytában támad Sinbad megvédekezik ahol csak tud, de lassan megfojtja magát:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #605 Dátum: 16 feb 10, 14:25:48 »

Egy Magi fejezetnél csak két Magi fejezet lehet jobb. :]

Alakul a koui mezőgazdaság, csupán az exporttal akadnak problémák. Alibaba nem rest és rögtön kunyizni akar 100 léghajót Szindbádtól, de nem adják azt olyan könnyen. Legalább megpróbálta. xD

Ha nem lehetséges a kényelmes szállítás, akkor az árut kell megóvni az elrothadásól --> Jég mágia. Hol van Judar, amikor szükség lenne rá? Hmm...
A mágiakutatásokról lévő feljegyzések hiánya a száműzött Ren testvérekhez vezetett. Kouháról azt hittem, hogy Morgiana bukkant végre fel. ^^"" Benézett valamit a korával Ohtaka-sensei, mert kétlem hogy 18-19 évesen ennyit nőne már valaki 3 év alatt, ha eddig nem volt egy égimeszelő, de mivel ez csak fikció, ezért ennyiben hagyom a dolgot. Tetszett, ahogy Koumei mondta, hogy nehéz őket megölni, miközben ott virít a seb a mellkasán, amit az a Yamato nevű fickó okozott neki. Kouen pedig nem viseli jól, ha az az öreges kinézetére megjegyzést tesznek. =D
Alibaba ügyesen próbálja kijátszani a kiskapukat a fivérek rabként való visszahozásával, de Szindbád érzi a fenyegetést. Könnyen lehet, hogy a begyűjtött fémtárolók mágikus energiájával tartja fenn a pompázó kereskedelmi vállalatát.

----------
Itt: http://www.mangapanda.com/magi/292/4 Kíváncsi vagyok, hogy miért kapott ekkora panelt a hallgatása. Talán még is tudja, hogy merre vannak?

Érdekes lenne, ha Kougyoku tudná, de Yunan nem. De ha tudja, akkor miért nem mondja el? Kíváncsi vagyok, hogy mit hoz ki az eltűnésükből a sensei.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #606 Dátum: 16 feb 10, 18:14:02 »

Nem csak ők léptek le. Sinbád két társa is. Alibaba és Aladin két mestere, ha jól gondolom. Azt nem tudom már, hogy fém tárolókkal vagy dzsinekkel.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #607 Dátum: 16 feb 10, 18:38:37 »

A Hét Tenger Szövetségéből az uralkodók a nemzetközi szövetség vezetőségének tagjaivá váltak, a megüresedett trónt pedig a fiaikra/lányaikra hagyták. Sharrkant, Pistit, Spartost és Hinahohót említette a manga, mint újdonsült uralkodókat a nemzetükben. Fém tárolókkal pedig Hakuryuu(Zagan), Yamato(Caim) és a haszontalan Nerva(Shax) lépett meg. Vajon ez azt jelenti, hogy Belialt elkobozták Hakuryuutól? Yamraiháról nem kaptunk szerintem információt, de talán Magnostadtban lesz.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 39 40 [41]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!