24 szep 27, 20:21:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 758 759 [760] 761 762 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910211 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11385 Dátum: 14 nov 08, 22:14:58 »

Nem tudom volt e már róla szó, de végül is a One Piece manga "vissza üzent" a Narutonak   Nevet
http://9gag.com/gag/aoZ3EK2
Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #11386 Dátum: 14 nov 08, 22:17:46 »

Csak érdekességből és hogy a gondolatokkal illetve majd a későbbi sorozathoz kötődve játszadozzunk-- egy kérdés.  Vajon Sarada-nak lesz Sharinneganja??
Elég kevés esélye van.Ahogy korábban is írták,még azt sem lehet biztosan tudni,hogy egyáltalán sharinganja lesz-e,mivel ez klánon belül öröklődik...de azért mégis csak Sasuke lánya,biztos lesz. Nevet

Az alapján, amit tudni lehet a Sharingan kialakulásáról, remélem nem lesz neki.

 Jó befejezés volt. Hiányozni fog, de mi is ez a "későbbi sorozat"? Ez valahogy nem tiszta Pirul
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #11387 Dátum: 14 nov 08, 22:31:34 »

Olvasd el a magyar fordítás utolsó oldala UTÁNI oldalt. Ott le van írva, mi lesz 2015-ben Naruto ügyben. kacsint
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11388 Dátum: 14 nov 08, 23:01:34 »

Ja azok a jelenleg ismert infók.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11389 Dátum: 14 nov 08, 23:43:38 »

Ha Sakura tényleg így érte amit akart,akkor már el is kezdenék félni tőle.Mondjuk az orvosi tudása megvan hozzá. smirksweat
Sai-Ino viszont tényleg jó lett.Még el is képzelhető.
Az a végén 3 külön Ino póz egyben,vagy annyira biztos lett hogy 2 árnyékklónnal pózolt? Nevet

A másik hogy a végre magyarul is elolvastam.Eddig észre sem vettem hogy Konoha mennyit terjeszkedett,és a felhőkarcolók is megjelentek.Bár a Laptop után,már nem gond ott tartanak.
A békeidőszak alatt bőven volt idejük rá.

Furcsa hogy mennyire elfelejtem azt hogy eddig is egész komoly technológiájuk volt.Kb be is értek minket.

Ui:A csajok nagyrésze jól járt,Tsunade még fiatalabbnak tűnik mint eddig.Csak szegény Mei szívta meg egy kicsit. smirksweat -Anko háát ő meg ...jól van a bőrében.
Naplózva

naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #11390 Dátum: 14 nov 09, 00:20:26 »

Ja, eddig is volt például adó-vevőjük és 1-2 hasonló dolguk. Azt se szabad elfelejteni, hogy 100-150 éve létezik a falu (nem tudom pontosan), azóta alakítottak ki ott egy jelentős települést, illetve Pein után is a romjaiból újjáépítették (bővítve).
Naplózva

vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #11391 Dátum: 14 nov 09, 02:27:57 »

a 699.... jóvolt, így kellet befejeződnie sasuke naruto dolognak.. tetszett Mosolyog
DE utána... üres maradt minden, sok az egész sorozat alatt lényeges dolog csak ugy eltűnt... Orochimaru? Kabuto? Hallotak hozzátartozó világ újáépítése? Sehol semmi. Akik maradtak gonoszok hova lettek?
700.. ennél ocsmányabb befejezést muatni se tudtak volna. Ugyis tudta midnenki hogy ki kivel fog összejönni meg hogy ki lesz a hokage. Inkább mutathatták volna hogy mi lett a háború után a falukkal Biyoukkal stb..
Egy "lezáratlan" dolog maradt az egész.
Felhőkarcolók meg stb... Minek? Minek lerombolni az a hangulatos régies elvont narutovilágot ilyennel? MIÉRT?

Honnan veszitek hogy lesz a narutoék gyerekeiről is szóló manga?
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #11392 Dátum: 14 nov 09, 02:32:10 »

Vegita: szerintem olvasd el az elmúlt három-négy oldal hozzászólásait, beleértve ezen oldal hozzászólásaival együtt. A feltett kérdéseidre már több válasz is született, az utolsóra pedig maga a Naruto-Kun Website adott választ, konkrétan itt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/700/25 =)
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11393 Dátum: 14 nov 09, 05:10:58 »

Vegita, amiket te felsoroltál, hogy "Úgy is tudta mindenki" azok pont azok a dolgok voltak, amiket nem tudtunk. Azokat viszont pont, hogy igen, amiket szerinted nem.

Hogy a bijuukkal mi lesz, azt elmondták ők maguk 6-7 fejezettel ezelőtt, hogy a falukkal mi lett... Ugyan az, mint konohával: gyarapodtak, erősödtek, fejlődtek.

Ez minden volt csak nem lezáratlan.
Arra meg, hogy szerinted egyetlen panel lerombolta a világot,.. Inkább semmit se mondok...

----

Amúgy a Taka csapatot csak szerintem börtönözték be úgy mint a szél?
Bár róluk valószínűleg tavasszal többet megtudunk majd.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 09, 05:12:20 írta Exkirion » Naplózva

six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #11394 Dátum: 14 nov 09, 07:41:31 »

Nem hiszem, mivel Sasuke vállalta mindenért a kizárólagos felelősséget. Legalábbis azokért biztos, amit "Taka" és "Hebi"-ként művelt a díszes társaság. Bár ki tudja... Erre csak abból következtettem, hogy Kakashi közölte Sasukéval, hogyha Naruto és Ő nincsenek, akkor Sasukére egy nagyon hosszú kényszerpihenő várna. De az a kis bevágás érdekes volt számomra, amit akkor csinált Kishimoto amikor Sasukére hivatkoztak... Talán ott van a Taka és vagy Orochimaru/Kabuto kérdés behozva?

Egyébként a felhőkarcolókon nem értem miért kell kiakadni... Én mondjuk észre sem vettem Nevet Annak is az a jelentése, mint a legutolsó fejezetnek: továbblépni. Nekem tökéletesen megfelelt az utolsó két fejezet, csak annyi, hogy mint minden befejezésnél kicsit szomorú, hogy nem találkozom többet velük. De jó volt belegondolni, hogy ettől a történettől is kaptam valamit, ami egy neverending (akkor most van a soha?) mangáról nem mindig lehet maradéktalanul kijelenteni.
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #11395 Dátum: 14 nov 09, 08:34:14 »

Karin szerintem öngyilkos lett, mikor megtudta hogy Sasuke teherbe ejtette Sakurát, Juugo meg Suigetsu kérdéses  Nevet!


A második lehetőség hogy titokban két családja van  Nevet, és ezért jár el otthonról!
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 09, 08:35:04 írta Mextil General » Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #11396 Dátum: 14 nov 09, 11:06:22 »

Nos nem tudom ti hogy vagytok vele, de én az egész Narutoban egy dolgot bánok a legjobban. Azt, hogy megmutatták Madara és Hashirama múltját, és ezzel úgymond levették a lepelt róluk. Ők ugye mindig nagy legendáknak voltak beharangozva, és ez tök jó volt,mert én is ténylegesen elhittem, hogy ők mekkora személyiségek is voltak a maguk idejében és mennyire kihatottak a jelenre is. Tényleg elhitte az ember, hogy ők igazi legendás alakok voltak, akiknek hatalmas erejük volt,és ez a misztikum körülöttük, hogy milyen lehetett a harcuk vagy ők maguk milyenek lehettek ez tök jó érdekes volt. És így hogy megmutatták a múltjukat, nekem így már nagyon sokat csökkentek a szememben, elszállt ez a misztikum és ez a titokzatosság körülöttük ami az egész sorozatban körbelengte őket. Hashirama a shinobik istene,és Madara a legendás Uchiha. Erre megmutatják, hogy mekkora barátok voltak stb, és mutatnak egy harcot tőlük ahol oké hogy rombolnak, de akkor is számomra teljesen illúzióromboló lett. Én nem bántam volna, ha az ő  múltjukat teljesen kihaggyák, vagy Hashirama csak szóban elmeséli a lényeget Sasukénak.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #11397 Dátum: 14 nov 09, 12:25:44 »

Nos ideje nekem is köszönetet mondanom. Mosolyog

Számomra nagyon jelentős a Naruto, mert ez volt az a manga amit először kezdtem el rendszeresen olvasni.
Voltak mélypontok az igaz, de akkor megkaptuk ezt a véget.
Én nekem ez így tökéletes ahogy. Garulálok Kishimoto sensei-nek, hogy ennyire érzelemdús befejezést adott ennek a csodálatos történetnek. Örök hálám érte.

Msáfelől pedig szeretném megköszönni a Naruto-kun csapatának, hogy lefordította a mangát és lehetővé tették számomra, hogy hétről hétre követhessem a kedvenc shinobijaim történetét. Mosolyog

A 699. fejezet számomra nagy élmény volt. Ahogy Sasuke gondolatait hallhattuk végig és a végére elfogadta a valóságot az méltó befejezése volt a két fiú történetének.
A 700. fejezet pedig számomra kicsit visszahozta a régi Naruto hangulatot amikor még kezdődött az egész. A párokkal nekem nincs semmi bajom. A gyerekek pedig elég érdekes jelenségek. Én Chouji és Karui gyerekén röhögtem a legnagyobbat. Másrészt Sakuráék kislányáról csak nekem ugrott be először Karin? Nevet Lehet csak a szemüveg miatt de kicsit hasonlít rá.
Bolt csínytevésén jót nevettem. A Harmadik Hokagéra azt írta perverz és milyen igaz. Nevet A saját nagyapját lebarmozta és amit az apja arcára írt már ne is említsem. ikszdé
Egyedül Naruto kinézetével van egy kis gondom. A haja elég furcsa, hogy ennyire rövid. Jobban bejött volna inkább egy Minato féle hajhosszúság. Nyelvesít
Naplózva
asriel21
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #11398 Dátum: 14 nov 09, 15:18:24 »

Amúgy Sarada-nak is ugyanolyan szép szemei vannak mint az anyjának!  Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11399 Dátum: 14 nov 09, 15:23:34 »

Ez az oldal volt már? Elnézést, ha igen, de tök jó. Mármint, ha tekerünk lefelé, akkor kapunk egy gyorstalpalót a mangából. Most jó volt így végig nézni.  Pirul
http://www.naruto.com/j/countdown/
Naplózva


Oldalak: 1 ... 758 759 [760] 761 762 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!