24 máj 23, 15:56:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 753 754 [755] 756 757 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1742745 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11310 Dátum: 14 nov 07, 20:46:34 »

Huhh, na akkor sorban

Most akkor Sasuke vándorol, ha igen mennyi ideig kb ?Hol van egyáltalán?A karjával egyébként mi lett?

Nem tudni, hogy csak úton van-e épp, vagy sokszor vándorol, de azt turni, hogy Sarada sűrűn hiányolja.
Egy erdőben.
A filmből majd kiderül.
(Nem kell minden apró butaságnak kiderülnie, mert, akkor sose lenne vége a mangának.)

2 dolog okozott nagy csalódást.
A lányok felnőttként csak shufu-k. Sakurán totál kiakadtam. A világ legjobb gyógyítója, tanítania kellene, életeket menteni, de ő csak otthon porolgat .
Annyira drukkoltam neki, hogy fejlődjön érzelmileg, technikailag … erre megszerezte Sasut, szült és otthon ragad.
....
Azt hiszem nekem elég lett volna, ha nem mutatják meg őket felnőttként. Nem szeretem azt a mentalitást, hogy a nők csak szülő-takarítógépek  Neeem

Egyetlen napnak egy rövidke jeleneteiben láttuk őket. Nem tudjuk, hogy mi a szokványos elfoglaltságuk. Kicsit erős ez alapján bármi következtetést levonni.
Sakura lehet akár a konohai korház fő doktora, akkor is néha ki kell takarítania valakinek otthon.

Tenten meg boltos?! Ez most komoly?! Ő akart a világ legjobb női nindzsája lenni, erre boltos.

Ez tök jó, csak esélye nem volt rá. Meg aztán ki tudja mit csinál mellette ugye, amint már írtam.
Valószínűleg így a nagy világbéke alatt nincs túl nagy szükség fegyverhasználó mesterekre sem.

A második dolog az Naruto (jóképű lett).  Anno ő azért rosszalkodott sokat, mert nem szerették. Erre a fia ugyan azokat a rosszaságokat csinálja, pedig vannak szülei, akik elvileg szeretik. Ebből egy az egybe az jön le, hogy nem foglalkoznak a (cuki) kölyökkel, ezért figyelemfelhívásként rosszalkodik.

Ezt részben félreértetted szerintem. Valóban figyelemfelhívásból rosszalkodik, de nem arról van szó, hogy Naruto elhanyagolná őt, hanem, hogy a munkája miatt nem tud naphosszatt mellette lenni. Bolt inkább a kis konohamarura hasonlít, mintsem a kis Narutora. Ebből is látszik, hogy a hokageség nem csak cukormáz és seggpihentetés.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 20:50:51 írta Exkirion » Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #11311 Dátum: 14 nov 07, 20:47:47 »

Shino-t mutatták. Ő lett Boruto-ék tanára. Ha nem mondják, hogy Aburame sensei, akkor fel sem ismertem volna a robotzsarus szemüvegben. Részben egyet értek veled LeViiKee, de egy békés világban nincs szükség annyi shinobira, talán Borutoék korosztálya sosem fog komolyabb harcban részt venni. Nem csoda, hogy egy átlag shinobi nem kap elég munkát és inkább boltot nyit. Ezt mondta Karui is mikor az Inoshikachou formációt kellett volna gyakorolnia az utódoknak (mármint, hogy felesleges folyton gyakorolni). Sakuránál én is furcsálltam, hogy nem a kórházban ügyködött.

Tetszett az utolsó két fejezet. Kicsit hiányoltam, hogy nem mutatták be, hogy is képzelte el Naruto a világbékét. Mondjuk nem is hiszem, hogy Kishimoto tényleg kigondolt volna erre valami választ. Orochimaru és a Taka nem hiányzott.

Annyira nem ráz meg, hogy vége a mangának, mert szerintem nem volt olyan jó mióta kiderült, hogy Tobi= Obito (számomra a manga magyarázata ellenére fura volt Obito teljes személyiség változása, meg a végén Rin kis fej simogatása, hogy semmi baj). Kaguya is kihagyható lett volna szerintem, helyette jobban kifejthette volna a végét.
Szerencsére azért voltak ez után is jó pillanatok, pl.:7-es csapat újraegyesülése és a  Guy 8 kapus részek nagyon tetszettek (valamiért szeretem az olyan technikákat, aminek komoly ára van Mosolyog). Itt sajnáltam, hogy Guy-t Naruto visszahozta, de legalább ennek a technikának még így is volt következménye a bénulás képében. A Naruto-Sasuke harc is jó lett, bár nekem közel sem tetszett annyira, mint ahogyan a többiek fogadták a topikban (valószínűleg azért, mert már csak megszokásból olvastam el az új részeket és nem ragadott annyira magával).

A háború közepe előtti részek miatt nagyon maradandót alkotott számomra Kishimoto, viszont az utána lévő részekben elég kevésszer sikerült megcsillogtatnia a manga számomra tetsző oldalát. Ha pontoznom kéne, akkor 10/7-et adnék rá.

Szerk: Exkirion jól mondja, Boruto inkább Konohamarura hasonlít.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 20:52:31 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11312 Dátum: 14 nov 07, 20:51:48 »

Fontos dolog ami nem tetszett....
Orochimarut nem zárták le se be semmi....
Mármint a történetét a vén kígyónak...
Sem kabutot.....
Meg neji halott maradt...
Én a szöcske szemeit valahogy felhasználtam volna egy rinne tenseihez...
De nem hal bele.....
Meg a lerombolt falut(felhőt) is visszahoztam volna...
Meg jiraya halott maradt amit nagyon sajnáltam...
Mindvégig reménykedtem hogy visszahozzák...
Az lett volna a fasza asumával meg hordozókkal(démon)
meg naruto szüleit..
De úgy hogy nem kell a holttest
Meg ott van az uzumaki klán ügye...
Mármint hogy haltak ki meg ilyenek...
Naruto miért szőke...
Meg a 6 utat sem ismertük meg...
Mármint mi a 6 út..
izanagi bonyolultabb verziója meg a meteor esetleg...
Először is,kérlek gondolkozz egy kicsit.Kishimoto nem valami hírhedt a hosszú fejezeteiről,és ebbe kettőbe nem is fért volna bele minden lezárás.
Az hogy Neji meghalt,az eléggé fontos pillanat volt,mint Jiraiya-nál.És miért kéne mindenkit feléleszteni? >.<#
Ha mindenki feléledt volna,akkor az egész történet érvényét vesztené!
Mégis mi van az Uzumaki klánnal?Ne akarj már minden egyes részletre választ kapni...csak kihaltak,és kész.
Khm...miért szőke Naruto?Azt hiszem az apja szőke...Az utolsóra meg megint az,hogy ne akarj tudni minden egyes részletet,könyörgök! smirksweat
2 dolog okozott nagy csalódást.
A lányok felnőttként csak shufu-k. Sakurán totál kiakadtam. A világ legjobb gyógyítója, tanítania kellene, életeket menteni, de ő csak otthon porolgat . Annyira drukkoltam neki, hogy fejlődjön érzelmileg, technikailag … erre megszerezte Sasut, szült és otthon ragad. Tenten meg boltos?! Ez most komoly?! Ő akart a világ legjobb női nindzsája lenni, erre boltos. Szomorú Salátáról meg elsőre azt hittem Karin gyereke, majd azt hogy dedúrvaKarinSakuragyereklezbikuspáregyilyenmangában  Ördögi
A második dolog az Naruto (jóképű lett).  Anno ő azért rosszalkodott sokat, mert nem szerették. Erre a fia ugyan azokat a rosszaságokat csinálja, pedig vannak szülei, akik elvileg szeretik. Ebből egy az egybe az jön le, hogy nem foglalkoznak a (cuki) kölyökkel, ezért figyelemfelhívásként rosszalkodik.
Azt hiszem nekem elég lett volna, ha nem mutatják meg őket felnőttként. Nem szeretem azt a mentalitást, hogy a nők csak szülő-takarítógépek  Neeem
Mi az hogy csak otthon porolgat? Pojén Igen,erős meg minden,de van családja is,és miért kéne minden egyes percét azzal töltenie,hogy életeket ment? Pojén
Tenten...nem csak egyszerű boltos.Igen,mindenkinek vannak álmai,de ő köztudottan teljesen odavan a shinobi fegyverekért,és ha nem rossz a szemem,pont azokat is árult.
Naruto kölykét is szeretik,de Naruto már hogake ami elvesz az idejéből,és a gyereke eleve bajkeverő.És Kishi csak ezzel a "szülő-takarítógép"-pel azt akarta mutatni,hogy már boldog,nyugodt életük van.

Ui.:És még ott lesz egy majd 3 órás movie,amiben helyet kapnak még egyebek,amiket le lehet zárni. Pojén
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 20:55:17 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11313 Dátum: 14 nov 07, 20:57:16 »

Életemben először most nagyon ki állnék Kishimoto-ért.... mert ennyire álszent fan tábort még életemben nem láttam, mint amit ezek rendeznek:

http://www.ipetitions.com/petition/naruto-banned-in-usa

Legszívesebben fenékbe rúgnám azt az 1000 embert, akik ezt aláírnák! Most komolyan! Ez majdnem olyan gyerekes, mint ami volt a Mass Effect 3 játék eredeti befejezése miatt! Hihetetlen!

Amúgy jut eszembe, egy kicsit jobban megnéztem Boruto-t, s csak nekem hajaz egy kicsit Lars-ra a Tekken sorozatból?
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 20:59:48 írta sergei55 » Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #11314 Dátum: 14 nov 07, 21:02:19 »

Az emberi hülyeség nem ismer határokat. Fura, hogy egyesek nem bírják elviselni, hogy Kishimoto írja a mangát és nem ők. Bár van egy olyan érzésem, hogy fordított esetben lenne 1000 ember a másik shipping táborból is.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11315 Dátum: 14 nov 07, 21:04:08 »

Ezeknek elment az eszük? .-.
Komolyan ezért indítanak petíciót? .-.
Csak mert nem jött össze a várva várt páros....oké,erről nem tudok nyilatkozni mert az elképzeléseim szerint alakult a manga ikszdé
De azért még sem akarnám rávenni Kishimotot,hogy csináljon "normális" befejezést,csak mert nekem nem tetszik.Az az ő mangája,úgy tökéletes ahogy van,mert ő így képzelte el. ikszdé
De még ha alá is írják 1000ren,mégis miből gondolják,hogy az ő kis petíciójuk kihat majd japánra,azon belül pedig Kishimoto-ra?? ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #11316 Dátum: 14 nov 07, 21:04:36 »

Hát 30 aláírás már van már csak 970 kell, mondjuk nem mintha azzal is sokra mennének, ha csak Obama titokban nem NaruSaku fan  Nevet!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11317 Dátum: 14 nov 07, 21:04:50 »

Ahoy nézem a linkelt oldalon is volt, aki már elküldte őket a szebbik égtály irányába.
Amúgy a cél 1000 aláírás. Ebből eddig kőkemény 30 gyűlt össze. Gondolom az aláírok össz IQ szintje sem lehet ennél sokkal magasabb.

Azért szép, hogy a kiíró még angolul sem tud

We want to banned Naruto Manga unless Kishi does a dimensional when Naruto married Sakura.

"Azt akarjuk, hogy a Naruto manga bannoltatás legyen, ha csak Kishi nem csinál olyan dimezióst, amikor Naruto Sakurához ment hozzá."

A helyes szöveg így szólna: "We want the Naruto manga banned until Kishi creates a time-line where Naruto married Sakura."
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 21:12:54 írta Exkirion » Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #11318 Dátum: 14 nov 07, 21:11:16 »

Idézet
Életemben először most nagyon ki állnék Kishimoto-ért.... mert ennyire álszent fan tábort még életemben nem láttam, mint amit ezek rendeznek:

http://www.ipetitions.com/petition/naruto-banned-in-usa

Legszívesebben fenékbe rúgnám azt az 1000 embert, akik ezt aláírnák! Most komolyan! Ez majdnem olyan gyerekes, mint ami volt a Mass Effect 3 játék eredeti befejezése miatt! Hihetetlen!

Nekem sem tetszett a manga befejezése, de azért ez már túlzás! Ohh My God Ez már igen szánalmas, most komolyan betiltási petíciót indítani ezért? Ez Kishi mangája, ő ennek a kitalálója, az atyja. Azt csinál vele amit akar, az ő sztorija. Mondjuk - tegyük fel - aláírná 1000-1200 amcsi a petíciót. ÉS??? Majd Kishi-t, a JUMP-ot és a japán rajongókat biztos is, hogy fogja érdekelni. Há' hogyne.... miért mi lesz, ha nem tiltják be a Narutot, az amcsik ledobnak még egy atomot?

Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11319 Dátum: 14 nov 07, 21:15:57 »

Felesleges ezen hőbörögni. Egy olyan mangáról beszélünk, aminek csak a legutóbbi játék változatát eddig 650 ezren vásároltk meg (ezer ember ennek kevesebb, mint az 1%-a) és milliós példányszámban mennek el csak japánban a kötetek.

Ez a petíció kb olyan, mintha egyedül kiálnék egy táblával a hősök terére, hogy "Ameddig a boltok nem árulnak kizárólag natúr kecsketejet a tejespolcokon, addig ne szedjenek semmilyen adót". ^^
A képükbe röhögnek Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 21:20:02 írta Exkirion » Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #11320 Dátum: 14 nov 07, 21:22:18 »

Exkirion valóban fölösleges a hőbörgés. Engem nem is ez zavar, csak az van, hogy egy 15 éves shounen legenda tegnap ért véget, és erre másnap (vagy még aznap?...tökmindegy amúgy) már betiltási petícióval "fenyegetőzik" pár barom, akik amúgy szintén rajongók. Ez azért szomorú, Kishit lehetne jobban tisztelni, mert élete munkája van benne és nem kevés embert szórakoztatott 15 éven át. Az a minimum, hogy elfogadjuk az ő döntését a sztori befejezését illetően, még akkor is ha netán nem tetszett a vége.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #11321 Dátum: 14 nov 07, 21:32:55 »

Illetve, hogy miért nincs se Boruto-nak, se Himawari-nak Byakugan-ja. Ennyire erősebbek lennének Naruto génjei Hinata-énál? Bár Naruto sem örökölte az Uzumaki klán vörös haját, de ugye a vörös haj nem számít Kekkei Genkai-nak... vagy igen?

Nem tartom kizártnak, hogy a kilencfarkú chakrája egy módosított doujutsut hozott létre, ami még nem ébredt fel.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #11322 Dátum: 14 nov 07, 21:33:53 »

Exkirion valóban fölösleges a hőbörgés. Engem nem is ez zavar, csak az van, hogy egy 15 éves shounen legenda tegnap ért véget, és erre másnap (vagy még aznap?...tökmindegy amúgy) már betiltási petícióval "fenyegetőzik" pár barom, akik amúgy szintén rajongók. Ez azért szomorú, Kishit lehetne jobban tisztelni, mert élete munkája van benne és nem kevés embert szórakoztatott 15 éven át. Az a minimum, hogy elfogadjuk az ő döntését a sztori befejezését illetően, még akkor is ha netán nem tetszett a vége.

Arról nem beszélve, hogy 2012-ben egy interjúban mondta anno Kishi, hogy már kitalálta, hogy hogyan ér véget a Naruto, szóval ha a 2012-es interjúból indulunk ki, akkor még csak vádolni sem lehet, hogy 2 hete találta csak ki.

Amúgy erről a tömeghisztiről leginkább Stephen King "Tortúra" (Misery) című könyve jut az eszembe. Mi lesz, ha elrabolják a hegyekbe és addig nem engedik el, amíg újra nem írja az utolsó 2 fejezetet. ;P
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11323 Dátum: 14 nov 07, 21:36:04 »

Na igen. Persze mindenkinek megvoltak a maga elképzelései ship-jei, de sajnos léteznek olyan szuper egomániás emberek, akik tojnak rá, hogy egy ember minden szabadidejét felhasználva (olyan szinten, hogy még a mézes heteiken se voltak a feleségével üdülni, pedig már vagy 8 éve tuti házasok) letett az asztalra egy bár sok helyen ellentmondásos, de tagadhatatlanul legendás műt, amire még igen sok ideig biztosan emlékezni fognak... Mindegy, mit számít! A kedvenc fikcionális ninjám nem azzal a kedvenc fikcionális kunoichimmel jött össze, akivel én akartam, basszuk szét ezért mindenki más örömét és vegyük semmibe az egész műt!

Tudjátok, még, ha egy romantikus mangáról lenne szó, akkor meg is érteném... """""TALÁN"""""...
De ez egyértelműen minden volt, csak az nem. (persze volt benne egy cseppnyi azért, mert az mindig kell.)

« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 21:38:11 írta Exkirion » Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #11324 Dátum: 14 nov 07, 21:48:56 »

Fontos dolog ami nem tetszett....
Orochimarut nem zárták le se be semmi....
Mármint a történetét a vén kígyónak...
Sem kabutot.....
Meg neji halott maradt...
Én a szöcske szemeit valahogy felhasználtam volna egy rinne tenseihez...
De nem hal bele.....
Meg a lerombolt falut(felhőt) is visszahoztam volna...
Meg jiraya halott maradt amit nagyon sajnáltam...
Mindvégig reménykedtem hogy visszahozzák...
Az lett volna a fasza asumával meg hordozókkal(démon)
meg naruto szüleit..
De úgy hogy nem kell a holttest
Meg ott van az uzumaki klán ügye...
Mármint hogy haltak ki meg ilyenek...
Naruto miért szőke...
Meg a 6 utat sem ismertük meg...
Mármint mi a 6 út..
izanagi bonyolultabb verziója meg a meteor esetleg...



Na akkor sorra nézzük:

Jiraya:  Neki volt a legszebb és legmegindítóbb halála, jobb hogy nem lett vissza hozva, bár egy szellemként megjelenő villanásra betoppanhatott volna vagy valami, és mondhatott volna valami "Ez az én tanítványom, büszke vagyok rád" stb. ikszdé
Hogy halltak meg az Uzumaki klán tagjai?

Amikor Naruto a kyuubival küzd, az édesanyja Kushina elmeséli, hogy őt a faluba hozzák, de a klánját utána irtották kifele.
Az Uzumakik általában vörös hajúak, Naruto azért volt kivétel, mert a DNS közre játszott Minatonak hála és az ő haját örökölte.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Oldalak: 1 ... 753 754 [755] 756 757 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!