24 jún 06, 00:14:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 750 751 [752] 753 754 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1775907 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11265 Dátum: 14 nov 07, 01:14:39 »

http://naruto.wikia.com/wiki/Tamaki
Elvileg ő a hölgyemény, akivel Kiba lakik a 700. fejezetben.

Ez előttem szólónak. Én végigolvastam és örülök, hogy tetszett annyira, hogy csaka zért regisztráltál a fórumra, hogy ezt leírhasd. Én is biztosan fogok keresni egy letöltőprogit és lementem amgamnak az egészet valahonnan Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 01:16:32 írta Exkirion » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11266 Dátum: 14 nov 07, 01:23:38 »

chesterbe- majndem mindennel egyetértek, de azért a kötelező olvasmány egy kicsit túlzás  Nevet

Tud vki vmit erről?
http://readms.com/r/naruto/700/2593/26
Azt írja, hogy short compilation series. Magyarul a tavaszi spin-off annyi lesz, hogy rövid történeteket fog elmesélni? Azt írja, hogy az első Kakashi sztorija lesz. Tehát karakterenként elmeséli majd a történetiket?
Mit gondoltok róla? Én megmondom őszintén nagyon örülnék neki... rövid, novella-szerű történetek, amik bemutatják a karkaterek életét a háború és a timeskip között. Szerintem remek ötlet.
Persze csak ha jól értelmezem...
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11267 Dátum: 14 nov 07, 01:24:22 »

Ej, mennyi oldal termelődött is. Nem olvastam el az összes hsz-t, leginkább csak átfutottam őket, de a mondandómhoz annyira nem is kell. Nevet

Én személy szerint, nagyon örülök hogy vége! Hozzám nőt a Naruto és nagyon sokszor fikáztam, főleg mert soha véget nem érő manga volt (mostanáig), de mindig megvédtem mert eszméletlen amit Kishi megírt. Főleg anno, mikor csak elkezdtem ezt nézni (2003-ban körülbelül) nagyon nagy hatással volt rám a történet. Ahogy nőttem úgy elkezdtem máshogy gondolkozni róla, de mikor olvastam - és én sokszor hagytam, hogy sok fejezett felgyülemjen - egybe, sok fejezetet, képes volt még azt a régi érzés kihozni belőlem,és baromira bele tudtam magam élni a mangába. Pedig anno a Part I-et animében jobban szerettem.
Kellett már ez a befejezés, nagyon ráfért már a mangára és a történeten is látszódott kicsit, hogy már nem az igazi.

Bele se megyek azokba amiket sergei írt, mert dühős leszek tőle. Nehogy félre értsd, itt arra gondolok, hogy ilyen hülyék az emberek és ki vannak akadva mert nem jött össze az álompárjuk akár, vagy más. Ezt a részét ignorálom. Nevet

Egy picit szokatlan lesz, hogy nincs Naruto Manga, de mivel sokszor nem olvastam rendszeresen, ezért nem lesz olyan nagy szám, de mégis. Vége ennek is. Néha nagyon fura az, hogy ha valamit ennyi ideig követünk és befejeződik...

Bevallom, most még inkább egy film hatása alatt vagyok és nem a "Vége a Narutonak" hatása alatt, de körülbelül ennyit akartam szerintem.

Hogy mit vártam, mit nem? A legtöbb tippem még nagyon régről bejött, viszont anno azért eltudtam úgy kicsit engedni a sztorit, hogy ne hasson meg az, hogy ha egy tippem, egy reményem nem következett be. Max úgy tudom ezt az érzés jellemezni, hogy ez van és örülök, hogy inkább így fogadtam. Hétvégén elolvasom megint az utolsó fejezeteket, tutira, és egyszer megint végig fogom olvasni tutira a mangát. Németül még anno elkezdtem, nyelvtanulás miatt, de az kicsit más volt. Nevet


És a legvégére!
Naruto-kun Team, akik részt vettek a fordításban és mindenben, akiket Cart leírt. Köszönöm! Nagyon szép munka volt! Gratulálok!  Be van tépve

Ui.:Közben beírtak hárman is elém... kezdek lassulni így este fele. ikszdé
Naplózva


chesterbe
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #11268 Dátum: 14 nov 07, 01:29:52 »

Ez előttem szólónak. Én végigolvastam és örülök, hogy tetszett annyira, hogy csaka zért regisztráltál a fórumra, hogy ezt leírhasd.
Igazából 2007 óta regisztrálva vagyok, ha jól emlékszem kowi néven, de már nem vállalnám fel az akkori profilomat, meg a jelszavamra és az akkori e-mail címemre sem emlékszem.  Nevet

http://readms.com/r/naruto/700/2593/26
Azt írja, hogy short compilation series. Magyarul a tavaszi spin-off annyi lesz, hogy rövid történeteket fog elmesélni? Azt írja, hogy az első Kakashi sztorija lesz. Tehát karakterenként elmeséli majd a történetiket?
Mit gondoltok róla?
Tetszik! Így megkapja az olvasó is a megválaszolatlan kérdéseire a választ, ugyanakkor megmarad a sztori lezárása is, így a Naruto története is kerek egész marad. Csak győzzük kivárni!
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11269 Dátum: 14 nov 07, 01:42:52 »

chesterbe- majndem mindennel egyetértek, de azért a kötelező olvasmány egy kicsit túlzás  Nevet

Tud vki vmit erről?
http://readms.com/r/naruto/700/2593/26
Azt írja, hogy short compilation series. Magyarul a tavaszi spin-off annyi lesz, hogy rövid történeteket fog elmesélni? Azt írja, hogy az első Kakashi sztorija lesz. Tehát karakterenként elmeséli majd a történetiket?
Mit gondoltok róla? Én megmondom őszintén nagyon örülnék neki... rövid, novella-szerű történetek, amik bemutatják a karkaterek életét a háború és a timeskip között. Szerintem remek ötlet.
Persze csak ha jól értelmezem...

3 dolog készül

1. Egy rövid 20-30 fejezetes kis manga a gyerekeről. Ezt Kishi írja és rajzolja. Jövőre jön.
2. Egy adag melléksztori, amik közül kakashié lesz az 1., ezt nem kishi írja.
3. Egy könyv változat a filmből, ezt nem Kishi írja, de a film sztoriját igen.
Naplózva

Touche
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #11270 Dátum: 14 nov 07, 01:44:29 »

Koszonom szepen mindenkinek aki dolgozott a naruton ezt a tobb eves felejthetetlen elmenyt es az alhatatos munkat!

Husi
Naplózva
Dokki88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #11271 Dátum: 14 nov 07, 01:54:05 »

mikor fogjuk megtudni hogy pontosan mikor is indul a manga a gyerekekről?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11272 Dátum: 14 nov 07, 01:58:57 »

Erről nincs infó.
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #11273 Dátum: 14 nov 07, 02:03:57 »

Huuh, ez egy hosszú nap volt...
Kishi, szokás szerint érzelgősre vetted a figurát, ahogy azt már nem egyszer tetted. De hát nincs mit tenni, ilyen vagy te...  Mosolyog

669.fejezet
Nem hittem, hogy a 668-ik fejezet végi kézpecsétes utalást még lehet tovább fokozni, erre Kishi rám cáfolt már az első oldalt.
Megpróbáltam még elképzelni hogy a harc utáni Team 7 találka milyen is lesz, de a fejemben valahogy mindig elhúzottra sikerült. Hát végül egyáltalán nem volt egy túldumált dolog és alig mondtak egymásnak valamit, mégis működött ezzel a pár képpel is. És ezzel pedig sikerült több időt szakítani más eseményre.

A fejezetnek a legjobb momentum pedig egyértelműen a vége volt, Sasuke narrálása és Naruto ajándéka egyszerűen tökéletes zárása volt kettejük történetének. Kishi pontosan tudta mi is kell oda és hogy mennyi mindent is jelent igazán. Köszönöm, igazán köszönöm!


Nah és akkor végül 700.fejezet.

Meg kell mondjam, míg a 699.résznél végig a meghatottság érzése volt jelen nálam, addig az utolsó fejezetet elsőnek némileg furcsa érzés volt olvasni.
Nem volt rossz, egyszerűen csak számomra kissé emészthetetlenre sikerült. A tény, hogy 15 öv telt el az előző rész óta, rengeteg új dolgot hozott magával. Karakterek új kinézetei, kialakult kapcsolataik, új karakterek és az ő bemutatásuk stb... Nem egyszer vontam fel a szemöldökömet olvasás közben.

Ha választanom kellene, számomra inkább a Naruto Hokagévá választásának időszaka lett volna a tökéletes ide, de Kishi most más üzenetet és témát akart előtérbe helyezni, ezt pedig elfogadom.

A gyerkőcökhöz és párokhoz:
Egy-kettőn borultam azért pl: Ino és Sai gyermekén (ennek a gyereknek Halloween-kor csak önmagát kell adnia) de pl: Chouji és Karui párosa is elég....wtf.
A NaruHina számomra mindig is elég egyértelmű volt, őszintén szólva örülök is neki. Himawari és Bolt jók lettek, utóbbin nagyot nevettem ahogy Kakashinak rajzolja a csókos/vicsorgó szájakat  ikszdé. Shikadai pedig apjához méltó lazasági szintet képvisel. Nem mintha lenne választása : P.
De számomra az abszolút favourit, és fene tudja miért, az Sasuke lánya. Ez a csaj azzal a pár mondatával és néhány jelenetével egyszerűen megvett kilóra  Nevet.

Látszott, hogy Kishi megpróbált minél többet belevinni a végső fejezetbe, minél több mindenkit mutatni akár egy pillanatra is és bár azért így is lettek sajnos kihagyott szereplők, azért szépet produkált. A hiányosságokat pedig remélem a New Era Projectek és a The Last Movie sikeresen bepótolják.

És végül Naruto, a Hokage. Mint mondtam, szívesebben néztem volna meg magát a megválasztásának jelenetét, de így is felemelő volt végre látni az arcát Konoha hegyén a többiek között, Hetedik Hokage-ként, teljesen megérdemelten.

Magáról a mangáról összességében még szeretnék írni, de addig is:

Köszönöm.

« Utoljára szerkesztve: 15 márc 14, 14:14:54 írta mateee-kun » Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #11274 Dátum: 14 nov 07, 02:05:13 »

Nem tudom, hogy volt e már írva, de a végén a Szalmakalapos kalóz jel ütött kicsit a szoborra firkálva Nevet
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11275 Dátum: 14 nov 07, 02:14:03 »

Jaja. És oda is Narutos borítót csinált válaszképpen

Lenyűgöz, hogy ez mennyire nem érdekelt senkit Nevet Én a fejezet vége óta agyalok, hogy ki a rák lehetett az.

http://naruto.wikia.com/wiki/Tamaki
Elvileg ő a hölgyemény, akivel Kiba lakik a 700. fejezetben.

Amúgy az új databook nevet adott sok névtelen karakternek.
-Gaara apja Rasa
-A troll mizukage Houzuki Gengetsu

Az első kagék respektíve Byakuren (Víz), Ishikawa (Kő), A (Villám), Retto (szél),
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 07, 02:18:02 írta Exkirion » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11276 Dátum: 14 nov 07, 02:19:32 »

Kutya fiú mellé, egy cica lány. Eredeti. ikszdé
Naplózva


Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11277 Dátum: 14 nov 07, 02:27:58 »

Na ja Nevet
http://readms.com/r/naruto/700/2593/9

Van macskájuk is bőven.
Naplózva

Elkilor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #11278 Dátum: 14 nov 07, 09:10:40 »

Ez egy szép mondat volt: " A táncoló levelek falvában ... tovább lobog a tűz! " Köszönjük, Kishimoto!
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11279 Dátum: 14 nov 07, 10:37:56 »

Ez egy szép mondat volt: " A táncoló levelek falvában ... tovább lobog a tűz! " Köszönjük, Kishimoto!

Áh, egyszerűen gyönyörű lett a vége...EPIC.
És tele volt ilyen idézetekkel az utolsó három fejezet.
Nagyon örülök, hogy méltó lezárást kapott ez a gyönyörű történet.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 750 751 [752] 753 754 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!