24 máj 23, 16:19:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 720 721 [722] 723 724 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1742757 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10815 Dátum: 14 okt 23, 15:06:32 »

Ha Sakura belerondít ebbe a jól felépített, ideológikus, utolsó harcba azzal, hogy nem hagyja, hogy a két főszereplő, a történet két pólusa végre rendezze egymás között a dolgokat, én összetörök valamit. Nem azért mert nem logikus, sőt, Sakura részéről ez lenne a leglogikusabb lépés, de egyszerűen elrontaná a történetet. Nem lenne megoldva semmi, ugyanis ha Sasuke következetes magához, akkor max. akkor állhat el a céljától, ha Naruto elveri. És remélem, hogy így is lesz. Sakura önfeláldozása, pláne közbelépése nem oldana meg semmit.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
ZangetsuX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 142



« Válasz #10816 Dátum: 14 okt 23, 15:08:31 »

Rég nem jártam erre  Ördögi,jó fejezet volt bár ez a SAKURA BELÉPŐJE KÖVETKEZIK,kicsit idegesítő..mindig is utáltam so so kit sértek meg,csak rinyálni meg bőgni tudott mindenre..mondjuk ha most belépne s megöletné magát nem lenne rossz (csak viccelek,ennyire gonosz nem vok Nevet ) de ez a kettőjük harca ne rontsa már el semmi,ha Narcsi ennyire képes akkor bukó és kész..fainabb lenne egy olyan megoldás hogy teszem azt valahogy kijátssza a Rinnegant,és a kezére fókuszálja a chakrát majd simán hárítja és visszakézből kapna 1 rasengant...de még mindig jobban esélyes a rinyagép belépője mint ez.. Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 23, 15:10:07 írta ZangetsuX » Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10817 Dátum: 14 okt 23, 15:15:29 »

SAKURA BELÉPŐJE KÖVETKEZIK,kicsit idegesítő..mindig is utáltam so so kit sértek meg,csak rinyálni meg bőgni tudott mindenre..mondjuk ha most belépne s megöletné magát

Tökéletes ötlet. Megmenti Narutot, és így ő pedig meghal.Mindenki jól jár.Legalább csinálna is valamit végre  Nevet
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10818 Dátum: 14 okt 23, 15:30:12 »

Egyébként hogy? sakura teleportál vagy mi? a végzet völgye nem egy köpésre van...
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10819 Dátum: 14 okt 23, 15:34:37 »

SAKURA BELÉPŐJE KÖVETKEZIK,kicsit idegesítő..mindig is utáltam so so kit sértek meg,csak rinyálni meg bőgni tudott mindenre..mondjuk ha most belépne s megöletné magát

Tökéletes ötlet. Megmenti Narutot, és így ő pedig meghal.Mindenki jól jár.Legalább csinálna is valamit végre Nevet

Jaj ne kezdjük már megint. Úgy csináltok komolyan mintha eddig nem csinált volna semmit. A többiekhez mérjétek ne Naruto meg Sasukéhoz. Máris más a tendencia. kacsint

Egyébként hogy? sakura teleportál vagy mi? a végzet völgye nem egy köpésre van...

Ha annyira messze lennének akkor nem kapta volna el Kakashiékat a lökéshullám. ^^' Ráadásul miből gondolod hogy nem telt el némi idő közben? Narutoék is kb 2 oldal alatt értek oda. Ha Sakura sebességével nézzük akkor legyen 5-6 oldal. Az reális lenne. hisz kb 3-ad annyira erős mint ők. De ne ez legyen már a legnagyobb gond hogy hogyan ér oda. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 23, 15:35:12 írta Kuro25 » Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10820 Dátum: 14 okt 23, 16:01:40 »

Szerinted véletlen hogy Sakura pont most ébredt fel? Nem hiszek a véletlenekben. Nevet

Had emlékeztesselek, hogy végül Rikudo pecsételő cuccaiból sem lett végül semmi. Az egyetlen értelmes dolog, ami most történhet, illetve az egyetlen személy, aki odaérhet most, az se nem Kakashi, sem pedig Sakura, hanem Guruguru vagy egy másik Zetsu, az is max azért, mert már eleje óta köethették és vártak, hogy miután kifáradjon a két bohóc, lecsapjanak rájuk. Őket ugyanis Kishi már egy ideje nem mutatta, s adja magát, hogy legalább Guruguru szemétkedjen egyet minimum Sasuke-val.

Amúgy miért akarod mindenáron, hogy Sakura odamenjen? Már a hídnál sem tudott semmit tenni Karin begyógyításán kívül, most sem fog nagyon, s nem, nem azért nem tudott, mert gyenge lett volna - Sasuke már vak is volt és vérzet minden oldalról -, hanem lelkileg sem. Sőt, pont, hogy most senkinek sem szabadna Naruto-nak segíteni, mert az Sasuke-nál egyenlő lenne egy nyílt győzelemmel, mert azt fogja hinni, hogy erősebb Naruto-nál, már pedig addig nem fog Naruto-ra vagy bárki másra hallgatni, amíg Naruto be nem bizonyítja neki, hogy van nála erősebb és mindig is lesz. Vagyis ha Naruto nem oldja meg most egyedül, akkor a harc értelmét vesztette.

Ha annyira messze lennének akkor nem kapta volna el Kakashiékat a lökéshullám. ^^' Ráadásul miből gondolod hogy nem telt el némi idő közben?

http://www.mangareader.net/naruto/696/6

Kakashi-ék ott lehetnek a fa törzsnél, Naruto és Sasuke meg ahol repkednek. Valamint az a robbanás volt majdnem akkora, mint egy kisebb sziget, szóval persze, hogy a lökéshullám elérte őket.

Valamint ha figyeled a napot a 691-ik fejezet óta, akkor láthatod, hogy amikor Naruto és Sasuke elindultak, akkor még hajnal volt, amikor elkezdtek harcolni már dél volt, Sakura felébredt este és a nap azóta sem mozdult egy semmit.
Naplózva
justafan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #10821 Dátum: 14 okt 23, 16:03:18 »

Szerintem a befejezés valahogy így fog alakulni: Naruto elé ugrik Sakura, akit ledöf Sasuke, utána drámai harc, aminek a vége az,hogy Naruto is meghal. Sasuke ezután használja a rinne tensei-t feléleszt mindenkit,valahogy túléli eltűnik egy időre, majd megjelenik a faluban,ahol a szeretteivel találkozik és megváltozik ismét...
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10822 Dátum: 14 okt 23, 16:10:36 »

Harmadannyira? Nevet Ugyanmár Kuro... nem kötekedni akarok, Sakura tényleg nagyon erős, de gondoljunk bele, az 5 kage Madara közelében sem volt (vagy max. közelében), Sakura kb. olyan erős most, mint egy kage, viszont Naruto annyival, de annyival erősebb, mint Madara volt akkor, hogy szinte fáj...
És most tényleg nem kötekedni akarok. Sakura simán odaérhet, annyira nincs messze (amúgy az egy rohadt nagy robbanás volt, szóval simán lehet több tucat kilométerre), csak....kérem ne. Ide? Nem Sakura miatt, de ebbe senkinek sem szabad beleszólnia...
Ja, és a Rines összehasonlítás nem áll meg, mivel a jelenlegi harcukat semennyire, vagy talán minimálisan lehet párhuzamba állítani a Kakashi-Obito kapcsolattal. Itt most a Hashirama-Madara, és a part1-es Sasuke-Naruto harc van párhuzamban. Éppen ezért nem tudom elképzelni, hogy Sakura közbeavatkozzon. Gondoljunk bele, Sasuke sem véletlenül ment el. Ezt kettejüknek kell lerendezniük.

Ui. Kuro-szerintem 3 fejezet van még. A múlt heti Jump címlapon írtak 4 hetet, akkor még 3 van. Szerintem. És biztos, hogy a 700. lesz az utolsó. És ha a következő fejezetben vége a harcnak, a másodikban kiszabadítják az embereket, visszamennek a faluba, az utolsóban meg egy időugrás, hosszabb fejezettel (40-50 lap biztos elég lenne), akkor szerintem simán le lehetne zárni. Jó persze, Rikudou ninja cuccaira, Kaguya seregére, Hamurára, az egyéb dimenziókra nem kapunk magyarázatot. Amit én nem is bánok. Nem kell mindent megmagyarázni.


Szerk.:
Sőt, pont, hogy most senkinek sem szabadna Naruto-nak segíteni, mert az Sasuke-nál egyenlő lenne egy nyílt győzelemmel, mert azt fogja hinni, hogy erősebb Naruto-nál, már pedig addig nem fog Naruto-ra vagy bárki másra hallgatni, amíg Naruto be nem bizonyítja neki, hogy van nála erősebb és mindig is lesz. Vagyis ha Naruto nem oldja meg most egyedül, akkor a harc értelmét vesztette.
+1
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 23, 16:13:49 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10823 Dátum: 14 okt 23, 16:34:17 »

Had emlékeztesselek, hogy végül Rikudo pecsételő cuccaiból sem lett végül semmi. Az egyetlen értelmes dolog, ami most történhet, illetve az egyetlen személy, aki odaérhet most, az se nem Kakashi, sem pedig Sakura, hanem Guruguru vagy egy másik Zetsu, az is max azért, mert már eleje óta köethették és vártak, hogy miután kifáradjon a két bohóc, lecsapjanak rájuk. Őket ugyanis Kishi már egy ideje nem mutatta, s adja magát, hogy legalább Guruguru szemétkedjen egyet minimum Sasuke-val.

Amúgy miért akarod mindenáron, hogy Sakura odamenjen? Már a hídnál sem tudott semmit tenni Karin begyógyításán kívül, most sem fog nagyon, s nem, nem azért nem tudott, mert gyenge lett volna - Sasuke már vak is volt és vérzet minden oldalról -, hanem lelkileg sem. Sőt, pont, hogy most senkinek sem szabadna Naruto-nak segíteni, mert az Sasuke-nál egyenlő lenne egy nyílt győzelemmel, mert azt fogja hinni, hogy erősebb Naruto-nál, már pedig addig nem fog Naruto-ra vagy bárki másra hallgatni, amíg Naruto be nem bizonyítja neki, hogy van nála erősebb és mindig is lesz. Vagyis ha Naruto nem oldja meg most egyedül, akkor a harc értelmét vesztette.

1. Rikudou cuccaitól mégis mit vársz még? Már senki nincs aki ellen használni kéne. Arra használták amire való. Lepecsételték vele a KinGin tesókat. Szóval már kb azóta nem létfontosságú az egész. Kaguyánál még értettem volna de itt már totál felesleges szóval nem értem mit akarsz megint vele. Mindent tudunk róla amit kell.

2. Nem akarlak kiábrándítani de egy Zetsu sem maradt talpon. Guruguru (bár nem tudom honnan vetted ezt a nevet, ahogy látom Naruto wikián de hogy ők honnan vették fogalmam sincs.) Nevet meg mélyálomba szenderült akár csak a többi ninja. És ha nem láttad volna akkor olvass vissza amikor Rikudou visszaküldi a Kagekat. Ott lehet egyedül látni egy Fehér Zetsut aki fává változik. kacsint Egyébként nem értem mit akarsz még ezektől. Fél fogára nem lenne elég Narutoéknak egyik sem. Nevet

3. nem akarom feltétlen hogy Sakura odamenjen hozzájuk inkább ti ragaszkodtok ahhoz hogy ezt ők rendezzék le. Épp az a lényeg hogy ők már nem Madara és Hashirama vagy Indra és Ashura. Ezért ne várjatok olyan végkifejletet mint náluk voltak. Totál más lesz a befejezés. Sakura pedig nem véletlen kelt pont most fel. Ha Kishi nem akarna neki szerepet akkor még alvó módban lenne.

Jon és Sergei. Ha figyelnétek néha kicsit rájöhetnétek hogy Naruto már rég nem arról szól hogy egyedül mire mész hanem arról hogy mire vagy képes ha támogatnak. Épp ebben lesz más a mostani harc mert Naruto nem egyedül fog nyerni. Azt meg hagyjuk ki kinél mennyivel erősebb. Sebesség és erő közt nincs kapcsolat. Ezért mondtam csak harmadannyit Jon. De akármennyire is erős Sasuke, Sakura ha ügyes és megtudja lepni olyat le fog neki keverni hogy a feje leszakad a nyakáról. Pláne hogy már szinte félhulla.

Egyébként továbbra is tartom magam ahhoz hogy ha még lesz 3 fejezet is akkor sem lehet normálisan befejezni.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 23, 16:38:06 írta Kuro25 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10824 Dátum: 14 okt 23, 16:47:26 »

Igen, a sebesség és az erő között nincs kapcsolat. Akkor itt miért írtad ezt?

Narutoék is kb 2 oldal alatt értek oda. Ha Sakura sebességével nézzük akkor legyen 5-6 oldal. Az reális lenne. hisz kb 3-ad annyira erős mint ők. De ne ez legyen már a legnagyobb gond hogy hogyan ér oda. Nevet

De amúgy igen, nincs kapcsolat, de nem tudom, hogy egy órája miért mondtál még mást. De oké, ez csak szőrszálhasogatás.
1. Viszont azzal, hogy egyedül kell-e levernie Narutonak Sasuket, ezzel kapcsolatban azt gondolom, hogy igen. Igen, a háborút nem tudta, és nem is szabadott volna egyedül megvívnia, de ez a harc más. Ezt nekik, kettőjüknek kell megoldania. Aztán lehet, hogy Kishi máshogy oldja meg, de bízom benne, hogy nem.
2. Hát szerintem 3 fejezet pont jó. Azt gondoltam, hogy a harcuk tovább fog tartani, de ha a következő elején vége, a második felében Naruto talk no jutsu, akkor 2 fejezet elég lesz.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #10825 Dátum: 14 okt 23, 16:50:36 »

Elég idegesítő már ez a Sakura vita... No comment
Vagy csak engem zavar?
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #10826 Dátum: 14 okt 23, 16:53:24 »

Egyébként hogy? sakura teleportál vagy mi? a végzet völgye nem egy köpésre van...
Ellvileg, gondolom én, ha azt a pofozó csakrát a lábaiba tolná az öklei helyett, akkor tudna vele sprintelni, vagy bazi nagyokat szökkenni. A földet érés mondjuk vicces lenne Hal  

Azt meg felejtsétek el hogy bárki meghal kettejük vagy akár hármójuk közül. Mind a hárman életben maradnak. Ez még mindig shounen és nem seinen manga.

Chrno Crusade. az shounen, és akció.


2. Nem akarlak kiábrándítani de egy Zetsu sem maradt talpon. Guruguru (bár nem tudom honnan vetted ezt a nevet, ahogy látom Naruto wikián de hogy ők honnan vették fogalmam sincs.) Nevet
Mit keres itt a kis robot a Dragon Ball GT-ből?

A 3-masodhoz.
Talán pont ettől lehet más Naroto és Sasuke végzete, mint a felmenőiknek, előző csakra reinkarnációknak. Hogy itt van egy mindkettőjük számára fontos női karakter.

Más részről, viszont tényleg az kéne, hogy Naruto a saját erejéből nyomja le.
Mert Sasuke jó ideje a dac korszakát éli. Mert szegény annyiszor akart már megbosszulni valamit, és mindig lekésett róla.  Pojén

De Kishit sem értem miért kellett a jó akkor most forradalmár lesz, hogy legyen egy nyálapasztó fight.
Kb mint egy 90-es évek beli verekedős játékban
 
Szóval ilyen kettő közti kéne.
Menjen is meg ne is, vigyen ajándékot is meg ne is, legyen rajta ruha, meg ne is...



Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #10827 Dátum: 14 okt 23, 16:59:05 »

Nem szoktam ide írni túl sokat de most megteszem.
Ez a fejezet nekem olyan semmilyen lett számomra.

A lökéshullám simán elérhette Kakashiékat mert már X fejezet óta kontinenseket robbantanak a "nindzsáink".

De ezt a harcot nem értem.Még csak egyszer olvastam át és átfogom többször is de kicsit furcsa váltás volt, hogy istenek harcából átmentünk egy hétköznapi kumitébe.

Narutoban annyi erő még van, hogy összehozzon egy rasengant de 2 métert futni már nincs? Ezekkel egyébként semmi bajom csak furcsán hatottak.

Amikor az árnyékklónok csapkodták Szaszkét az tetszett.

Kuronak abban igaza van, hogy Sakurát ne mérjétek a 2 szerelmeshez.A többihez kell mérni.A szereplők 95%-ánál 1000x többet csinált.Ettől függetlenül ne menjen oda ikszdé

Elvárásaim a következő fejezetre:Naruto hirtelen felindulásból kitalál még egy rasengan kombót, amivel Sasukét kettétépi de nem hal meg mivel Sakura megmenti azzal, hogy beugrott a támadás elé, ő viszont meghal. Majd Naruto egy sima mezei rasengan-nal lerepíti szöcske maradványairól a fejét.

2 hét múlva pedig küzdjön meg Kibával a Hokage címért. ikszdé

elnézést ha a fogalmazásom érthetetlen lett néhol, kicsit összezavart ez a fejezet Nyelvesít


Szerk.:
azt tényleg nem tudnám megbocsájtani Kishinek ha Naruto nem egyedül verné agyon Szöcskét.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 23, 17:01:43 írta Asasino » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10828 Dátum: 14 okt 23, 17:25:36 »

Egyébként hogy? sakura teleportál vagy mi? a végzet völgye nem egy köpésre van...
Ellvileg, gondolom én, ha azt a pofozó csakrát a lábaiba tolná az öklei helyett, akkor tudna vele sprintelni, vagy bazi nagyokat szökkenni. A földet érés mondjuk vicces lenne Hal 

Azt meg felejtsétek el hogy bárki meghal kettejük vagy akár hármójuk közül. Mind a hárman életben maradnak. Ez még mindig shounen és nem seinen manga.

Chrno Crusade. az shounen, és akció.


2. Nem akarlak kiábrándítani de egy Zetsu sem maradt talpon. Guruguru (bár nem tudom honnan vetted ezt a nevet, ahogy látom Naruto wikián de hogy ők honnan vették fogalmam sincs.) Nevet
Mit keres itt a kis robot a Dragon Ball GT-ből?

A 3-masodhoz.
Talán pont ettől lehet más Naroto és Sasuke végzete, mint a felmenőiknek, előző csakra reinkarnációknak. Hogy itt van egy mindkettőjük számára fontos női karakter.

Más részről, viszont tényleg az kéne, hogy Naruto a saját erejéből nyomja le.
Mert Sasuke jó ideje a dac korszakát éli. Mert szegény annyiszor akart már megbosszulni valamit, és mindig lekésett róla.  Pojén

De Kishit sem értem miért kellett a jó akkor most forradalmár lesz, hogy legyen egy nyálapasztó fight.
Kb mint egy 90-es évek beli verekedős játékban
 
Szóval ilyen kettő közti kéne.
Menjen is meg ne is, vigyen ajándékot is meg ne is, legyen rajta ruha, meg ne is...

Na igen, ha a lábaiba tolja a chakrát akkor simán tud gyors lenni. De még egyszer mondom ez csak egy ötlet volt. Nem érdekel hogy közbe avatkozik vagy sem de szerintem túl nyilvánvaló hogy nem véletlen kelt most fel. Persze lehet az is hogy nem ér oda időben.

Chrno Crusade: Mindig van kivétel. Nevet

Dragon Ball GT: Az Giru Giru. De értem mire célozgatsz. De viccet félretéve tényleg nem értem honnan vették ezt a nevet a Naruto Wikiások. Nevet

"Talán pont ettől lehet más Naroto és Sasuke végzete, mint a felmenőiknek, előző csakra reinkarnációknak. Hogy itt van egy mindkettőjük számára fontos női karakter. Más részről, viszont tényleg az kéne, hogy Naruto a saját erejéből nyomja le."

Szerintem már Naruto épp eléggé bebizonyította hogy erősebb mint Sasuke. Elvégre ha Sasuke nem veszi el az erejét Narutonak mindketten kidőlnek. És szerintem ha Sakura viszi be a végső csapást az csak még inkább felébresztené Sóskát. Sőt még depresszívebb lenne. Nevet

"Szóval ilyen kettő közti kéne.
Menjen is meg ne is, vigyen ajándékot is meg ne is, legyen rajta ruha, meg ne is..."


Na jó ezen most kiégtem. Kösz. Nevet

De ezt a harcot nem értem.Még csak egyszer olvastam át és átfogom többször is de kicsit furcsa váltás volt, hogy istenek harcából átmentünk egy hétköznapi kumitébe.

Narutoban annyi erő még van, hogy összehozzon egy rasengant de 2 métert futni már nincs? Ezekkel egyébként semmi bajom csak furcsán hatottak.

Pont attól lett jó a harc amit leírtál. Legalábbis szerintem. Eleinte nem harcoltak komolyan majd beleadtak mindent a 3. fejezetben pedig elhasználták minden erejüket szinte. Ezért jött a szimpla harc. Ez egy jól felépített harc volt ami nem igazán mondható el a legtöbb Narutoban megtörtént harcokról. Nevet Ebben volt logika is.

Sakurát pedig akármennyire is akarnák nem tudnák megölni. Halhatatlan szinte amíg a Byakugo aktiválva van. Jó persze őt is meglehet ölni de ők úgysem fogják. De ha pl bekap egy véletlen támadást az nem fog végezni vele amíg nem szakítja le a fejét. Nevet bár Tsunade is félbe lett vágva szóval. Nevet

Sergei: Fejezd abba kérlek hogy állandóan a hidat emlegeted fel. Ott egyértelműen számított Sasuke a támadásra itt viszont ha hirtelen megjelenik és nyom neki egy balegyenest jobb kézzel igen csak meglepődne. Pláne hogy már fáj a szeme is és nem igen maradt ereje. Most sokkal leharcoltabb mint a hídon volt.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 23, 17:26:50 írta Kuro25 » Naplózva

sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10829 Dátum: 14 okt 23, 17:33:38 »

Sergei: Fejezd abba kérlek hogy állandóan a hidat emlegeted fel. Ott egyértelműen számított Sasuke a támadásra itt viszont ha hirtelen megjelenik és nyom neki egy balegyenest jobb kézzel igen csak meglepődne. Pláne hogy már fáj a szeme is és nem igen maradt ereje.

Bocs, de én arra értettem, amikor 10 percig ott állt Sasuke háta mögött a kunai-val sírdogálva, amíg Sasuke 10 perc után észrevette, hogy ott van:

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/484/12

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/484/13

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/484/14

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/484/15

Na én erre értettem, s itt Sasuke marhára nem számított, s csak percek után vette észre, hogy ott van mögötte, pedig Sakura simán megtehette volna bármi nehézség nélkül. Szóval igen, már akkor sem tudta meg tenni, s érezte, most sem fogja, ezért tette azt a 693-ik fejezetben, amit.

Mondom, max ha lesz is szerepe, az is a két srác felgyógyításából fog állni. Meg max ő + Kakashi is tartanak neki valamilyen szent beszédet.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 720 721 [722] 723 724 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!