24 szep 28, 00:19:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 702 703 [704] 705 706 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910523 alkalommal)
0 Felhasználó és 89 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10545 Dátum: 14 okt 02, 19:28:13 »

Nem értek egyet. Az igaz, hogy Sasuke terve irracionális, és nem gondol olyan egyszerű dolgokra, mint a halála, vagy, hogy mi lesz majd utánuk, de Sasuke életében az elmúlt fél nap igencsak jelentős volt.
Beszélt a halottnak hitt bátyjával, majd megismerte a rendszert, a falu történetét, vagyis megértette végre, hogy miért is tette azt Itachi amit tett. Miután megértette végre, felállította ezt a "tervét". Nincs ebben semmi baromság. Maximum a terve (szerintem az sem az), de az, hogy hirtelen elkezdte érdekelni a világ, abban nincs semmi. Ha ezek után is egy bosszúhajszoló barom maradt volna, na az lett volna érdekes...az tanúskodott volna csak a komplett agyhiányról..Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #10546 Dátum: 14 okt 02, 20:40:42 »

Sóska terve, ritka sz*r. El akar pusztítani mindent, hogy Ő majd tiszta lappal kezdhessen. Ez aztán az igaz hokageség.  Nemyóó  Ahogy sejtettem, ha megvalósulna a terve 100x rosszabb vezető lenne, mint Danzou. Mert Danzou akármilyen szemét dolgokat is tett sunyiban, nem magáért tette azt, hanem a faluért. De Szöcsike az egész világra szóló "forradalmát" (ami amúgy kajakra mészárlás és pusztítás) csak magáért akarná.

Idézet
majd megismerte a rendszert, a falu történetét, vagyis megértette végre, hogy miért is tette azt Itachi amit tett. Miután megértette végre, felállította ezt a "tervét". Nincs ebben semmi baromság. Maximum a terve (szerintem az sem az), de az, hogy hirtelen elkezdte érdekelni a világ, abban nincs semmi. Ha ezek után is egy bosszúhajszoló barom maradt volna, na az lett volna érdekes...az tanúskodott volna csak a komplett agyhiányról..

Csak megismerte/megtudta, de nem értett meg belőle semmit. Önelégült, arrogáns és hisztis, most duzzog a gyerek.  Azon röhögtem a legnagyobbat, mikor mondta, hogy eggyé akar válni a sötétséggel. Agyilag sikerült is neki.  ikszdé És persze még mindig ott tart, hogy elakarja szakítani a kötelékeket. Mást nem is vártam.  Nem változott semmit Szászke-kún, eddig Konohát akarta lerombolni, most pedig majd mindent. Aztán majd minden tiszta lappal kezdődik előröl.... hát hogyne.  Ott van még az a bosszúvágy, nem tűnt az el teljesen.
Megmondom mi kell neki, egy jó kiadós verés Narancstól.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 02, 20:42:30 írta Krisz7199 » Naplózva
Fanni-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #10547 Dátum: 14 okt 02, 20:53:55 »

Nekem a fejezet tetszett. Nevet Annak ellenére, hogy 5 fejezettel ezelőtt még imádkoztam, hogy ne legyen Naruto vs Sasuke most  örülök, hogy nem nekem lett igazam és mégis megcsinálja.
Sasuke forradalmi terve nagyon megosztóan hatott az olvasókra. Én azokat is megértem akiknek nem tetszik. Pár hete elképzelhetetlen volt számomra, hogy tettszenek az ilyen ötletek. Viszont megint kötekednek azok akiknek már a szar is ízelten (bocsi de ezt szebben nem lehet megfogalmazni). Nem értem, hogy mi a jó nekik abban, hogy hétről hétre olvassák az állításuk szerint egyre szarabb mangát és még le is írják, hogy milyen szar és logikátlan. Anélkül, hogy egy kicsit próbálnák értelmezni a lényegét.
Más mangák esetében mikor valami váratlan fordulat történik aminek nem volt semmi előjele a rajongók így reagálnak: ÚRISTEEEEN! EZ MILYEN KIRÁLY MÁR! A MANGAKA NAGYON ÉRT HOZZÁ! EZZEL FELDOBTA AZ EGÉSZ SZTORIT!
A Naruto esetében: FHUU. ENNEK AZ ÉGVILÁGON SEMMI JELE NEM VOLT! LOGIKÁTLAN SZAR AZ EGÉSZ! HOGY LEHET EZT EGYÁLTALÁN OLVASNI?
Aztán még ha megpróbálod nekik elmagyarázni, hogy akkor legalább ne írjanak ide akkor persze a te anyádat, amiért szereted a mangát.
Na mindegy szerintem ez érdekes. Mindenesetre én nagyon várom a következő fejezetet!
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 02, 20:55:14 írta Fanni-chan » Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10548 Dátum: 14 okt 02, 21:03:02 »

Sóska terve, ritka sz*r. El akar pusztítani mindent, hogy Ő majd tiszta lappal kezdhessen. Ez aztán az igaz hokageség.  Nemyóó  Ahogy sejtettem, ha megvalósulna a terve 100x rosszabb vezető lenne, mint Danzou. Mert Danzou akármilyen szemét dolgokat is tett sunyiban, nem magáért tette azt, hanem a faluért. De Szöcsike az egész világra szóló "forradalmát" (ami amúgy kajakra mészárlás és pusztítás) csak magáért akarná.

Idézet
majd megismerte a rendszert, a falu történetét, vagyis megértette végre, hogy miért is tette azt Itachi amit tett. Miután megértette végre, felállította ezt a "tervét". Nincs ebben semmi baromság. Maximum a terve (szerintem az sem az), de az, hogy hirtelen elkezdte érdekelni a világ, abban nincs semmi. Ha ezek után is egy bosszúhajszoló barom maradt volna, na az lett volna érdekes...az tanúskodott volna csak a komplett agyhiányról..

Csak megismerte/megtudta, de nem értett meg belőle semmit. Önelégült, arrogáns és hisztis, most duzzog a gyerek.  Azon röhögtem a legnagyobbat, mikor mondta, hogy eggyé akar válni a sötétséggel. Agyilag sikerült is neki.  ikszdé És persze még mindig ott tart, hogy elakarja szakítani a kötelékeket. Mást nem is vártam.  Nem változott semmit Szászke-kún, eddig Konohát akarta lerombolni, most pedig majd mindent. Aztán majd minden tiszta lappal kezdődik előröl.... hát hogyne.  Ott van még az a bosszúvágy, nem tűnt az el teljesen.
Megmondom mi kell neki, egy jó kiadós verés Narancstól.

Szóval Danzo a faluárt hagyta lemészároltatni Pain-el a falusiakat + akadályozta meg, hogy Naruto visszajöjjön még időben? Oké.

Amúgy meg mindent leírtál, amit írni akartam.
Naplózva
Ervdo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #10549 Dátum: 14 okt 02, 21:04:17 »

Jó estét mindenkinek!

Én igazából úgy képzelem el a végét, hogy a yin-yang (ahol a yin a semmiből való teremtés, a yang pedig hogy életet lehelnek ebbe az élettelen dologba; vagy fordítva nézzétek el nekem lusta vagyok most visszakeresni a mangákra, fejből írok mindent) révén Naruto megteremtené újból Sasuke családját, Sasuke pedig újból életet adna nekik. Azaz egy kombinált Rinne Tensei féleséget látnánk, (aminek megjegyzem még mindig nem teljesen tiszta a korlátai, itt még magyarázatot várok Kishitől), de a Naruto-Sasuke páros által használt technika túlmutatna rajta (korlátok tekintetében). Rikudou is használta már ezt annak idején, de az övétől is különböző lenne az ár tekintetében (legalábbis nem tudni arról, hogy lett volna negatív következménye a technikának).
Én amondó vagyok, hogy bármilyen gonosz dolog is, Narutonak kerüljön az életébe (de ne azonnal, még egyszer utoljára mossa meg Sasuke fejét), Sasuke meg vakuljon meg a szemeire végleg (mindig is nagy vágyam volt egy vak Uchihát látni, aki úgy is éli az életét.Mosolyog. Akár Sasukenak se kívánom az instant vakulást, egy rövid időintervallumig fenntudná tartani a technikát. Itt még az jutott eszembe, hogy akár ezen idő alatt Naruto már megmurdált volna, és megpróbálná őt is visszahozná az életbe, pont az előbb említett módon (ott van Naruto élettelen teste, csak életet kell, hogy adjon neki újból), össze is jöhetne akár a dolog, de csak egy rövid időre tudná visszaadni az életét (1évre mondjuk, szóval Naruto is elintézhetne még ezt-azt az életében).
Mind az Izanagiért, mind az Izanamiért egy-egy sharingan az ár, nos Sasukenak meg mind a két szeme lehetne az ár egyszerre (meg még akár a csakrája is).
Amiért írtam ezeket: most kiderült, hogy Naruto az utolsó szál, akit el kell vágnia ahhoz, hogy képes legyen minden gyűlöletet magára vennie. No igen, de igencsak betrollkodna Naruto, hogyha a szülei, Itachi, és a klánja újból lennének, azaz ismét olyan szálakat adna Sasukenak, amit nem tudna elszakítani (remélhetőleg).
Illetve (egyszer mondta Naruto, hogy a haláluk után talán végre megérthetik egymást, mert Sasuke megszűnik Uchiha lenni, Naruto pedig megszűnik jinchuuriki lenni). Mondjuk a haláluk már megvolt egyszer, szóval az is egy jó visszatekintés lenne, hogyha Naruto átélte volna már ezt a megértést ennek köszönhetően. És végül Sasukenél is eljönne ez a megértés, amikor Naruto meghalna (ismét) ő meg megvakulna, és elvesztené a csakráját. Ismét fennállna a helyzet, hogy Naruto megszűnne Jinchuu lenni, Sasuke meg lényegében már megszűnne Uchiha lenni.

Végezetül még arra reagálnék amikor nemrégiben megint mondta Naruto Sakuranak, hogy no para megígérte annak idején, hogy visszahozza Sasuket, de azt senki sem mondta, hogy Naruto is élni fog még akkor. Istenem de szép lenne, hogyha Sakurahoz megérkeznének, igen ám csak Sasuke vinné az élettelen Narutot a vállánál átkarolva. Távolról úgy is kinézhetne akár, hogy Naruto viszi Sasuket vissza, aztán meg jön az arcon csapás. Senki nem mondhatja ezek után, hogy nem tartotta meg Naruto az ígéretét. Még egy bűnbánó Sasuke szemet a jelenetbe, és mondjuk, itt próbálná meg a fentebb említett életbe való visszahozatalt Narutoval.

Persze egy alapos verekedést, mély eszmecseréket, egyéb fordulatokat, stb. még továbbra is várok a mostani állás és a vége között, én csak egy számomra szimpatikus véget vázoltam fel. Ja és a kettejük csatája alatt, előjöhetne Sasuke másik szemében is a rinnegan-sharingan kombó, mert nekem nagyon nem tetszik ez a felemás szem Sasukenél, illetve egy újabb visszautalás lehetne a korábbi Végzet völgyés csatájukra (ott lett mindkét szeme 3 pontos sharingan Sasukenak, ha jól emlékszem). Aztán meg jól megvakulhat mindkettőre, ha-ha.

Soraim zárásaként, pedig engedjetek, hogy elindítsak egy mocskosan nagy flamewart, mert NARUTO ÉS HINATA MINDÖRÖKKÉ!!!! Nevet Remélem, elhívja végre randizni Hinatat Naruto, mondjuk rögtön azután, hogy kapott még egy évet élni.  ( https://www.youtube.com/watch?v=_QyYaPWasos )
Bárminemű logikai bukfenc esetén, pedig csak annyit, hogy k*pjátok be, nem érdekel. Egyszerűen tévedhetetlen vagyok. Csatoltam is egy példányt eme gyöngyszemről Kishinek.:>
Megvolt az éves hozzászólásom. Köszönöm.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 02, 21:32:06 írta Ervdo » Naplózva

Bankai: PoloSanyi
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #10550 Dátum: 14 okt 02, 21:51:42 »

Következő OFF: Ha Kishi ebből bármit is felhasználna, én ..... szúrom magam.
On: Az érdekelne azért, h pl tényleg megölné-e a Taka tagjait... Juugo-t és Suigetsu-t magukra hagyta, de nem ölte meg, Karinnal majdnem végzett, de túlélte, és azóta Sasuke bocsánatot kért, szal ezzel minden el van felejtve :p Orochmaru meg jelentéktelen, legalábbis most.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Aniwa-kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #10551 Dátum: 14 okt 03, 09:35:24 »

Idézet
1.Nem tudta meggyőzni az apját, hogy mondjon le a suicide ötletéről, s annyi esze nem volt, hogy megfenyegesse őt pl a Susanoo-val.

Ha próbálunk reálisak lenni akkor a valóságban ezzel max azt érte volna el, hogy a klánja ellene fordul és száműzi/megöli. Lehet erős volt, de nem mindenható, mert a történet szerint még ő sem bírta egyedűl leölni a klánját. Taktikailag nem lett volna logikus, mert úgy se ért volna vele semmit és konoha elvesztette volna a beépített emberét

Idézet
2.Annyi esze sem volt, hogy a mészárlást mondjuk egy gyenge no name random missing-nin-nek álcázva kövesse el, melyen eredménye az lett volna, hogy egyrészt maradhatott volna Sasuke-val a faluban, másrészt pedig Sasuke-val levadászta volna az igazi no name random missing-nin-t, így még a "bosszú" rész is kipipálva.
Szintén taktika. A történet szerint ez volt a terv, hogy lemészárolja és beépüljön a világratörő akatsukiba mint beépített ember. Arról nem is beszélve ha logikusan nézzük, szerinted elhitték volna, hogy egy random noname ninja megöli az egyik legerősebb klánt a történetben? EZt max egy ellenséges falu támodásának kéne ákcázni, de abból max egy háború lett volna
Idézet
3.Nem végzett Orochimaru-val, amikor esélye volt, pedig Konoha ellensége volt, ráadásul hogyha már Kakuzu is kinyiffanthatta a társait Hidan előtt, akkor Itachi miért ne? Így viszont Sasuke-t megrontotta Orochimaru (akiről már akkor tudhatta Itachi, hogy Sasuke után fog menni).

Itt lehet én emlékszem rosszul, de nem volt szó róla, hogy elengedte volna, szerintem csak sikerűlt meglógni amit nem tartok kizártnak mert elég szívós egy dög volt

Idézet
Sorolhatnám tovább Itachi további "zseniális" tetteit, de mondjuk inkább azt, hogy egy jószívű Uchiha volt nagy erővel, de már csak a fenti felsorolt három dolog miatt sem lehet őt zseninek mondani.

Ne tedd, gonsolom itt is az "erős vagyok, mindent megoldok" elvedet alkalmaznád, ha mindig működne már madara lenne a világ ura


Idézet
1.Egy olyan ember szájából hangzott el ez mind, aki kb 2-3 órával ezelőttig úgy lesz*rta (elnézész, szebb szóval nem lehet leírni) a világot - és ennek kb 15-20 alkalommal az olvasók és mások tudtára is adta a saját szavaival - miközben mást sem akart, csak bosszút, mert nem tudott mit kezdeni a saját gyűlöletével, akkor most higyem el, hogy hirtelen elkezdte őt érdekelni a világ minden baja és ő akarja mások gyűlöletét a hátán hordani, amikor még a sajátját sem bírja el? Két napig sem bírná ki.

Logikailag ez tényleg baromság, de ha normálisan csinálta volna meg akkor kb az 1500ik manga fejezetnél tartunk amiből 450 annyira lenne izgalmas mint a barátok közt, mert nyomonkövethetnénk sasuka gondolatainak útját amire megmondom őszintén nem vagyok kíváncsi, igen lerendezte "2 óra" alatt, de ne feledd ez egy kitalált történet, ha minden reálisan akarunk nézni Bruce Willis elpatkolt volna a Die Hard 1 első 10 percébe, de megmenti a világot még 5ször Nevet

Idézet
2.Habár fejezet számban kb 60-70 fejezete találhatta ki, de a "manga idő szerint" kb 2 óra alatt alkotta meg eme "grandiózus tervét", mely látszik, hogy annyira előre ki van dolgozva, hogy már azt sem vette számításba, hogy mi van, ha mondjuk betegségben elhunny mondjuk 1-2 éven belül. Valamint azt se felejtsük el, hogy ha minden köteléket elakar vágni, akkor minden nőnemű ismerősével végeznie kell + soha az életben nem lehetnek neki gyerekei - hacsak nem klónozza magát.

Nem kell barátnő a szaporodásgo, genjutsuba ejt egy csajt, az lepetézik a kölköt elveszi a csajt elengedi/megöli, ezt eljátsza háromszor és voálá máris van 3 ifjú uchia, azok csinálnak még 3 kölköt és lesz 13 uchia Nevet
bada bum tiss Nevet
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10552 Dátum: 14 okt 03, 13:05:18 »

Csak megismerte/megtudta, de nem értett meg belőle semmit. Önelégült, arrogáns és hisztis, most duzzog a gyerek.  Azon röhögtem a legnagyobbat, mikor mondta, hogy eggyé akar válni a sötétséggel. Agyilag sikerült is neki.  ikszdé És persze még mindig ott tart, hogy elakarja szakítani a kötelékeket. Mást nem is vártam.  Nem változott semmit Szászke-kún, eddig Konohát akarta lerombolni, most pedig majd mindent. Aztán majd minden tiszta lappal kezdődik előröl.... hát hogyne.  Ott van még az a bosszúvágy, nem tűnt az el teljesen.
Megmondom mi kell neki, egy jó kiadós verés Narancstól.

Egyetértek azzal amit mondasz! Az, hogy meghallgatta az előző kagékat az nem azt jelenti, hogy bármit fel is fogott belőle igazán. Akármilyen komolyan is gondolja itt a dolgait, még mindig csak egy tapasztalatlan hülye gyerek, szóvel egyedül semmire nem fog menni..
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #10553 Dátum: 14 okt 03, 13:26:14 »

Szaszke "terve" most oké, végülis érthető. De. Tkp. most mi a ráknak akar bármit is csinálni? Hiszen szinte az egész világ a Mugen Tsukuyomiban nyaral éppen. Béke van.


Szóval izé... Hát Madara eredeti terve Bejött, pont az van, amit akart, Szászke-kunnak nem is lenne más dolga, csak megakadályozni Narcsiékat a világ "felszabadításában" és kész. Minek ez a sötétséges-gyűlöletes terv? Ha már Naruto nincs, Szaszke Úgyis azt tesz, amit ő akar az emberekkel, nem?
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #10554 Dátum: 14 okt 03, 13:28:05 »

Amúgy ezzel a fejezettel szerintem Sasuke választ is adott hogy mért nem szeretheti viszont Sakurát mert nem alakíthat ki kapcsolatokat! Más szóval miután Naruto egy kis veréssel észhez téríti a kis Sasuket, hogy kapcsolatok kellenek az életbe sajnos, utána szépen Sakura ölébe fog ugrani(de ez attól is függ hogy Sakura megbocsát-e neki, de mivel ez a Naruto univerzum ahol még azt is meglehet bocsátani ha megölték a szüleidet, a barátaidat, és még téged is) ezért egyértelműen egymásban fog kikötni a két szerencsétlen!

De attól függ hogy Sasuke menyire fogja elfogadni a Narutotól kapott verességet!

Más szóval
NaruHina
SasuSaku
Forever
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 03, 13:30:50 írta Mextil General » Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #10555 Dátum: 14 okt 03, 17:20:05 »

Hadd szóljak már közbe.
Bár ez inkább csak kötekedés - a Yin Yang nem a semmiből teremt, konyha nyelven éppen az a lényege ennek a yin-yang jelképnek, hogy egyensúly, körforgás stb. stb.
Szóval ha Naruto teremt valamit, az vagy a természet energiáiból, vagy a saját csakrájából teremtődik, sokszor tárgyakat/elemeket is felhasználva. A saját csakrája meg úgy termelődik, hogy megesz mondjuk egy tál tökfőzeléket, egy tál rament, vagy éppen zenét hallgat és relaxál. Szóval nagyvonalakban a tökfőzelékből nyert energiából nyert csakrából lesz a rasengan.
A másik meg hogy ezt a halottak feltámasztását egyszerűen el kell felejteni. Ez fiataloknak szóló történet és egyáltalán nem etikus, vagy jellemfejlesztő dolog halottakat feltámasztani.
Általában a feltámasztást ki is szokták lőni a történetekből, bár most ott voltak ugye az Edos zombik, meg a nyúlnő. De őket gonoszok élesztették fel, illetve a nyúlon és Madarán kívül a legtöbbjük nyűgként élte meg, hogy felélesztették és nem is voltak "teljesek".
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 03, 17:22:20 írta naspolya » Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10556 Dátum: 14 okt 03, 18:59:55 »

Ez fiataloknak szóló történet és egyáltalán nem etikus, vagy jellemfejlesztő dolog halottakat feltámasztani.
Ezt te hol hallottad, vagy láttad, hogy ez a történet kimondottan a "fiataloknak" szól? Mert én úgy gondolom, hogy ezt minden korosztálynak írják nem csak a "fiataloknak"...

SZERK:
De őket gonoszok élesztették fel, illetve a nyúlon és Madarán kívül a legtöbbjük nyűgként élte meg, hogy felélesztették és nem is voltak "teljesek".
Hát én azért, ha jól emlékszem pár edos eléggé élvezte a dolgot. (Mármint azt a részét, hogy visszajöhettek az élők közé, az már más, hogy az nem tetszett nekik, hogy nemigazán volt szabad akaratuk.)
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 03, 19:06:29 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Ervdo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #10557 Dátum: 14 okt 03, 20:29:59 »


Igazad adok, én sem úgy értettem, hogy nulla energia befektetésről van szó, csak szerencsétlenül ragadtam ki Tobi szava járását emlékezetből (http://www.mangareader.net/93-57473-11/naruto/chapter-510.html ; http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/13). De jól megfogalmaztad azt, amit én nem, fel is jegyeztem egy kis pöttyöt Neked. szólj 100 után mert akkor kapsz egy nagy pöttyöt, ha abból is megvan a száz akkor meg egy kis csillagot, aztán... mindegy is, a vége egy luxus kirándulás lesz egy általad megjelölt ceglédi utcába. Csak győzd kivárni.

A feltámasztósdi véleményeddel nem teljesen értek egyet, mert sok pozitív dolgot is hozzá adott a dolgoknak, ami a fiataloknak is szól (azzal sem értek egyet, hogy főképp nekik (vagy csak nekik) szólna a manga). Azzal viszont határozottan egyetértek, hogy túlzásba vitték a feltámasztásokat, és egyúttal nagyon el is elkönnyelműsködték a dolgokat, ami viszont negatív üzenetet sugároz(hat) a fiatalságnak.
De valahogy én mindig úgy éreztem, hogy valami árán, de Sasuke visszafogja kapni a családját (és nem Edoként:P), de még az se zavarna ha Sasuke családja/klánja vissza, Sasuke meg szépen megy a túlvilágra. Az már megint rossz dolog lenne, ha mindenki visszatérne az életbe, aki meghalt a manga során és happy endo. Sokaknak nem tetszett a Nagatos féle Rinne Tensei is, holott szerintem nagyon jól átgondolta Kishi és nem is vette el a halál súlyát végleg azzal a rinne tensei cuccal, de az előbb említett boldog befejezéssel tényleg agyoncsapná a mangát. Igazából szerintem minden boldog befejezés rossz lenne, ezért is remélem hogy az utolsó fejezetek nem a fiataloknak fog szólni. Muhaha. Én legalábbis így gondolom..

Én csak abból a szempontból akarom ezt, mert, öö..., mert, hmmm... ja igen, mert DRAMA-LAMA NEEDS MORE DRAMA!
http://www.stopthegrbullies.com/wp-content/uploads/2014/01/DramaLlama.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 03, 20:37:31 írta Ervdo » Naplózva

Bankai: PoloSanyi
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10558 Dátum: 14 okt 03, 20:40:52 »

Sokaknak nem tetszett a Nagatos féle Rinne Tensei is, holott szerintem nagyon jól átgondolta Kishi és nem is vette el a halál súlyát végleg azzal a rinne tensei cuccal. Én legalábbis így gondolom..

Pontosan! Akkor vette volna el a súlyát, ha Jiraiya-t is vissza hozta volna vele, de neki valamiért meg kellett halnia. Sír
Mikor bejött ez az egész edo tensei, én végig azt a pillanatot vártam, hogy valamilyen módon Naruto találkozni fog még az öreggel, de sajnos ez nem vált valóra. Szomorú Az egész Naruto sztoriban Jiraiya halála volt számomra a legnagyobb veszteség! Sír
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #10559 Dátum: 14 okt 03, 20:59:06 »

Én azon sem csodálkoznék, ha ebben a harcban, Szászke életét veszítené. Ne legyen teljesen happy end a vége. Valami csavart tegyen már be Kishi bá' a végére.  ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 702 703 [704] 705 706 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!