24 szep 27, 20:16:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 692 693 [694] 695 696 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910182 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10395 Dátum: 14 szep 22, 16:54:38 »

Most kezdtem bele a S375, részbe. És már elhangoztak olyan dolgok, amik erősen utalnak a legutóbbi fejezetre.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/635/13
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/635/14

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/635/15
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/692/13


http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/635/16
Animében így hangzik: "Mivel én nem kötődöm hozzá, objektíven látom a helyzetet"

Kicsit olyan, mintha nem si Sakurának, hanem a rajongóknak mondaná, hogy fanatizmusotok annyira elvakít, hogy úgy sem fogjátok észrevenni és majd jól meglepődtök.


Na igen ebben igazad van,akkor még eszemben is volt,hogy lesz itt még valami Sasukéval,csak azóta elfelejtettem. ikszdé
(*lö nagy SasuSakufan* Főleg a legutóbbi SasuSaku jelenet miatt ._. )

Egy anime movie sosem volt befejezése egy anime TV sorozatnak.Most sem lesz az.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #10396 Dátum: 14 szep 23, 10:42:28 »

Lehet, csak szimplán nem lesz több movie. Ez lesz az utolsó. Nyelvesít Attól még a sztori megy tovább.
Az meg, hogy Sasuke nem lesz hirtelen jófiú, elég egyértelmű volt, legalábbis számomra biztosan.  Shiro én is azokon tűnődtem el, amiket belinkeltél. Gyanús volt végig.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10397 Dátum: 14 szep 23, 16:21:02 »

Lehet, csak szimplán nem lesz több movie. Ez lesz az utolsó. Nyelvesít Attól még a sztori megy tovább.
Az meg, hogy Sasuke nem lesz hirtelen jófiú, elég egyértelmű volt, legalábbis számomra biztosan.  Shiro én is azokon tűnődtem el, amiket belinkeltél. Gyanús volt végig.

Vagy csak VALAKI az utolsó a filmben. Öhm mondjuk Sasuke mint Uchiha? Csak úgy mondom. Nevet A The Last nem feltétlen jelenti azt hogy az utolsó film lesz hosz nem is ezt mondták. Ha ez lenne az utcsó akkor el is mondták volna már rég.
Naplózva

methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #10398 Dátum: 14 szep 23, 16:31:11 »

Szerintem ez lesz az utolsó Naruto film és lehet hogy a part 3 az már másvalakiről fog szólni: a következő generációról, bár nem sok értelmét látnám.
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10399 Dátum: 14 szep 23, 19:11:21 »

Szerintem ez lesz az utolsó Naruto film és lehet hogy a part 3 az már másvalakiről fog szólni: a következő generációról, bár nem sok értelmét látnám.

Ezer millió csillió százalék hogy nem ez lesz az utolsó film. Lásd Dragon Ball. Mai napig jönnek a filmek. Sőt játék is jön idén vagy januárban? Passz. PC-re is nem csak konzolra. Ami egyébként fasza lesz nagyon. Nevet

De ha már Dragon Ball. Rémlik hogy ott is kisgyerekként kezdődött, tök átlagos volt semmi csillagharcosok, majd jött a folytatás, megjöttek azok is. Szóval ezt is lehet folytatni. Méghozzá elég egyszerűen. Naruto utódaival. Mivel a Naruto elég reális oylan téren hogy jól másolja az életet. Tehát olyan dolgok alkotják a fő szálakat amik a való életben is fontosak. Mint pl Naruto álma hogy vezető legyen elismerjék és megváltoztassa a világot békét hozzon. Itt most lehet sikerülni fog neki de a béke sem tarthat örökké sőt fenn kell tartani hisz az emberek mohók és olyan nincs hogy mindenhol béke legyen. Ha lesz is Part3 szerintem Narutoék már nem fogják szerves részét alkotni. Úgy mond ők lesznek az ÚJ LEGENDÁK mint most Rikudou.

Plusz ott van az rejtély hogy mik voltak azok a dimenziók ahova Kaguya teleportált és miért volt mindegyiknél egy vityilló. Nevet Egy shounen műfajt bármeddig lehet húzni. Nevet Ráadásul Kishimoto elég nagy Dragon Ball fanatikus szóval tuti követni fogja a DB példáját.

Az új generációt meg ugye említik is a mozi trailerébe is.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 23, 19:11:56 írta Kuro25 » Naplózva

methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #10400 Dátum: 14 szep 23, 20:34:04 »

Én úgy értettem ezt az utolsót, hogy ami konkrétan róla szólna. 1000 százalékig biztos vagyok benne, hogy lesz több is csak lehet az már nem róla fog szólni, hanem mondjuk a fiáról: "random japán köret"-ről.
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10401 Dátum: 14 szep 24, 12:16:36 »

Ha lesz is Part3 szerintem Narutoék már nem fogják szerves részét alkotni. Úgy mond ők lesznek az ÚJ LEGENDÁK mint most Rikudou.

Most elképzeltem egy olyan jelenetet, ahol valami öregember, akinek esetleg az apja, vagy akár nagyapja részt vett a negyedik nagy ninja háborúban, meséli az unokáinak a két nagy legenda Naruto és Sasuke történetét, hogy milyen erősek voltak stb. a gyerek meg mondja, hogy áh, én ezt nem hiszem el nagyapa.. egy ninja sem lehet olyan erős, ez tényleg csak egy legenda Nevet Mivel, ha úgy nézzük Rikudou Sennin történetére is mondták, hogy nem is létezett igazából. Habár lehet, hogy a kettőjük legendája olyan lesz, amit a Naruto világa sosem felejt el  Pirul
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10402 Dátum: 14 szep 24, 12:56:44 »


Most elképzeltem egy olyan jelenetet, ahol valami öregember, akinek esetleg az apja, vagy akár nagyapja részt vett a negyedik nagy ninja háborúban, meséli az unokáinak a két nagy legenda Naruto és Sasuke történetét, hogy milyen erősek voltak stb. a gyerek meg mondja, hogy áh, én ezt nem hiszem el nagyapa.. egy ninja sem lehet olyan erős, ez tényleg csak egy legenda Nevet Mivel, ha úgy nézzük Rikudou Sennin történetére is mondták, hogy nem is létezett igazából. Habár lehet, hogy a kettőjük legendája olyan lesz, amit a Naruto világa sosem felejt el  Pirul

Ellenzem a part 3 ötletét, de erre a sztorira majdnem elérzékenyültem  Nevet
Lehetne ilyet belevinni, de én inkább a manga végére tenném, olyan felvezetéssel, hogy pár évtized múlva, vagy akármi. Szép lenne.
Amúgy nagyon régen volt már, hogy ennyire vártam a mangát. Kár, hogy valószínűleg csak holnap jön.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #10403 Dátum: 14 szep 24, 16:32:17 »

Az lenne nagyon fájdalmas, ha mondjuk a folytatás Naruto dédunokájáról szólna, aki lány és szakasztott úgy fest, mint a Sexy Jutsu. Nevet Na jó, ez nem ide való téma, bocsi...
Mangaaa... hiányolom. Szomorú Szomorú Remélem most többet megtudunk Sasuke kedves kis terveiről. ^^ Jó lenne, ha felébresztenék az alvó emberkéket, kellene némi izgalom. Bár erre most biztos nem kerül sor.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10404 Dátum: 14 szep 24, 19:13:20 »

Mikor lesz végre manga?  >.<#
Múlt héten sem volt,ugye?Vagy az azelőtt volt?...
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10405 Dátum: 14 szep 24, 22:19:12 »

Mikor lesz végre manga?  >.<#
Múlt héten sem volt,ugye?Vagy az azelőtt volt?...

Ha mindig tudni akarod, hogy az aktuális manga mikor jön ki, menj erre a linkre http://www.mangapanda.com/naruto/693/
Fogja írni, hogy még nem jelent meg, de ha akarod írd le az e-mail címedet, és ha van okos telefonod, és azon internetelérésed, akkor kapod e-mailben az értesítőt, ha kijött a manga persze angolul.. (De ha már angolul kintvan, szinte biztos, hogy aznap kijön magyarul, hála a Naruto-kun szorgos dolgozóinak  Nevet)
Remélem segítettem! Nevet
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #10406 Dátum: 14 szep 25, 10:40:34 »

http://www.mangapanda.com/naruto/693
Nem kell türelmetlenkedni. Nyelvesít
Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10407 Dátum: 14 szep 25, 10:55:16 »

Jól van, elég lesz már a felvezetőkből, Naruto győz, és közben elmagyarázza majd Sasukénak, hogy "csak". Vége.

Szegény Sakura, teljesen felesleges volt a mangában végig Nevet
(na jó, még lehet, hogy feltámasztja a halott Narutót vagy Sasukét)
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 25, 10:59:46 írta Életunt Cápa » Naplózva

naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #10408 Dátum: 14 szep 25, 11:01:57 »

Sakura egyáltalán nem volt felesleges (igaz sokat rinyált meg sirt) , de valamilyen szinten motiválta Narutot, hogy fejlődjön, de természetesen Sasuke volt a fő motivátor.....a részről annyit, hogy töltelék rész volt számomra, túl sokat pofáznak mindenki tudja, hogy Sasuke megszálottan csak az ő igazát tartja igaznak.....pofázhattak volna kevesebbet is  Szomorú
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #10409 Dátum: 14 szep 25, 11:16:32 »

Sasuke, kedvesem, tőled nem is vártam mást.  Pirul Nyelvesít Sakurát egy kicsit sajnálom azért. Rémes lehet, ha az utolsó remény is szertefoszlik, hogy esetleg viszontszerethetnek. Van egy olyan érzésem, hogy SasuSaku már esélytelen, nem mintha eddig lett volna rá sansz, sorry. Naruto nem reagálta annyira túl a dolgot, ha mondjuk pár éve látta volna Sasukét ezt tenni Sakurával, gondolkodás nélkül szét akarta volna kapni...  Azóta érettebb módon kezeli a helyzetet, pláne, hogy jelen pillanatban csak úgy nekiesni Sasukénak....Kakashi hegyi beszédének nem sok értelme volt, tudhatta volna, hogy 0 hatást ér el vele. Egyébként ez már tényleg csak időhúzás. Akció kellene!

Sasuke meg a hokage elképzelése. Szerintem eléggé szánalmas már, hogy kb. semmit sem fogott fel Itachi szavaiból. Mintha nem is léteznének... Pedig Itachi egy fantasztikus karakter volt. Egy igazi zseni, kötelességtudó shinobi és szerető báty. Lehangoló, hogy az öccse ennyire elvakult és őrült.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 25, 11:18:00 írta Luna-san » Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Oldalak: 1 ... 692 693 [694] 695 696 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!