24 szep 28, 23:30:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 687 688 [689] 690 691 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1911940 alkalommal)
0 Felhasználó és 118 vendég van a témában
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #10320 Dátum: 14 szep 11, 22:14:20 »

Mach5: Szerintem azért lenne tőle ez gyávaság, mert ugyebár rendet akar teremteni. Ha már ilyet akar csinálni, akkor legyen hozzá elég tökös hogy szemtől szembe áll ki a kagekkal. Igen taktika csak hát gyáva és egyben eléggé egyszerű szinte már kicsinyes taktika.

Szerintem Naruto jó szépen elveri majd sasuke piciny, de tényleg nagyon piciny pofiját, jobbelátásra bírja és lőm happy End Nevet

A Bijukat Naruto nem fogja hagyni, hogy elpusztítsa, inkább magába zárja ( kivétel a 8 farkút) mintsem hogy hagyja őket el pusztulni.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #10321 Dátum: 14 szep 11, 22:17:01 »

Szellem Lovas szerintem gyávaság az teljesen mást jelent mint amit sasuke csinál.. Attól mert nem megy a biztos halálba (mert ugyebár egész világ ellen nem lenne esélye ezt ő is tudja) attól még nem azt jelenti, hogy gyáva csak, hogy megfontolt. Sőt azt se nevezném gyávaságnak, hogy egymaga szembeszállt most 9bijuu ellen és most narutoék ellen is.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10322 Dátum: 14 szep 11, 22:27:39 »

Mach5: Szerintem azért lenne tőle ez gyávaság, mert ugyebár rendet akar teremteni. Ha már ilyet akar csinálni, akkor legyen hozzá elég tökös hogy szemtől szembe áll ki a kagekkal. Igen taktika csak hát gyáva és egyben eléggé egyszerű szinte már kicsinyes taktika.
Shinobikról beszélünk. Ha azt vesszük az egész shinobi harcmodor gyávaság mivel hátba támadnak lesből. A saját érdekei szerint ez a leglogikusabb lépés, ami a bukás legkisebb kockázatával jár.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10323 Dátum: 14 szep 11, 22:49:12 »

A ninjákat nem lehet gyávasággal vádolni. Számukra a kitűzött cél volt az elsődleges és minden más háttérbe szorul. Ennek eléréséhez pedig ez a fajta harcmodor vezetett legkönnyebben eredményre és nem a páncélba és kardcsörgetéssel való közeledés. Szóval nem azért használnak ilyen harcmodort mert gyávák lennének hanem mert ez az út vezet a legkönnyebben a céljának eléréséhez és ez mindenek felett való.
Naplózva
Kota
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


The Wizard


« Válasz #10324 Dátum: 14 szep 12, 02:15:19 »

Idézet
Viszont nekem az a sanda gyanúm hogy Sasuke tudja hogy semmi esélye hogy éljen a normális világban ezért csinálja ezt mivel tudja hogy egyikük meg fog halni és az nem Naruto lesz (pedig most Naruto jóval gyengébb), szóval szerintem arra játszik hogy ő is így vessen véget az egésznek. Az igazi célja szerintem az Uchihák teljes kiirtása. Ergo meg akarja magát öletni Narutoval.

Ezt még dijaznám is Nevet  Logikusan is hangzik hisz el akarja törölni a sötétséget és ha úgy nézük akkor már csak ő az egyetlen aki megbocsáthatatlan bűnöket követett el a múltban így mondhatni hogy ő az utolsó igazi "sötét" karakter a mangában.
(Code Geass / Star Wars Effektus Nevet )
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #10325 Dátum: 14 szep 12, 05:21:46 »

Én ezt az egészet nem kommentálnám. Kiszámítható volt, s erőltetetten lett megoldva. Az Öreg pedig egyre szánalmasabbnak tűnik a szememben. Nem elég karakteres és olyan semmitmondó - egyelőre kb szó szerint. Kaguya behozatala pedig még ennél is nagyobb baromság volt.

 Mindenesetre egy kérdés: mi lett fehér zetsuval és spirállal? Nevet eléggé
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #10326 Dátum: 14 szep 12, 05:48:21 »

Idézet
Mindenesetre nem igazán lepődtem Meg Sasuke reakcióján, bár kissé durva, hogy az 5 kageval így akarna végezni, számomra legalábbis, kissé gyávaságnak tűnik.

Szerintem nem gyávaság, mert így nem kell 5kage+Naruto ellen harcolnia csak Naruto ellen. Inkább taktikának nevezném, ráadásul, ha az 5 kage kikerül a genjutsu alól akkor már mindenki kikerül, ergo. Sasuke mehetne egymaga a világ ellen mert ott lenne az 5kage+segítők+Narutoék.

Igaziból nem nevezném taktikának sem, mivel Sasuke nem igazán tudott se Fekete Zetsu-ról, sem pedig Kaguya-ról amikor oda ment a csatatérre, azt meg kötve hiszem, hogy kiszámolta volna, hogy meg is halhat Madara ellen vagy hogy már ellesz lőve a MT.

Szimplán 5 perc alatt kitalálta Sasuke, hogy most megint tesz valamit, amivel a figyelem központjába kerül, mert unatkozik, s a régi gyerekkori álma már nem elég cool többé.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #10327 Dátum: 14 szep 12, 08:44:41 »

Idézet
Igaziból nem nevezném taktikának sem, mivel Sasuke nem igazán tudott se Fekete Zetsu-ról, sem pedig Kaguya-ról amikor oda ment a csatatérre, azt meg kötve hiszem, hogy kiszámolta volna, hogy meg is halhat Madara ellen vagy hogy már ellesz lőve a MT.

Én nem azt mondtam, hogy már elejétől kezdve ezt eltervezte, hanem azt, hogy mióta legyőzték a kaguyat. Választhatott Sasuke, hogy most akkor harcol az egész világ ellen, vagy narutoék ellen és az 5kaget így van esélye legyőzni, mert, ha egész világ ellen kéne harcolnia abba belebukna és ezt ő is tudja.
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #10328 Dátum: 14 szep 12, 10:41:36 »

Ezzel a Code Geass effektus elmélettel részben egyet tudok érteni. Ez a Naruto világa, bár a komolyság a One Piece felett áll, meg sem közeliti a Code Geass vagy akár a Hunter x Hunter világát, stb.. Arra gondolok itt, hogy más mangákba/animékbe egyet értenék azzal amit Sasuke csinálni akar, hisz ez egyszerű módja a dolgok megváltoztatásának. Azonban egy világban, ahol működik a talk no jutsu, és minden gyilkos érzelementes shinobiról kiderült hogy valójában a szíve mélyén Marichuy (kivéve Kisame, ő volt a elgjobb *.*) nincs értelme az egésznek. Ha Sasuke nem akar forradalmat, akkor is az lesz, hisz nagy változások jönnek. Ezért gondolom én is úgy, hogy meg akarja magát öletni. De nem hiszem hogy így van. Szerintem is csak a dolgok erőltetése.
Naplózva
justafan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #10329 Dátum: 14 szep 12, 15:45:33 »

Lenne pár kérdésem:
Miért nem zárta el Sasuke Kaguyát, ha tudta használni egyedül is a chibaku tensei?
A  kyuubi, hogy kérhetett segítséget, ha genjutsu alatt van?
Ha, Naruto eddig a bijuuk erejét használta és azért bírta szusszal, akkor az hogy van, hogy ha már nem használja még talpon van, sőt kifejezetten jó állapotban van?
Naruto az apjától milyen ajándékot kapott?
Sasuke, hogy akarja megölni az 5 kagét, ha nem tudja melyik gumóban vannak(tudtommal nem sensor típus)?
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #10330 Dátum: 14 szep 12, 16:13:59 »

Lenne pár kérdésem:
Miért nem zárta el Sasuke Kaguyát, ha tudta használni egyedül is a chibaku tensei?
A  kyuubi, hogy kérhetett segítséget, ha genjutsu alatt van?
Ha, Naruto eddig a bijuuk erejét használta és azért bírta szusszal, akkor az hogy van, hogy ha már nem használja még talpon van, sőt kifejezetten jó állapotban van?
Naruto az apjától milyen ajándékot kapott?
Sasuke, hogy akarja megölni az 5 kagét, ha nem tudja melyik gumóban vannak(tudtommal nem sensor típus)?

Mert ahhoz egy speciális Chibaka Tensei kellett!
Volt még elég akarat ereje!
Mert ő a főszereplő, amúgy nem tudom hogy mért ne maradhatott volna talpon ezek után!
Kyubit kapott Minatotol + szeretett  Nevet!
Sharingan feltudja ismerni a csakrát, és szerintem neki is lehet valamilyen érzékelő képessége!
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 12, 16:17:17 írta Mextil General » Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #10331 Dátum: 14 szep 12, 17:40:24 »

Csak lesz Naruto vs Sasuke harc. Akkor mégsincs itt a vég.
Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #10332 Dátum: 14 szep 12, 17:56:55 »

Ha, Naruto eddig a bijuuk erejét használta és azért bírta szusszal, akkor az hogy van, hogy ha már nem használja még talpon van, sőt kifejezetten jó állapotban van?
Csak akkor dőlt ki mikor Kurama átvette a teste felet az irányítást de csak azért mert megterhelő volt a neki .Még a Part 1-ben magyarázták el .
Most azért nem dőlt ki mert saját akaratukból adták át a biyuuk a chakrájukat Narutonak így nem volt megterhelő .
A Kérdés hogy fog egyesülni a két Kurama .
Naplózva
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #10333 Dátum: 14 szep 12, 21:15:15 »

Szerintem megkaptuk az új főgonoszt, aki végülis nem is új, benne volt a levegőben. Ismerjük is, célja is van talán még bandája is Orochimaru személyében.
Nem hiszem, hogy most meg lesz a végső harc, elvégre most kimerültek.
Egy kis csihi-puhi, kimerülés kageölés aztán az Uchiha meglép hónaalatt a bijuukkal és lehet üldözni.
Kis pihenés, új kage kinevezések, új csapatok vegyesen az öt faluból, harc a bijuukért és a végén leszámolás Sasuke és Naruto között.

Naplózva
HermeSZ
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #10334 Dátum: 14 szep 12, 22:23:57 »

Nem is értem ezt az egészet : eddig velük most meg ellenük?  Gondolkozik
mi ez az egész?

Az,  hogy valahogy muszáj beleerőltetni a végébe még egy Naruto-Sasuke harcot. Ennyi.
Pedig én reménykedtem benne, hogy valami más lesz, de hát csalódnom kellett. Nem azt mondom hogy happy end, mindenki felkel, boldogan ének amíg meg nem halnak. De hát akkor is, ennél lehetett volna valami kreatívabb dolog. Végre legyőznek mindenkit, erre most "megölöm az összes kage-t". Mert most hirtelen már ezt találom a legnagyobb gondnak... Teljesen logikátlan hülyeség, már bocsánat. Remélem harc közben jön még egy eddig ismeretlen Sharingan/Rinnegan képesség, meg minimum egy új Rasengan.

Sasuke-nak eddig is az volt a terve, hogy végez a kagékkal és őket okolta a mostani helyzetért, teljesen logikus a lépése...
egy új világrendet akar alkotni, ezt a célját is régebb óta tudjuk. Mi ebbe a hülyeség?

Részemről teljesen zseniális a történet, ebből a forradalmi dologból lehet végtelen kifejlet.
Ha csak a magyar történelmet nézzük, pl a 48-ast, azt 1 év alatt verték le, de ha az 56-ost akkor azt meg 13 nap alatt.
Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy Kishi elintézheti gyorsan, de akár húzhatja is a történetet vele.

Én az utóbbiban reménykedek, imádom a Narutót, kedvenc mangám. Valamint végre "földhöz ragadtabb" a sztori, semmi repülő nyuszi nincs, csak egy régóta várt Naruto vs. Sasuke harc megspékelve egy remek folytatási lehetőséggel.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 687 688 [689] 690 691 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!