24 máj 23, 15:02:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 674 675 [676] 677 678 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1742714 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10125 Dátum: 14 aug 30, 20:53:53 »

Még egy nagy kérdés nyitva maradt.
Ugye anno Rikoudo és Hamura együtt zárták el Kaguyát, most meg hamura Kaguya oldalán állt és nem tudjuk miért álltaz ő oldalán ha anno ő is hozzájárult az elzárásához. Ez még egy nyitott kérdés.  Gondolkozik

Hamura benne se volt a háborúban sőt a történetben sem. Csak flashbackben. Szerintem te is kevered Fekete Zetsuval. De Zetsu is megmondta hogy ő nem Hamura hanem akkor született mikor elzárták Kaguyát ergo Kaguya/Juubi végterméke.

Szerintem nem állt az oldalán Hamura! De én csak azt nem tom elfogadni hogy ennek a pecsételő jutsunak nincs semmi ára se, mert legalább akkor egyikük meghalhatott volna utána (pl Sasuke) és így meg is tudtuk volna hogy mi lett Hamurával! Amúgy szerintem a hyugáknak ő volt az őse!

És egy kérdés még! A hyugák amúgy házasodhatnak klánon kívüli személlyel vagy nem? Mert erre kíváncsi vagyok!

Miért lett volna ára? Kölcsönkapott erő volt és egy pecsételés csak mint ami az edo-k ellen is volt csak 1000-szer erősebb.
Hamura valszeg szórta a magvait hisz hyuga alapítója és először tuti sima emberrel volt mert csak neki volt bykuganja de utána már lehet nem keveredhettek mert felhígulna a vér ezért utálta egymást anno a két klán is asszem.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 30, 21:00:56 írta Kuro25 » Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #10126 Dátum: 14 aug 30, 21:06:56 »

végre sikerült elolvasnom. elég langyi befejezés, de pont ideje volt.
Kishi tökéletesen demonstrálta, hogy nem az határozza meg egy mű élvezhetőségét, vagy "epic"ségét, hogy hány ezer éves a főgonosz, vagy hogy hány ezerszer erősebb az 5 főszereplő a másik 500nál.

Bár lehet, hogy ha kisiskolásként olvasom, kilóra megvett volna ezzel az "ááá de erős, elpöckölte azt, aki tíz fejezettel  ezelőtt kinevette azt, akiről tudjuk, hogy rohadt gyors és erős" típusú erőskálázással és én lettem volna az egyik Madara vagy Kaguya fanboy, (nem, nem vagyok az, az avatarom csak poénból van kinn) aki még mindig komolyan veszi a mangát és lelkesen próbál mindenre logikai magyarázatot találni.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 30, 21:07:53 írta nclearu » Naplózva

LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #10127 Dátum: 14 aug 30, 22:26:11 »

Zetsu is megmondta hogy ő nem Hamura hanem akkor született mikor elzárták Kaguyát ergo Kaguya/Juubi végterméke.
Mi rá a biztosíték, hogy nem történik meg még egyszer?! ikszdé

Szerintem még nincs vége, túl happy lenne, ha így megúszták volna, mármint ki se fáradtak(nem látszik rajtuk) Naruto is már ünnepelni akar, ilyenkor szokott lenni valami fordulat.
Ha ez volt a finálé az olyan lenne, mintha egy vulkán nem kitörne, hanem csak kifolyna Szomorú
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10128 Dátum: 14 aug 30, 22:50:10 »

Nem értelek. Kaguyát elzárták és maga kijelentette, hogy megint legyőzték őt. Zetsu is elmondta, hogy most addig nem tud semmit tenni amíg Kagulyát megint ki nem szabadítják. Hagaromo szintén kijelentette, hogy sikeres volt az elzárás. Szóval a történet ezen része jelenleg befejeződött. Ez persze nem zárja ki, hogy valaha vissza nem hozza valaki Kaguyát de alighanem egy jó ideig erre nem kerülhet sor, amíg az emberek emlékezetéből ez az incidens ki nem kopik és nem születik megint olyan aki képes lehet megidézni őt.
Naplózva
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #10129 Dátum: 14 aug 30, 22:56:31 »

Szerintem se Kaguya se Zetsu nem fog visszatérni már, mert hát Kaguya le van pecsételve, Zetsu pedig nem tud egyedül dimenziók között ugrálni, így ergo marad abban a dimenzióban.
De javítsatok ki ha tévednék.
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #10130 Dátum: 14 aug 30, 23:08:04 »

Én arra gondoltam, hogy a pecsételést követően létrejön egy másik Zetsu lásd az előző pecsételés következményét.
De csak poénnak szántam Nevet
Naplózva
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #10131 Dátum: 14 szep 01, 09:59:34 »

Nekem is van hiányérzetem. A manga elég sok szempontból végletekig kidolgozott. Erre pont a fő gonoszról, a történet tulajdonképpeni indítójáról, mozgatójáról nem tudunk kvázi semmit sem. Mi volt a tényleges célja, minek kellett neik az a sok chakra. Itt a kell és kész nem igazán kielégítő. A történet is csak úgy lenne kerek, ha a másik tesó sorsa is tisztázódna és még sorolhatnám...
Tulajdonképpen Naruto olyan mint a majmok bolygója a sztori-t a közepén kezdi elmesélni Kishi és ahogy halad előre a story úgy tudunk meg a múltról mindent, azaz jó lenne....

A manga összetettségéhez képest ez tényleg egy egyszerű befejezés. Én is úgy gondolom/szeretném, hogy lesz itt/lennie kell még csavarnak....
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10132 Dátum: 14 szep 01, 11:21:10 »

Csavar mindenképpen szükséges és biztosan lesz is benne. A magam véleménye szerint számomra az lenne az ideális lezárás ha Hagoromo "lenyúlná" a chakrát és alapvetően eltűnne ebből a világból. Persze nem úgy mint Kaguya szerette volna. Sok minden megváltozna ettől és elérhetnék azt, hogy aki igazán hatalomra akar kerülni annak sokkal nehezebb dolga lenne.
Naplózva
virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #10133 Dátum: 14 szep 01, 14:03:15 »

Szerintem Hogoromo nem veszi el a csakrát mert akkor nem lehetne majd ninshut használni, valószínűleg most is kifogja választani hogy melyik "gyermeke" viszi tovább a vallását és annak átadja a tudását, a másik meg lesz a hokage, vagy nem.Ha meg elvenné a csakrát  avval csak egy dolgot érne el a világával, hogy a technika fejlődése jobban beindulna ezért inkább megérdemelne szerintem még egy próbát a ninshu. Én azt feltételezem, hogy most Sasuke lesz a vallási vezető mert azt mondta Hogoromo, hogy Sasuke kapja most a "többet", és nem feltételezem hogy, a rinnegan töle van hanem a hasi dns + FMS kombinációbó mert meg lett magyarázva, hogy madara  miként ébresztette fel a rinnegánt.

Az igazi trollság az lenne már ebben a mangánban, ha az új ellenfelek a hyugák lennének és ezáltal lenne behozva a történetbe hamura.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 01, 14:12:54 írta virgitto » Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10134 Dátum: 14 szep 01, 14:11:46 »

Nem azt mondta, hogy többet ad neki. Annyit mondott, hogy tanult belőle, hogy a múltban Ashurának adott mindent, így most megossza kettejük között. Ennyit mondott.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #10135 Dátum: 14 szep 01, 16:10:49 »

Szerintem Hogoromo nem veszi el a csakrát mert akkor nem lehetne majd ninshut használni, valószínűleg most is kifogja választani hogy melyik "gyermeke" viszi tovább a vallását és annak átadja a tudását, a másik meg lesz a hokage, vagy nem.Ha meg elvenné a csakrát  avval csak egy dolgot érne el a világával, hogy a technika fejlődése jobban beindulna ezért inkább megérdemelne szerintem még egy próbát a ninshu. Én azt feltételezem, hogy most Sasuke lesz a vallási vezető mert azt mondta Hogoromo, hogy Sasuke kapja most a "többet", és nem feltételezem hogy, a rinnegan töle van hanem a hasi dns + FMS kombinációbó mert meg lett magyarázva, hogy madara  miként ébresztette fel a rinnegánt.

Az igazi trollság az lenne már ebben a mangánban, ha az új ellenfelek a hyugák lennének és ezáltal lenne behozva a történetbe hamura.
Hmm... Szerintem ezt át kéne gondolnod mégegyszer.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10136 Dátum: 14 szep 01, 19:11:39 »

Nekem is van hiányérzetem. A manga elég sok szempontból végletekig kidolgozott. Erre pont a fő gonoszról, a történet tulajdonképpeni indítójáról, mozgatójáról nem tudunk kvázi semmit sem. Mi volt a tényleges célja, minek kellett neik az a sok chakra. Itt a kell és kész nem igazán kielégítő. A történet is csak úgy lenne kerek, ha a másik tesó sorsa is tisztázódna és még sorolhatnám...
Tulajdonképpen Naruto olyan mint a majmok bolygója a sztori-t a közepén kezdi elmesélni Kishi és ahogy halad előre a story úgy tudunk meg a múltról mindent, azaz jó lenne....

A manga összetettségéhez képest ez tényleg egy egyszerű befejezés. Én is úgy gondolom/szeretném, hogy lesz itt/lennie kell még csavarnak....

Őőő mi? Nevet

Az igazi fő ellenség az Madara. Kaguya csak jött látott alig beszélt és el is köszönt. Sőt ha jobban belegondolok akkor az igazi fő ellenség az Fekete Zetsu mert végül is ő irányított mindenkit. És hát róla mindent tudunk amit kell legalábbis azokat mindenképp amiket te hiányoltál.

Sokan félreértik ahogy látom de Kaguya egyáltalán nem volt "ellenség" a szó szoros értelmében. Ő csak egy gyenge nő volt aki megette az "almát" hogy véget vessen a háborúnak és az erő elvette az eszét. Ezért is volt az hogy Kaguyát simán irányítani tudta Zetsu is mert Kaguya csak egy "gyenge" nő. Nem fizikailag persze. ^^

Szerintem azt meg felejtsük el hogy Rikudou bármi rosszat is fog cselekedni mert nem fog, Kishi alapján rombolná szét a Naruto eddig felállított történelmét.

Szerintem is hasonló dolgok fognak következni mint amit az előttem szóló is írt hogy ezúttal megossza a felelősséget a két majom közt. Tárgyalnak egy kicsit azt mindenki elköszön és megy az útjára.
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #10137 Dátum: 14 szep 02, 19:38:03 »




Szerintem is hasonló dolgok fognak következni mint amit az előttem szóló is írt hogy ezúttal megossza a felelősséget a két majom közt. Tárgyalnak egy kicsit azt mindenki elköszön és megy az útjára.

De az is egy megoldás, ha elvenné végleg a chakrát, hiszen ha úgy vesszük xy generációnk keresztül megvoltak a bizonyos jó fiúk és rossz fiúk, Hagaromo fiai, aztán xy majd később Nadara és Hashirama majd Naruto és Sasuke.

A leghelyesebb döntés az lenne ha elvenné a chakrát. Bár ezt én magam sem akarnám, de mindezek után ha tegyük fel, most mindkettőben benne hagyja az erőt vagyis a ninshuut hát akkor jön a laikus kérdés. Hány évszázad kellene ahhoz hogy valaki ismét felvállalja majd a gonosz szerepét, mert ügye tökéletes béke nincsen, ha van chakra ha nincs. Ezt a mai világból is megfigyelhetjük.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #10138 Dátum: 14 szep 02, 20:01:34 »

Szerintem chakra nélkül is simán tudnák öldökölni egymást ha épen úgy akarnák. Egyik megoldás sem jó, tökéletes béke nem létezik. Ha békét akarnának akkor még mindig a MT lenne a legjobb megoldás.
Naplózva

Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #10139 Dátum: 14 szep 02, 21:18:06 »

Béke sosem lesz hisz mindig van olyan aki többet akar a másiknál. Az hogy elvenné a chakrát nem hinném, azért ezt csak nem mernék meglépni, hisz ugyebár az egész Narutonak a lényegét rombolná le. De azért én is remélem, hogy valami csavar lesz benne, mert így azért nekem legalább is kissé puhácska befejezés lett.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 674 675 [676] 677 678 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!