24 jún 06, 14:27:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 621 622 [623] 624 625 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1776651 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Izeke94
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



« Válasz #9330 Dátum: 14 jún 10, 19:33:14 »

Ti most komolyan azon vagytok fennakadva, hogy Kaguya ufó szarvai miatt. Erről miért nem vitatkoztatok kakozou, deidara, kisame részeknél, mert azél nekik is vannak nem épp emberi tulajdonságaik

Egyetértek, az egész Akatsukit előlehet venni, hogy mennyire nem e világi tulajdonságokkal rendelkeznek:
Kisame konkrétan egy hibrid, félig cápa, félig ember.
Sasori meg még elvetemültebb volt, mint bármely más bábhasználó: az egész teste egy nagy báb volt és egy pohárnyi emberi része volt kb.
Deidara kezein meg szájak nőttek, amik az agyagot kicsit megdolgozták, hogy robbanjon, illetve a mellkasa baloldalán is virított egy mosoly.
Kakuzu meg szíveket lopott, hogy meghosszabítsa az életét, illetve a szövetei is birtokba tudták venni a szíveket és önálló életet tudtak élni.
Hidan meg egy olyan vallást gyakorolt, aminek köszönhetően halhatatlan, ellene is csak az ér valamit, ha felgyújtod és hagyod szénné égni (inkább porrá, mert még a végén a szén elkezd pofázni neked, hogy így Jashin-sama, úgy Jashin-sama [bár Hidan nem a külseje miatt volt HÚHA, de szerintem ő sem maradhat ki a sorból, főleg nem azok után, mikor a bőre megváltozik a Jutsuja használata során]).

Lehet kiakadni Kaguya szarvain, de jelenleg ipari tanuló az Akatsukihoz képest, ahol még embertelenebb tagok voltak, mint ő.
Na igen, vagy Orochimaru, ... anno mai napig nem értem hogy akkor ő most rendesen kigyó vagy ember v wtf? Meg minek kellett neki 50 másik test, anno Jiraya meg Tsunade jobb állapotban volt mint ő , Orochimaru meg Shippuuden elején végigbetegeskedte, többek között emiatt is vesztett Sasuke ellen.
Naplózva
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9331 Dátum: 14 jún 10, 20:58:11 »

Ti most komolyan azon vagytok fennakadva, hogy Kaguya ufó szarvai miatt. Erről miért nem vitatkoztatok kakozou, deidara, kisame részeknél, mert azél nekik is vannak nem épp emberi tulajdonságaik

Egyetértek, az egész Akatsukit előlehet venni, hogy mennyire nem e világi tulajdonságokkal rendelkeznek:
Kisame konkrétan egy hibrid, félig cápa, félig ember.
Sasori meg még elvetemültebb volt, mint bármely más bábhasználó: az egész teste egy nagy báb volt és egy pohárnyi emberi része volt kb.
Deidara kezein meg szájak nőttek, amik az agyagot kicsit megdolgozták, hogy robbanjon, illetve a mellkasa baloldalán is virított egy mosoly.
Kakuzu meg szíveket lopott, hogy meghosszabítsa az életét, illetve a szövetei is birtokba tudták venni a szíveket és önálló életet tudtak élni.
Hidan meg egy olyan vallást gyakorolt, aminek köszönhetően halhatatlan, ellene is csak az ér valamit, ha felgyújtod és hagyod szénné égni (inkább porrá, mert még a végén a szén elkezd pofázni neked, hogy így Jashin-sama, úgy Jashin-sama [bár Hidan nem a külseje miatt volt HÚHA, de szerintem ő sem maradhat ki a sorból, főleg nem azok után, mikor a bőre megváltozik a Jutsuja használata során]).

Lehet kiakadni Kaguya szarvain, de jelenleg ipari tanuló az Akatsukihoz képest, ahol még embertelenebb tagok voltak, mint ő.
Na igen, vagy Orochimaru, ... anno mai napig nem értem hogy akkor ő most rendesen kigyó vagy ember v wtf? Meg minek kellett neki 50 másik test, anno Jiraya meg Tsunade jobb állapotban volt mint ő , Orochimaru meg Shippuuden elején végigbetegeskedte, többek között emiatt is vesztett Sasuke ellen.

Hát ja, ahogy ő is cserélgeti a gazdatesteit, az se egy olyan eljárás, amit bármely ember megtudna tenni.
Naplózva
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9332 Dátum: 14 jún 10, 21:06:25 »

sztem ezeken nem kell meglepődnünk,elvégre a Naruto világában az emberek tüzet,vizet fújnak,vízen járnak.

De a legfurcsább szerzet mégiscsak Zetsu,nem csak külsőre,hanem a kannibál életmódja miatt.

A Zetsuknak nem kell táplálkozniuk (lsd.: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/603/3), mivel a Gedou Mazou-ból készültek, kannibalizmusról szó sincsen.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #9333 Dátum: 14 jún 10, 22:10:26 »

Én nem igazán értem Kaguya miért akar faember hadsereget. Nem nagyon szeretheti a fákat, hiszen a szent fától is lopott és ezzel felbosszantotta:D Na meg ki ellen háborúzik ha egyszer mindenki zetsu lesz?
Azt sem értem, hogy sikerült az irányítása alá vonni a zetsukat, amikor Madara teremtette őket. Ő évszázadokkal korábban meghalt.
Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #9334 Dátum: 14 jún 11, 06:21:13 »

Így szép a reggel: http://www.mangapanda.com/naruto/680

Mi van az utolsó kockán? Csak egy bumm? Vagy Kaguya beleesett a lávába?

Remélem Kaguyának lesz valami konkrétabb motivációja, mert most csak egy agyatlan zombinak tűnik. Lehet, hogy tényleg földönkívüli (vagy másik dimenzióból jött), mert valahogy hiányzik belőle bármi emberi.

Talán a kagék a tudásukkal (különösen a "professzorra" számítok) tudnak valamit segíteni.

Sasuke meg még mindig pöcs.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 11, 06:36:09 írta Életunt Cápa » Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #9335 Dátum: 14 jún 11, 06:34:16 »

Hát ez nem volt valami sok... :S
Ez a kaguya szál erőltetett nagyon. Ha minden élőlényből zetsut csinál, akkor mi ellen fog harcolni velük? Egy mozdulattal képes átváltoztatni a környezetet, de senbonokkal támad... komolyan? Minato meg biztos nagyon hasznos lesz karok nélkül. Komolyan olyan a hangulat, mint a gyalog galoppban a sötét lovagos jelenet. Kb annyira nevetséges is.
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #9336 Dátum: 14 jún 11, 06:46:32 »

Vontatottan halad a harc, gondolom, h húzza a mangaka a történetet... Azt sem tudom, h a Kage-k mit tudnának tenni, ha egyszer megérkeznek. Túl sokat nem... Viszont, Minato karját, Naruto vissza tudná növeszteni, sztem. Annak ellenére, h edo-s, ha Kakashi szemét visszanövesztette... Nevet

Sasuke meg egy picikét eltúlozza a dolgot. Ha le is győznék Kaguyát, akk is, feláldozná ezért a győzelemért a bajtársait? És ő akar Hokage lenni... OK Mosolyog

Naruto, meg végre kiesett a fészekből, ideje volt  Pontosan

De nekem tetszett ez a fejezet is, ezektől függetlenül is.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9337 Dátum: 14 jún 11, 07:46:46 »

Egész érdekes, hogy egy fortyogó vulkán oldalán egy épület tornyosul (lsd.: http://www.mangapanda.com/naruto/680/16), netalántán Kaguya az Ootsutsuki rezidanciához vitte hőseinket egy kis kirándulásra? :d
A másik meg, Kaguya eléggé higgadt embernek néz ki (már ha ember), minden más "fő gonosz" ilyenkor gúnyolódó megjegyzéseket tesznek majd dühkitörésük közepette neki rontanak hőseinknek. Ő meg csak nézi, nézi, egy rohadt arcizom rándulást nem láthatunk, aztán egyszer csak kitör belőle a vadállat és neki ront a hőseinknek. Eléggé csendes gyilkos hajlamú Nevet
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9338 Dátum: 14 jún 11, 08:13:04 »

sztem ezeken nem kell meglepődnünk,elvégre a Naruto világában az emberek tüzet,vizet fújnak,vízen járnak.

De a legfurcsább szerzet mégiscsak Zetsu,nem csak külsőre,hanem a kannibál életmódja miatt.

A Zetsuknak nem kell táplálkozniuk (lsd.: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/603/3), mivel a Gedou Mazou-ból készültek, kannibalizmusról szó sincsen.

Pedig Yuurát,meg a másik rejtett homokit megette,Sasorit is megakarta ,de mivel bábu, nem volt értelme,nem hiába vénusz légycsapóról lett mintázva.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 11, 08:14:45 írta csaba1992 » Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9339 Dátum: 14 jún 11, 08:18:39 »

látom Naruto képes a repülésre,mint Obito és Madara a 10 farkú jinchurikijeként:)

Az utolsó oldalon,Kaguya szarva sztem picit furcsán néz ki.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 11, 08:21:15 írta csaba1992 » Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #9340 Dátum: 14 jún 11, 08:40:45 »

Ha ők most egy vulkán belsejében vannak, akkor az edo hokagék hova futnak ekkora vehemenciával? Mindamellett, hogy azért egy tornyosuló vulkánt azért fél szemmel is ki lehet szúrni. Ha meg egy másik dimenzióban vannak, ahogy Kakashi mondta, akkor meg hova a nagy rush? Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9341 Dátum: 14 jún 11, 08:55:33 »

Idézet
Sasuke meg egy picikét eltúlozza a dolgot. Ha le is győznék Kaguyát, akk is, feláldozná ezért a győzelemért a bajtársait? És ő akar Hokage lenni... OK

Há ez vicces. Inkább haljon ki az emberiség, mert valamelyik mindenképpen meg akarja menteni Sakurát? Igen, tényleg ez a legjobb terv.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #9342 Dátum: 14 jún 11, 09:04:37 »

Naruto se hallott a járulékos veszteség fogalmáról, persze ez nem újdonság. ^^ Persze kell valamilyen ellentétet hozni gyorsan a főhősök közé és hát miért is ne ezt.... azt leszámítva, hogy az ok nevetséges. Ehhez meg hozzájön, hogy Sasukénak van igaza megint...

A fejezet: hát azon kívül, hogy Kaguyából kitört az istenkomplexus nem sokat történt, ellenben én töriórát szimatolok a közeljövőben.
Naplózva
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9343 Dátum: 14 jún 11, 09:27:51 »

sztem ezeken nem kell meglepődnünk,elvégre a Naruto világában az emberek tüzet,vizet fújnak,vízen járnak.

De a legfurcsább szerzet mégiscsak Zetsu,nem csak külsőre,hanem a kannibál életmódja miatt.

A Zetsuknak nem kell táplálkozniuk (lsd.: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/603/3), mivel a Gedou Mazou-ból készültek, kannibalizmusról szó sincsen.

Pedig Yuurát,meg a másik rejtett homokit megette,Sasorit is megakarta ,de mivel bábu, nem volt értelme,nem hiába vénusz légycsapóról lett mintázva.

Ember megeszi a másik embert, az kannibalizmus, egy ember kinézetű növény megesz egy embert, az már nem kannibalizmus. Hashirama sejtjei alapján hozták létre Zetsu-t, de nem ember, egy Gedou Mazouból növényi és emberi (Hashirama) sejtekből növő valami, ami emberi formát vesz fel, az nem ember, két különböző fajról beszélünk, így nem kannibalizmus. Az emberek meg éppen a fához vannak csatlakoztatva (már megint egy növény), és az egész emberi testet átalakítják, és emberből Zetsu lesz, ha nincs ember, nincs mit enni, kannibalizmusról már megint nem beszélhetünk, mert még nem láttunk Zetsut, aki egy Zetsuból lakmározik.
Naplózva
skavenger
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 37



« Válasz #9344 Dátum: 14 jún 11, 10:36:41 »

Dehogynem, sztem Zetsu megette azt a klónját is, amelyik felvette Kisame alakját.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 621 622 [623] 624 625 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!