24 okt 06, 17:10:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 603 604 [605] 606 607 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1916863 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #9060 Dátum: 14 máj 23, 10:18:00 »

Oké a Guruguru nem magyar szó,de akkor végülis a többieknek is lehet az a neve hogy Legyező Menyét,nem is kell említenem hogy kinek a neve ,a mahjongot se értem mi a baj a madzsong-gal,az egy elfogadott magyar kifejezés.

Dehát akkor hívjuk Spirál Mihálynak ,de nem értem mi a baj a Guruguru-vel.
Legyező menyét? Kire gondolsz Temari? Neked egyáltalán értelmes szónak számít a guruguru? Ez kb olyan mintha egy csecsemővel próbálnék komoly beszélgetést folytatni de a "guruguru" gagyogáson kívül mást nem ért az ember, amikor először ezt olvastam azt hittem vki a fuldoklást szimulálja.
Mindenre adtok vmi teljesen idióta becenevet de nem mind érthető, nekem ez az egyetlen egy bajom van.
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9061 Dátum: 14 máj 23, 10:20:43 »

mindegy nekem már akkor tőbbé nem Guruguru-zők.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #9062 Dátum: 14 máj 23, 11:08:26 »

Az utolsó képről ez jutott eszembe:D

https://www.youtube.com/watch?v=8ZrQYEbmK88
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #9063 Dátum: 14 máj 24, 15:58:56 »

Most hogy így mondod nekem ez: http://hu.wikipedia.org/wiki/Yggdrasil

mindegy nekem már akkor tőbbé nem Guruguru-zők.
Öhm... köszi?!?! >.<# Ilyen könnyen csatát még nem nyertem. Győztes
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9064 Dátum: 14 máj 24, 17:56:48 »

Megmondtam hogy Minatot nem kell alá becsülni mert nem kap ki ilyen könnyen és lás csodát méh egyben van ( többé kevésbé ). Kíváncsi vagyok hogy Sasuke mire vár arra hogy a fény ki húnnyón .Az a lényeg hogy a döntő csapást Naruto vigye be .
Naplózva
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #9065 Dátum: 14 máj 25, 08:07:00 »

Szerintem még ha Madarát le is pecsételnék, egyszerűen kitörne...
A legnagyobb dolog amit eddig tudunk, hogy a Kohaku no Johei-be volt az a 8farkú,
Madara most a 9 beast +a saját isteni erejével bír.. Szerintem széttöri a tököt meg a bödönt.
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #9066 Dátum: 14 máj 25, 12:34:29 »

nem lepődnék meg, ha Minato is az Uzumaki klán szentélyénél kötne ki Mosolyog 
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9067 Dátum: 14 máj 25, 13:19:56 »

nem lepődnék meg, ha Minato is az Uzumaki klán szentélyénél kötne ki Mosolyog 

És mégis mit csinálna ott? A Shiki Fuujin maszk kollekción kívül semmi mást nem találna.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #9068 Dátum: 14 máj 25, 16:02:09 »

nem lepődnék meg, ha Minato is az Uzumaki klán szentélyénél kötne ki Mosolyog 

És mégis mit csinálna ott? A Shiki Fuujin maszk kollekción kívül semmi mást nem találna.

Szerezne egy tükröt és addig próbálgatná a maszkokat, amíg meg nem találja a számára legmegfelelőbbet.
Am. mégis miért került volna épp Konohába? (természetesen lehet, hogy másért, de szerinted miért?)
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #9069 Dátum: 14 máj 25, 16:15:04 »

Idézet
Szerintem még ha Madarát le is pecsételnék, egyszerűen kitörne...
Szerintem is. Nem lesz egyszerű lepecsételni annyi biztos. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan fogják a genjutsut megszüntetni. Szerintem ezt Szöcske fogja megoldani.
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #9070 Dátum: 14 máj 25, 16:22:10 »

nem lepődnék meg, ha Minato is az Uzumaki klán szentélyénél kötne ki Mosolyog 

És mégis mit csinálna ott? A Shiki Fuujin maszk kollekción kívül semmi mást nem találna.

Szerezne egy tükröt és addig próbálgatná a maszkokat, amíg meg nem találja a számára legmegfelelőbbet.
Am. mégis miért került volna épp Konohába? (természetesen lehet, hogy másért, de szerinted miért?)
Az Uzumaki szentély a falutól elég messze van, és ahogy mások mondták a falu tele van a jeleivel (ahova teleportálhat).
Naplózva
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9071 Dátum: 14 máj 25, 16:51:32 »

nem lepődnék meg, ha Minato is az Uzumaki klán szentélyénél kötne ki Mosolyog 

És mégis mit csinálna ott? A Shiki Fuujin maszk kollekción kívül semmi mást nem találna.

Szerezne egy tükröt és addig próbálgatná a maszkokat, amíg meg nem találja a számára legmegfelelőbbet.
Am. mégis miért került volna épp Konohába? (természetesen lehet, hogy másért, de szerinted miért?)

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/677/17 Nézzél már szét, hogy hol fekszik, illetve a kép jobb alsó részénél miért van ott egy szövegbuborék, ami a Yondaime kőszoborhoz van kötve: Mondjuk mert ott fekszik? Konoha tele van a Yondaime-féle Hiraishin jelölésekkel?

Mellesleg elmagyarázhatnád, hogy ha Minato ismerné az Uzumaki szentélyt (nem tudom, hogy ismeri-e, nem volt semmiféle utalás arra, hogy ismerné, vagy ne ismerné), akkor miért oda teleportált volna? Van ott bármi olyan dolog, amire neki szüksége lenne rá? Te tudod, hogy neki kell-e onnan valami? Minatonak semmi terve nem volt, se a szentéllyel (már ha ismeri is), se Konohával, egy terve volt: A gudoudamákat elteleportálni Madarától és a shinobi haderőtől a lehető legmesszebbre (lehetőleg ne legyen Madarával 70 méteres körzetben, mert akkor még tudja irányítani őket). Ami éppen a legtávolabbi hely volt, az pont Konoha volt, azért van ott.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #9072 Dátum: 14 máj 25, 22:12:52 »

nem lepődnék meg, ha Minato is az Uzumaki klán szentélyénél kötne ki Mosolyog 

És mégis mit csinálna ott? A Shiki Fuujin maszk kollekción kívül semmi mást nem találna.

Szerezne egy tükröt és addig próbálgatná a maszkokat, amíg meg nem találja a számára legmegfelelőbbet.
Am. mégis miért került volna épp Konohába? (természetesen lehet, hogy másért, de szerinted miért?)
Az Uzumaki szentély a falutól elég messze van, és ahogy mások mondták a falu tele van a jeleivel (ahova teleportálhat).


Igen,ez mondjuk jogos. De tuti van valamilyen célja annak, hogy épp Konohába teleportált. Nem hiszem, hogy Kishi csak random "távolította" volna el. (és hagyta életben)

Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #9073 Dátum: 14 máj 26, 06:38:25 »

Remélem nem lesz újabb fő gonosz a történetben (bár a megjelenő Kaguya árnyék erre erősen utalhat). Ha kiderül, hogy madarász is egy szerencsétlen sorsú agy mosott hülye akkor tényleg abbahagyom a Mangát....
A Naruto kezd Dragonballi mélységekbe süllyedni, amikor már nem volt ötlet és csak tónfolták a karaktereket.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 26, 10:06:12 írta kornel » Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #9074 Dátum: 14 máj 26, 07:31:24 »


Mi volt itt a meglepetés? Az lett volna meglepetés, ha:
1.nem sikerült volna Madara-nak, mert volt valaki értelmes, hogy rá támadjon.
2.Killer Bee halott lett volna, ahogyan az "arany szabály" mondja.

Az meg inkább fail, hogy Sasuke-ra csak azért nem hat, mert "ugyanolyan szeme van", mert Madara-hoz képest erőszintben sehol nincs, tehát hiába van neki "ugyanolyan", az erő szint miatt hatnia kéne rajta.

Amúgy ezzel, hogy pont Naruto-ék nem estek bele, semmi értelme nincs már, hogy "lássuk hogy nézz ki belülről", mert egyedül Naruto, Sasuke és Sakura a főszereplők, s nekik kéne harcolniuk a "démonjaikkal". Főleg, hogy így nem tapasztalják meg, hogy milyen "Madara útja".

Nem fogok itt is a hülyeségeid miatt vitázni veled.  smirksweat

Csak annyi: Ha nem sikerül Madarának semmi értelme nem lenne az egész ARC-nak te észlény. ^^' Épp azért fogja majd Narutot és lehet Sóskát is és lehet Sakurát is mindenki Isteníteni mert innen hozzák vissza a harcot. Ez pont olyan mint a kis drágádban Aizen Istenné válása volt. De sebaj. kacsint

Bee logikusan meg lett oldva de ez a lépés már meghaladja a képességeid hogy fel is fogd.

FAIL hogy Sóskára nem hat? Sehol nincs Madarához? Láttál már mindent a jelenlegi Sasukétől, mert nekem nem rémlik ilyesmi. Ez megint azt bizonyítja mennyire felszínesen olvasod a mangákat. Sasuke még kb semmit sem mutatott meg. Az új szemét szinte nem is használta. Az meg hogy erőszintben hol áll eléggé egyértelmű hisz amíg Madara Kaguya szintjén van kb Addig Naruto és Sasuke Rikudou-én. Szóval szerintem jobb lenne ha nem becsülnéd le őket. És ezt mondom úgy hogy Sasukét utálom.

Az meg egyáltalán nem biztos hogy a 7-es csapat nem fog belekerülni az álomvilágba, túl nagy ziccer hogy ezt kihagyja Kishi és mint tudjuk ő nem Kubo. ^^' Egyébként erről már anno volt is egy mozi vagy Ova már nem tudom. Mármint a próba genjutsuról hogy meddig tart meg milyen erős stb.

Amúgy meg nem csak Narutoék maradtak. Ott vannak az edo zombik meg Yamato is és még ki tudja hányan.  smirksweat

Szép kis mellébeszélés a  javából. kacsint

Egy, pont azért kiszámítható, mert mindenki tudta, hogy úgy is ellesz sütve a Mugen Tsukuyomi. Az lett volna meglepetés, ha tényleg sikerült volna megakadályozni, mivel az arc nem arról szólt, hogy Madara-nak sikerüljön, hanem hogy megakadályozzák, hogy egyáltalán eltudja sütni!

Valamint mint írtam, mindenki tudta, hogy Bee nem hal meg, csak kicsikét vicces, hogy amíg Naruto, aki Susanoo szerűen húzta fel az óriás Kyuubi alakot, nem tudott kiszabadulni Madara láncaiból, addig Killer Bee csak levág egy csápot és él tovább, holott Kurama-hoz hasonlóan Gyuuki-t is elkelett volna nyelnie, s mivel nem Uzumaki, így max 1-2 percig élhetett volna már csak, mivel maga a Bijuu ki lett szedve (amit Gyuuki még alá is támasztott, mielőtt elnyelte volna a szobor).

Erőszintek terén meg az egy dolog, hogy Sasuke nyomja - megjegyzem, nulla edzés nélkül - a szuper szexis Susanoo-t, más kérdés, hogy Madara-nak, akinek ráadásként Sasuke-val ellentétben volt kb 100 éve arra, hogy mindent elsajátítson -, kb 1000 dologgal tele van pumpálva. Tudod, tapasztalat mindenek el... ja, bocs, elfelejtettem, hogy Kishimoto eme bölcsességet is kukázta. ;P

A hatos filmre gondolsz, de akkor hadd kérdezem meg: ha azt a filmet "kishimoto " kreálta, ahol el volt sütve a Mugen Tsukuyomi, akkor mi értelme van megint elsütni ezt a mangában is, ha már tudjuk, hogy "hogy nézz ki"? ;P

Yamato-t éppen azért köpte ki Spirál, mert már nem veszi hasznát és megy a darálóba. Edo-k közül meg egyedül már csak Tobirama és Hiruzen harc képes, akiket már jóval a Juubi beszippantása előtt elvert.

Ziccer volna kihagyni látni a Team 7-es Mugen Tsukuyomi-ba kerülését? Bocs, de pont az a ziccer, hogy belekerülnek, mert tömegsablon, aminek a végét már mindenki fújja, mert már előtte más mangákban és animékben el volt sütve, hogy a főszereplők is "illúzió börtönbe" lesznek zárva de persze a "szeretet ereje" és az "igazi álmok" kiszabadítják (lásd Digimon).

Igen, Kishimoto tényleg nem Kubo, mert Kishimoto valahol Takami Koushun szintjén van. ;P
Naplózva
Oldalak: 1 ... 603 604 [605] 606 607 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!