24 jún 06, 15:14:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 602 603 [604] 605 606 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1776695 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9045 Dátum: 14 máj 22, 08:27:43 »

Elég nagy bukás lenne Naruto számára, ha kifejlődne az újabb gyümölcs. Azt jelentené, hogy a fa mindenkitől elszívta a bábokban a chakrát, és tudjuk, hogy ez halálos. Szóval még a gyümölcs érése előtt le kell gyűrniük Madarát.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #9046 Dátum: 14 máj 22, 08:41:02 »

Mindenki alszik csak Madara van ébren? Nem kell ide senki sem az unalomba fog beledögleni Nyelvesít
Naplózva
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #9047 Dátum: 14 máj 22, 11:31:39 »

Nekem nagyon hajaz a Fullmetal Alchemist (manga) végére az Istenfa jelenet. Nevet
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #9048 Dátum: 14 máj 22, 13:55:20 »

Hajrá Madara, agy nekik!  Ördögi
Így kell ezt csinálni. Amúgy Tenten meddig akar b***akodni a fegyverekkel?  Hmm?
Mondjuk szerintem egy valami biztos, Tenten fog valami nagy dolgot csinálni, és így teljesül az álma, híres kunoichi lesz belőle.  Pojén ikszdé
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #9049 Dátum: 14 máj 22, 14:07:29 »

Obito igy hívta Spirál Zetsu-t ugyhogy nem tom mi a baj vele,ezt a nevet amúgy a Weekly Shonen Jump-ban is megerősítették.
Mangaoldal, vagy egyéb más bizonyíték... légyszi linkeld mert ilyet még angolba se olvastam, magyarul is spirál mihály, ha ennek ellenkezőjét bebizonyítod meghajlok előtted (képletesen).
Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #9050 Dátum: 14 máj 22, 15:02:09 »

Hajrá Madara, agy nekik!  Ördögi
Így kell ezt csinálni. Amúgy Tenten meddig akar b***akodni a fegyverekkel?  Hmm?
Mondjuk szerintem egy valami biztos, Tenten fog valami nagy dolgot csinálni, és így teljesül az álma, híres kunoichi lesz belőle.  Pojén ikszdé


Ő most már semmire nem megy vele, benne van a genjutsuban. Ellenben a felhőfalvi Bee, akit Ten Ten keresett... kacsint
Naplózva

csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9051 Dátum: 14 máj 22, 15:28:22 »

a Guruguru,ezt jelenti hogy "Round and round",vagyis körbe-körbe,utalva a spirál fejére,az amcsik biztos ezt fordították spirálnak,de hát nekem mindegy hogy hívják.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9052 Dátum: 14 máj 22, 15:50:10 »

Obito igy hívta Spirál Zetsu-t ugyhogy nem tom mi a baj vele,ezt a nevet amúgy a Weekly Shonen Jump-ban is megerősítették.
Mangaoldal, vagy egyéb más bizonyíték... légyszi linkeld mert ilyet még angolba se olvastam, magyarul is spirál mihály, ha ennek ellenkezőjét bebizonyítod meghajlok előtted (képletesen).

Magyarul fantázianevet kapott őkelme (csak a "spirál" volt a muszáj). ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9053 Dátum: 14 máj 22, 19:49:56 »

Egyértelmű szerintem, hogy kinek írta.

Amúgy Madara susanoojának is volt szárnya? nagyon menő lett Sasukénél
Naplózva

LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #9054 Dátum: 14 máj 22, 19:59:43 »

Egyértelmű szerintem, hogy kinek írta.

Amúgy Madara susanoojának is volt szárnya? nagyon menő lett Sasukénél
Igen volt neki is: www.naruto-kun.hu/manga/Naruto/589/4

Amúgy a végső harcnál remélem nem úgy lesz, hogy a fele flashback/szöveg,
Hanem egybefüggő lesz taktikával kombinálva Mosolyog
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #9055 Dátum: 14 máj 22, 20:02:52 »

Magyarul fantázianevet kapott őkelme (csak a "spirál" volt a muszáj). ^^
Ezt eddig is tudtam, gondoltam hogy nem kishimoto nevezte el így csak magyarba ez pöpecül hangzik Nevet, de itt nem is ez a lényeg csak a guruguru. Meglett magyarázva hogy ki az oké... de ha nekem vki beakarja mesélni hogy a guruguru egy értelmes magyar szó főleg így ezek után hogy angolból lett közvetlen lefordítva a srác szerint (bár személyszerint én angolba is spirált olvastam nem " round and round"-ot), én azt az embert ketté röhögöm.
Naplózva
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #9056 Dátum: 14 máj 22, 20:15:52 »

Én nekem egyből leesett ki a guruguru, bár én előszőr a wc papír gurigára gondoltam, de valahogy ez is értelmes ránézve Nevet
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9057 Dátum: 14 máj 22, 20:18:56 »

Oké a Guruguru nem magyar szó,de akkor végülis a többieknek is lehet az a neve hogy Legyező Menyét,nem is kell említenem hogy kinek a neve ,a mahjongot se értem mi a baj a madzsong-gal,az egy elfogadott magyar kifejezés.

Dehát akkor hívjuk Spirál Mihálynak ,de nem értem mi a baj a Guruguru-vel.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 22, 20:24:10 írta csaba1992 » Naplózva
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #9058 Dátum: 14 máj 22, 23:24:32 »

Nekem most az a feltételezésem, hogy Madarát viszonylag gond nélkül lefogja pecsételni valamilyen mellékszereplő, mivel nem számít majd rá, kvázi ugyanis istennek hiszi magát (nagyjából az is). A pecsételés előtt viszont valahogy Kaguya/10 farkú előtör belőle és ellene lesz majd a végső csata.  Nevet
Naplózva

vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9059 Dátum: 14 máj 23, 09:02:44 »

Nekem most az a feltételezésem, hogy Madarát viszonylag gond nélkül lefogja pecsételni valamilyen mellékszereplő, mivel nem számít majd rá, kvázi ugyanis istennek hiszi magát (nagyjából az is). A pecsételés előtt viszont valahogy Kaguya/10 farkú előtör belőle és ellene lesz majd a végső csata.  Nevet

Csak kérdés, hogy Madara tisztában van-e, hogy működnek-e ezek, mert korábban láthattuk, hogy tudta mik ezek (lsd.: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/664/8), csak a probléma, hogy van olyan informált állapotban, hogy tudja, hogy működnek ezek (szerintem). A Benihisago jelenleg hasznavehetetlen, mert a működéséhez szükség van a Koukinjou-ra, ami Kinkakun volt, mikor lepecsételték a Kohaku no Jouheibe, a másik eszköz, amire szükség lenne, az meg a Nanae Ken, de azt meg azóta nem láttuk, mióta elintézték a Kin-Gin testvéreket. Maradt a másik pecsételő eszköz, a Kohaku no Jouhei, és itt 2 dolog miatt is bukhat a terv:
1.: Megszólítja az eszköz használója Madarát, ő visszanéz, hogy tudja kinek válaszoljon, meglátja az eszközt, tisztában van vele a működésével, nem válaszol, a terv bukott.
2.: Megszólítja az eszköz használója Madarát, ő meg le se szarja az illetőt, mert ő az isten, megteheti azt, hogy ne trécseljen egy halandóval.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 602 603 [604] 605 606 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!