24 okt 06, 21:16:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 601 602 [603] 604 605 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1916913 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9030 Dátum: 14 máj 21, 16:30:54 »

Az meg egyáltalán nem biztos hogy a 7-es csapat nem fog belekerülni az álomvilágba, túl nagy ziccer hogy ezt kihagyja Kishi és mint tudjuk ő nem Kubo. ^^'Egyébként erről már anno volt is egy mozi vagy Ova már nem tudom. Mármint a próba genjutsuról hogy meddig tart meg milyen erős stb.

Amúgy meg nem csak Narutoék maradtak. Ott vannak az edo zombik meg Yamato is és még ki tudja hányan.  smirksweat

1.: Naruto Movie 6: Road to Ninja, ott a Gentei Tsukuyomi lett letesztelve (a Mugen Tsukuyominak a prototípusa).
2.: http://readms.com/r/naruto/677/2383/18 Szerintem Yamato is a Mugen Tsukuyomi alatt áll a szemét elnézve.

Ja igen az volt az.
Yamatoval kapcsolatban passz. Lehet hogy az a rinnegan csak Zetsu miatt volt ott mert a kövi oldalon már nem látszik a szeme olyan jól ráadásul tud mozogni is ahogy látom. Akit meg elkapott az begubózott. Nevet


Nem fogok itt is a hülyeségeid miatt vitázni veled.  smirksweat


Én egy ideje már el sem olvasom a kommentjeit. Igazából az emberrel magávan nincs bajom, csak nemt tudom milyen mangát olvas, mert nem ugyan azt, amit mi az tuti.

--------------

Amúgy szerintetek, hogy lesz megoldva ez a Mugen tsukoyomi? Mindenki bekerül egy közös álomvilágba, mint a Road to ninjába, vagy külön külön mindenki más álomképet fog látni?
Illetve én azért arra is kíváncsi lennék, hogy meddig tart a castolása ennek. Mert ha csak egyszer elnyomja és utána nincs veszély és ki lehet jönni Sasuke védőszárnyai alól, akkor oké, de amúgy Kakashiék elléggé vakon üzemmódban lesznek egy ideig.

Lehet nekem is ezt kéne tennem mert csak fárasztom magam. Meló után meg nem esik túl jól.  smirksweat

Erre én is kíváncsi vagyok de szerintem hasonló lesz mint a moziban. Remélhetőleg van lejárata a jutsunak mert akkor Sasukéék érdekes harcnak néznek elébe. Nevet De az is lehet hogy az álom világban fognak megküzdeni majd.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 16:34:19 írta Kuro25 » Naplózva

vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9031 Dátum: 14 máj 21, 16:32:25 »

Amúgy szerintetek, hogy lesz megoldva ez a Mugen tsukoyomi? Mindenki bekerül egy közös álomvilágba, mint a Road to ninjába, vagy külön külön mindenki más álomképet fog látni?

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/630/4 E szerint úgy gondolom, hogy mindenki egy olyan álom világot fog látni, amilyet mindig is szeretett volna, a movie 6-ban ugyan Naruto és Sakura egy és ugyanaz világot láttak, de szerintem ez személyenként változó lesz.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9032 Dátum: 14 máj 21, 17:05:55 »

Ez egy laza fejezet volt. Voltak jó momentumok, de nekem most mégsem tetszett annyira, mint az előzők.
A Sasuke Naruto páros nagyon jó együtt. Érdekes, hogy régen nem szerettem egyiket sem, csak csapatban, de ott mindig is nagyon jók voltak. Most, egyre jobban kezdem megszeretni őket, de még mindig akkor az igazi, amikor együtt harcolnak.
Valahogyan a mostani részben nem jött át a hangulat. Mindenki belekerült a genjutsuba, és? Eddig sem volt SEMMI szerepük. Mondjuk ez nem igaz, valamennyire átéreztem, hogy igen, most komoly dolog történik, de egy kicsit akkor is kapkodósnak tűnt.
Kíváncsi vagyok, mi történt Ten Tennél, de remélem, hogy neki nem lesz komolyabb szerepe a történetben.
Csak nekem tűnik nagyon erősnek most Sasuke? Ilyen Susanoo, Rinnegan, ami ki tudja, hogy pontosan mire is képes. Mondjuk Naruto sem gyenge, de jó régóta most először érzem úgy, hogy Sasuke egy kicsit előrébb tart. Vagy talán már csak unom a rasenshurikent. Tanulhatna már valami újat.


http://www.mangareader.net/naruto/677/9 -na ez pl. egy nagyon erős momentum.
http://www.mangareader.net/naruto/677/10 -viszont ez nagy szívfájdalom a számomra. Orochimaru, a legtökösebb (vagy töketlenebb, nézőpont kérdése Nevet) gonoszt így ábrázolni. Soha sem tartottam főgonosznak, nem is tartom rá alkalmasnak, számomra Madara az. De akkor is, mintha a gyerekkoromat kéne kinevetnem. Á, nem szép látvány, az biztos. Kár érte, benne még így is több van.
Mindenesetre ami tetszett, az az üres, semmitmondó tekintetek, azoktól akiket elkaptak. Ez valamennyire érzékelteti, hogy mennyire tehetetlenek.
Arra is kíváncsi vagyok, hogy mire várnak Sasukéék. Az esélyre, a fára... nem tudom, mire gondolhatnak. Lehet, hogy tényleg a virágra. Ki tudja?
Minato él. És Konohában van. Jó az az utolsó kép.
Yamato, és Bee nem nagy meglepetés.
Szóval messze nem volt olyan jó, mint az eddigiek, de nem is volt rossz. Kíváncsi vagyok, hogy vajon meddig lesz húzva a Mugen Tsukoyomi, ill. mi lesz rá a megoldás. De remélem, hogy nem fog leülni a sztori, kár lenne az elmúlt 20 részért.
Soreszko10 - Sasuke sehol sincs Madarához képest? Szerintem ezt gondold át mégegyszer. Naruto és Sasuke igencsak sarokba szorították Madarát.
Ja, és ez - http://www.mangareader.net/naruto/677/2 egy veszettül jó kép.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 17:08:39 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #9033 Dátum: 14 máj 21, 17:06:50 »

Amúgy szerintetek, hogy lesz megoldva ez a Mugen tsukoyomi? Mindenki bekerül egy közös álomvilágba, mint a Road to ninjába, vagy külön külön mindenki más álomképet fog látni?

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/630/4 E szerint úgy gondolom, hogy mindenki egy olyan álom világot fog látni, amilyet mindig is szeretett volna, a movie 6-ban ugyan Naruto és Sakura egy és ugyanaz világot láttak, de szerintem ez személyenként változó lesz.


Szerintem is ilyesmi lesz. Azon gondolkoztam, hogy akkor minek kapcsolják össze az összes embert? Mert az álomvilágban azt képzeli el magának amit akar, függetlenül attól, hogy van-e összeköttetése az adott személlyel. Aztán rájöttem, hogy az összeköttetés csak a chakra leszívása miatt van. De ezt sem értem. Egy idő után elfogy a chakra, ha folyamatosan szívják belül, akkor pedig megfognak halni. Ez valahol a 640-650 körül bekövetkezett. Szóval ez mégsem lehet afféle örök álom, max úgy értve, hogy megdöglik. (örök álomra szenderül)


De itt arra is lehet gondolni, hogy a begubózás nélkül is hat a jutsu. Ezáltal lesznek örökre álomvilágban. Csak azért idézhette meg a fát, hogy a chakrájukat elvegye, mert az új gyümölccsel akarna magának valami még nagyobb erőt. (Aztán valahogy újjászületik Kaguya)

Egyébként van egy olyan érzésem, hogy Kaguya valamikor fel fog tűnni, már csak a mostani részben látottak alapján.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9034 Dátum: 14 máj 21, 18:10:14 »

Be is indult a nagy látvány trükk.
Meglepően gyorsan elért nagy tévra is,de érthető.
Edo-k ismét hasznosak lettek,hiszen rájuk nem hatásos.Ami érthető is hiszen nincs "életenergiájuk" amit felhasználna a fa/gyökér.
Yamato is bejött ahogy vártuk.Jó látni hogy túlélte és nem lett eldobva.

Szegény Oro és sokan mások.Kevés embernek áll jól a Rinnegan dekor.Vajon a Byakugan tud valamit tenni Az "elsötétülése" előtt? Mi lesz a kinn hagyott Kage Bunshin sorsa,ha még megvan? Gondolkozik

Szívás lenne Madarának ha végül A 2Rinneganja BYakuganná válna a sok strapa után. ikszdé
Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #9035 Dátum: 14 máj 21, 18:55:12 »

Ha már byakugan... Mivel Orót végleg elvesztettük, Tobi pedig nem a daimyo lett, ahogy szerettemvolna, már csak abban bízok, hogy Hinata produkál valamit. Talán a szeme átlát majd a genjutsun. Nem tudni, hogy a többiek azonnal elvesztették-e a tudatukat, de láthattuk, hogy Hinata nem, csak mozdulni nem tudott.
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #9036 Dátum: 14 máj 21, 19:16:24 »

amúgy az a durva, hogy az ilyen 'Hinata > Oro' dolgokon már meg sem lepődik az ember, mert annyire belénk ivódott az "az vagy, amilyen szemed és dnsed van" törvényszerűség. De lehet, hogy Kishi ezzel a világunkat akarja szimbolizálni, ugyebár itt is gyakran van, hogy nem az számít, hogy milyen kvalitásaid vannak, hanem hogy hova születsz, van-e családi vállalat, stb
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 22, 08:28:37 írta nclearu » Naplózva

csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9037 Dátum: 14 máj 21, 20:18:50 »

Amúgy Orochimarura mért hatott a genjutsu,mert mesterséges lényekre se hat,mint Guruguru,meg Fekete Zetsu,és ugye Orochimaru egy Zetsu klón testét birtokolja.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9038 Dátum: 14 máj 21, 21:29:50 »

Valószínűleg jutsuval készített objektumokra és/vagy nem élőlényekre nem hat. Az Edo kagék annak számítnak, Guruguru-nak nincs szeme, a fekete zetsu meg Madara, csak az akaratának egy részét kivetítette.

Mindenki másra hat.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 21:30:35 írta Exkirion » Naplózva

csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9039 Dátum: 14 máj 21, 21:35:05 »

Hmm van benne valami.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #9040 Dátum: 14 máj 21, 21:48:51 »

Légyszives mellőzétek az értelmezhetetlen beceneveket mert a f@szom tudja hogy mi az a guruguru.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9041 Dátum: 14 máj 21, 23:55:23 »

Én is jobban szeretem spirál zetsunak hívni, de mostanában, ahogy nézem mindenki így hívja, szóval gondoltam sodródok az árral ezúttal.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9042 Dátum: 14 máj 22, 00:23:00 »

Guruguru? Ezt még nem is hallottam (vagy csak nem figyeltem fel rá).  ikszdé

Idézet
amúgy az a durva, hogy az ilyen 'Hinata > Oro' dolgokon már meg sem lepődik az ember, mert annyire belénk ivódott az "az vagy, amilyen szemed és dnsed van" törvényszerűség. De lehet, hogy Kishi ezzel a világunkat akarja szimbolizálni, ugyebár itt is gyakran van, hogy nem az számít, hogy milyen kvalitásaid vannak, hanem hogy hova születsz, van-e családi vállalat, stb  Mosolyog
Az hogy Hinata esetleg tovább marad ébren mint Oro vagy átlát a genjutsun a "dns-e" miatt az nem azt jelenti hogy jobb nála mint shinobi, csak éppen egy adott dologban jobban teljesített.  Nevet

Szóval így "oldja meg" Madara hogy az emberek testével mi van míg "alszanak".  Gondolkozik Bebábozza őket, amire nem is gondoltam.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #9043 Dátum: 14 máj 22, 00:58:03 »

Azt hiszem Riku szövegelése közben láttuk, hogy bábozással van megoldva a dolog. Azt viszont sajnáltam, hogy akkor le is lőtte, hogy a MT valóban létezik. Pedig meglett volna az a rizikófaktor, hogy kamu az egész technika és Kaguya szállja meg a testet, ami aktiválja a technikát.

Sasuke meg nem tudom mire vár. Arra, hogy a fény alábbhagyjon? Vagy tényleg a gyümölcsre. Azt meg úgyis Naruto burkolja majd be.
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9044 Dátum: 14 máj 22, 07:26:22 »

Obito igy hívta Spirál Zetsu-t ugyhogy nem tom mi a baj vele,ezt a nevet amúgy a Weekly Shonen Jump-ban is megerősítették.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 601 602 [603] 604 605 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!