24 máj 23, 14:30:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 598 599 [600] 601 602 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1742706 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8985 Dátum: 14 máj 18, 23:23:17 »

Nálam "démonok".  Nevet
Akkor is ha kiderült róluk hogy nem is olyan "gonoszak". Félreértés ne essék nincs velük bajom, de ez rájuk ragadt mint "becenév".  ikszdé


Idézet
Kishi nem szokott olyan brutális csavarokat belepakolni a mangába. Ha valami történik azt előrejelzi.
Hát pl amikor Itachi "jófiúsága"  kiderült meg hogy parancsra csinálta a családirtást az hidegzuhanyként ért. Az elég brutális csavar volt.
Most viszont abban biztos vagyok hogy a hold szeme megvalósul (még ha ideiglenesen is) már csak azért is mert vagy sokmillió fan kíváncsi rá hogy ez hogy is nézne ki.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8986 Dátum: 14 máj 19, 07:21:25 »

Ugyanakkor jinchuurikit is lehet genjutsuban tartani és a benne lévő bijuut is (ahogy Obito is tette Kushinával és Narutoval a movie 6-ban).

Ez is jó érv lenne, ha nem moziról lenne szó, de közben eszembe jutott, hogy Tobi/Madara is genjutsuban tartotta a 3. Mizukagét, aki ugye a Háromfarkú jinchuurikije volt, és mint a Kage találkozón megtudtuk, tökéletes jinchuuriki.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8987 Dátum: 14 máj 19, 13:27:32 »

Idézet
Most viszont abban biztos vagyok hogy a hold szeme megvalósul (még ha ideiglenesen is) már csak azért is mert vagy sokmillió fan kíváncsi rá hogy ez hogy is nézne ki.

Ezzel egyetértek. Sőt azért is fog valamelyest megvalósulni a Hold Szem Terv (még ha nem is teljesen), mert nem csak a fanok kíváncsiak rá, hanem (szerintem) ez is a Madara vs Naruto & Sasuke harc egyik főproblémája lesz. Vagyis nem csak Madarát legyőzni, hanem megállítani a mindenki agyacskáját átmosó genjutsut is. Ezzel is fokozni az izgalmakat.
De persze ez csak az én elméletem.
Naplózva
lartem
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 92



« Válasz #8988 Dátum: 14 máj 19, 20:45:10 »

Az számomra nem derült ki tisztán, hogy a 3. Mizukage a genjutsu előtt lett tökéletes jinchuuriki, vagy a genjutsu után..
Mert ha genjutsuval irányították egyszerre a kagét és a bijuut is, akkor tűnhetett úgy, hogy ő egy tökéletes jinchuuriki ..
Naplózva

vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #8989 Dátum: 14 máj 19, 21:15:52 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/507/16 Kisame szavaiból és érdeklődése alapján nagyon úgy néz ki, hogy ekkor már tökéletes jinchuuriki volt.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #8990 Dátum: 14 máj 20, 00:26:55 »

Vagyis nem csak Madarát legyőzni, hanem megállítani a mindenki agyacskáját átmosó genjutsut is.
Vizuális révén elképzeltem hogy mindenki genjutsuba esik és Narutoék így a genjutsu hatása alatt beverik Madarát, de az még tartani fog, és egyesével mennek mindenkihez hozzá felébreszteni őket. ikszdé
Naplózva
wandor
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57


« Válasz #8991 Dátum: 14 máj 20, 11:50:53 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/507/16 Kisame szavaiból és érdeklődése alapján nagyon úgy néz ki, hogy ekkor már tökéletes jinchuuriki volt.
Azért ez picit szerintem speciális eset mert a sharingannal ugye lehet irányítani a biju-t, a genjutsu meg valószínűleg rajta volt a mizukagén, szóval a biju nem genjutsu által volt irányítva.
Aztán hogy a holdszemmel lehet-e irányítani a bijut az már más kérdés, de az elvileg csak szimplán egy genjutsut hoz létre.
Amúgy meg naruto tud chakrát átadni, és annak fel kellene oldani a genjutsut.
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #8992 Dátum: 14 máj 20, 18:01:08 »

egyesével mennek mindenkihez hozzá felébreszteni őket. ikszdé
Én is pont erre gondoltam. Aztán ugye menne gyorsabban. Felébresztenek 2-t, vannak 4-en. Most már 4 en ébresztenek így tovább.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8993 Dátum: 14 máj 20, 18:05:08 »

Elég hamar le lenne így tudva.  Nevet Eljutnak a negyedéig onnan már pár másodperc.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #8994 Dátum: 14 máj 20, 19:13:41 »

Szerintem ugy lesz hogy meglátjuk naruto,sasuke talán még esetleg sakura álomvilágát
Aztán látják hogy ez túl idilli valahogy megtörik és tovább megy a fight Nevet
Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #8995 Dátum: 14 máj 21, 07:00:06 »

'reggelt: http://www.mangapanda.com/naruto/677

Végre eljutottunk  idáig Mosolyog Megkaptam a választ a kagékra is, Yamatóra is, Oro sem tartogat már semmi meglepetést Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 21, 07:05:26 írta Életunt Cápa » Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8996 Dátum: 14 máj 21, 07:08:10 »

Számomra a hét legmegrázóbb élménye - már mist kijelentem - Oro ábrázolása. T_T most végleg lemondtam róla. Szvsz kicsit összecsapott fejezet: túl sok minden bele lett sűrítve. Tudom, majd később ki lezsnek fejtve az újabb kérdések+ legalább a reakciók le lettek tudva, de akkor is Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8997 Dátum: 14 máj 21, 07:10:09 »

Jó rész volt. Örülök, hogy hamar letudtuk a reakciókat és mindenki "elnyelését". Sasuke megmentette a csipet-csapatot egy sötétítővel.  ikszdé
Sejtem az edo-sokra azért nem hat a cuccos, mert nem élnek valójában, vagy valami hasonló indok. Plusz legalább már nincs útban a sereg.  smirksweat

Bár bee-ne nem örülök, bőven megvoltam nélküle.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #8998 Dátum: 14 máj 21, 07:19:49 »

mekkora meglepetés, hogy spirál mihály jamato lett.....
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #8999 Dátum: 14 máj 21, 07:24:36 »

Azért Narutoék megint benne vannak a lekvárban... Sasuke Susanooja nélkül instant genjutsu. Nem tudom, h fognak így harcolni, vagyis Sasuke tudna, de Narutonak is találnia kell vmi módót, h Susanoon kívül is harcolhasson. Annak örültem h mutatták a többieket is (Kage-k, Bee, Edo Kage-k) Basszus, szegény Minato, azt látja miután felébred, h full Konoha az álomba merült, kicsit sem vághatja h mi folyik, ha még a 3.-nak sincs fogalma. Bár, aki még használható az edo Kage-k közül, az talán be tud segíteni egy kicsit még Madara ellen. Yamatora meg sztem mindenki számított, h ő volt Spirálban.

Jó fejezet volt, tetszettek a rajzok, főleg az utolsó oldal! Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: 1 ... 598 599 [600] 601 602 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!