24 szep 27, 18:10:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 576 577 [578] 579 580 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1909691 alkalommal)
0 Felhasználó és 162 vendég van a témában
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8655 Dátum: 14 ápr 23, 17:50:59 »

a Naruto világában okt 9 vagy 10.-e lehet,szal ott nem járt a nyuszi:)

Mosolyog)) dehogynem, csak más naptár szerint Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8656 Dátum: 14 ápr 23, 17:55:06 »

Ezen a szem kitépésen felesleges vitatkozni mivel szinte meg sem érzik. smirksweat
Kivéve a normál szeműeket,és az átlagos Shinobikat.Lehet az ilyen speicál szemekben mint a sharingan van fájdalom csillapító is. ikszdé
Meglepetés viszont volt,az biztos.

Ha Madara ezt a teret is kisajátítja akkor újabb előnyre tesz szert.
Talán Rikudo kincseivel még el lehetne zárni ebben a dimenzióban.
Obito másik Sharinganját pedig ott hagynák vagy megsemmisítenék.
Így elméletileg még a pecsét is elérhetetlenné válna. Gondolkozik
Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #8657 Dátum: 14 ápr 23, 17:55:30 »

Madara gyors szemoperációin ne akdjatok fenn, most meg már pláne. Láttárok, hogy Madara kb 20 mp alatt félig felgyógyul abból, hogy Gai leszakította  fél veséjét. Szerintetek egy szem milyen gyorsan gyógyul bele a koponyájába?
Ezzel a szem regenerációval csak az a baj, hogy az a szem, nem a gazdatesté. A rinnegannál még azt mondom oké a gyorsaság, mert az övé volt, meg hát ugye a gyors regeneráció. De ez egy teljesen idegen szerv volt könyörgöm. Ennyi erővel, ha Madara közelébe teszel egy no name ninja levágott karját az hozzánő, csak mert gyors regenerációja van?
Ez nagyon nem tetszett. Kb olyan, mint amikor Madara vérébe homok került. Na hogy akkor hogy a viharba nem kapott vérmérgezést foggalmam sincsen.
(Azt már megsem merem említeni hogy ez a Madara annyira ultimate mega brutál, hogy minden egyes lopott technikát, vagy erőt úgy használ mint ha már ezer éve jobb dolga nem lett volna mint azt gyakorolni. Fa elem, természeti energia, (Jubi), kamui.)
Egyébként a rész eleje, ahogy gondolkodtak, és próbálták megoldani a problémát nagyon tetszett. Öröm látni, hogy tényleg nem azért kaptak power up-ot, hogy nagy raszengant meg amaterasut tudjanak csinálni, hanem, hogy egy szinten tudjanak harcolni, és meg tudják sebezni Madarát  Mosolyog
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8658 Dátum: 14 ápr 23, 18:21:05 »

Kész, Madara mindenre képes. Gyorsan kikapja valakinek a szemét útközben és beleteszi a szemüregébe. Pofon egyszerű. Ha bármi bajom lesz a szememmel egyszerűen csak elmegyek a Naruto világába és ott szempillantás alatt kapok újat.

Na viccet félretéve a fejezet maga nagyon jó volt. Taktikázás meg minden, egyszerűen jó lett.

Madarát nem tudom kmolyan venni. Mindig regenerálódik (mégha csak félteste is van), nem hat rá már semmi (homok a vérben már meg se kottyan neki) és a szemeket is fénysebességgel rakja be magának. A Naruto világában!? Bocsánat, de ez még mindig szúrja a szemem és fogja is.
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8659 Dátum: 14 ápr 23, 18:26:55 »

csak azért teszi be magának bármiféle segédeszköz nélkül,mert Hashirama sejtjeivel rendelkezik,remélem miután visszakapja a rinneganját,használ fa elemet,meg susanoot,mert ezeket már azota nem használt hogy fel lett élesztve.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 23, 18:31:21 írta csaba1992 » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8660 Dátum: 14 ápr 23, 19:09:26 »

Obito jobb szeme sharingan, bal szeme rinnegan.
Kakashi jobb szeme megvan, a bal hiányzik.
Konzekvencia?  Pojén

Nem vagyok orvos de szerintem a szemek ugyan úgy néznek formára is. Ez szerintem nem olyan hogy a jobb lábamra nem megy fel a bal lábamra való cipő. Vagy lehet most félreértettem amit mondani akartál. Kissé fáradt vagyok már. Nevet
Naplózva

csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #8661 Dátum: 14 ápr 23, 19:16:57 »

ezt nem bánnám én se ha a jobb szemet be lehetne ültetni ,a bal szem helyére.
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #8662 Dátum: 14 ápr 23, 19:20:50 »

Ma dara volt,csak nem Madara részéről.A felső panel,nagyon badass:
http://www.mangareader.net/naruto/674/14
Elég jók a mostani fejezetek.Emlékszik még valaki erre a borítóra?
http://i35.mangareader.net/naruto/652/naruto-4528269.jpg
Akár utalás is lehetne a mostani fejezetekhez,Sasuke Madara oldalán,Naruto pedig Hashi oldalán.(Indra-Ashura újjászületés)
Obito jobb szeme sharingan, bal szeme rinnegan.
Kakashi jobb szeme megvan, a bal hiányzik.
Konzekvencia?  Pojén
Logikus következtetés.De igaza van Kuro-nak is.
Majd ha lesz újabb csengettyűlopós játék:Naruto revenge-1000 éves fájdalom.Megnézném Nevet
Tényleg kell Kakashinak az a rinnegan...

Várjunk csak...szúrja a szemedet,hogy Madara szemezget Kakashi szemével,és egy szempillantás alatt kiveszi azt..?
Hát...igazából nekem is.De volt hasonló eset,Itachi-Sasuke harc,Itachi eltulajdonította Sasuke szemeit,Sasuke meg vissza.Azt egy pár percre saccolnám.Igaz,nem egy szempillantás,de ezt betudhatjuk annak,hogy Madara vérprofi.
Naplózva

cserregő nádiposzáta
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #8663 Dátum: 14 ápr 23, 19:31:48 »

Kitört az esti Limbo-láz
(limbo-limbo, limbo láz)
Sasuke egy árnyék-limbo-t ráz
(limbo-limbo, limbo láz)
Ám Madara mégis új menetre kész
(limbo-limbo, limbo láz)
Szemgödörben vájkál a két feslett kéz
(limbo-limbo, limbo láz)

Egy, két, há',
Na indulj be már!
Négy, öt, hat,
A fél ember is halad,
Laza a frankó tér-idő ajtó
Csússz keresztül hát!

Egy, két, há',
Na mi lesz aztán?
Négy, öt, hat
Egy cölöp feléd halad,
Tapad a Zetsu az Obito alatt,
Dőlj a rúd alá hát!

 Nevet  Nevet  Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8664 Dátum: 14 ápr 23, 19:38:24 »

Limboláz nekem is eszembe jutott, de ez most ütött! ikszdé

Zita ha úgyis szúrja a szemed és itt a megoldás akkor egyszerűen csak cseréld ki egy másikra. Nevet

De,hagyjuk már a szemezgetést.Inkább másra tereljük a figyelmünket.

Lehet még ez is szem de érdekelne.
Vajon a különböző módon kifejlődött Rinnegnaok között van képességbeni különbség?
Naplózva

trafo90
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #8665 Dátum: 14 ápr 23, 19:49:31 »

Az lenne az igazi trollkodás, hogyha Kakasi exsharinganját ezzel a teleportálással lehetett csak utoljára használni, valamint Obita sharinganja is használhatatlanná válna. Madara beültetné magának a rinnengant, és a kocka dimenzóban Sakurával fajtalankodna. Egy idő után pedig beleszeretne, és megtérne  Gondolkozik
 
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8666 Dátum: 14 ápr 23, 19:50:28 »

Kár hogy ezt a limbós dolgot csak mi értjük. Nevet

Hát lehet az lesz, mert ez már túl sok itt. De lassan már az lesz, hogy márcsak a füle marad meg és abból is képes lesz regenerálódni. mégsem, inkább a földre loccsant vérből fog regenerálódni, míg már abból is kifogy.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8667 Dátum: 14 ápr 23, 20:08:55 »

... volt hasonló eset,Itachi-Sasuke harc,Itachi eltulajdonította Sasuke szemeit,Sasuke meg vissza.Azt egy pár percre saccolnám.Igaz,nem egy szempillantás,de ezt betudhatjuk annak,hogy Madara vérprofi.

Az ott csak genjutsu volt. ^^
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/388/10 és a következő oldalak.

...

Ez nagyon beteg. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #8668 Dátum: 14 ápr 23, 20:10:56 »

Hát én már nem is tudom hogy mit mondjak... A Sasuke Rinnegan: miért kell ennyire széjjel gyalázni az anime legjobb bossát aki nem más mint Pein/Nagato volt (valaki mondja hogy nem ő volt a legjobb főellenség)... Már az is agyf.sz volt hogy Madara adta neki a szemeket, most meg már Sasuke nek is adni kellett... arról már nem is beszélve hogy eddig Nagaton kívül senki se tudta normálisan használni... A Kakashi szemkitépés akkora fail hogy már fáj... Már elnézést de hogy úgy tépjek ki fénysebességgel egy szemgolyót hogy annak semmi baja nem lesz, amikor a sziklák alatt volt Obito arról még elis tudom hinni hogy megúszta a szeme, viszont itt ez már lehetetlen... De nem ez tette fel a pontot az I-re... az hogy EGYBŐL TUDJA használni... Jó itt is lehet azzal jönni hogy Obito is egyből tudta anno, de azért az a saját szeme/képessége volt... Komolyan mostmár csak abban reménykedem hogy Obito mutasson valami meglepőt mert szegénnyel nagyon elbánt a mangaka... Mindenki annyira halottnak akarja látni, én csak azért is trollkodásból életben hagynám Nyelvesít
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8669 Dátum: 14 ápr 23, 20:34:49 »

A szemkitépés engem nem zavart. Ha valamit felépít a manga, akkor azt tetszik, vagy sem, el kell fogadni. Márpedig ki lett jelentve, ill.meg lett mutatva, hogy Madara alapjáraton más szinten van, mint nem csak egy normális ember, hanem, mint egy csúcs shinobi. A manga legeslegeleje óta tudjuk, hogy a Naruto világában lehetséges a szemátültetés. Kakashiba, egy gyerekbe, mindenféle különleges regenerálódásos erő nélkül pár perc alatt átültettek egy sharingant. Emellett láthattuk, hogy Tsunadenek olyan regenerálódása van, hogy amíg használja a pecsétjét, gyakorlatilag nem lehet megölni. Megtudtuk, hogy ő egy gyenge kezdő Hashiramához képest. Na most, azt is tudtuk, hogy a kis Narutonak is elég durván gyógyulnak a sérülései, csak azért mert benne volt a kyubi. Mindemellett azt is tudtuk, hogy amikor Naruto sennin formában van sokkal gyorsabban gyógyul.
Most ott tartunk, hogy Madarában benne van Hashirama majdnem egész ereje, van senjutsuja, és benne van nem a kilencfarkú fele, hanem a tízfarkú. Értem, hogy az sokaknak a problémája, hogy ez teljesen irreális, meg hogy a manga nem ilyennek indult, de az én meglátásom szerint, szinte az lenne a fail, ha mindezeket a TÉNYEKET ismerve, Madara nem lenne képes 2-3 másodperc alatt szemet átültetni.
Tényleg, igazából azt nem értem, ha Kakashi, egy sima shinobi, befogadta a sharingant pár perc alatt, akkor Sasuke, egy Uchiha, Itachi édes testvére mit csinált pár napig. Szerintem csak Tobi nagyon óvatos volt. Vagy ez a fail. Azt hiszem, hogy a sztori egyszerűen azt kívánta meg, hogy Sasuke pár napig nyugton maradjon, és ezt Kishimoto így oldotta meg.
A kettévágás már inkább zavart, nem is logikailag, hogy akkor most hogyan fog regenerálódni, hisz ennél durvább sérülést is elszenvedett már Gai ellen, hanem az hogy akkor most odacsúszik Obitóékhoz? Vagy olyan durván regenerálódik, hogy a köv. fejezetre már egészben is lesz?
Mindezek mellett, a fejezet nagyon jó volt. Olyan csata, mint amit a végére elvártam. Nagyon durva erőkkel operálnak, de mégis gondolkodtató, logikus, és váratlan (hiszen ki várta azt, hogy Madara kitépi Kakashi szemét) dolgokkal felturbózva. Nem kell ezzel egyet érteni, de nekem nagyon tetszett az elmúlt 15 fejezet.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 23, 20:45:37 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 576 577 [578] 579 580 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!